• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Gal galite padeti (Atkelta tema)

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Gal galite padeti (Atkelta tema)

Standartinė openbox » Pir Spa 30, 2006 8:47 am

ricardas
Naujokas

sveiki! mano tiunerio pavadinimas FREEBOX FX-330, bet isvaizda nieko nesiskire nuo openbox F-300. bet suvedziau softa 4.91 TPS AES naujausia su pobedit_77 bet taip ir neatsikodavo nei vienas kanalas gal jie kuo skiresi,o gal as ka netaip darau ? Susimastęs

edvinas_a
Naujokas


patikrinai, ar emu ijungtas? Ir ar po instaliacijos naujojo softo nuresetinai gamyklinius nustatymus?

befree
Administratorius

ricardas rašo:
sveiki! mano tiunerio pavadinimas FREEBOX FX-330, bet isvaizda nieko nesiskire nuo openbox F-300. bet suvedziau softa 4.91 TPS AES naujausia su pobedit_77 bet taip ir neatsikodavo nei vienas kanalas gal jie kuo skiresi,o gal as ka netaip darau ? Susimastęs

kiek zinau tau softas nelabai ir galejo isirasyti jei tavo freebox neperdirbtas i openbox....
_________________

ricardas
Naujokas


Prisijungė: 2006 10 27

befree rašo:
ricardas rašo:
sveiki! mano tiunerio pavadinimas FREEBOX FX-330, bet isvaizda nieko nesiskire nuo openbox F-300. bet suvedziau softa 4.91 TPS AES naujausia su pobedit_77 bet taip ir neatsikodavo nei vienas kanalas gal jie kuo skiresi,o gal as ka netaip darau ? Susimastęs

kiek zinau tau softas nelabai ir galejo isirasyti jei tavo freebox neperdirbtas i openbox....
softas isirase

ricardas
Naujokas


edvinas_a rašo:
patikrinai, ar emu ijungtas? Ir ar po instaliacijos naujojo softo nuresetinai gamyklinius nustatymus?
nuresetinau o kaip istikruju patikrinti ta emu ar jis ijungtas

befree
Administratorius


ricardas rašo:
befree rašo:
ricardas rašo:
sveiki! mano tiunerio pavadinimas FREEBOX FX-330, bet isvaizda nieko nesiskire nuo openbox F-300. bet suvedziau softa 4.91 TPS AES naujausia su pobedit_77 bet taip ir neatsikodavo nei vienas kanalas gal jie kuo skiresi,o gal as ka netaip darau ? Susimastęs

kiek zinau tau softas nelabai ir galejo isirasyti jei tavo freebox neperdirbtas i openbox....
softas isirase

o raktus nuresetinai? raktu meniu melynas guzikas ant distancinio...
_________________

Administratorius


butu gerai kad savo tema pratestum jau najaume forume :www.openbox.info/forum
_________________

edvinas_a
Naujokas


Reikia klausyti admino ir kraustytis i naujaji foruma, taciau dar parasysiu kaip paziureti ar emu ijungta. Eini i meniu ir surenki koda 1117. Sarase pamatysi emuliatorius (ijungtas ar isjungtas). Kiek pamenu, irasius 4.91 softa emu buna isjungta. Sekmes

ricardas
Naujokas


edvinas_a rašo:
Reikia klausyti admino ir kraustytis i naujaji foruma, taciau dar parasysiu kaip paziureti ar emu ijungta. Eini i meniu ir surenki koda 1117. Sarase pamatysi emuliatorius (ijungtas ar isjungtas). Kiek pamenu, irasius 4.91 softa emu buna isjungta. Sekmes
o kaip ieit i ta meniu as isminkiau visa pulteli bet neradau niekur kur galima butu surinkti koda nepatingek buk geras dar paaiskink kvailiuj o jau su kitaiis klausimais kreipsiuosi naujam forume? PRASAU

Vartotojo avataras
Robertuks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Pir Spa 30, 2006 9:09 am
Miestas: Kazkur Lietuvoje
Susisiekti:

Standartinė Robertuks » Pir Spa 30, 2006 9:41 am

Tokio langelio, kur ivesti koda ir nera, cia yra slapti kodai ir jie ivedami: tiesiog ieini i pirma meniu ir nieko neziuredamas ekrane, su distanciuniu pulteliu suspaudziok 1117 ir iskart atsiras kitas meniu, kur apacioje ir rasi ar emuliatorius isjungtas ar ne, bet jei irasei 4.91softa, tai jis bus isjungtas ir ji ijunk, nes ir man taip pradzioj buvo, kai niekaip nesupratau, kodel nieko nekoduoja :D

ricardas

Standartinė ricardas » Pir Spa 30, 2006 9:54 am

Robertuks rašė:Tokio langelio, kur ivesti koda ir nera, cia yra slapti kodai ir jie ivedami: tiesiog ieini i pirma meniu ir nieko neziuredamas ekrane, su distanciuniu pulteliu suspaudziok 1117 ir iskart atsiras kitas meniu, kur apacioje ir rasi ar emuliatorius isjungtas ar ne, bet jei irasei 4.91softa, tai jis bus isjungtas ir ji ijunk, nes ir man taip pradzioj buvo, kai niekaip nesupratau, kodel nieko nekoduoja :D
labai dekui tikrai padejo ir dar sis naujas forumas tikrai daug greiciau veike!!!!!!

Vartotojo avataras
Robertuks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Pir Spa 30, 2006 9:09 am
Miestas: Kazkur Lietuvoje
Susisiekti:

Standartinė Robertuks » Pir Spa 30, 2006 10:08 am

Visada prasom, kiek galesim tiek padesim!
O sis forumas tikrai puikus!
Bukim vieningi ir bendraukime, padekime vieni kitiems

edziunia
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3079
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:33 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė edziunia » Pir Spa 30, 2006 11:20 am

forumas butu dar puikesnis jei is temos (klausimo) pavadinimo butu galima suprasti apie ka klausiama- be visokiu ten padekite, help!!! ir pan. atsiprasau uz pamokymus. sekmes

edvinas_a
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:56 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė edvinas_a » Ant Spa 31, 2006 8:17 pm

Saip tai mano bendravardis labai teisus! Bus visiems geriau ir tiems kurie klausia ir tiems kurie gali padeti.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių