• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

what's up..(nestartuoja DM800 kotai...)

500, 800 ir 8000 modelis.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

what's up..(nestartuoja DM800 kotai...)

Standartinė netikras » Sek Bal 18, 2010 7:54 am

...Is budejimo rezimo (kada ilgiau jame pabuna..) imtuvas nestartuoja..nereaguoja i jokia "komanda" is pulto...gelbsti "pilnas restartas"...ty matinimo atjungimas -pajungimas... (Newnigma2 v2.8.4..aparatas orginalus..)...
...kur cia "suo galetu but pakastas"...?... :-P
..jeigu trumpam isjungi ...be problemu startuojasi...
..ar cia kokie "bajeriai" prasideda..ar cia pats kurtai "grybinu' ?... :-P
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė vytautasba » Sek Bal 18, 2010 10:03 am

pradziai,bandyk pasikeisti imidza i tarkim Nabilo,arba Gemini. Po to atsinaujink draiverius (esu idejes prie klonu instrukciju, cia gal ir ne prie sio reikalo,bet...), arba Newnigma 2.8.2, nes velesnes versijos kazko tai su gliukais buvo. Parasyk kaip sekes :)

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

..

Standartinė netikras » Ant Bal 20, 2010 11:42 am

vytautasba rašė:pradziai,bandyk pasikeisti imidza i tarkim Nabilo,arba Gemini. Po to atsinaujink draiverius (esu idejes prie klonu instrukciju, cia gal ir ne prie sio reikalo,bet...), arba Newnigma 2.8.2, nes velesnes versijos kazko tai su gliukais buvo. Parasyk kaip sekes :)
..aha..lyk ir pasisekė.."Gemini project" softas mano problemą išspręndė..(tiksliau..trys paros viskas Ok..)..tiesa,manyčiau kad su juo ir HD kanalų vaizdas geresnis...nei su turėta ankščiau newenigma...
thank's Vytai..
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: ..

Standartinė mazass » Ant Bal 20, 2010 11:48 am

netikras rašė:.tiesa,manyčiau kad su juo ir HD kanalų vaizdas geresnis...nei su turėta ankščiau newenigma...
thank's Vytai..
O man atvirksciai Pasirode, kad NewNigma geriau rodo HD. :cry:
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: ..

Standartinė Neoromancer » Ant Bal 20, 2010 11:50 am

mazass rašė:O man atvirksciai Pasirode, kad NewNigma geriau rodo HD. :cry:
Tas vaizdo kokybės vertinimas labai jau subjektyvus dalykas. Kiekvienas turi skirtingą regą tad ir rezultatai skirtingi.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: ..

Standartinė nerux » Ant Bal 20, 2010 11:56 am

Neoromancer rašė:
mazass rašė:O man atvirksciai Pasirode, kad NewNigma geriau rodo HD. :cry:
Tas vaizdo kokybės vertinimas labai jau subjektyvus dalykas. Kiekvienas turi skirtingą regą tad ir rezultatai skirtingi.
Tesingai Neo sakai, nu nebent žiūri 2mX1m skersmens Teliko :D ir tai klausymas :-P
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

aironas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 272
Užsiregistravo: Pir Sau 29, 2007 1:02 pm
Susisiekti:

Re: ..

Standartinė aironas » Ant Bal 20, 2010 11:58 am

Neoromancer rašė:
mazass rašė:O man atvirksciai Pasirode, kad NewNigma geriau rodo HD. :cry:
Tas vaizdo kokybės vertinimas labai jau subjektyvus dalykas. Kiekvienas turi skirtingą regą tad ir rezultatai skirtingi.
Tikrai taip
Mano akim lyg labiau patiko GP
Mylėk tiesą, bet atleisk klaidą.

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

Re: ..

Standartinė netikras » Ant Bal 20, 2010 12:06 pm

mazass rašė:
netikras rašė:.tiesa,manyčiau kad su juo ir HD kanalų vaizdas geresnis...nei su turėta ankščiau newenigma...
thank's Vytai..
O man atvirksciai Pasirode, kad NewNigma geriau rodo HD. :cry:
..na kaip,..."krito į akis" tai kad pasileidus newenigmą...dar reikėjo imtuvo nustatymus "patampyti" kad HD raišką "pamatytum"..su gemini "gėrį" iškrt rodo.. :) ...(prie TV (lcd 46 c.Samsungas) ..fiksuotų nustatymų.. )..dbr usb fleše trys softai..(dar azonas..)...nesunkiai eina palyginti...
ps..turi reikšmės Tv..va pas kolega philipsas didelis ,,tai su newenigma irgi patenkintas... :-P
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Re: ..

Standartinė vytautasba » Ant Bal 20, 2010 12:25 pm

netikras rašė:
vytautasba rašė:pradziai,bandyk pasikeisti imidza i tarkim Nabilo,arba Gemini. Po to atsinaujink draiverius (esu idejes prie klonu instrukciju, cia gal ir ne prie sio reikalo,bet...), arba Newnigma 2.8.2, nes velesnes versijos kazko tai su gliukais buvo. Parasyk kaip sekes :)
..aha..lyk ir pasisekė.."Gemini project" softas mano problemą išspręndė..(tiksliau..trys paros viskas Ok..)..tiesa,manyčiau kad su juo ir HD kanalų vaizdas geresnis...nei su turėta ankščiau newenigma...
thank's Vytai..
I sveikata:) siaip man Newnigma siek tiek nepatiko,truputi suveltas menu,iki emuliatoriaus kol nueini ,bet siaip geras imidzas, Gemini man asmeniskai nepatiko skinai. Siuo metu prioritetas ant Nabilo,arba Dream elite. Del vaizdo,manyciau daug ka reiskia ir tv. Trumpiau tarinat,gerai,kad yra is ko pasirinkt, is kitos puses, jau ir nebezinai pats ko nori...ir tas geras ,ir tas neblogas:)

Vartotojo avataras
budvykis
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 719
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 6:44 pm
Susisiekti:

Re: ..

Standartinė budvykis » Ant Bal 20, 2010 3:32 pm

vytautasba rašė:I sveikata:) siaip man Newnigma siek tiek nepatiko,truputi suveltas menu,iki emuliatoriaus kol nueini ,bet siaip geras imidzas, Gemini man asmeniskai nepatiko skinai. Siuo metu prioritetas ant Nabilo,arba Dream elite. Del vaizdo,manyciau daug ka reiskia ir tv. Trumpiau tarinat,gerai,kad yra is ko pasirinkt, is kitos puses, jau ir nebezinai pats ko nori...ir tas geras ,ir tas neblogas:)
O ko tas meniu nepatinka? Yra pluginas "quickbutton", tai su juo nusistatai kad pvz zalia guzika palaikius puse sekundes ismestu emu meniu, tai iki emuliatoriaus nereikia eiti ;)

Man siaip Newnigma mielesne uz dreamelite, tik va, seniau newnigma isleisdavo naujus imidzus/idiegdavo naujoves vieni pirmuju, o dabar dreamelite dirba kol kas operatyviau...
Paveikslėlis Samsung 46c6500, T90 1w-5e-7e-9e-13e-19e-23e-28e-36e-39e

Sani0k
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: Tre Kov 26, 2008 4:36 pm
Susisiekti:

Standartinė Sani0k » Ant Bal 20, 2010 5:29 pm

Man asmeniskai is visu isbandytu imidzu patyko ooZoon lean versija.Ka nori ta prisuki, jokiu nereikalingu pluginu ir t.t...

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė vytautasba » Ant Bal 20, 2010 7:32 pm

jo ,girdejau ta dalyka, koki nori plagina prisisuki,siaip pats softas "lengvas",be instaliuotu "navarotu" plaginu,ka reikia susiinstaliuoji rankiniu budu, bet nelabai supratau kokiu prinsipu suinstaliuojamas emu

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė mazass » Ant Bal 20, 2010 8:44 pm

vytautasba rašė:,be instaliuotu "navarotu" plaginu,ka reikia susiinstaliuoji rankiniu budu, bet nelabai supratau kokiu prinsipu suinstaliuojamas emu
Nu jo teko ir man pameginti ta ooZoon,bet jame VIsiskai nieko nesuprates ka ir kaip daryti gryzau atgal prie NewNigmos.Siandien isimeciau MHD_v6.0-dm800-SSL-75 Nu nzn bet HD kanalu kokybe man ant jo geresne nei kad Newnigmos,pamaigysiu siandien daugiau as ta MHD.
Ps.Jau cia nuo temos nukrypstam,bet ka padarysi :)
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

..

Standartinė netikras » Tre Bal 21, 2010 7:25 am

vytautasba rašė:jo ,girdejau ta dalyka, koki nori plagina prisisuki,siaip pats softas "lengvas",be instaliuotu "navarotu" plaginu,ka reikia susiinstaliuoji rankiniu budu, bet nelabai supratau kokiu prinsipu suinstaliuojamas emu
...nu lyk atsimenu.. :)
..atsisiunti EMU (..du failiukus: enigma2-plugin-camd-mgcamd.1.35_2.4-r0_mipsel.ipk ; enigma2-plugin-camd-mgcamd.config_1.1-r2_mipsel.ipk)
..totalcomanderiu įeini į imtuvą...
...imeti i tmp papke (abu..), spaudi DM pultelyje melyną knopkę ...user skcripts..
...ten install
...issirenki failiuka ir ok
...ir taip abu
...pilnas restartas....ir psio


..ozoon-o softas man "pasižymėjo" savo greitumu...po meniu "lakstos" greičiau..kanalus jungia kiek greičiau...dariau "profanišką" testą (profaniškas todėl...kad čia daug veiksnių ..signalo...ineto..tiekėjo.."greičiai" tuo metu...ir tt..bet vistik kžkiek galima orentuotis.....): atidarinėjau platformos HD kanalus (devynis..)..iki kiekvieno kanalo ...pilno rodymo.."ant laiko.."...Gemini P.."..susidorojo mždaug per 25-26 sekundes..a va Ozoon-as..per 18-19 sek...
..šiaip su ozoonu "pabuvau" labai trumpai...rimtesni softų "testai"-perspektyvoj..
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė vytautasba » Tre Bal 21, 2010 7:30 am

:) aciu Netikras uz infa, pas mane perspektyvoj Ozoona pabandyt, butent pats girdejau,kad ant jo kanalai junginejasi lyg ant Enigma1. :D

Sani0k
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: Tre Kov 26, 2008 4:36 pm
Susisiekti:

Standartinė Sani0k » Tre Bal 21, 2010 5:01 pm

...dar vienas simpatiskas imidzas: Merlin 2 Excalibur pries ooZoon butent jis gyvendavo 'svajoniu" dezuteje :)

Vartotojo avataras
Edva
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 245
Užsiregistravo: Tre Sau 10, 2007 6:50 pm
Susisiekti:

Standartinė Edva » Ket Bal 22, 2010 10:43 pm

mazass rašė:
vytautasba rašė:,be instaliuotu "navarotu" plaginu,ka reikia susiinstaliuoji rankiniu budu, bet nelabai supratau kokiu prinsipu suinstaliuojamas emu
Nu jo teko ir man pameginti ta ooZoon,bet jame VIsiskai nieko nesuprates ka ir kaip daryti gryzau atgal prie NewNigmos.Siandien isimeciau MHD_v6.0-dm800-SSL-75 Nu nzn bet HD kanalu kokybe man ant jo geresne nei kad Newnigmos,pamaigysiu siandien daugiau as ta MHD.
Ps.Jau cia nuo temos nukrypstam,bet ka padarysi :)
kas geresnio MHD testuose lyginant su Newnigma?
VU+ZERO 4K/TriaxTD110/SG2100A/50VT30

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė mazass » Šeš Bal 24, 2010 6:28 pm

Edva rašė:kas geresnio MHD testuose lyginant su Newnigma?
Visiskai niekuo,viskas jau Yrasyta (na emu ,plugin ir t.t.) y serva Nesijunge,bandant paleisti koki plugin'a 'pasikabina" imtuvas ant kokia 2-5min ir t.t. . . . Nzn gal as nemoku su juo naudotis ar pan.
Isimeciau dabar DreamEliteBH_DM800_12A bandysiu ji paziureti.(nes matau kad giria,nors rusai kazko nelabai)..
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė mazass » Šeš Bal 24, 2010 7:47 pm

mazass rašė:Isimeciau dabar DreamEliteBH_DM800_12A bandysiu ji paziureti.
Nu va kaip ir nieko galiu pasakyti imidziukas,nzn ar cia su mano Regjimu ar kas bet Tikrai geresne kokybe SD signalo negu su Newnigma...
Na kazkodel mano Hdd nemato :oops: Yuotube plugina bandziau detis-vel error'u kruva hmmmmmm... nepatinka man taip :cry:
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė mazass » Pir Bal 26, 2010 7:42 am

mazass rašė:Na kazkodel mano Hdd nemato :oops: :
Kas izduos paslapty ka reikia daryti kad pamatytu mano hdd?????
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė vytautasba » Pir Bal 26, 2010 9:04 am

pirmos Dream elite versijos buvo su klaidom,neatpazindavo irenginiu,tame tarpe
pradziai ,pabandyk sita Dream elite versija,su nauja OE 1.6
http://slow.failai.in/show/F/1BE5693D5/ ... 010405.nfi

jau po to gali bandyt si Dream elite,su senesne OE 1.5
http://slow.failai.in/show/F/04785E7FA/ ... 00-10E-201

Parasyk apie rezultatus,ir pries kisant fliasa suformatuok i FAT32

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė mazass » Pir Bal 26, 2010 10:42 am

vytautasba rašė:Parasyk apie rezultatus,ir pries kisant fliasa suformatuok i FAT32
Koki dar fliasha???jei pas mane Kietas diskas,(kuriame daug video)ir cia tavo imidziai skirti Klonams ar tinka ir Originalams????
Vakare pameginsiu.
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių