• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

HTPC sistemos ir jų galimybės

Kompiuterinių TV ir SAT plokščių skyrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Vas 12, 2009 8:05 pm

dmart rašė: Aciu.

Transponderius atsinaujinau. Kolkas pasileidau PlatformaHD kanalus is 9E. Ziuriu su ProgDVB ir csc. HD kanalus gerai rodo su Cyberliko 7.x kodeku, CPU uzimtumas ~25% nes panaudojamas hardwarinis DXVA. Su CoreAVC ~70%, su MainConcept ~90%.

Koduoti kanalai junginejasi gana letai del saruno.

Va tokie pirmieji ispudziai. Toliau programoje multifeedas - bandyti pagaminti 28E-kazkas-9E-kazkas.

Kaip supratau 36E uzkabinti ant tos pacios plankes jau tikrai nepavyks, nes mano antena Triax E85 ir ten neina kilnoti kiekvienos gavutes aukstyn/zemyn atskirai, tik visas kartu.

Jeigu pirmas variantas nepavyktu tai tada 28E-36E-kazkas bandyti atsisakant 9E.
Sveikas. Labai šaunu, kad viskas juda į priekį :) Mane domintų, kokie tavo kompiuterio parametrai? CPU,Mamkė... Dėkui.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Standartinė dmart » Ket Vas 12, 2009 8:18 pm

Paveikslėlis
Paveikslėlis

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Standartinė dmart » Ket Vas 12, 2009 8:39 pm

Neoromancer rašė: Sveikas. Labai šaunu, kad viskas juda į priekį :) Mane domintų, kokie tavo kompiuterio parametrai? CPU,Mamkė... Dėkui.
Prasom. Mano HTPC toks specifinis - orientuotas i tyla ir elektros ekonomija.

CPU: AMD 4450e(TDP=45W)
Motina: Gigabyte GA-MA78GPM-DS2H su integruota video
RAM: 2G
Cooleris bendras viskam: Nexus 120cm
HDD: 250G laptopinis Toshiba
BDROM: Lite-On DH-4O1S-06C
Belaide pele Logitech
Distancinio imtuvelis (jungiamas per COM)
WLAN korta N standarto
SAT korta: Technisat SkyStar HD2

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Vas 12, 2009 8:49 pm

Bravo ! Kad jau prakalbome apie HTPC... Aš taip pat renku tokią sistemą. Jei viskas bus gerai, tai gims šio mėnesio pabaigoje, ar kovo pradžioje... CPU galvoju AMD 4850 , mamkė ta pati, o toliau ten pagal skonį :) Bus ką padiskutuoti.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Standartinė dmart » Ket Vas 12, 2009 9:20 pm

Neoromancer rašė:Bravo ! Kad jau prakalbome apie HTPC... Aš taip pat renku tokią sistemą. Jei viskas bus gerai, tai gims šio mėnesio pabaigoje, ar kovo pradžioje... CPU galvoju AMD 4850 , mamkė ta pati, o toliau ten pagal skonį :) Bus ką padiskutuoti.
Galim, galim. Kuo galesiu tuo padesiu!

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Vas 12, 2009 9:33 pm

dmart rašė: Cooleris bendras viskam: Nexus 120cm
Koks tiksliai modelis ? Kaip atrodo ? Gal kokią nuorodą?
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Pen Vas 13, 2009 8:03 am

Neoromancer rašė:
dmart rašė: Cooleris bendras viskam: Nexus 120cm
Koks tiksliai modelis ? Kaip atrodo ? Gal kokią nuorodą?
Jei idomu prikabinu savo sistemos aprasyma.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Pen Vas 13, 2009 8:30 am

dmart rašė:
tomakas rašė:Sveikinu.

Transponderiu sarasus reikia atsinaujinti paciam. O kas liecia nekoduotus kanalus, tai taip, nera ka ziureti. Man asmeniskai geriausias variantas yra Eutelasat W4 is 36E NTV+, ziuri sau ~160 kanalu, aishku tam reikia saruno :) nes ten visi koduoti.
Aciu.

Transponderius atsinaujinau. Kolkas pasileidau PlatformaHD kanalus is 9E. Ziuriu su ProgDVB ir csc. HD kanalus gerai rodo su Cyberliko 7.x kodeku, CPU uzimtumas ~25% nes panaudojamas hardwarinis DXVA. Su CoreAVC ~70%, su MainConcept ~90%.

Koduoti kanalai junginejasi gana letai del saruno.

Va tokie pirmieji ispudziai. Toliau programoje multifeedas - bandyti pagaminti 28E-kazkas-9E-kazkas.

Kaip supratau 36E uzkabinti ant tos pacios plankes jau tikrai nepavyks, nes mano antena Triax E85 ir ten neina kilnoti kiekvienos gavutes aukstyn/zemyn atskirai, tik visas kartu.

Jeigu pirmas variantas nepavyktu tai tada 28E-36E-kazkas bandyti atsisakant 9E.
Pora klausimu, kokia ATI video driveriu versija, ar naudoji EVR ? Nes pas mane jeigu ijungiu DXVA po kiek laiko uzsifreezina vaizdas, naudoju Cyberlink PDVD 8 video kodeka, AC3 audio, AAC Monogram, audio Direct wave output, pajungta garsas per SPDIF.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Vas 13, 2009 8:40 am

Dėkui vaikinai. Faktiškai visi komponentai tokie, kokius ir aš numatęs dėti. Korpusą va tokį parsisiunčiau http://www.hardwarecanucks.com/forum/ha ... -case.html Kaip pagrindinį grafinį interfeisą naudosiu MediaPortal programą.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Vas 13, 2009 8:46 am

dmart rašė:...tada 28E-36E-kazkas bandyti atsisakant 9E.
28E tikrai labai neblogas palydovas, tik bėda, jog viskas angliškai. Bet HD kanalų tikrai nemažai.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Pen Vas 13, 2009 8:48 am

Neoromancer rašė:Dėkui vaikinai. Faktiškai visi komponentai tokie, kokius ir aš numatęs dėti. Korpusą va tokį parsisiunčiau http://www.hardwarecanucks.com/forum/ha ... -case.html Kaip pagrindinį grafinį interfeisą naudosiu MediaPortal programą.
O MediaPortal kazkaip man atrodo jog nepalaiko DVB-S2 ir H.264 ar as klystu ?

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Pen Vas 13, 2009 8:51 am

Neoromancer rašė:Dėkui vaikinai. Faktiškai visi komponentai tokie, kokius ir aš numatęs dėti. Korpusą va tokį parsisiunčiau http://www.hardwarecanucks.com/forum/ha ... -case.html Kaip pagrindinį grafinį interfeisą naudosiu MediaPortal programą.
Tiesa del motinines plokstes, dabar tikrai imciau kitokia, nes sitoje ploksteje PCI-E video slotas yra labai arti kitu slotu, ir i ji neidesi jokios video plokstes, vakar tuom jau isitikinau nes norejau isbandyti HD3870, tai ir likau be bandymu. Plius turi tik 2 PCI ir 1 PCIE trumpa.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Vas 13, 2009 8:53 am

tomakas rašė: O MediaPortal kazkaip man atrodo jog nepalaiko DVB-S2 ir H.264 ar as klystu ?
Palaiko. Tiksliau ten yra taip: TvServer kuris valdo plokštes ir MediaPortal kaip klientas. Dabartinis mano PC labai pavargęs, su aukšta raiška visai nenori draugauti, bet tarkim LT kanalus (skaitmeninę antžeminę) išbandžiau. Su H.264 kodeku veikia (ten per nustatymus nurodai, kokius kodekus naudoti)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Pen Vas 13, 2009 8:59 am

Neoromancer rašė:
tomakas rašė: O MediaPortal kazkaip man atrodo jog nepalaiko DVB-S2 ir H.264 ar as klystu ?
Palaiko. Tiksliau ten yra taip: TvServer kuris valdo plokštes ir MediaPortal kaip klientas. Dabartinis mano PC labai pavargęs, su aukšta raiška visai nenori draugauti, bet tarkim LT kanalus (skaitmeninę antžeminę) išbandžiau. Su H.264 kodeku veikia (ten per nustatymus nurodai, kokius kodekus naudoti)
Dekui, isbandysim per savaitgali tada. Tik idomu kaip bus su SAT'u, nes pvz. nusipirkau DVBViewer, viskas is pradziu atrodo gerai, bet beda ta jog jis nemoka automatishkai identu parinkti koduotiems kanalams ir tenka visa laika eiti i plugina ir nustatyti rankomis, ir minusas tas jog jis neisimena ju. Su ProgDVB viskas liuks, viena karta priskiri kanalams IDENT ir toliau vaziuoja.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Vas 13, 2009 9:12 am

tomakas rašė: Dekui, isbandysim per savaitgali tada. Tik idomu kaip bus su SAT'u, nes pvz. nusipirkau DVBViewer, viskas is pradziu atrodo gerai, bet beda ta jog jis nemoka automatishkai identu parinkti koduotiems kanalams ir tenka visa laika eiti i plugina ir nustatyti rankomis, ir minusas tas jog jis neisimena ju. Su ProgDVB viskas liuks, viena karta priskiri kanalams IDENT ir toliau vaziuoja.
Turėsi su Acamd pluginu žaisti. Pastarasis automatiškai perrenka identus. Ir dar... TvServer dirba kartu su SQL duomenų baze. Pastarąją reikės susidiegti. Nors dabar MediaPortal insalas padarytas taip, kad viską pats parsiunčia ir sudiegia.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Standartinė dmart » Pen Vas 13, 2009 10:23 am

Neoromancer rašė:
dmart rašė: Cooleris bendras viskam: Nexus 120cm
Koks tiksliai modelis ? Kaip atrodo ? Gal kokią nuorodą?
Jis pas mane sukasi ant 770RPM, prie tokiu apsuku - begarsis.
http://www.nexustek.nl/NXS-nexus120mmre ... asefan.htm

Specialiai neieskojau butent sito, tiesiog toks pasitaike po ranka.

Jeigu imsi ta motinine arba labai panasia Gigabaito su 780G chipsetu tai nepamainomas dalykas yra programele "Fan Speed Regulator". Daro tiksliai tai ko reikia ir nieko daugiau, veikia stabiliai.
http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=9:61863
Paskutinį kartą redagavo dmart Pen Vas 13, 2009 11:00 am, redaguota 1 kartą(us).

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Standartinė dmart » Pen Vas 13, 2009 10:36 am

tomakas rašė: Pora klausimu, kokia ATI video driveriu versija, ar naudoji EVR ? Nes pas mane jeigu ijungiu DXVA po kiek laiko uzsifreezina vaizdas, naudoju Cyberlink PDVD 8 video kodeka, AC3 audio, AAC Monogram, audio Direct wave output, pajungta garsas per SPDIF.
ATI draiveriai 08.11. Bandziau 08.12, bet buvo problemos grojant kazkuri MKV faila tai palikau senesnius.

EVR nenaudoju, jis skirtas Vistai, o pas mane XP SP3. Vis neprisiruosiu lygiagreciai instaliuoti Vistos bandymo tikslais. Kiek zinau EVR kurkas stabiliau palaiko frame rate, ziurint Blu-ray nebuna truktelejimo kas 40sek. Bet su EVR gali buti kitu problemu.

Pamegink Cyberlinko PDVD 7.x kodeka su ProgDVB, pas mane tik jis veikia visiskai stabiliai su HD kanalais. PDVD 8 kodekas irgi veikia, bet atsiranda siuksles ekrane karts nuo karto. Tik deja PDVD 7.x kodekas jau neveikia su DVB-S2/AVC SD kanalais, o konkreciai PlatformaDV. Meta zalia fona. Tuo tarpu PDVD8 dirba gerai. Kadangi manes tie visi KuxniaTV maziausiai domina tai palikau PDVD 7.x siuo metu :)

Kas lieciau audio kodekus tai siuo metu klausau per analogini isejima tai nera skirtumo kuri naudoti.

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Standartinė dmart » Pen Vas 13, 2009 10:46 am

Neoromancer rašė:Dėkui vaikinai. Faktiškai visi komponentai tokie, kokius ir aš numatęs dėti. Korpusą va tokį parsisiunčiau http://www.hardwarecanucks.com/forum/ha ... -case.html Kaip pagrindinį grafinį interfeisą naudosiu MediaPortal programą.
Korpusas atrodo superinis, man idomu kiek toks kainuoja. Vienas is ziauriai geru dalyku yra tai, kad telpa normalus ATXinis maitblokis. Kas reiskia, kad gali deti tylu ir pakankamai galinga maitbloki su 12cm ventiliatorium ir pamirsti apie ji. Komplekte yra distancinis?

Del MediaPortalo nieko nepasakysiu, nes rankos dar nedaejo iki jo. Zinau tik tiek, kad vienas zmogus gyre kaip DVB ziurejimo programa, taciau man klausimas ar palaikys visus variantus DVB-S/S2/AVC, sharinga ir t.t.

Kadangi daznai tenka ziureti Blu-ray tai tenka naudoti PowerDVD 7.3/8.0, o MKV failams dazniausiai naudoju MPC HC.

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Standartinė dmart » Pen Vas 13, 2009 10:51 am

Neoromancer rašė:
dmart rašė:...tada 28E-36E-kazkas bandyti atsisakant 9E.
28E tikrai labai neblogas palydovas, tik bėda, jog viskas angliškai. Bet HD kanalų tikrai nemažai.
Man tai privalumas, kad viskas angliskai. Aisku galima ten visokius Cyfra+, Polsat, HD Platform judinti, bet visgi pirmenybe teikiu angliskiems HD kanalams, o ant 28E ju daugiausia.

Kokiu budu pats ziuri 28E?

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Pen Vas 13, 2009 10:52 am

dmart rašė:
Neoromancer rašė:Dėkui vaikinai. Faktiškai visi komponentai tokie, kokius ir aš numatęs dėti. Korpusą va tokį parsisiunčiau http://www.hardwarecanucks.com/forum/ha ... -case.html Kaip pagrindinį grafinį interfeisą naudosiu MediaPortal programą.
Korpusas atrodo superinis, man idomu kiek toks kainuoja. Vienas is ziauriai geru dalyku yra tai, kad telpa normalus ATXinis maitblokis. Kas reiskia, kad gali deti tylu ir pakankamai galinga maitbloki su 12cm ventiliatorium ir pamirsti apie ji. Komplekte yra distancinis?

Del MediaPortalo nieko nepasakysiu, nes rankos dar nedaejo iki jo. Zinau tik tiek, kad vienas zmogus gyre kaip DVB ziurejimo programa, taciau man klausimas ar palaikys visus variantus DVB-S/S2/AVC, sharinga ir t.t.

Kadangi daznai tenka ziureti Blu-ray tai tenka naudoti PowerDVD 7.3/8.0, o MKV failams dazniausiai naudoju MPC HC.
Vo darbe suysidejau ta MediaPortal, mkv failas nepasileido, net paluzo. Manau kazkaip jis man nepatinka :)

tomakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 196
Užsiregistravo: Pir Bal 14, 2008 2:32 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė tomakas » Pen Vas 13, 2009 10:55 am

dmart rašė:
tomakas rašė: Pora klausimu, kokia ATI video driveriu versija, ar naudoji EVR ? Nes pas mane jeigu ijungiu DXVA po kiek laiko uzsifreezina vaizdas, naudoju Cyberlink PDVD 8 video kodeka, AC3 audio, AAC Monogram, audio Direct wave output, pajungta garsas per SPDIF.
ATI draiveriai 08.11. Bandziau 08.12, bet buvo problemos grojant kazkuri MKV faila tai palikau senesnius.

EVR nenaudoju, jis skirtas Vistai, o pas mane XP SP3. Vis neprisiruosiu lygiagreciai instaliuoti Vistos bandymo tikslais. Kiek zinau EVR kurkas stabiliau palaiko frame rate, ziurint Blu-ray nebuna truktelejimo kas 40sek. Bet su EVR gali buti kitu problemu.

Pamegink Cyberlinko PDVD 7.x kodeka su ProgDVB, pas mane tik jis veikia visiskai stabiliai su HD kanalais. PDVD 8 kodekas irgi veikia, bet atsiranda siuksles ekrane karts nuo karto. Tik deja PDVD 7.x kodekas jau neveikia su DVB-S2/AVC SD kanalais, o konkreciai PlatformaDV. Meta zalia fona. Tuo tarpu PDVD8 dirba gerai. Kadangi manes tie visi KuxniaTV maziausiai domina tai palikau PDVD 7.x siuo metu :)

Kas lieciau audio kodekus tai siuo metu klausau per analogini isejima tai nera skirtumo kuri naudoti.
Matai pas tave XP, tai reiskia kad neina pilnas DXVA HW dekodinimas, nes XP palaiko tik DXVA1, o vista DXVA2. Buvau suzaides su kodekais viena karta ant tiek, kad DVB-T apkraudavo ~3-6%, SAT SD irgi ~3-6%, o HD ~10% CPU tik. Dabar vel neberandu aukso viduriuko.

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Standartinė dmart » Pen Vas 13, 2009 10:57 am

tomakas rašė:Tiesa del motinines plokstes, dabar tikrai imciau kitokia, nes sitoje ploksteje PCI-E video slotas yra labai arti kitu slotu, ir i ji neidesi jokios video plokstes, vakar tuom jau isitikinau nes norejau isbandyti HD3870, tai ir likau be bandymu. Plius turi tik 2 PCI ir 1 PCIE trumpa.
Del PCI slotu tai siuo metu tokia mada deti po 2 PCI slotus :( Mane tikrai domintu pvz. tokios platformos http://www.ixbt.com/mainboard/albatron/ ... 780g.shtml arba http://www.ixbt.com/news/all/index.shtml?11/45/15 jeigu ne ispleciamumo trukumas.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Vas 13, 2009 11:06 am

tomakas rašė: Vo darbe suysidejau ta MediaPortal, mkv failas nepasileido, net paluzo. Manau kazkaip jis man nepatinka :)
Na ten reikia dar biškį pažaisti. Čia yra kažkiek apie kodekus http://www.team-mediaportal.com/compone ... fo/id,674/
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pen Vas 13, 2009 11:10 am

dmart rašė: Kokiu budu pats ziuri 28E?
Būtent šiuo metu nieko nebežiūriu. Pardaviau tiunerį ir susirinkinėju savo HTPC. O šiaip tai minėtas palydovas šarūno pagalba... :grin:

Dar... Mano korpusas yra "plikas"... distancinio nėra, to LCD ir nėra (čia kaip sakoma į ateitį žiūrint galima įsidėti)... jis man tiesiog patiko. Kainavo apie 400 lt.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Standartinė dmart » Pen Vas 13, 2009 11:14 am

tomakas rašė:Matai pas tave XP, tai reiskia kad neina pilnas DXVA HW dekodinimas, nes XP palaiko tik DXVA1, o vista DXVA2.
Man tai naujiena, gal galima nuoroda apie tai? Nes kazkaip kiek teko ziureti MKV, TS, M2TS, Blu-Ray tai 99.9% dekoduoja hardwariskai. Buvo tik keletas failu kuriu nei Cyberlinkas nei ffdshow nerode hardwariskai, tai matosi pagal CPU apkrovima. CoreAVC guli nenaudojamas, kad ir koks jis geras butu.
tomakas rašė:Buvau suzaides su kodekais viena karta ant tiek, kad DVB-T apkraudavo ~3-6%, SAT SD irgi ~3-6%, o HD ~10% CPU tik. Dabar vel neberandu aukso viduriuko.
Zinant koks pas tave CPU tai toks turetu buti apkrovimas visada kai naudojamas hardwarinis DXVA, pas mane paprastai ziurint MKV buna ~20%.
Dar priklauso ar ijungtas Cool'n'Quiet, nes tas dalykas numusa CPU dazni, atitinkamai daugiau % rodo.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių