• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

TABLET'u pirkimo aptarimas

Visa įranga, kuri dirba su Android operacine

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

Skelbti atsakymą
Lolikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 345
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 7:25 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė Lolikas » Sek Gru 02, 2012 7:01 pm

Kai nusipirkau sau ,dabar kompas man nereikalingas,viska darau per plansete,net banko pervedimus.Menesi atgal ziurejau iptv per ji,gaila playlistas paseno ir nerodo.Net dabar rasau is jo...
Openbox 810. Lancombox .Openbox S2 HD

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė woow » Sek Gru 02, 2012 9:03 pm

Lolikas rašė:Kai nusipirkau sau ,dabar kompas man nereikalingas,viska darau per plansete,net banko pervedimus.Menesi atgal ziurejau iptv per ji,gaila playlistas paseno ir nerodo.Net dabar rasau is jo...
tai va būtent tai ir matosi :shock:
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė tomhanks » Pir Gru 03, 2012 11:52 am

mazass rašė:Nu va vakar atsirado laiko ( tiksliau vaikas isleke i svecius ) tai pamaigiau ta PIPO S1 plenšete,atsidares dezute (kaip uz tokius $$$) tai jau pati dezute atrodo prabangi- ko as nesitikejau,teko prekiauti truputi simphone kinietiskais telefonais,tai tikejausi tokios pat kokybes,t.y. kad viskas klibes/drebes/atsikisimai ir pan.Bet cia likau nustebes :) tiek aš jose ir gaudausi,bet jeigu butu parašyta kad čia Ipad'as,tai ir patikeciau,prie nieko negalima prikibti( nesu aš koks pedantas,tai ir nesikabinciau),tiesiok tik Kinietišku rašliavos ir reklamos pilna,tai teko perašyti "kastruota" fw,ten viskas švaru jokiu jerofliku ir pan. Istaciau 16gb micro sd korta,ipiešiau keleta žaidimu ir supakaves į spinta, laukti kaledu :D
Ps....Kažlaip pabagsnojes ta tablet'a užsimaniau ir pats :)

Vaiku tokiu metu , tikrai bus geras ir prabangus modeliukas .
As skaitau protingai tevai daro kai perka butent tokias plansetes vaikams.
Pats asmeniskai nupirkau zmonai savo ipada 3 tai zmona patenkinta neapsakomai, pirkau paprasta su wifi be jokiu 3/4G ,asmeniskai kas mane nervina ipaduose , tai nebuvimas galimybes praplesti talpa uz tokius pinigus jau galetu ir buti tokia susikta opcija. O siaip tai jo ipadas dirba be priekaistu .
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė woow » Pir Gru 03, 2012 9:52 pm

tomhanks rašė: Pats asmeniskai nupirkau zmonai savo ipada 3 tai zmona patenkinta neapsakomai, pirkau paprasta su wifi be jokiu 3/4G ,asmeniskai kas mane nervina ipaduose , tai nebuvimas galimybes praplesti talpa uz tokius pinigus jau galetu ir buti tokia susikta opcija. O siaip tai jo ipadas dirba be priekaistu .
Be 3G toks įrenginys, manau, labai nevykęs. Aišku vaikui, tokiam kuris apie internetą nelabai suvokia, tuomet 3G nereikia kitais atvejais tai ką su juo veikt?
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

gogenas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 33
Užsiregistravo: Ket Rgs 16, 2010 10:44 pm
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė gogenas » Pir Gru 03, 2012 10:19 pm

woow rašė:
tomhanks rašė: Pats asmeniskai nupirkau zmonai savo ipada 3 tai zmona patenkinta neapsakomai, pirkau paprasta su wifi be jokiu 3/4G ,asmeniskai kas mane nervina ipaduose , tai nebuvimas galimybes praplesti talpa uz tokius pinigus jau galetu ir buti tokia susikta opcija. O siaip tai jo ipadas dirba be priekaistu .
Be 3G toks įrenginys, manau, labai nevykęs. Aišku vaikui, tokiam kuris apie internetą nelabai suvokia, tuomet 3G nereikia kitais atvejais tai ką su juo veikt?
Aš paėmiau Samsung N8010 plančetę - būtent be 3G - nesinorėjo mokėti papildomų 300lt - o jei reikės pasiimsiu modema kad ir Huawei E5832S (kaian virs 100lt) - kuris bus universalus įrenginys, nes per wifi prisijungsi ne tik viena divaisą.

Kaina: 123,14 Lt, perkant be sutarties
http://www.omnitel.lt/verslui/interneta ... emai-/3331

tomhanks
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1080
Užsiregistravo: Pen Kov 30, 2007 9:52 pm
Miestas: Worldwide
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė tomhanks » Tre Gru 05, 2012 6:46 pm

woow rašė:
tomhanks rašė: Pats asmeniskai nupirkau zmonai savo ipada 3 tai zmona patenkinta neapsakomai, pirkau paprasta su wifi be jokiu 3/4G ,asmeniskai kas mane nervina ipaduose , tai nebuvimas galimybes praplesti talpa uz tokius pinigus jau galetu ir buti tokia susikta opcija. O siaip tai jo ipadas dirba be priekaistu .
Be 3G toks įrenginys, manau, labai nevykęs. Aišku vaikui, tokiam kuris apie internetą nelabai suvokia, tuomet 3G nereikia kitais atvejais tai ką su juo veikt?
Na mano zmonai pakanka wifi namuose, cia kainos airijoj su mobiliu internetu nedziugina isvis. Kiekvienas renkasi pagal poreikius kam reikia 3G o kam jis 100 metu.
Ум приходит с возростом,но иногда возрост приходит один.

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė woow » Tre Gru 05, 2012 7:55 pm

tomhanks rašė:Na mano zmonai pakanka wifi namuose, cia kainos airijoj su mobiliu internetu nedziugina isvis. Kiekvienas renkasi pagal poreikius kam reikia 3G o kam jis 100 metu.
3G pasiekiamas beveik visur ir visada traukinyje, autobuse, automobilyje, laukiamajame, darbe, wifis tik namuose čia visa ir esmė, o jei mokamas tai brangiau nei 3G.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

black_out
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: Tre Rgp 19, 2009 8:18 pm
Miestas: Prie Sesupes
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė black_out » Tre Gru 05, 2012 8:07 pm

Ne i tema...Senai buvau vaziaves viesuoju transportu..Pora savaiciu atgal palikau savo auto servise, tad namo teko parvaziuot autobusu. Atsisedu priekyje ir...ziurau uzrasas pries nosi FREE WiFi :grin: Ir kur tas pasaulis eina :-) Nu traukinyje, kelte, parduotuveje, benzino koloneleje...sutinku, kad kazkaip nekeista, bet jau ir autobusuos pasirodo zmones negali be interneto :grin: :-)

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė nerux » Tre Gru 05, 2012 9:12 pm

Tikrai teisybė, internetas free Kautros autobusuose, naudoja omniconnecta :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

dziuka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 493
Užsiregistravo: Pir Vas 12, 2007 9:16 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė dziuka » Ket Gru 06, 2012 9:14 am

Jau ir lektuvuose yra, skraidau norwegian air, ir jame wi-fe free :D
Žalias aš da visai

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė woow » Ket Gru 06, 2012 9:37 pm

na va kaip pasaulyje viskas gražu, o aš kasdieną į darbą ir iš jo autobusu tai nei autobuse, nei darbe nėra wifi, vienintelė paguoda 3G taip ir baksnoju telefą.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

Vartotojo avataras
alvydas1987
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 870
Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2011 1:06 pm
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė alvydas1987 » Pen Gru 07, 2012 12:28 pm

woow rašė:na va kaip pasaulyje viskas gražu, o aš kasdieną į darbą ir iš jo autobusu tai nei autobuse, nei darbe nėra wifi, vienintelė paguoda 3G taip ir baksnoju telefą.
Ziurint kokiu tuo autobusu vazineji jei kokiu miesto tai gali ir nebuti va tarpmiestinios kaikuriose buna . Del istaigu tai nezinau kai kurios turi taip vadinama viesa wifi telekomo prieiga , bet ji mokama . :)
Paveikslėlis

Razinka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Sek Gru 09, 2012 4:11 pm
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė Razinka » Sek Gru 09, 2012 4:17 pm

Labas vakaras,
norejau paklausti per kur uzsisakinejote pipo s-1, ir per kiek dienu atejo?
Aciu!

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė olesub » Sek Gru 09, 2012 5:54 pm

alvydas1987 rašė:Del istaigu tai nezinau kai kurios turi taip vadinama viesa wifi telekomo prieiga , bet ji mokama . :)
Man visi Zebros wifi yra nemokami per omnitel Zebra wifi programėlę
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė mazass » Pir Gru 10, 2012 1:13 pm

Razinka rašė:Labas vakaras,
norejau paklausti per kur uzsisakinejote pipo s-1, ir per kiek dienu atejo?
Aciu!
Is ebay.uk atejo per
Paveikslėlis
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė bes » Pen Gru 14, 2012 8:40 pm

E-star uz 600 simtus litu ar geri?
Gal kas nors turite ?

ERROR
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 289
Užsiregistravo: Šeš Geg 22, 2010 8:58 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė ERROR » Sek Gru 30, 2012 4:48 pm

mazass rašė:
mazass rašė:Užsakytas sitas: YuanDao N70
Statusas:Atšauktas

Oi kitajioncai kitajoncai :) Pirmadieni 2012/11/12 diena uzsakau toje http://www.pandawill.com/ YuanDao N70,statusas "Prcesas vykdomas" praeina 3dienos,vis tas pats :) ,rasau suportui "kur šaiba",sako jusu prekes nera sandeli ir nzn kada bus,sako galite pasirinkti kita preke,pasiulo Pipo s2,sako yra sandelyje,bet jums reiks damoketi 18$ skirtuma,sakau jokiu problemu,damoku,kita diena vel rasau "kur šaiba",sako kol vyko tarp musu derybis,jau Pipo-s2 išpardaveme ir prekes bus papildomos po 1sav.Siandien rasau jiems :jei neasate garantuoti kad mano preke bus issiusta iki sio 5-tadienio,tada darom "Refunded"... nes ne tik kaledos praeis,bet ir Velykos ateis :D Po 5val "bablo" grazino :) ...Uzsakiau ebay'juje pas "angliuka" Pipo s1,žiuriu po 2d jau Tracking number kabo :D
Ps. Paskaitinejas pandos foruma, buvau apšales,krc,norint Laimingai nusipirkti preke reikia: rasyti jiems "live chate" ir klausti ar yra tokia preke sandelyje,jei jie patvritina kad yra,tada greitai uzsisakai ir nuperki,(bet ir tai nera 100%,kad ji bus,nes tiek atveju daug,kad laife patvirtino,o kaip nupirko,jau nera) o kad į "live chata" prisibelsti dienos metu,manau reiktu kokias 2-3val o gal dar ilgiau palaukti,nes bandziau diena tai buvau 56 eileje,po 5min,jau 54 :) ,kadangi 4:45 keliuosi i darba ,tai "laife"buvau 4-tas :) ir greit prisibeldziau pas kinieti .............. Vienu zodziu daug ten ruseliu apsipirkineje ( net ruseliu forumo skiltis padaryta ) ir visi KAIP ir as skundziasi ,kad Nepadaryta prie prekes "vnt kiekis",nes forumas pilnas "šrotiniu temu"ar yra toks/anoks daiktas..............Reziumuojant ,jei neskubi su prekes gavimu,tai ten tikrai Viskas ( tablet,mob.tel) pigiausi o ir Ypakavimas ateina Org,nes is kitu shopu tai butent isima is ORG. ipakavimu "Tablet'us"/mob.telf ir supakuoja i savo pakuotes ( ko pasekoje pamirsta ideti pakroviklius ir t.t.).....
Likau istikas Ebay'jum
nupirkau sėkmingai Yuandao N70 iš tos panda, gal dvi savaites truko nuo užsakymo kol rankose laikiau, ir be jokių chat, tu jau tą žinai(iš kito forum) bet kalbu kitiems, kad ne viskas blogai, kas vienam blogai, atėjo viskas tvarkingai, su org. įpakavimu, kuris buvo įdėtas didesnėje dežutėje, ir prikišta paminkštinimų, (ir perechodas į eu rozetes, ko net neužsakinėjau), tokiu atveju gali ant dežutės rašyt bet ką, taip išvengiant muito, man parašė Office Supply, vertė 20$, bet aš to neišsiaiškinau, ir deklaravau 50$, nors kainavo 128$, anyway, planšetė taipogi 5m dukrai, po egle rado.
Perkantiems kinietišką planšetę, geriausia kiek išsiaiškinau CPU Models rinktis RK3066, ir toliau pagal poreikius, ekranas, aš per viduriuką ėmiau 1024 ir pan.gamintojai patikimi iš negirdėtų pipo ir yuandao, dar kažkas, bet nepamenu, iš pandawill.com galima pirkt be jokių dvejonių, planšetui jokių priekaištų, tvirta, nekliba, visos jungtys, komplektacijoje baltos ausinės, pakrovėjas, OTG kabeliukas, usb laidas, yra oficialus JB 4.1.2, šiai dienai jau yra ne plastic korpusai, kaip Hyundai Hold X700 ar PIPO U2. Pas žmoną Nexus 7, aišku solidžiau rankose stovi ir žiūrisi(HD ekranas) bet jei atsižvelgiant į kainas, ir dar vaikui, kinietiška nugali, sau tai nepirkčiau jokios, čia kaip tie išmanieji TV, kurių niekam(daugumai) nereikia.
Bet sako ateis mirtis kita met kinškom planšetėm, kai žinomi brand (Asus,Acer etc) pradės leist planšetes po 99$.

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė mazass » Sek Gru 30, 2012 5:29 pm

ERROR rašė: (Asus,Acer etc) pradės leist planšetes po 99$.
Ja ja, tik viena beda, kol iki bananu respublikos ateina kaina išauga dvigubai,taip ir lieki prie kinietisko kaip ir buvai :) ...
Kiek po kaledu pamaiges ta Pipo s1 tikai geras daiktas vaikui,tik kolkas vienas trukumas, SD korta pameta po "miego" ir miego busenoje isijungine ir raso kad SD korta jieskoma,zinoma ja suranda,vel uzmiega ir vel jiesko :) ,ruseliai kalba jau yra nauja fw kur kortos nepameta...
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

ERROR
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 289
Užsiregistravo: Šeš Geg 22, 2010 8:58 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė ERROR » Sek Gru 30, 2012 6:24 pm

mazass rašė:
ERROR rašė: (Asus,Acer etc) pradės leist planšetes po 99$.
Ja ja, tik viena beda, kol iki bananu respublikos ateina kaina išauga dvigubai,taip ir lieki prie kinietisko kaip ir buvai :) ...
Kiek po kaledu pamaiges ta Pipo s1 tikai geras daiktas vaikui,tik kolkas vienas trukumas, SD korta pameta po "miego" ir miego busenoje isijungine ir raso kad SD korta jieskoma,zinoma ja suranda,vel uzmiega ir vel jiesko :) ,ruseliai kalba jau yra nauja fw kur kortos nepameta...
tai iš UK pirkt ar LT, beveik nebėra skirtumo

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė olesub » Sek Gru 30, 2012 7:50 pm

Iš JAV yra skirtumas. Va dėl Iphone5 usb laidas pas mumis kaštuoja 45 lt, o iš JAV atsisiunčiau du laidus beveik už 14 USD. Užsakinėjau gruodžio 17 d., gavau 29 d. Dar tą pačią dieną užsakiau irgi iš JAV 6 išpjautas ekrano plėveles už 1.69 USD. Pas mus dvi neišpjautos plėvelės kainuoja 29 lt. Jų kolkas dar negavau
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė mazass » Šeš Sau 19, 2013 6:12 pm

Tik stipriai nemuškite,užsisakiau pazaidimui SAU ( jei jis išviso veiks)
http://www.ebay.co.uk/itm/111002472025? ... 1423.l2649
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Lolikas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 345
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 7:25 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė Lolikas » Šeš Sau 19, 2013 6:41 pm

Procas,kaip dabartiniam laikui biski silpnokas,bet uz tokia kaiina,tai kaip uzdyka.O visi parametrai geri.
Openbox 810. Lancombox .Openbox S2 HD

dziuka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 493
Užsiregistravo: Pir Vas 12, 2007 9:16 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė dziuka » Šeš Sau 19, 2013 7:20 pm

mazass rašė:Tik stipriai nemuškite,užsisakiau pazaidimui SAU ( jei jis išviso veiks)
http://www.ebay.co.uk/itm/111002472025? ... 1423.l2649
duok zinoti kai gausi, kaip veikia + - , kaina tai tikrai juokinga, be jai juo galima nete panarsyt, skype pabendraut, na dar filmus one-line paziuret, tai ko daugiau reikia, na as cia apie save, tad lauksiu atsiliepimu.
Žalias aš da visai

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė sieksnis » Šeš Sau 19, 2013 8:27 pm

dziuka rašė: duok zinoti kai gausi...
Tai kad kažin ar jų liks, pažiūrėk pirkimų istoriją per kelias valandas vien šiandien kiek parduota
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

unox
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: Šeš Lap 24, 2007 11:06 pm
Miestas: Šiauliai
Susisiekti:

Re: TABLET'u pirkimo aptarimas

Standartinė unox » Šeš Sau 19, 2013 11:28 pm

sieksnis rašė:
dziuka rašė: duok zinoti kai gausi...
Tai kad kažin ar jų liks, pažiūrėk pirkimų istoriją per kelias valandas vien šiandien kiek parduota
Liks visiems norintiems apsigauti :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių