• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Kad kompiuteris tarnautų šeimininkui, o ne šeimininkas kompiuteriui

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė Kiesa2 » Ket Lie 30, 2015 9:26 pm

Gryzau i windows 8.1 per ta opcija back to windows 8.1 kur yra 10 windowsuose.Ten limitas tik per menesi laiko galima gryzti.Paskui jau turbut neis.Ramu ryja vos ne visus 3gb lieka tik keli simtai mb Kazkur naudojo 2.6gb Kai 8.1 naudoja tik 1.5gb nu programu paleidus pakyla.Bet 10-tuose jokiu programu neleidus tiek naudojo.Nezinau gal svariai irasius veiktu geriau.Uppradines buvau is iso atsiusto.Ir vaizdo draiveriu tokiu nerado kokius randa 8.1 per updeitus.Dar cpu kazkaip pastoviai naudojo ant 54%.Irasius updeitus kazkokius sumazejo kazkiek.Nezinau bugovai tie nauji 10 windowsai su mano senu laptopu dyrba ir tiek.O 8.1 gerai dyrba.Startas nepatiko.Rasyciau appsa grazinanti windows 7 stiliaus starta.

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė tomhanks » Ket Lie 30, 2015 11:39 pm

Kiesa2 rašė:Gryzau i windows 8.1 per ta opcija back to windows 8.1 kur yra 10 windowsuose.Ten limitas tik per menesi laiko galima gryzti.Paskui jau turbut neis.Ramu ryja vos ne visus 3gb lieka tik keli simtai mb Kazkur naudojo 2.6gb Kai 8.1 naudoja tik 1.5gb nu programu paleidus pakyla.Bet 10-tuose jokiu programu neleidus tiek naudojo.Nezinau gal svariai irasius veiktu geriau.Uppradines buvau is iso atsiusto.Ir vaizdo draiveriu tokiu nerado kokius randa 8.1 per updeitus.Dar cpu kazkaip pastoviai naudojo ant 54%.Irasius updeitus kazkokius sumazejo kazkiek.Nezinau bugovai tie nauji 10 windowsai su mano senu laptopu dyrba ir tiek.O 8.1 gerai dyrba.Startas nepatiko.Rasyciau appsa grazinanti windows 7 stiliaus starta.
Na nezinau nezinau , as siandiena instaliavau i toki lieva laptopa toshiba su 2gb ram ir tik 1.5ghz cpu amd grabas vnz visiskas, pries tai jame buvo win 8.1 tai paspaudi langa atidaryti ir gali eiti kavos isgerti, o dabar su win 10 skraido kaip pasiutes net nepatikejau. Plius valdymas 10 tikrai logiskesnis nei win 8.1 man tai geriausia operacine ka teko matyti is mikrosoft. O kas liecia draiverius ar kokius tai bugius ,tai nenorekim dar tik pradzia, bus updeitai bus istaisymai viskas bus ciki puki :) Svarbiausia kad aktvyuoti ir legalus :)
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė tomhanks » Pen Lie 31, 2015 12:08 am

Na rasau is katik svieziai suinstaliuotu windows 10 pro patvirtinu aktivavosi kaip legali windows 10 pro , instaliacijos metu prase ivesti rakta tiesiog spaudziame skip ir instaliavus atidarius windows informacija jau raso kad aktyvuoti :)
Tai tiek ziniu kolegos, taip kad piratiniai windai tapo legalus nezinau kodel maikrosoft taip apsidirbo , bet malonu
,kad nebereikes Windaus krekinti :)
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

virgis.bb
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1823
Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 7:18 pm
Miestas: Šilutė
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė virgis.bb » Pen Lie 31, 2015 8:55 am

Kiesa2 rašė:Gryzau i windows 8.1 per ta opcija back to windows 8.1 kur yra 10 windowsuose.Ten limitas tik per menesi laiko galima gryzti.Paskui jau turbut neis.Ramu ryja vos ne visus 3gb lieka tik keli simtai mb Kazkur naudojo 2.6gb Kai 8.1 naudoja tik 1.5gb nu programu paleidus pakyla.Bet 10-tuose jokiu programu neleidus tiek naudojo.Nezinau gal svariai irasius veiktu geriau.Uppradines buvau is iso atsiusto.Ir vaizdo draiveriu tokiu nerado kokius randa 8.1 per updeitus.Dar cpu kazkaip pastoviai naudojo ant 54%.Irasius updeitus kazkokius sumazejo kazkiek.Nezinau bugovai tie nauji 10 windowsai su mano senu laptopu dyrba ir tiek.O 8.1 gerai dyrba.Startas nepatiko.Rasyciau appsa grazinanti windows 7 stiliaus starta.
Pritariu, dar kazkaip 2 monitorius blogai klonuojasi (I TV HDMI laidu). Reikes ir man kol kas grizti i 8.1.

nika
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: Sek Rgs 30, 2007 12:37 pm
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė nika » Pen Lie 31, 2015 1:32 pm

tomhanks rašė:Na rasau is katik svieziai suinstaliuotu windows 10 pro patvirtinu aktivavosi kaip legali windows 10 pro , instaliacijos metu prase ivesti rakta tiesiog spaudziame skip ir instaliavus atidarius windows informacija jau raso kad aktyvuoti :)
Tai tiek ziniu kolegos, taip kad piratiniai windai tapo legalus nezinau kodel maikrosoft taip apsidirbo , bet malonu
,kad nebereikes Windaus krekinti :)
nesvajok,tau kada dave microsoftas ka nors uz dyka :) pakabins visa pasauli ant saves,o poto patures techniskai :D

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė tomhanks » Pen Lie 31, 2015 1:45 pm

nika rašė:
tomhanks rašė:Na rasau is katik svieziai suinstaliuotu windows 10 pro patvirtinu aktivavosi kaip legali windows 10 pro , instaliacijos metu prase ivesti rakta tiesiog spaudziame skip ir instaliavus atidarius windows informacija jau raso kad aktyvuoti :)
Tai tiek ziniu kolegos, taip kad piratiniai windai tapo legalus nezinau kodel maikrosoft taip apsidirbo , bet malonu
,kad nebereikes Windaus krekinti :)
nesvajok,tau kada dave microsoftas ka nors uz dyka :) pakabins visa pasauli ant saves,o poto patures techniskai :D

Jau paturejo , dave licenzija :D
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

nika
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: Sek Rgs 30, 2007 12:37 pm
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė nika » Pen Lie 31, 2015 4:53 pm

tomhanks rašė:
nika rašė:
tomhanks rašė:Na rasau is katik svieziai suinstaliuotu windows 10 pro patvirtinu aktivavosi kaip legali windows 10 pro , instaliacijos metu prase ivesti rakta tiesiog spaudziame skip ir instaliavus atidarius windows informacija jau raso kad aktyvuoti :)
Tai tiek ziniu kolegos, taip kad piratiniai windai tapo legalus nezinau kodel maikrosoft taip apsidirbo , bet malonu
,kad nebereikes Windaus krekinti :)
nesvajok,tau kada dave microsoftas ka nors uz dyka :) pakabins visa pasauli ant saves,o poto patures techniskai :D

Jau paturejo , dave licenzija :D
tai ta rakta visi turi,taip kad per daug nedziugauk :)

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė tomhanks » Pen Lie 31, 2015 5:14 pm

tai ta rakta visi turi,taip kad per daug nedziugauk :)
O tai ka kolega siulai man verkti ,kad windus gavau haliavnai ? :D
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė cvykas » Pen Lie 31, 2015 6:02 pm

tomhanks rašė: O tai ka kolega siulai man verkti ,kad windus gavau haliavnai ? :D
Na gali net neabejoti kad Microsoftas nezino jog pas tave nelegali licenzija :) Cia tas pats kaip su kreku nulauzi o paskiau po kokiu nors updeitu pasiulo legalizuotis :)

O tuo tarpu pasaulyje...
Vartotojai praneša apie piratinių versijų atnaujinimą iki legalių „Windows 10″
http://faceit.lt/2015/07/vartotojai-pra ... indows-10/
Vu+, Android, Raspberry Pi

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė tomhanks » Pen Lie 31, 2015 7:52 pm

As mazai klausau kas ka peza tuose socialiniuose tinkluose , man tai neidomu visiskai. Jei numush aktyvacija tada ir galvosiu ,kaip aktyvuotis nelegaliai. O dabar teršti i kelnes ir kiekvieno vepezos klausyti
kas ka sako ar raso tikrai nesiruosiu :) Man tai ne pasaulio pabaiga pergyvensiu kaip nors :D Kas liecia tuos sekimus tai net juokas ima ,lygtais kad visur kitur musu niekas neseka ir nieko apie mus nezino tik Bilas su savo windows :D
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

barz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: Sek Kov 09, 2014 10:43 am
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė barz » Pen Lie 31, 2015 7:58 pm

paaiškinkit man žmogui nuo plūgo rankenos rankas vakar atleidusiam kur Jūs taip skubat ir kuo taip džiaugiatės, kad legalizavotės ar nesilegalizavotės ir ką ten apgavote :grin: gal po metų pažiūrėsim kaip tas nemokamas produktas veiks ir kaip seksis krapštysitės iš MAC arba panašios licenzijos :-(

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė tomhanks » Pen Lie 31, 2015 8:08 pm

[*]Tai po metu ir parasyk gerai? Jau uzteks kiek rase visi ,kad piratai negales gauti licenzijos. Kai gavo licenzijas dabar melodija pasikeite vel i kita puse, juokas ima man tik :D
Kam pranasauti tai ko dar nera, o gal niekada ir nebus ? Kaip bus pamatysim ateityje , o dabar reikia dziaugtis tuo ka turim :)
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė mazass » Pen Lie 31, 2015 8:39 pm

Pyyrst.... ir as jau su W10 ,imkite scripta kuris parodys su kokiu key legalizavosi jusu W10 ( ir ji kur nors užzsirašote ar kitaip išsaugojate)
Siustis-Parodo aktyvacijos rakta
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė tomhanks » Pen Lie 31, 2015 8:55 pm

itariu tas raktas visu vienodas :D Turiu omenyje piratu visu vienodas :) Patikrinau ant laptopo kuris buvo su legalia win 8.1 tai win 10 raktas kitoks nei mano kompo.
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė mazass » Pen Lie 31, 2015 9:03 pm

tomhanks rašė:itariu tas raktas visu vienodas :D Turiu omenyje piratu visu vienodas :) Patikrinau ant laptopo kuris buvo su legalia win 8.1 tai win 10 raktas kitoks nei mano kompo.
Nera su kuo PALYGINTI tai imesiu savo cia be paskutinio sk.
VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66X
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė tomhanks » Pen Lie 31, 2015 9:09 pm

Jo paskutinis T :D mano tas pats :D bet cia fygnia tikrasis raktas pasleptas motininej plokstej :)

It is just a generic number for all Win10 upgrades: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T. The real product key is stored on the motherboard and is the the product key that comes from the initial Win7/Win8.1 OS. This is a completely NEW process that MS is doing for the upgrade.
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė bumas34 » Pen Lie 31, 2015 9:13 pm

paprasciausiai dave uz dyka kad visi priprastu,o paskui mokekit jai norit naudotis,cia juk marketingas.....

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė mazass » Pen Lie 31, 2015 9:37 pm

tomhanks rašė:Jo paskutinis T :D mano tas pats :D bet cia fygnia tikrasis raktas pasleptas motininej plokstej :)

It is just a generic number for all Win10 upgrades: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T. The real product key is stored on the motherboard and is the the product key that comes from the initial Win7/Win8.1 OS. This is a completely NEW process that MS is doing for the upgrade.
As jau pasikeiciau i kita t.y. W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX kazkokia xu..e ir tiek cia :)
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė bumas34 » Šeš Rgp 01, 2015 9:41 am

prasau win10 pro raktai ir tai dar ne visi

Windows 10" Pro: 8N67H-M3CY9-QT7C4-2TR7M-TXYCV

NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR

DVKVF-KJDFB-RFNJD-FVNDV-NKDVD

VTNMT-2FMYP-QCY43-QR9VK-WTVCK

W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

PBHCJ-Q2NYD-2PX34-T2TD6-233PK

VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

QJNXR-7D97Q-K7WH4-RYWQ8-6MT6Y

ir priklauso kokia versija turit......seip pagrindinis raktas yra sitas NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR ,visi sitie raktai yra win 32 sistemai......

Vartotojo avataras
maksaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 713
Užsiregistravo: Pir Sau 15, 2007 11:50 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė maksaz » Šeš Rgp 01, 2015 10:12 am

Cia pasiskaitykit, busit trumpam apakinti... http://www.elektroni...etumete-zinoti/
Ad infinitum...

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė bumas34 » Šeš Rgp 01, 2015 10:28 am

puslapis negalimas..... :-D

Vartotojo avataras
maksaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 713
Užsiregistravo: Pir Sau 15, 2007 11:50 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė maksaz » Šeš Rgp 01, 2015 10:39 am

Ad infinitum...

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė bumas34 » Šeš Rgp 01, 2015 11:34 am

Microsoft juk yra JAV kompanija,o kaip zinote Jav visko bijo,net patys saves,cia gi win sukurta specialiai kad sektu visus ir kekviena,tam ir buvo daroma kelios win is eiles kad viska gerai suderinti,o galutinis varijantas win10,kuo toliau tuo daugiau bus visokiu atnaujinimo tik kad vadinsis kaip kad atnaujinimas kazkokios programos o istikruju bus kokia tai snipinejimo programa,juk parasisu tokius paprastus zodziu kaip zdi...as ar ter....as win is kato tuos zodzius atrenka,ir paskui ziurek kad pas tave antivirusine cypia ne is sio to nes kazkas bando prisijungti ir ziureti ka veiki......

tfu tfu tfugeria kad dar rasau su win XP....... :D

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė mazass » Šeš Rgp 01, 2015 12:47 pm

bumas34 rašė:Microsoft juk yra JAV kompanija,o kaip zinote Jav visko bijo,net patys saves,cia gi win sukurta specialiai kad sektu visus ir kekviena,tam ir buvo daroma kelios win is eiles kad viska gerai suderinti,o galutinis varijantas win10,kuo toliau tuo daugiau bus visokiu atnaujinimo tik kad vadinsis kaip kad atnaujinimas kazkokios programos o istikruju bus kokia tai snipinejimo programa,juk parasisu tokius paprastus zodziu kaip zdi...as ar ter....as win is kato tuos zodzius atrenka,ir paskui ziurek kad pas tave antivirusine cypia ne is sio to nes kazkas bando prisijungti ir ziureti ka veiki......
tfu tfu tfugeria kad dar rasau su win XP....... :D
Nu ištikruju baisu kaip taip pradedama mastyti,bumas34 nulipk nuo tos klaveturos,nuvažiuok į gamta,pasivaiksčiok,pasivažinek dviračiu,nubrisk i kluba-pasitaškyk ir pamatysi kaip gyvenimas nušvis kitomis spalvomis ir nereiks taip galvoti kad tave visi seka,o jei jau tai nepades,pats laikas sveikata profilaktiškai pasitikrinti...
Man asmeniškai giliai dzin,seka/šnipineja-uždraus tais piratiniais w10/7 naudotis,įsirasyiu ubuntu-tegul jie seka mane :D Nu kas man nuo to blogiau????
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: Ar pasiruose windows 10 gauti nemokamai?

Standartinė tomhanks » Šeš Rgp 01, 2015 4:14 pm

mazass rašė:
bumas34 rašė:Microsoft juk yra JAV kompanija,o kaip zinote Jav visko bijo,net patys saves,cia gi win sukurta specialiai kad sektu visus ir kekviena,tam ir buvo daroma kelios win is eiles kad viska gerai suderinti,o galutinis varijantas win10,kuo toliau tuo daugiau bus visokiu atnaujinimo tik kad vadinsis kaip kad atnaujinimas kazkokios programos o istikruju bus kokia tai snipinejimo programa,juk parasisu tokius paprastus zodziu kaip zdi...as ar ter....as win is kato tuos zodzius atrenka,ir paskui ziurek kad pas tave antivirusine cypia ne is sio to nes kazkas bando prisijungti ir ziureti ka veiki......
tfu tfu tfugeria kad dar rasau su win XP....... :D
Nu ištikruju baisu kaip taip pradedama mastyti,bumas34 nulipk nuo tos klaveturos,nuvažiuok į gamta,pasivaiksčiok,pasivažinek dviračiu,nubrisk i kluba-pasitaškyk ir pamatysi kaip gyvenimas nušvis kitomis spalvomis ir nereiks taip galvoti kad tave visi seka,o jei jau tai nepades,pats laikas sveikata profilaktiškai pasitikrinti...
Man asmeniškai giliai dzin,seka/šnipineja-uždraus tais piratiniais w10/7 naudotis,įsirasyiu ubuntu-tegul jie seka mane :D Nu kas man nuo to blogiau????
Pritariu mazass, is kur tiek paranojiku blyn cia yra pas mus forume? Kas jus per VIP personos kad jus cia seks blyn tas mikrosoftas atsitokekti vaikai :-?
Isejo windows 10 ir kapiec visus dabar seks, nu kas per briedas jomajo suauge zmones ,o mezat i bata kaip salagos. Isvaziuokit i negyvenama sala ir nieko nepasiimkit su savim, kad neduok dieve kas jusu nesusektu :)
Ai bet blyn per palydova vistiek uzmatys ,kad saloje vaiksto kazkas blyn, nu tada nezinau ka jums patart :lol:
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių