• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

„Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spartą

Palydovai. Operatorių naujienos. Nauji kanalai.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

„Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spartą

Standartinė Kiesa2 » Pir Rgp 19, 2013 7:00 pm

"Teo LT" nuo rugsėjo 2 dienos padidins plačiajuosčio DSL technologija teikiamo interneto "Zebra" spartą: didžiajai daliai klientų greitis didės nuo pusantro iki dviejų kartų. Duomenų atsisiuntimo ir išsiuntimo sparta "Teo" klientams bus padidinta be jokių papildomų mokesčių.Nuo rugsėjo pradžios planų "Bazinis plius", "Startas" ir "Para" greitis didės du kartus, plano "Optimalus plius" pusantro karto, o "Premium plius" vartotojai galės naudotis maksimalia sparta, kokią tik leidžia DSL technologija. Sparta vartotojams gali skirtis, priklausomai nuo technologinių galimybių konkrečioje vietovėje.

"Teo" nuo 2007 metų intensyviai plėtoja naujosios kartos šviesolaidinį interneto tinklą. Šiuo metu juo gali naudotis daugiau nei du trečdaliai Lietuvos gyventojų. Tačiau atokesnėse šalies vietovėse interneto ryšio paslaugos teikiamos plačiajuosčio DSL interneto tinklais ir dažniausiai tai būna geriausia interneto ryšio alternatyva.

"Nepaisant didelių investicijų į naujausias technologijas, dalis TEO klientų, ypač mažuose šalies miesteliuose ir provincijoje, naudojasi plačiajuosčiu DSL internetu. Ši technologija leidžia naudotis stabilia ir gana aukšta interneto sparta. Matome, kad vartotojai naudojasi vis didesniais interneto duomenų srautais - "Teo" klientų atsisiunčiamų duomenų kiekis pernai padidėjo maždaug pusantro karto. Taigi, nusprendėme padidinti plačiajuosčio DSL interneto greitį vartotojams maksimaliai – kiek leidžia ši technologija," – sakė "Teo" Paslaugų plėtros ir rinkodaros tarnybos vadovas Nerijus Ivanauskas.

slavka112
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 596
Užsiregistravo: Pir Lap 29, 2010 3:40 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė slavka112 » Pir Rgp 19, 2013 9:02 pm

visai normalei kaip paskaiciavau man downloadins kai padidins is linkomanijos net 1300kb/ps :D tik vat upload problema vis dar bus :(

Vartotojo avataras
Gena91
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: Sek Kov 01, 2009 2:59 pm
Miestas: Vilniaus r.
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė Gena91 » Pir Rgp 19, 2013 9:16 pm

Jau apie menesi siunciasi dvigubai sparciau torrentus, svarbu kad butu piras is lietuvos (kuris turetu sviesolaidi, kiek pastebejau interneto tekejas pas ji gali buti bet koks, ne tik zebra). Pas mane paprastai atsisiuntimo greitis apie 480 kbaitu/ps (4 Mbitai), bet jei yra lieuvis, tai greitis kartais pakila iki 900-940 kbaitu/ps, naudoju rutracker ir rutor trekerius.

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė aaaaaa » Pir Rgp 19, 2013 9:48 pm

Gena91 rašė: Pas mane paprastai atsisiuntimo greitis apie 480 kbaitu/ps (4 Mbitai), bet jei yra lieuvis, tai greitis kartais pakila iki 900-940 kbaitu/ps, naudoju rutracker ir rutor trekerius.
Jei tik toks greitis TEO DSL greitis tai nekoks nes iki 1 megabaito toki pas mane jei geras torrentas ar serveris galingas pasiekia Omnis ar Vodafonas nesvarbu is Lietuvos ar uzsienio siuntiesi , galvojau kad bent jau 2 megabaitus turetu siekti , o ne iki 1 megabaito . 8)
Paveikslėlis

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė gintasvis » Ant Rgp 20, 2013 6:43 am

pas mane teo optimalus tai torentai iki 2500- 2700 kB/s pakyla jeigu ant lietuvio su sviesolaidziu pataikai,seip stabiliai 1004 kB/s buna

slavka112
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 596
Užsiregistravo: Pir Lap 29, 2010 3:40 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė slavka112 » Ant Rgp 20, 2013 9:48 am

Mano teo tai optimalus plius tas 8mb/s is linkomanijos max 800kb/s tai jaigu supratau taip mano planas turetu pagreitet 1,5kartu tai reiskia kai padidins sparta man prides dar 400kb/s ar 1200kbs?

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė islauzas » Ant Rgp 20, 2013 9:54 am

slavka112 rašė:Mano teo tai optimalus plius tas 8mb/s is linkomanijos max 800kb/s tai jaigu supratau taip mano planas turetu pagreitet 1,5kartu tai reiskia kai padidins sparta man prides dar 400kb/s ar 1200kbs?
ir pas mane viskas panasiai-iki 8 mb/s, siuntimas apie 800 kb/s, zadama kad bus iki 12 mb/s nuo rugsejo 2 d, abonentinis nuo 07.01 sumazejo 20 lt

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė gintasvis » Ant Rgp 20, 2013 10:14 am

kodel idomu vieniems torentai eina pagal plano turimo greiti, kitiems kiek praleidzia dratas?tai yra maksimalia sparta lietuvoje

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė nerux » Ant Rgp 20, 2013 3:07 pm

Pas mane irgi optimalus plus iki 8 mb/s, iš linkomanijos pumpuoja taip iki 1,7 mb/s, keistumas tas kad pas gintavis tuo pačiu palnu pumpuojant iš torrentų pakyla iki 2,6 mb/s
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

slavka112
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 596
Užsiregistravo: Pir Lap 29, 2010 3:40 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė slavka112 » Ant Rgp 20, 2013 3:33 pm

pz tai gal modemui kokius nustatimus keitet? kazkodel man 1mb nesiekia downloadas, o per speedtest.net man rodo kad greitis 6.77 mb/s nesuprantu as tu greiciu

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė gintasvis » Ant Rgp 20, 2013 3:52 pm

cia po tipo modernizacijos( routeris DRG A226G) telefonas veikia kol elektra yra ,nes jungiasi i routeri,bet torentai pagreitejo :)

sooner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Pir Gru 06, 2010 8:48 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė sooner » Ant Rgp 20, 2013 5:00 pm

Siuntimo greitis p2p programomis (torentai, zmule ir pan.) priklauso nuo to, koks uždėtas profilio failas ant kliento linijos. Sakykim, Optimaliam Plius planui gali būti uždėti profiliai 9,5 Mbps, arba 12,5 Mbps arba 17 Mbps, bei dar keli variantai. Būna variantų, kad uždedamas 8,5 Mbps profilio failas (dėl prastos linijos), tada testuojant http://www.speedtest.net greitaveika nesieks 8 Mbps, nes yra šiokie tokie nuostoliai, perduodant duomenis variniu laidu. Kuo ilgesnė linija - tuo didesni nuostoliai. Koks failas uždėtas, galima pasižiūrėti modemo nustatymuose. Siunčiant failus per naršyklę, greitis bus apie 900 kBps, nesvarbu koks profilio failas bus (tiek kiek siekia plano greitaveika, žinoma jei nebus uždėtas mažesnis profilio failas), tačiau naudojant torrent programas greitis gali siekti tiek, koks uždėtas profilio failas. Tuos failus uždeda TEO meistrai, atlikę linijos matavimus, bet kartais uždedami ir mažesni (neaišku dėl kokių priežasčių). Reikia skambinti visais varpais į TEO, ir prašyti, kad uždėtų maksimaliai leistiną profilio failą. Aišku, jei linija šiek tiek papuvusi, didesnis profilio failas gali padaryti internetą nestabilų - pradės atsijunginėti.
Paskutinį kartą redagavo sooner Ant Rgp 20, 2013 5:58 pm, redaguota 1 kartą(us).

slavka112
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 596
Užsiregistravo: Pir Lap 29, 2010 3:40 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė slavka112 » Ant Rgp 20, 2013 5:23 pm

sooner rašė:Siuntimo greitis p2p programomis (torentai, zmule ir pan.) priklauso nuo to, koks uždėtas profilio failas ant kliento linijos. Sakykim, Optimaliam Plius planui gali būti uždėti profiliai 9,5 Mbps, arba 12,5 Mbps arba 17 Mbps, bei dar keli variantai. Būna variantų, kad uždedamas 8,5 Mbps profilio failas (dėl prastos linijos), tada testuojant http://www.speedtest.net greitaveika nesieks 8 Mbps, nes yra šiokie tokie nuostoliai, perduodant duomenis variniu laidu. Kuo ilgesnė linija - tuo didesni nuostoliai. Koks failas uždėtas, galima pasižiūrėti modemo nustatymuose. Siunčiant failus per naršyklę, greitis bus apie 900 kBps, nesvarbu koks profilio failas bus (tiek kiek siekia plano greitaveika, žinoma jei nebus uždėtas mažesnis profilio failas), nesvarbu koks uždėtas profilio failas, tačiau naudojant torrent programas greitis gali siekti tiek, koks uždėtas profilio failas. Tuos failus uždeda TEO meistrai, atlikę linijos matavimus, bet kartais uždedami ir mažesni (neaišku dėl kokių priežasčių). Reikia skambinti visais varpais į TEO, ir prašyti, kad uždėtų maksimaliai leistiną profilio failą. Aišku, jei linija šiek tiek papuvusi, didesnis profilio failas gali padaryti internetą nestabilų - pradės atsijunginėti.
parasyta optimalus plus iki 8mb/s kaip jiem gali kitiem 12mb/s det jei planas 8mb/s ir tie speed testai grybauja biski matau per speed test matavausi siandien 6.50 mb/s per zebra matuokle 9mb/s beveik :D i kuris teisingiau rodo? :D

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė Kiesa2 » Ant Rgp 20, 2013 5:44 pm

Man iki dsl stoties 2.4km atstumas.Bet vienas is teo darbuotoju atrase kad turesiu tuos 12mbps.Siaip adb rodo
Maximum Attainable Rate:15000 Kbps
Noise Margin:9.6 dB
Line Attenuation:37.5 dB
Power:19.0 dBmV
Tai jei premium planas butu turetu vest 15mbps.Bet uzteks ir optimalaus su 12mbps greiciu nuo rugsejo 2d.
Paskutinį kartą redagavo Kiesa2 Ant Rgp 20, 2013 5:45 pm, redaguota 1 kartą(us).

sooner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Pir Gru 06, 2010 8:48 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė sooner » Ant Rgp 20, 2013 5:45 pm

slavka112 rašė:
sooner rašė:Siuntimo greitis p2p programomis (torentai, zmule ir pan.) priklauso nuo to, koks uždėtas profilio failas ant kliento linijos. Sakykim, Optimaliam Plius planui gali būti uždėti profiliai 9,5 Mbps, arba 12,5 Mbps arba 17 Mbps, bei dar keli variantai. Būna variantų, kad uždedamas 8,5 Mbps profilio failas (dėl prastos linijos), tada testuojant http://www.speedtest.net greitaveika nesieks 8 Mbps, nes yra šiokie tokie nuostoliai, perduodant duomenis variniu laidu. Kuo ilgesnė linija - tuo didesni nuostoliai. Koks failas uždėtas, galima pasižiūrėti modemo nustatymuose. Siunčiant failus per naršyklę, greitis bus apie 900 kBps, nesvarbu koks profilio failas bus (tiek kiek siekia plano greitaveika, žinoma jei nebus uždėtas mažesnis profilio failas), nesvarbu koks uždėtas profilio failas, tačiau naudojant torrent programas greitis gali siekti tiek, koks uždėtas profilio failas. Tuos failus uždeda TEO meistrai, atlikę linijos matavimus, bet kartais uždedami ir mažesni (neaišku dėl kokių priežasčių). Reikia skambinti visais varpais į TEO, ir prašyti, kad uždėtų maksimaliai leistiną profilio failą. Aišku, jei linija šiek tiek papuvusi, didesnis profilio failas gali padaryti internetą nestabilų - pradės atsijunginėti.
parasyta optimalus plus iki 8mb/s kaip jiem gali kitiem 12mb/s det jei planas 8mb/s
Profilio failas didesnis dedamas tam, kad būtų galima naudotis paslauga "Maksimalus greitis" ir jis neįtakoja plano greitaveikos siunčiant failus per naršyklę arba testuojant http://www.speedtest.net, tačiau siunčiant torentus išnaudojamas toks linijos pralaidumas, kokį nustato profilio failas.
Galimi atvejai, kai profilio failas 17 Mbps uždedamas linijai net tada, kai planas būna "bazinis plius".
Mano planas "Optimalus plius" ir iki gedimo linijoje (buvo įtrūkęs kabelis ir internetas pradėjo atsijunginėti) buvo uždėtas 17 Mbps profilis, tai testuojant arba siunčiant failą per naršyklę būdavo tiek, kiek plano greitaveika (apie 900 MBps), tačiau per torentus kartais užkildavo iki 1,5 MBps. Dabar po ilgų ginčų su TEO konsultantais (pirmiausiai uždėjo 8,5 Mbps profilio failą, po to suremontavo liniją, nes atsijunginėjimai nesiliovė, tačiau po remonto užmiršo padidint profilį) 9,5 Mbps profilio failas (atseit linija netempia), ir per torentus iki 1 MBps nepakyla. Lauksim rugsėjo 2 d.
Manau skiri baitą B nuo bito b? 1B = 8b

sooner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Pir Gru 06, 2010 8:48 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė sooner » Ant Rgp 20, 2013 5:51 pm

Kiesa2 rašė:Man iki dsl stoties 2.4km atstumas.Bet vienas is teo darbuotoju atrase kad turesiu tuos 12mbps.Siaip adb rodo
Maximum Attainable Rate:15000 Kbps
Noise Margin:9.6 dB
Line Attenuation:37.5 dB
Power:19.0 dBmV
Tai jei premium planas butu turetu vest 15mbps.Bet uzteks ir optimalaus su 12mbps greiciu nuo rugsejo 2d.
Paziurek ka rodo pirmame modemo puslapyje prie connection speed.
Pas mane 9595 Kbps Downstream / 765 Kbps Upstream. Vadinasi dabar maksimaliai linija trauks apie 9,5 Mbps, nors Download Attainable Rate: 16020 Kbps

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė Kiesa2 » Ant Rgp 20, 2013 6:00 pm

sooner rašė:
Kiesa2 rašė:Man iki dsl stoties 2.4km atstumas.Bet vienas is teo darbuotoju atrase kad turesiu tuos 12mbps.Siaip adb rodo
Maximum Attainable Rate:15000 Kbps
Noise Margin:9.6 dB
Line Attenuation:37.5 dB
Power:19.0 dBmV
Tai jei premium planas butu turetu vest 15mbps.Bet uzteks ir optimalaus su 12mbps greiciu nuo rugsejo 2d.
Paziurek ka rodo pirmame modemo puslapyje prie connection speed.
Pas mane 9595 Kbps Downstream / 765 Kbps Upstream. Vadinasi dabar maksimaliai linija trauks apie 9,5 Mbps, nors Download Attainable Rate: 16020 Kbps
Tai ir pas mane dabar ta pati rodo. Current Connection Speed
Downstream Rate:9595 Kbps
Upstream Rate:765 Kbps Bet nuo rugsejo 2d. turetu uzdeti Downstream Rate:12285kbps kazkur.Jeigu neuzdes tai skambinsiu.Gaila kad uploado nekels iki max kiek isnesa linija.Tai sake vienas is teo darbuotoju. Pas mane pirelis adb naujas pavadinimas dabar stovi su tokiu softu.Cia ne tas seniena 2008m kurtas
Paveikslėlis

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė gintasvis » Ant Rgp 20, 2013 6:20 pm

pas mane tiek rodo su zebros matuokle o su speedtest normaliai :D
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

slavka112
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 596
Užsiregistravo: Pir Lap 29, 2010 3:40 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė slavka112 » Ant Rgp 20, 2013 6:22 pm

nu zodziu dabar aisku pas mane ten dabar rodo Downstream Rate: 7357 Kbps Upstream Rate: 765 Kbps tai rugsejo 2 turi buti 11035,5 kb/s ant iptv pats tas bus :)

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė Kiesa2 » Ant Rgp 20, 2013 6:36 pm

gintasvis rašė:pas mane tiek rodo su zebros matuokle o su speedtest normaliai :D
Pas mane tai normaliai rodo abu pagal plana
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė nerux » Ant Rgp 20, 2013 6:51 pm

Pas mane tep

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

sooner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Pir Gru 06, 2010 8:48 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė sooner » Ant Rgp 20, 2013 7:23 pm

slavka112 rašė:nu zodziu dabar aisku pas mane ten dabar rodo Downstream Rate: 7357 Kbps Upstream Rate: 765 Kbps tai rugsejo 2 turi buti 11035,5 kb/s ant iptv pats tas bus :)
Mazokai 7357. Todel ir negauni reikiamos greitaveikos. Gali buti, kad tai linijos maksimumas ir rugsejo 2 liks tas pats, taciau jei nori turet 12 mbps, turetu buti ne maziau kaip 12500 kb/s ir tai jei esi arti stoteles.

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė avokadas » Ant Rgp 20, 2013 7:34 pm

ka jus cia svaigstat su tais profiliais. Koks greitis yra nustatytas pagrindineje linijos spintoje, tai toks maximalus ir bus, ir px ar jus naudojaties torrent ar HTTP - ir vienu ir kitu atveju protokolas toksai pats - TCP/IP.
o kad ten kazkam parodo daugiau - tai cia tik programinis bug'as koks.
O tai ka papildomai rodo dauguma modemu, tera ju paciu paskaiciuotas +- maximalus galimas linijos pralaidumas - bet tai nereiskia kad perprogramavus linija tokiam greiciui, modemas veiks stabiliai.
pasidomekit kas keiciasi DSL linijoje keiciant susijungimo greiti su modemu, ir pagalvokit ar imanoma akimirksiu pakelti/pamazinti greiti :)
Paveikslėlis

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė gintasvis » Ant Rgp 20, 2013 7:53 pm

man patinka tokie bugai :D

slavka112
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 596
Užsiregistravo: Pir Lap 29, 2010 3:40 pm
Susisiekti:

Re: „Teo“ iki 2 kartų didins plačiajuosčio DSL interneto spa

Standartinė slavka112 » Ant Rgp 20, 2013 8:08 pm

neapsimoka cia jusu skaitit ateina vienas ekspertas sako viena ateina kitas sako visai kita :D geriau palaukiam rugsejo 2

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių