• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Ar nusulaužyčiau motoro ?

Motoriukai ir su jais susiję klausimai

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Ar nusulaužyčiau motoro ?

Standartinė kozasd » Sek Bir 14, 2009 1:00 pm

Statysiu motorą, numatęs kabinti 80cm lėkštute (viasatinę), motoras SG2100, tai ją manau tikrai laikys. Bet yra nenaudojama apie 120 cm. antena ir man kirba pagunda kabinti ją, būtų didesnes galimybės, ji gana lengvos konstrukcijos, bet už tą 80 cm lėkštę gerokai sunkesnė, bet per vėtrą taip pat būtų didesnis laužymas. Tad profai patarkit, kaip protingiau pasielgt, kad ilgiau laikytų motoras ? :)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Vartotojo avataras
Mindex
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Kov 09, 2007 7:03 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė Mindex » Sek Bir 14, 2009 1:09 pm

butu gerai su tokia pagaudyt :D

raimonassat
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 233
Užsiregistravo: Sek Bal 08, 2007 8:18 pm
Susisiekti:

Standartinė raimonassat » Sek Bir 14, 2009 1:17 pm

viskas priklausys kur tu statysi varikly.Jeigu is lektes nugaros bus siena tai jau patikimiau bus.Mano stovi atvirai is visu pusiu 90cm lekte po kiek laiko tenka variklio varztus pasukinet.Zadu didesne kabint lekste.NIEKO AMZINO NERA :-?

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Sek Bir 14, 2009 1:19 pm

raimonassat rašė:viskas priklausys kur tu statysi varikly.Jeigu is lektes nugaros bus siena tai jau patikimiau bus.Mano stovi atvirai is visu pusiu 90cm lekte po kiek laiko tenka variklio varztus pasukinet.Zadu didesne kabint lekste.NIEKO AMZINO NERA :-?
na matoras bus virs stogo, tai jokios užuovėjos jo atžvilgiu nebus.

Daikis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: Tre Bal 02, 2008 5:15 pm
Miestas: Kaunas-Kedainiai
Susisiekti:

Standartinė Daikis » Sek Bir 14, 2009 2:48 pm

Labas
As irgi turiu panasia i tavo, gal net tokia pacia. Mano ismatavimai 116cm*106cm. Tik viena beda. Mano antenos laikiklis, kur tvirtinasi prie stovo yra mazesnio diametro vamzdziui, negu H-H vamzdis GOLDEN INTERSTAR HH 120 GI-120. Tai reikia, kazka sumastyt perdarant pati laikikli, kad uzsimautu ant H-H.
Paziurek ar pastave netaippat.
O, del to ar laikys , tai loterija. Vieniems laiko, kitiems greitai variklis pradeda klibet. Kaip sakoma viskas priklauso nuo daug faktoriu.

kozasd
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 391
Užsiregistravo: Pen Lap 23, 2007 9:31 pm
Susisiekti:

Standartinė kozasd » Sek Bir 14, 2009 3:23 pm

Daikis rašė:Labas
As irgi turiu panasia i tavo, gal net tokia pacia. Mano ismatavimai 116cm*106cm. Tik viena beda. Mano antenos laikiklis, kur tvirtinasi prie stovo yra mazesnio diametro vamzdziui, negu H-H vamzdis GOLDEN INTERSTAR HH 120 GI-120. Tai reikia, kazka sumastyt perdarant pati laikikli, kad uzsimautu ant H-H.
Paziurek ar pastave netaippat.
O, del to ar laikys , tai loterija. Vieniems laiko, kitiems greitai variklis pradeda klibet. Kaip sakoma viskas priklauso nuo daug faktoriu.
Na katik buvau nuėjęs pažiūrėti tai pas mene viskas užsimauna, tad nieko perdarinėti nereiktų.

Vartotojo avataras
zvirblis234
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: Sek Bal 01, 2007 9:38 pm
Miestas: Neringa
Susisiekti:

Standartinė zvirblis234 » Sek Bir 14, 2009 6:07 pm

Jei virš stogo , tai ji susisiurbs visus vejus ir varikliukui bus chana . Taip jau buvo mano draugui ,prasisuko plastmasinis dantratis nuo ašies . NELAUŽYK !!! :grin:

Vartotojo avataras
Tautvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2085
Užsiregistravo: Pen Vas 02, 2007 5:14 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Ar nusulaužyčiau motoro ?

Standartinė Tautvydas » Sek Bir 14, 2009 6:39 pm

kozasd rašė:Statysiu motorą, numatęs kabinti 80cm lėkštute (viasatinę), motoras SG2100, tai ją manau tikrai laikys. Bet yra nenaudojama apie 120 cm. antena ir man kirba pagunda kabinti ją, būtų didesnes galimybės, ji gana lengvos konstrukcijos, bet už tą 80 cm lėkštę gerokai sunkesnė, bet per vėtrą taip pat būtų didesnis laužymas. Tad profai patarkit, kaip protingiau pasielgt, kad ilgiau laikytų motoras ? :)
Kiek girdejau atlaiko iki 1,10 m. lekste . Nupirkite varikli SMR 1224 tai tikrai laikys . Galesite ir dar didesnio diametro tvirtinti.

firstflouf
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Ant Spa 28, 2008 8:41 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė firstflouf » Sek Bir 14, 2009 7:51 pm

Reikia ideti apsauga - prie lekstes pritvirtinamas lenciugas (pvz nuo karves) ir pririsamas prie kito antenos.Jei atsitiks taip kad nuraus alkune is hh motoro tada lekste pasikabins ant lenciugo ir nepadarys daug zalos.
Jei tokia konstrukcija atsukama i 90E ir per veja kliba, reikia prie lekstes apacios priristi stipria guma o kita gala i laikiklio apacia ir stipriai itempti, tada lekste nekliba ir signalas nelaksto.
If you know your brother is a greedy bastard never give him the password If he goes penguin on you, stop - being - his brother

Vartotojo avataras
Sergejko
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1089
Užsiregistravo: Ket Rgp 28, 2008 1:10 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Sergejko » Pir Bir 15, 2009 12:15 am

Aš tokia lėkštė turiu. 118cm. Svoris labai didelis, manau kad variklis vien tik nuo svorio pavargs.
DM800HD+500GB 2,5"WD, (80cm):19E-13E-9E-4.8E-4w, (90cm):75E, (118cm):90E+85,15E, (90cm):53E-36E, diseqc 10/1, ISKRA DTX-48X
LE46B750 + LG HT904

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Standartinė extremexxx » Pir Bir 15, 2009 12:46 pm

esu buves pns. plienine mabo uzsidejes pabandymui ant SG2100 .tuoj po sumontavimo pasitaike audringos dienos,pradejo klibet ir iskart emiau salin,kad visiskai nesulauzytu ,be to tokios lekstes svoris apie 10kg vien nuo to SG2100 gali dasibaigt .
tokia konstrukcija rizikuot nebent kazkur kur visiskai neuzpucia vejas
----------------------------------------------------

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių