• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kaip ivesti?

SAT ir Combo HD imtuvai

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
i9nas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: Ant Sau 10, 2012 2:02 am
Miestas: Airija
Susisiekti:

Kaip ivesti?

Standartinė i9nas » Pir Vas 20, 2012 9:40 pm

Kaip ivesti biss kodus i GM 990 del 1+1 kanalo? garsas yra, ber vaizdo ne...Raktas
1*pyyyp*0

Už raktų viešinimą, sekantį kartą bus įspėjimas!
Viasat Dish 80cm - Sirius 4.8, HotBird 13.0
Sky Zone 2 Dish 60cm - Astra 28.2
Golden Media 990HD CR PVR Spark LX (HRnigma2 1.4Realoded)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Kaip ivesti?

Standartinė nerux » Ant Vas 21, 2012 12:23 am

i9nas rašė:Kaip ivesti biss kodus i GM 990 del 1+1 kanalo? garsas yra, ber vaizdo ne...Raktas
1*pyyyp*0
Taip kaip į visus linuxinius imtuvus, raktai vedas į softcam failiuką :grin:
tą failiuką rasi įėjas per :grin: DCC ar kita ftp programą, keys kataloge :grin: :)
Parsisiūsi naują softcama su visais rakteliais, tiks ir nuo dreamboxų ar openboxų ir nušvis tau tas 1+1 :D
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Kaip ivesti?

Standartinė gudzius » Ant Vas 21, 2012 8:33 am

Man pasidare idomu ka softcam.key faile daro viaces, irdeto ir kiti raktai? Jug praktiskai dirba biss ir cryptworks raktai. :)

marsas67
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 444
Užsiregistravo: Tre Lap 21, 2007 12:15 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Kaip ivesti?

Standartinė marsas67 » Ant Vas 21, 2012 12:48 pm

i9nas rašė:Kaip ivesti biss kodus i GM 990 del 1+1 kanalo? garsas yra, ber vaizdo ne...Raktas
1*pyyyp*0

Už raktų viešinimą, sekantį kartą bus įspėjimas!
Eini i Pluginus,ok,po to plugin_mcas_v1.3.s,raudona knopke,po to key editor,ok,BISS-ok,zalia knopke,poto CAID 2600 palieki,TP Freq pirma nuli palieki ,vadi to kanalo dazni,key8 palieki,Sevice ID vedi to kanalo ID-ji gali suzinot uzejes ant to kanalo ir paspaudes du kartus an pulto INFO ir raudona knopke.Ta geriau padaryt pries vedant rakta!!! Ir galiausiai pati rakta.Jai tau reik 1+1 International tai ID17ED,o jai 1+1 is Amoso tai ID 0003.Sekmes :)

marsas67
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 444
Užsiregistravo: Tre Lap 21, 2007 12:15 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Kaip ivesti?

Standartinė marsas67 » Ant Vas 21, 2012 12:52 pm

Ir nebutinai tas softcamas,jai tik vieno ar keliu rakciuku truksta,jai rankytes nekreivos tai ir pats labai puikiai susityvarkysi. :grin: :) :D

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Kaip ivesti?

Standartinė gudzius » Ant Vas 21, 2012 2:14 pm

marsas67 rašė:Ir nebutinai tas softcamas,jai tik vieno ar keliu rakciuku truksta,jai rankytes nekreivos tai ir pats labai puikiai susityvarkysi. :grin: :) :D
Ta as viska suprantu, taciau man neaisku kai atsisiunti softcam.key failiuka jame jau prirasyta viacess, irdeto ir kitokiu raktu. Kas su jais veikiama ? 1+1 kanala as matau.Su biss ir cryptworks raktais man viskas aisku. :)

marsas67
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 444
Užsiregistravo: Tre Lap 21, 2007 12:15 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Kaip ivesti?

Standartinė marsas67 » Ant Vas 21, 2012 2:51 pm

gudzius rašė:
marsas67 rašė:Ir nebutinai tas softcamas,jai tik vieno ar keliu rakciuku truksta,jai rankytes nekreivos tai ir pats labai puikiai susityvarkysi. :grin: :) :D
Ta as viska suprantu, taciau man neaisku kai atsisiunti softcam.key failiuka jame jau prirasyta viacess, irdeto ir kitokiu raktu. Kas su jais veikiama ? 1+1 kanala as matau.Su biss ir cryptworks raktais man viskas aisku. :)
Nieko tau su jais veikt nereikia,tik nebent kokius Irdeto kai keiciasi raktai Bulsat 39E,ar Canal Digital Nederland is 19E gali is naujo nebeivedinet tik pasikooreguot ir viskas.Neuzsikimsk tokiom nesamonem sau galvos,dziaukis tuo ka turi. :grin: :grin: :D

Vartotojo avataras
Tautvydas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2085
Užsiregistravo: Pen Vas 02, 2007 5:14 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Kaip ivesti?

Standartinė Tautvydas » Ant Vas 21, 2012 2:52 pm

gudzius rašė:
marsas67 rašė:Ir nebutinai tas softcamas,jai tik vieno ar keliu rakciuku truksta,jai rankytes nekreivos tai ir pats labai puikiai susityvarkysi. :grin: :) :D
Ta as viska suprantu, taciau man neaisku kai atsisiunti softcam.key failiuka jame jau prirasyta viacess, irdeto ir kitokiu raktu. Kas su jais veikiama ? 1+1 kanala as matau.Su biss ir cryptworks raktais man viskas aisku. :)
Tie viacess, irdeto ir kitokie esantys SoftCame dirbs savo darba-atrakins kanalus turincius sias koduotes.

marsas67
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 444
Užsiregistravo: Tre Lap 21, 2007 12:15 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Kaip ivesti?

Standartinė marsas67 » Ant Vas 21, 2012 2:58 pm

Tautvydas rašė:
gudzius rašė:
marsas67 rašė:Ir nebutinai tas softcamas,jai tik vieno ar keliu rakciuku truksta,jai rankytes nekreivos tai ir pats labai puikiai susityvarkysi. :grin: :) :D
Ta as viska suprantu, taciau man neaisku kai atsisiunti softcam.key failiuka jame jau prirasyta viacess, irdeto ir kitokiu raktu. Kas su jais veikiama ? 1+1 kanala as matau.Su biss ir cryptworks raktais man viskas aisku. :)
Tie viacess, irdeto ir kitokie esantys SoftCame dirbs savo darba-atrakins kanalus turincius sias koduotes.
Taip teisingai Tautvydas raso,o jai reik nuorodos del raktu,tai gaudyk http://www.key2sat.net/2009/10/v-keys-download.html

marsas67
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 444
Užsiregistravo: Tre Lap 21, 2007 12:15 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Kaip ivesti?

Standartinė marsas67 » Ant Vas 21, 2012 3:19 pm

Dar tiesa,viska susitvarkes,ar pries tai pasidaryk atsargine kopija i flesiuka.Jai ka prisidirbsi visalaik galesi atsinaujint.Geriau pries tvarkyma,o jai viska gerai pasidarysi,tai ir po to.Eini i ,,Sistema''-Ok, Atnaujinti-OK,Pasidaryti atsargine kopija kietajame diske, eini zemyn ant eilutes App+Database+Plugin ir spaudi raudona mygtuka ant pulto.Kopijuos mazdauk 25 min.Bet visalaik turesi is ko atsinaujint-Jai ka netaip padarysi.As jau buvau prisidirbes,pasimokiau.Sekmes. :)

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Kaip ivesti?

Standartinė gudzius » Ant Vas 21, 2012 5:16 pm

marsas67 rašė:Dar tiesa,viska susitvarkes,ar pries tai pasidaryk atsargine kopija i flesiuka.Jai ka prisidirbsi visalaik galesi atsinaujint.Geriau pries tvarkyma,o jai viska gerai pasidarysi,tai ir po to.Eini i ,,Sistema''-Ok, Atnaujinti-OK,Pasidaryti atsargine kopija kietajame diske, eini zemyn ant eilutes App+Database+Plugin ir spaudi raudona mygtuka ant pulto.Kopijuos mazdauk 25 min.Bet visalaik turesi is ko atsinaujint-Jai ka netaip padarysi.As jau buvau prisidirbes,pasimokiau.Sekmes. :)
Didelis aciu uz informacija. :-?

marsas67
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 444
Užsiregistravo: Tre Lap 21, 2007 12:15 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Kaip ivesti?

Standartinė marsas67 » Ant Vas 21, 2012 6:21 pm

gudzius rašė:
marsas67 rašė:Dar tiesa,viska susitvarkes,ar pries tai pasidaryk atsargine kopija i flesiuka.Jai ka prisidirbsi visalaik galesi atsinaujint.Geriau pries tvarkyma,o jai viska gerai pasidarysi,tai ir po to.Eini i ,,Sistema''-Ok, Atnaujinti-OK,Pasidaryti atsargine kopija kietajame diske, eini zemyn ant eilutes App+Database+Plugin ir spaudi raudona mygtuka ant pulto.Kopijuos mazdauk 25 min.Bet visalaik turesi is ko atsinaujint-Jai ka netaip padarysi.As jau buvau prisidirbes,pasimokiau.Sekmes. :)
Didelis aciu uz informacija. :-?
Kad tik pamacytu :D

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: Kaip ivesti?

Standartinė gudzius » Ant Vas 21, 2012 8:51 pm

marsas67 rašė:
gudzius rašė:
marsas67 rašė:Dar tiesa,viska susitvarkes,ar pries tai pasidaryk atsargine kopija i flesiuka.Jai ka prisidirbsi visalaik galesi atsinaujint.Geriau pries tvarkyma,o jai viska gerai pasidarysi,tai ir po to.Eini i ,,Sistema''-Ok, Atnaujinti-OK,Pasidaryti atsargine kopija kietajame diske, eini zemyn ant eilutes App+Database+Plugin ir spaudi raudona mygtuka ant pulto.Kopijuos mazdauk 25 min.Bet visalaik turesi is ko atsinaujint-Jai ka netaip padarysi.As jau buvau prisidirbes,pasimokiau.Sekmes. :)
Didelis aciu uz informacija. :-?
Kad tik pamacytu :D
Na supranti, randi landziodamas po resyveri failiukus ir nezinai kam jie ir ka su jais vekti.Reikia bandyt isiaiskint. :)

marsas67
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 444
Užsiregistravo: Tre Lap 21, 2007 12:15 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Kaip ivesti?

Standartinė marsas67 » Tre Vas 22, 2012 7:50 pm

Na jai tik kam padejau,nes pats tik pries menasi ta isigijau,dar visko neissimaiges.O Enigma-2 tai man visai nepatinka,Spark normaliai.Tik vienas bet,ar pas mane tik,ar ir kitiems,kad kartais nusimeta USALS istatymai,kordinates.Jai nori pasukt i kita palydova ir nesulauki,tai paziuri antenos istatymus,o konkreciai USALSA,o ten kordinates visi 00000 nuliai.Per menesi gal jau kokius sesis kartus buvo.Dekui uz atsakymus :)

Vartotojo avataras
i9nas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: Ant Sau 10, 2012 2:02 am
Miestas: Airija
Susisiekti:

Re: Kaip ivesti?

Standartinė i9nas » Ket Vas 23, 2012 1:48 pm

marsas67 rašė:Na jai tik kam padejau,nes pats tik pries menasi ta isigijau,dar visko neissimaiges.O Enigma-2 tai man visai nepatinka,Spark normaliai.Tik vienas bet,ar pas mane tik,ar ir kitiems,kad kartais nusimeta USALS istatymai,kordinates.Jai nori pasukt i kita palydova ir nesulauki,tai paziuri antenos istatymus,o konkreciai USALSA,o ten kordinates visi 00000 nuliai.Per menesi gal jau kokius sesis kartus buvo.Dekui uz atsakymus :)
O pas tave saras nestringa? Kokie pas tave pluginai?
Viasat Dish 80cm - Sirius 4.8, HotBird 13.0
Sky Zone 2 Dish 60cm - Astra 28.2
Golden Media 990HD CR PVR Spark LX (HRnigma2 1.4Realoded)
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių