Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Openbox s4 pro+ hd

Standartinė Hafkas » Tre Rgp 08, 2018 8:59 pm

Sveiki, daug visko is jusu ismokau naudodamas s3, pas kolega s4 yra s4 pro hd ir jam buvo paleista shara kurios jau neberodo (turbut nutrauke tiekima) gal kas padetu ir pasakytu zingsnis po zingsnio kaip man jam ja paleisti? Turiu vipa jam jau paimes tik nezinau kur kokius duomenis vesti. Rusu pats nesuprantu tai rusu forumai man kaip miskas.

Aciu is anksto kas skirs laiko man.
Hafkas
Forumietis
Forumietis

Re: Openbox s4 pro+ hd

Standartinė jonukas1 » Tre Rgp 08, 2018 11:29 pm

O google vertejas jau nevercia is rusu kalbos ?
jonukas1
Forumietis
Forumietis

Standartinė Hafkas » Ket Rgp 09, 2018 6:16 am

jonukas1 rašė:O google vertejas jau nevercia is rusu kalbos ?

Zinant kokios galimybes pas mane to neiseina padaryti. Viska tvarkau telefonu (failus i usb keliu ir t.t.) kompo neturiu kad paleist viso forumo vertima, o kas zinute verst tai prasiau jusu pagalbos.
Hafkas
Forumietis
Forumietis

Standartinė Kazas » Ket Rgp 09, 2018 11:02 am

Hafkas rašė:

Zinant kokios galimybes pas mane to neiseina padaryti. Viska tvarkau telefonu (failus i usb keliu ir t.t.) kompo neturiu kad paleist viso forumo vertima, o kas zinute verst tai prasiau jusu pagalbos.

Eini»Plugin»MgcamdConfigure ir rasi kur suvest duomenis.
AMIKO STHD 8820 combo Ofset 80 4w 4,8 E 13E
OFSET 78 36 E

----------------------------------------
Kazas
Forumietis
Forumietis

Standartinė Hafkas » Ket Rgp 09, 2018 1:55 pm

Kazas rašė:
Hafkas rašė:

Eini»Plugin»MgcamdConfigure ir rasi kur suvest duomenis.

Nera mgcam plugino, tik wicardd kurio nemoku suvesti. Kaip gauti ta mgcamm plugina?
Hafkas
Forumietis
Forumietis

Standartinė Kazas » Ket Rgp 09, 2018 7:58 pm

Nera mgcam plugino, tik wicardd kurio nemoku suvesti. Kaip gauti ta mgcamm plugina?[/quote]

Jei wicard, tai su juo ir pažaisk. Neturėjau aš reikalų su wicard, bet info radau, čia pas mus visko yra tik reikia ieškot ir dirbt. Aš jau lendu ne į savo daržą, turėdamas tik Amiko su uždaru softu.
Bandyk taip gal paskiau forumas pataisys: per ftp užeik į var/etc/wicardd.conf >suvesi kur caid 0500 indentus 060A00 ir 060C00 (ČIA HTB+, O KĄ PATS TURI SUSIDĖLIOK) >ten kur user nustatymai> suvesi savo userio nuastatymus >tada ijungsi wicardd per pluginus ir vulia :)
AMIKO STHD 8820 combo Ofset 80 4w 4,8 E 13E
OFSET 78 36 E

----------------------------------------
Kazas
Forumietis
Forumietis

Standartinė Dream » Ket Rgp 09, 2018 8:36 pm

Kazas rašė:Nera mgcam plugino, tik wicardd kurio nemoku suvesti. Kaip gauti ta mgcamm plugina?

Jei wicard, tai su juo ir pažaisk. Neturėjau aš reikalų su wicard, bet info radau, čia pas mus visko yra tik reikia ieškot ir dirbt. Aš jau lendu ne į savo daržą, turėdamas tik Amiko su uždaru softu.
Bandyk taip gal paskiau forumas pataisys: per ftp užeik į var/etc/wicardd.conf >suvesi kur caid 0500 indentus 060A00 ir 060C00 (ČIA HTB+, O KĄ PATS TURI SUSIDĖLIOK) >ten kur user nustatymai> suvesi savo userio nuastatymus >tada ijungsi wicardd per pluginus ir vulia :)

nesunku su tuo wicardd tuos filtrus susidėti :) :D pavyzdžių taip yra,jeigu nerasi,stuktelk pm,pateiksiu veikiantį,tik reiks savo tetos duomenis susivesti.
Dream
Vartotojo avataras
Forumietis
Forumietis

Standartinė Hafkas » Ket Rgp 09, 2018 9:34 pm

Kazas rašė:Nera mgcam plugino, tik wicardd kurio nemoku suvesti. Kaip gauti ta mgcamm plugina?

Bandyk taip gal paskiau forumas pataisys: per ftp užeik į var/etc/wicardd.conf >suvesi kur caid 0500 indentus 060A00 ir 060C00 (ČIA HTB+, O KĄ PATS TURI SUSIDĖLIOK) >ten kur user nustatymai> suvesi savo userio nuastatymus >tada ijungsi wicardd per pluginus ir vulia :)[/quote]

Kaip i ta ftp ilist?
Hafkas
Forumietis
Forumietis

Standartinė aaaaaa » Ket Rgp 09, 2018 10:43 pm

per narsykle/browseri suvesk savo imtuvo ip adresa turetu atsidaryti imtuvo katalogai/aplankai ten ir ziurek kaip nurode
Paveikslėlis
aaaaaa
Forumietis
Forumietis

Standartinė Dream » Ket Rgp 09, 2018 10:53 pm

Hafkas rašė:Kaip i ta ftp ilist?

į ftp lendama per ftp klientą kai žinomas imtuvo ip/vartotojas ir slaptažodis.
Dream
Vartotojo avataras
Forumietis
Forumietis

Standartinė jonukas1 » Pen Rgp 10, 2018 12:00 am

Hafkas rašė:Kaip i ta ftp ilist?

Viskas yra aprasyta siame forume lietuviskai, tik netingek kokia savaite paskaitineti. :)
jonukas1
Forumietis
Forumietis

Forumas Statistika

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Nustatymai

Grįžti į Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis