• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

del sat tiunerio ustym4k pro vaizdo kokybes

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
sigiss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: Sek Kov 04, 2018 8:13 pm
Susisiekti:

del sat tiunerio ustym4k pro vaizdo kokybes

Standartinė sigiss » Tre Spa 11, 2023 9:20 pm

sveiki jau buvau rases,kad mano tiuneris perjungus kita kanala pasirodo suletintas vaizdas kuris labai nervina net akim negerai ir tik kai ziuri sat arba anzemine,o perjungi kazka iptv ten gerai, ir dar jau kelinta modeli nusiperku tipo siuolaikinis tiuneris
gersne raiska ir taip tolaiu nu bet situ su 4k raiska man baisi ir dar pas mane telikas sony oled. o jeigiu ustyma pajungiu per ledini philipsa tai tiesiog norisi ismesti viska per langa. tada belieka vel atsiprasyti openbox s3 ir vel nusiraminu nes pajungus i oled tiesiog pasaka kokybe.

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: del sat tiunerio ustym4k pro vaizdo kokybes

Standartinė aaaaaa » Ket Spa 12, 2023 6:48 am

Jei software perašymas nepadeda tada tik garantini jei toks yra nes greičiausiai kas nors viduje gerai neveikia koks diodas ar varža .
Paveikslėlis

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2391
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: del sat tiunerio ustym4k pro vaizdo kokybes

Standartinė arturas101 » Ket Spa 12, 2023 6:56 am

sigiss rašė: Tre Spa 11, 2023 9:20 pm sveiki jau buvau rases,kad mano tiuneris perjungus kita kanala pasirodo suletintas vaizdas kuris labai nervina net akim negerai ir tik kai ziuri sat arba anzemine,o perjungi kazka iptv ten gerai, ir dar jau kelinta modeli nusiperku tipo siuolaikinis tiuneris
gersne raiska ir taip tolaiu nu bet situ su 4k raiska man baisi ir dar pas mane telikas sony oled. o jeigiu ustyma pajungiu per ledini philipsa tai tiesiog norisi ismesti viska per langa. tada belieka vel atsiprasyti openbox s3 ir vel nusiraminu nes pajungus i oled tiesiog pasaka kokybe.
Tunerio nustatymuose kokia raiska nustatyta? Pas mane toks imtuvas, problemu su raiska nematau, netgi per ji antzemines kanalai graziau rodo nei tiesiai per LG Oled. Kanalai jungiasi greitai, jokiu suletinimu. Jei pirkai nauja is parduotuves ir pats instaliavai softus bei emuliatorius, gal kazkur kazka ne taip padarei ir kreivai gavosi. Bandyk viska per nauja .

sigiss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: Sek Kov 04, 2018 8:13 pm
Susisiekti:

Re: del sat tiunerio ustym4k pro vaizdo kokybes

Standartinė sigiss » Ket Spa 12, 2023 9:34 am

pratesent kalba apie ustym4k pro pirkau parduotuve jau surasyti buvo softai tiesiog kas neturi salia openbox s3 galvoja ,kad ustym4k pro rodo puikei, bet kaip palygini su treciuku tai ta ustyma tik i durpinycia.nieko ten kitaip neirasysi blogai kazka irsysi tai neveiks,zodziu openbox s3 neturi konkurencijos nei pries joki tiuneri as tu enigma linux jau pabandziau ne viena ir ne du vaizdo kokibe visu tyragedija pliusas daugiau navarotu ir greiti bet tik ne vaizdo kokybe lygintis pries openbox s3.

sigiss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: Sek Kov 04, 2018 8:13 pm
Susisiekti:

Re: del sat tiunerio ustym4k pro vaizdo kokybes

Standartinė sigiss » Pen Spa 13, 2023 6:49 pm

dar del ustym4k pro, gal but nelabai kai kas suprato apie ta suletinta vaizda is pradziu kaip perjungi kanala palydovo arba andzemines kanala .zodziu perjungiu kanala vercia greitai ,bet pirmiausia pasirodo suletinti judesiai tik po to isitaiso normalus vaizdas tiesiog tampo akis.ar cia jie visi ustym4k taip dirba. iptv kanalai veikia is karto gerai. parasykit kaip pas jus ?

ardas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 769
Užsiregistravo: Šeš Kov 10, 2012 10:29 am
Susisiekti:

Re: del sat tiunerio ustym4k pro vaizdo kokybes

Standartinė ardas » Pen Spa 13, 2023 7:45 pm

operacine sistema nesusitvarko video.biudzetinis imtuvas ,ner ko noreti.vienu zodziu ant ribos,ka galim ispausti.

edvin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 678
Užsiregistravo: Tre Gru 30, 2009 3:49 pm
Susisiekti:

Re: del sat tiunerio ustym4k pro vaizdo kokybes

Standartinė edvin » Pen Spa 13, 2023 8:03 pm

sigiss rašė: Pen Spa 13, 2023 6:49 pm dar del ustym4k pro, gal but nelabai kai kas suprato apie ta suletinta vaizda is pradziu kaip perjungi kanala palydovo arba andzemines kanala .zodziu perjungiu kanala vercia greitai ,bet pirmiausia pasirodo suletinti judesiai tik po to isitaiso normalus vaizdas tiesiog tampo akis.ar cia jie visi ustym4k taip dirba. iptv kanalai veikia is karto gerai. parasykit kaip pas jus ?
nezinau ka pats ziuri .pas mane nieko nestabdo ntv ir kabeline ir iptv viename sarase .4k nieko neziuriu . openpli 8.3

gedmas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: Pir Lie 23, 2007 5:10 pm
Susisiekti:

Re: del sat tiunerio ustym4k pro vaizdo kokybes

Standartinė gedmas » Šeš Spa 14, 2023 12:43 pm

ardas rašė: Pen Spa 13, 2023 7:45 pm operacine sistema nesusitvarko video.biudzetinis imtuvas ,ner ko noreti.vienu zodziu ant ribos,ka galim ispausti.
Nejaugi gali nesusitvarkyti:
CPU: ARM Cortex A53, Quad core 64bit, 15.000 DMIPS! (4 x 1.6 Ghz)
Gal atmitis perpildyta slamsto, rekia pravalyti🫡
VU+UNO 4K, AX 4K-BOX HD51

Vartotojo avataras
lagunijus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 364
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 12:55 am
Miestas: Panevėžys
Susisiekti:

Re: del sat tiunerio ustym4k pro vaizdo kokybes

Standartinė lagunijus » Šeš Spa 14, 2023 8:13 pm

aišku, kad biudžetinis, nes pagal kaina nesunku nuspręsti, bet viskas ok su juo, pas mane viską ką reikia rodo ir susitvarko greitai ir jokiu be lagų - tiek sat, tiek iptv.
- tikrinkite/keiskite softą - enigma/ denys
- bandykite keisti tinklą wifi/lan
- gal emu kazką įtakoja....
- išorinės laikmenos gal su badais ?
- arba šeip brokuotas papuolė....
uCLan_Ustym_4K_PRO_Combo_E2_1.25m_Mabo@90E-45W_Ku

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: del sat tiunerio ustym4k pro vaizdo kokybes

Standartinė aaaaaa » Šeš Spa 14, 2023 9:10 pm

Jei sat kanala rodo suletintai , gali pabandyti isjungti emuliatoriu visai tada bandyk paziureti ar rodo suletintai sat kanalus .
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių