• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Samaung smart tv (40h6400) problema

Viskas apie televizorius ir jų galimybes.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, chiapa

Skelbti atsakymą
Nerazz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: Tre Lap 11, 2015 7:52 pm
Susisiekti:

Samaung smart tv (40h6400) problema

Standartinė Nerazz » Sek Bir 26, 2016 11:36 pm

Sveiki,
Taigi, Siandien kazkas pasidare manajam samsung smart tv (40h6400). Isijungiu tv ir jis vos tik parodo "smart tv" logo uzstringa ir persikrauna ir taip begalinis ciklas. Pats strigimas tik televizoriaus meniu, nes pasijungus gala priedeli, vaizdas per hdmi neuzstriges buna (matau ka rodo kelias sekumdes, kol nepersikrauna). Pradejau tirinet ir pavyko issiaiakinti, kad visas strigimas yra samsung apps programos:
Jei isjungi interneta (laidini ir wifi), tuomet televizorius veikia normaliai;
Jei nuresetini samsung apps programa(per nustatymus, kai isjungtas internetas) ir ijungi interneta -televizorius veikia kuo puikiausiai, taciau bandant ijungti samsung apps programa prijungtam internetui, televizorius uzstringa ir prasideda begalinis ciklas: restart - pakibimas-restart ir t.t.
Papildomu aplikaciju nesidiegiau. Naudojamos tik dvi aplikacijos: plex ir youtube.
Ko tik nedariau: kelis kart resetinau visus nustatymus/smart hub ir pan., is tinklo buvau isjunges (1val). Taciau niekas nepadejo. Susitaikiau su mintim, kad vezti i garantini, isjungiau tv ir islekiau, grizes isijungiu ant pabandymo ir smaukst veikia be problemu. Taip ir nesupratau kas buvo.

Gal kas susidurete su pan.beda ir galite ka nors pakomentuoti. Garantina tv yra, taciau dabar nevera ir vesti, viskas kaip ir atsistate.

hot
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: Tre Sau 31, 2007 11:12 pm
Susisiekti:

Re: Samaung smart tv (40h6400) problema

Standartinė hot » Pir Bir 27, 2016 6:38 am

Ta pati problema.
Bet pastebėjau, kad tai pasireiškia tuo metu kai kartu tinkle veikia android planšetė.
Dar nebandžiau, bet galvoju kad kiekvienam namų tinklo įrenginiui reikėtų priskirti atskirą IP adresą, o ne naudoti DHCP.
Arba žaisti su routerio nustatymais.
Kažkoks IP adresų konfliktas, gal du įrenginiai bando naudoti tokį pat IP.

Nerazz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: Tre Lap 11, 2015 7:52 pm
Susisiekti:

Re: Samaung smart tv (40h6400) problema

Standartinė Nerazz » Pir Bir 27, 2016 7:57 am

hot rašė:Ta pati problema.
Bet pastebėjau, kad tai pasireiškia tuo metu kai kartu tinkle veikia android planšetė.
Dar nebandžiau, bet galvoju kad kiekvienam namų tinklo įrenginiui reikėtų priskirti atskirą IP adresą, o ne naudoti DHCP.
Arba žaisti su routerio nustatymais.
Kažkoks IP adresų konfliktas, gal du įrenginiai bando naudoti tokį pat IP.
Aš android planšetės neturiu, tačiau turiu iPad ir Windows planšetes. Per pusę metų naudojimo, tik pirmas atvejis toks (neskaitant pavienių pastrigimų - kurie buvo labai retai), kad tokie neskalndumai. Keista tame, kad nuresetinus samsung apps programėlę (aka Smart hub), prie tinklo galėjau jungtis, taip pat bandęs buvau youtube aplikacija, su ja pilnai veikė (todėl manau problema ne IP adresacijoje). Tačiau įjungus samsung apps (smart hub), praeini tuos pirmo paleidimo step by step punktus ir ties paskutinio punkto patvirtinimu televozorius užstringa ir paskui prasideda pasaka begalo: strigimas - restartas - strigimas ir t.t.. Vienintelė išeitis išjungi televizoriui maitinimą (nes distancinis neveikia) ir išjungi internetą (jei per laidą - ištrauki kabelį iš TV/jei belaidis - išjungi maršrutizatorių).
Kol neišjungi interneto, problema kartojasi (įjungus į tinklą ir su distanciniu įjungus TV jis po SMART TV logo užtringa - restartas - užstringa ir t.t.)
Vakare, dėl man nežinomų priežasčių, televizorius pilnai veikė. Darau prielaida, kad kažkas su Samsung apps programėle/samsung serveriu turėjo būti, kad taip paveikti televizorių.

Nerazz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: Tre Lap 11, 2015 7:52 pm
Susisiekti:

Re: Samaung smart tv (40h6400) problema

Standartinė Nerazz » Pir Bir 27, 2016 9:12 am

Nerazz rašė:
hot rašė:Ta pati problema.
Bet pastebėjau, kad tai pasireiškia tuo metu kai kartu tinkle veikia android planšetė.
Dar nebandžiau, bet galvoju kad kiekvienam namų tinklo įrenginiui reikėtų priskirti atskirą IP adresą, o ne naudoti DHCP.
Arba žaisti su routerio nustatymais.
Kažkoks IP adresų konfliktas, gal du įrenginiai bando naudoti tokį pat IP.
Aš android planšetės neturiu, tačiau turiu iPad ir Windows planšetes. Per pusę metų naudojimo, tik pirmas atvejis toks (neskaitant pavienių pastrigimų - kurie buvo labai retai), kad tokie neskalndumai. Keista tame, kad nuresetinus samsung apps programėlę (aka Smart hub), prie tinklo galėjau jungtis, taip pat bandęs buvau youtube aplikacija, su ja pilnai veikė (todėl manau problema ne IP adresacijoje). Tačiau įjungus samsung apps (smart hub), praeini tuos pirmo paleidimo step by step punktus ir ties paskutinio punkto patvirtinimu televozorius užstringa ir paskui prasideda pasaka begalo: strigimas - restartas - strigimas ir t.t.. Vienintelė išeitis išjungi televizoriui maitinimą (nes distancinis neveikia) ir išjungi internetą (jei per laidą - ištrauki kabelį iš TV/jei belaidis - išjungi maršrutizatorių).
Kol neišjungi interneto, problema kartojasi (įjungus į tinklą ir su distanciniu įjungus TV jis po SMART TV logo užtringa - restartas - užstringa ir t.t.)
Vakare, dėl man nežinomų priežasčių, televizorius pilnai veikė. Darau prielaida, kad kažkas su Samsung apps programėle/samsung serveriu turėjo būti, kad taip paveikti televizorių.
Internete paskaitinėjęs užsenietiškus forumus, kaip ir galvojau, tai pasirodo bėda ne televozriuje, o bėda samsung serveryje/kreivai parašytame TV firmware kode, jei serveris nepasiekiamas - televizoriaus nesinaudosi. Na samsas su savo kreivaraknių bureliu pavarė....
Beje vakar buvau Aviteloje, tai ne man vienam taip buvo, darbuotojas minėjo, kad buvo skambinančiųjų dėl tokios pat bėdos.

Taigi, kam bus kažkas panašaus, vienintelis būdas naudotis televizoriumi, tai:
Išjungti internetą TV;
Jei TV reikalingas internetas, tuomet nuresetinti smart hub ir tik tuomet jungtis prie interneto;

Nerazz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: Tre Lap 11, 2015 7:52 pm
Susisiekti:

Re: Samaung smart tv (40h6400) problema

Standartinė Nerazz » Pir Bir 27, 2016 10:44 am

Samsung.lt patvirtino irgi šią bėdą :).

Lolikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 345
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 7:25 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Samaung smart tv (40h6400) problema

Standartinė Lolikas » Pir Bir 27, 2016 4:50 pm

Ir as pastebejau,kokio velnio,galvoju...
Openbox 810. Lancombox .Openbox S2 HD

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių