• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

DEL KABELINES TV ZIUREJIMO HALEVAI :)

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
rrramunas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 619
Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 6:04 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

DEL KABELINES TV ZIUREJIMO HALEVAI :)

Standartinė rrramunas » Ket Vas 19, 2009 8:37 pm

Nesenai pastebejau toki dalyka: pas mane daugiabutyje yra ivesta Mikrovisatos kab. TV. Pats kabelis abonentams i butus skirstomas skirstytuvais,jie kabo koridoriuose prie lubu.
As vis dar naudoju kolektyvine antena ziureti eterinius kanalus. Tad nesenai pastebejau, kad tos kabelines tv programos matomos ir per mano televizoriu (aisku, kokybe nera labai gera), nes kabelines tv signalai pasiekia mano kabeli, kuris yra visai netoli ju skirstytuvu.
Klausymas: ar imanoma tiesiogiai neprisijungus prie ju kabeliu ar skirstytuvu, sustiprinti signala, kad kokybe butu geresne, gal pati laida kaip nors galima patobulinti, kad tuos signalus geriau priimtu?
ACIU uz patarimus

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė vytas121 » Ket Vas 19, 2009 8:55 pm

Bandziau ir as toki varianta,bet kokybes neislauziau,tai kuri laika ziurejau naglai pasijunges o veliau legalizavausi.Kaimynai geri buvo niekas neisdave o meistrai nerado tai apie metus naudojau kaip sakoma:NA CHALIAVU:
Nebent pabandyti pastatyti koki nors stiprintuva,bet abejoju ar pades as to nebandziau.Man atrodo kad tas kabelines abonentas nera brangus.Pas mus kainuoja 22lt/men uz 56 kanalus(cia uz analoginius),bet turint skaitmenini kabelini tiuneri uz ta pacia kaina vaizdas skaitmeninis+analoginis ir atrodo uz 65 kanalus.Zodziu analoginiai 56 kanalai+65 skaitmeniniai (nors tie kanalai kartojas)=22 litai.Ar cia brangu?

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Re: DEL KABELINES TV ZIUREJIMO HALEVAI :)

Standartinė seewolf » Ket Vas 19, 2009 8:57 pm

rrramunas rašė:Nesenai pastebejau toki dalyka: pas mane daugiabutyje yra ivesta Mikrovisatos kab. TV. Pats kabelis abonentams i butus skirstomas skirstytuvais,jie kabo koridoriuose prie lubu.
As vis dar naudoju kolektyvine antena ziureti eterinius kanalus. Tad nesenai pastebejau, kad tos kabelines tv programos matomos ir per mano televizoriu (aisku, kokybe nera labai gera), nes kabelines tv signalai pasiekia mano kabeli, kuris yra visai netoli ju skirstytuvu.
Klausymas: ar imanoma tiesiogiai neprisijungus prie ju kabeliu ar skirstytuvu, sustiprinti signala, kad kokybe butu geresne, gal pati laida kaip nors galima patobulinti, kad tuos signalus geriau priimtu?
ACIU uz patarimus
buvau pries kokius 7 metus padares kazka panasaus.Paemiau paprasta elektros laideli,nuplikinau abu galus po kokius 10cm.Tada viena plika laido gala apvinivau apie savo tv kabeliuka,kita aplink kabelines.Rode bet su seseliais.Toks paskui geras sutapimas,isejau i koridoriu parukyt,ziuriu kabelines kablukas i kiema ileke.Nuplesiau ta laiduka.Pasirodo ne tik pas mane seseliai buvo atsirade.Pas tikrusx abonentus irgi :) kazkas pasiskunde,tie atleke ieskot pirato.Nuejau kita diena ir uzsisakiau abonenta :)

Vytcka13
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 927
Užsiregistravo: Ant Gru 25, 2007 5:09 pm
Miestas: Kaunas, Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Vytcka13 » Ket Vas 19, 2009 10:26 pm

O kur cia paslaptis slypi? Ar del to kad pigius kabelius naudoja?

Vartotojo avataras
CATSAT
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 602
Užsiregistravo: Sek Lap 23, 2008 12:56 am
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė CATSAT » Ket Vas 19, 2009 11:55 pm

Vokti galima bet "ne,, grazu jai iseina pamazu jei nemoki to daryt tai geriau irnebandyt . O seip suitari su kaimynu grezi sylute ir pasijungi matot kartu kokybiskai ir abo pasidalinat perpus pigiu ir ''legaliau'' nesugalvosi sekmes
OPENBOX SX6HD > S3 Toshiba 49"V5863DG LG led 3D 42''LB650V DVBTMMDS 4*w,1w*,4,8*e,9*e,13*e,16*e,19,2*e,28,2e*,31,5e*,36*e,42*e

zymantas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 982
Užsiregistravo: Sek Kov 04, 2007 11:06 pm
Susisiekti:

Standartinė zymantas » Pen Vas 20, 2009 12:14 am

Pas mane darbe tai taip buvo, apziurejau stoga, akeciom pastatyt daug reikalu, nes stogas senamisty Klaipedos, cerpes ir t.t., tai paziurejau pas zmogu kabeline i buta pastatytas splitas 1x2, paemiau prasikisau kabeliuka i ta paty skyda, vietoj 1x2 splito pastaciau 1x3 splita ir kokie 3 metai visas "komisijas" praejo kokybiskai. Trys metai darbe megaujuos balticum kabeline tv, pats kaip dirbes toi sferoj galiu pasakyt, swarbiausia pasidaryt taip kad negesintu signalo, nes jei negesina signalo kaip pvz "skrutkes" tai nej tas kaimynas, nei "komisijos" nesigilins kas,kur.

Vartotojo avataras
Mindex
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Kov 09, 2007 7:03 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė Mindex » Pen Vas 20, 2009 12:37 am

As su lenkiskom akeciom medziojau iseljo kol ktv kabelio sarvas buvo blogai sujunktas.Norejau pasigerint kokybe dar biski maziau palikau ant ktv kabelio ekrano aisku pas mane gerai rode pas kitus ne.Prakeiktas tas godumas :weedman:

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių