• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė tankistas » Pen Bir 10, 2016 7:38 pm

Kokie atsiliepimai apie Huawei telefonus?
Arba konkrečiau apie Huawei p8 lite. Gal kas turite, naudojate. Galite pasakyti pliusus ir minusus.
Kaina apie 200€
Admin. No comment!

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė nerux » Šeš Bir 11, 2016 12:45 am

Pas mane toks telefonas, veikia gerai, minusų kažkokių nespatebėjau, fotografuoja gan neblogai, pirkes iš skytecho buvau už panašia kaina, 240 eu mokėjau.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Blantas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: Ant Lap 22, 2011 12:38 pm
Miestas: 55.585792, 25.829329
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė Blantas » Šeš Bir 11, 2016 10:39 am

Ir aš naudojuosi tokiu telefonu nuo sausio mėn. Geras telefonas, kaip ir sakė nerux, turi neblogą kamerą (viena iš foto daryta su P8 Lite - http://i.imgur.com/ONmY6XU.jpg gana aiškiai atrodo detalės). Vienintelis minusas, tai turbūt, jog huawei neskuba atnaujinimų siųsti mūsų regione šitam aparatui. Kai kur jau ir su Android 6.0 pardavinėja, o čia turbūt teks pačiam upgrade'inti. Taip pat, nežinau kaip pas kitus, bet pas mane lietuvių kalbos nėra, bent jau B190, EMUI 3.1 versijoje. Ir dar vienas gana neestetiškas dalykas, tai kartais ištraukus usb kabelį iš telefono, piktograma vis dar lieka ekrane, kas iš esmės netrukdo, tačiau nelabai gražiai atrodo.

Pats pirkau už ~200 Lt iš balticmobiles. Nesenai mačiau lyg ir varle.lt parduotuvėje perkant P8 Lite kartu galima pasirinkti ir kalonėlę arba vieną iš kitų dalykų) ir kaina buvo ~ 190€ (https://www.varle.lt/mobilieji-telefona ... lised_main).
Gala TV - grojaraščiai

Vartotojo avataras
tankistas
Adminas
Adminas
Pranešimai: 3502
Užsiregistravo: Ket Gru 02, 2010 1:52 pm
Miestas: Virtualus Pasaulis
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė tankistas » Šeš Bir 11, 2016 12:15 pm

Blantas rašė:... Taip pat, nežinau kaip pas kitus, bet pas mane lietuvių kalbos nėra, bent jau B190, EMUI 3.1 versijoje. ...
Varlės aprašyme rašoma:

Kalbos
CZ,DK,DE,EE,LT,LV,HU,NL,NO,PL,PT,RO,SI,SK,SE,FI,SRB,TR,GR,BG,RU,UA,ES,FR,HR,IT

Tai gal šiame modelyje yra?
Admin. No comment!

Blantas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: Ant Lap 22, 2011 12:38 pm
Miestas: 55.585792, 25.829329
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė Blantas » Šeš Bir 11, 2016 1:36 pm

tankistas rašė:
Blantas rašė:... Taip pat, nežinau kaip pas kitus, bet pas mane lietuvių kalbos nėra, bent jau B190, EMUI 3.1 versijoje. ...
Varlės aprašyme rašoma:

Kalbos
CZ,DK,DE,EE,LT,LV,HU,NL,NO,PL,PT,RO,SI,SK,SE,FI,SRB,TR,GR,BG,RU,UA,ES,FR,HR,IT

Tai gal šiame modelyje yra?
Na nežinau. Pats Huawei taip pat teigia, jog palaikomos 46 kalbos, tačiau pas mane lietuvių k. tiesiog nėra. :) Gal būt nuo įrašyto soft'o versijos priklauso, neįsivaizduoju. Jei varlė teigia, tai nusipirkus ir neradus lietuvių k. manau teisinga būtų teigti pretenzijas pardavėjui. :)
Gala TV - grojaraščiai

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė nerux » Šeš Bir 11, 2016 1:55 pm

Pas mane su LT kalba, ir atnaujinimas kabo šių metų, kolkas nenaujinau, bet reiks atsinaujint. Dėl USB laido ten kad ištraukus kažkas pasilieka tai nėra tokių dalykų, viskas eina stabiliai.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Blantas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: Ant Lap 22, 2011 12:38 pm
Miestas: 55.585792, 25.829329
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė Blantas » Šeš Bir 11, 2016 5:00 pm

nerux rašė:Pas mane su LT kalba, ir atnaujinimas kabo šių metų, kolkas nenaujinau, bet reiks atsinaujint. Dėl USB laido ten kad ištraukus kažkas pasilieka tai nėra tokių dalykų, viskas eina stabiliai.
Koks Build Number jei nepaslaptis (ALE-L21...BXXX)?
Gala TV - grojaraščiai

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė nerux » Sek Bir 12, 2016 1:05 am

dabar yra versijos numeris ALE-L21C432B171
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė sieksnis » Pir Bir 13, 2016 7:32 am

Taip pat dairausi naujo telefono, būtina sąlyga 2 SIM, renkuosi tarp
Huawei P9 lite
Samsung Galaxy J5 (2016)


Huawei kaip ir mandresnis, bet su šiuo gamintoju neturėjęs jokių reikalų, Samsungas dviejų SIM būtų nebepirmas rankose, bet yra įvairios patirties jį eksploatuojant, sakyčiau daugiau teigiamos, nors būdavo, jog žmonės sakydavo, jog prisiskambint negalima, nors tuo metu telefonas būdavo įjungtas ir neužimtas.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė nerux » Pir Bir 13, 2016 9:12 am

nežinau kas liečia samsungus, tai brolis 3 pakeitė nes gedo nerealiai, nusispjovė ant samsungų paėmė kitą.
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė styx » Pir Bir 13, 2016 11:00 pm

nerux rašė:nežinau kas liečia samsungus, tai brolis 3 pakeitė nes gedo nerealiai, nusispjovė ant samsungų paėmė kitą.
Praeitais metais rusu visi operatoriai atsisake samsungo telefus pardavineti-gedo nerealiai -iki 10-15 % gryzdavo i garantini....as turejau keleta samsungu per eile metu,tai irgi praktiskai visi garantiniam pabuvojo.Dabar turiu Xiaomi Redmi3-SUPERINIS aparatas,kaina -parametrai -kokybe,tai samsungui tik apsikasti po lapais lieka,uzsisakiau siandien aliexprese PRO versija su 3gb ram-32 rom(savo zmonai atiduosiu),tai su dhl siuntimu viso isejo 165 eu.Draugas is to pardavejo siuntesi per dhl,tai reklama pasitvirtino -jokio muito ir pvm.
http://www.aliexpress.com/store/product ... 18014.html
Huaweju nepamenu tik koki ,turiu (dabar stalciuj guli,kaip atsarginis) dralinau 2 metus-jokiu problemu,jokiu gedimu,su softais visokiais castominiais zaidziau...nurasiau tik del moralines senatves-750mb ramo-manes ryskiai netenkino.

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė sieksnis » Ant Bir 14, 2016 10:27 am

Xiaomi irgi variantas, juolab jau nemažai turiu Xiaomi produkcijos (mano galva superinė kokybė), tik neramina vienas faktas - rusų forumuose yra daug pretenzijų dėl jų softo, tiksliau išlendančių kinietiškų hieroglifų ir visokių kitų iš to sekančių bėdų, na ir aišku lietuvių kalbos nebuvimas.

O šiaip tai biesina šiuolaikinės tendencijos telefonų, t.y. jų dydžiai, nu nereikia man lopetos virš 5' dydžio, man visai pakaktų 4.5-4,7', bet va tokių iš šiuolaikinių dviejų SIM nelabai ir rasi.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė vbitas » Ant Bir 14, 2016 1:01 pm

https://oneplus.net/lt/oneplus-x
šito rankose neturėjau, bet sūnus turi ankstesnį modelį, oneplus one.
Pirko, dar kai buvo parduodami tik su pakvietimais ir į Lietuvą nesiųsdavo, t.y. prieš 2 metus. Jis yra tobulas. Greitas, tvirtas, protinga kaina.
su dviem kortelėmis yra oneplus x - 5" ekranas, nuo 239 €
ir oneplus 2 - 5,5" ekranas, nuo 319 €
siuntimas iš EU sandėlio (berods ispanijoje) - greit ir be mokesčių.
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė styx » Ant Bir 14, 2016 3:06 pm

sieksnis rašė:Xiaomi irgi variantas, juolab jau nemažai turiu Xiaomi produkcijos (mano galva superinė kokybė), tik neramina vienas faktas - rusų forumuose yra daug pretenzijų dėl jų softo, tiksliau išlendančių kinietiškų hieroglifų ir visokių kitų iš to sekančių bėdų, na ir aišku lietuvių kalbos nebuvimas.

O šiaip tai biesina šiuolaikinės tendencijos telefonų, t.y. jų dydžiai, nu nereikia man lopetos virš 5' dydžio, man visai pakaktų 4.5-4,7', bet va tokių iš šiuolaikinių dviejų SIM nelabai ir rasi.
Parasysiu,kai gausiu del LT kalbos-pagal pardavejo reklama lietuviu kalba yra,tik neaisku kiek giliai isversta....as irgi ilgiuosi 4,7 coliu :) ,surasti koki kina tokios istrizaines imanoma -tik gamintojas dazniausiai visiskai negirdetas ir parametrai 3-5 metu senumo.Dabar pas kinus meinstrymas 5,5" ...uzknisa lopetos juodai :(

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė augism » Ant Bir 14, 2016 3:07 pm

Labai daug darbo ... tai ką čia bepadarius, kad dirbt nereiktų :)

Banalus mano postas bus, bet nieko geriau už Obuolį, broliai, nesu radęs. Žinau, kad brangu, bet jau kuris laikas per Jabay pas anglus perku dėvėtus Aifonus. Šiuo metu naudojuosi 5 modeliu. Sūnus irgi. Žmona 5c. Vanagai (10 m.) drožia mano palikta 4 modelį. Dar turime Padą, berods 2 modelį. Kažkur dar yra sudaužytu ekranu Puodas, berods 2 modelio. Nei vienas iš šių aparatų niekada nėra strigęs. Ką bepaspaustum - viskas atsiverčia. Niekas negliūkina, niekada nebuvo pakibęs. Gal jums juokinga, bet visi telefonai, kokius esu turėjęs, visi be išimties yra nors kartą kėlę problemų. Vakar užėjau pas kolegę, žiūriu LG G4, ekranas kaip televizorius :) Spalvos - akujenai gražios. Klausiu: "Kaip?", "oj, kaip gerai kaip gerai, koks geras fotikas, va pažiūrėk..." Pyst, ant tų žodžių ir pakibo. Nesmarkiai... pamankė ir atsigavo, bet man čia ne rodiklis. Telefonas turi eiti be jokių lia lia.
Skeptikai važiuoja ant Obuolių, kad negalima failų įsikelti, skambučio kokio nori nusistatyti, LT kalbos nėra. CHERNIA! Kas kada nors turėjo Obuolį, jokio kito niekada nenorės. Man per brangus 6 modelis, arba 6s, nors iš bet kurios algos galiu įpirkti, tiesiog telefonas reikalingas pagal paskirtį, o ne pasipuikuoti. Vienu žodžiu, siūlau už tuos 200 Eur nusipirkit dėvėtą 5 modelį, ir pamatysi, kaip nesidairysi į jokius kitus telefonus, ir nesvarbu, kaip šūdinai jų pavadinimai skambėtų rusų kalba :D
Atsiprašau už sulietuvintus pavadinimus, gal kas nors išvers? :)

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė sieksnis » Ant Bir 14, 2016 3:25 pm

Obuolys gerai, bet yra vienas minusas - nei vienas obuolys nepalaiko 2 SIM, kaip minėjau man tas yra būtina, nebe tie laikai kad tampytis du telefonus. Jei būtų reikalavimas 1 SIM, tai pasirinkimas iš mano norimo dydžio (apie 4,5") sakyčiau gal ir būtų, bet va su 2 SIM jau problemos - arba šiuolaikinis normalus modelis kuris kaip ir tiktų nepalaiko antros sim, o jei jau palaiko tai lopeta. Teks laukt kol pakis tendencijos, turėtų greitu laiku nusibost žmonėms tos lopetos, vėl turėtų sugrįžt prie normalaus (protingo) dydžio telefonų. Praeis facebūko mada - normalizuosi ir dydžiai.

P.S. Vakar Apple pristatė iOS 10, ten jau kai kurie tavo minėti trūkumai pataisyti.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2763
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė ernissss » Ant Bir 14, 2016 5:06 pm

O gal jau ateina tie laikai, kai, ne tik, kad vieno telefono vienam žmogui užtenka, bet ir vieno numerio? :)

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė sieksnis » Ant Bir 14, 2016 9:46 pm

Deja, dar ne.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė woow » Ket Bir 16, 2016 11:58 am

Huawei nusipirko dukra, bet kai aš ieškojau žmonai jo nesirinkau dėl šių priežasčių:
kiniečių parduotuvėse parduodami šie telefonai neturi 4G Omnitel pilno diapazono LTE800
mygtukai tame pačiame ekrane virtualūs
slobna integruota batareika
turi rinktis ką dėsi į antrą slotą SIM ar SD?
geležis ant Snapdragon nelabai pasiduoda laužymui ne taip kaip MTK
Gerai tai, kad turi antrą triukšmo slopinimo mikrofoną, geras procesorius, gerai veikia GPS.
Žmonai pirkau Oukitel 4000http://www.delfi.lt/mokslas/technologij ... d=70652970
Pilnai atitinka visus poreikius, net nuotraukos puikios, ir kaina 100eurų kaina ir kokybė , bent jau kol kas nėra lygių, tai tokie už 6 obuolį išeina kokie 5-6 o dūžta ir lūžta, skesta turbūt vienodai , atsibosta ir gi. Po metų ar dviejų bus galima pirkti kitokį su 5G decacore ir pan , o ką su aplu daryt, negi už 500eur nusipirkęs kito ieškosi aple7 už 700eurų? Na kiekvienam sava gyvenimo filosofija.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė olesub » Ket Bir 16, 2016 2:48 pm

sieksnis rašė: P.S. Vakar Apple pristatė iOS 10, ten jau kai kurie tavo minėti trūkumai pataisyti.
Gal galėtumėt išvardinti pataisytus trūkumus? Aš jau 3 diena su iOS10, kažko stulbinančio nepastebėjau
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė sieksnis » Ket Bir 16, 2016 2:57 pm

Na, jei jau tu nepastebėjai, tai vadinasi nieko te ir nėr. Nesinaudoju Applu, tiesiog seku naujienas
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė samis » Ket Bir 30, 2016 2:09 pm

sieksnis rašė:Taip pat dairausi naujo telefono, būtina sąlyga 2 SIM, renkuosi tarp
Huawei P9 lite
Samsung Galaxy J5 (2016)


Huawei kaip ir mandresnis, bet su šiuo gamintoju neturėjęs jokių reikalų, Samsungas dviejų SIM būtų nebepirmas rankose, bet yra įvairios patirties jį eksploatuojant, sakyčiau daugiau teigiamos, nors būdavo, jog žmonės sakydavo, jog prisiskambint negalima, nors tuo metu telefonas būdavo įjungtas ir neužimtas.
Žmona darbe pasiėmė Huawei P9 lite Dual, tai tikrai neblogai atrodo. Ji pratus dirbti su dviem Sim kortom, bet čia antros kortos vietoje galima įsimesti 128 GB SD. Įdomus variantas.

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė woow » Ket Bir 30, 2016 2:27 pm

Geras variantas kai 2 sim variante nenaudoji antros sim, keistas sprendimas, bet tiek to. Tačiau jei dvi sim tai visi duomenys saugomi rom ir čia jei su telefonu kas nors nutiks gedimas geležėlėje ar softe- kapiec nieko neturi. Taigi tai tik vienos sim telefonas, arba nesauvai jokiu svarbesniu duomenų ir viską kaupi debesyse.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

titinas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Tre Geg 27, 2015 7:03 pm
Susisiekti:

Re: Kokie atsiliepimai apie Huawei?

Standartinė titinas » Sek Lie 03, 2016 5:43 am

Ka tokio svarbaus reikia saugoti telefone, jad reiketu sd korteles? Pas mane 2sim telefonas. Nuotraukos sinchronizuojasi i dropbox, muzikos negaila, navigacijos, ar kitus svarbesnius failus ir taip laikau kitur, tenka juos ir su kitais pasidalinti. Adresatai sincronizuojasi i gmail, vien tik sms pradingtu, bet ju man nereikia. Huawei nuo seno vienas is lyderiu networking srityje, be to mobilaus interneto usb adapteriai daznai buna ju gaminys. Zmona naudoja p6, jau nebe pirmos jaunystes, bet vis dar patenkinta

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių