• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Augintiniai, buitinė technika, remontas, šeima

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė mazass » Sek Sau 22, 2012 10:41 pm

Sveiki,na manau šitoje temoje padiskutuoti apie Poilsines keliones.Šiais metais ruošemes pailsėti Turkijoje/Kemere.(Gegužes 19-26d) Noreciau forumieciu paklausti kokia ten valiuta "vaikšto"(t.y. kokia geriau vežtis),kokias ekskursijas jamti ir pan,esu begale prisiskaitęs komentaru,( Skaityti komentarus )bet kaip sakoma kiek žmoniu tiek nuomonių.
Aciu.
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

vbitas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1649
Užsiregistravo: Ket Rgs 25, 2008 9:17 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė vbitas » Sek Sau 22, 2012 11:03 pm

vežkis smulkių dolerių :)
galima ir eurų, bet jei kaina bus 1, tai reikš arba 1 $, arba 1 Euras :)
parduotuvėje, aišku, turkiškos liros, bet stengiamasi, kad turistai ten nelįstų, nes ten viskas daug pigiau, negu turistų takuose.
Sako, kad ekskursijas reikia pirkti vietoje iš vietinių kontorų, bet asmeninės patirties neturiu.
Atsargiai su kredito kortelėmis, negalima paleisti iš akių kortelės ir neleisti braukyti per neaiškius aparatus arba kelis kartus - tipo "nenuskaitė".
Pažįstu nukentėjusių.
Laikas labai geras, aš buvau balandžio viduryje, tai vanduo jūroje buvo labai šaltas, tik durniai lietuviai maudėsi (~20 laipsnių :) )
Vu+Uno 4K SE, Opticum X403p, T90:4w,4.8e,9e,13e,19.2e,23.5e,28.2e,36e, Sony 55XE8596, Samsung 40D6500, OnePlus 6
muziejus: SAT: Aušra SAT-16 (jau Z. Langaičio muziejuje), Sakura, SEG; PC: Duet-16(Intel 8086, 1985m., jau iškeliavo į KTU muziejų)

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2389
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė arturas101 » Pir Sau 23, 2012 9:04 am

Del valiutos, tai geriausiai ju lyros arba doleriai. Tik jokiu budu nepulk keisti valiutos aerouoste ar aplink ji. Cia kainos pacios blogiausios. As kai pernai rugsejo men buvome Marmaryje, tai geriausias kursas buvo viesbucio keitykloje. Dar galiu pasakyti, kad pvz. parduotuvelese galima geriau nusidereti nei turguje. Pvz. anukei marskinelius pirkome, tai kai paklauseme kainos paprase 20 liru, sakeme, kad per brangu, jis kaip ir nenusileido, tai sakome einam is cia ,paziuresim kitur. Einant pro duris pardavejas jau klausia - o tai kiek siulote? sakom 10 liru, nes tipo rytoj jau varom namo ir daugiau neturim, na ir sutiko. Deretis yra butina visur. Jei planuoji pirkti kelis tuos pacius daiktus, nesakyk kad pirksi daugiau, pirma nusiderek uz viena kiek eina, tada sakai kad perki pvz.3 vnt. ir tada nuo nuderetos kainos dar nusideri uz kieki. Na jei kartais nepavyks susidereti - neimk i galva, pas kitus pardavejus visai tokios pat prekes, ir susitarti eina.
Ekskursijas mums organizavo ir siule musu turizmo firmos atstove (mergaite gide) - tikrai nebrangiau nei tiesiai pas turkus, tie tai dar ir sau uzsimeta. Kiekviename Turkijos taske ekskursijos organizuojamos kitokios, ciau jau bus matyti vietoje, bet tikrai rekomenduociau apsilankyti turkiskoje pirtyje - super isprausia ir ismasazuoja. Kainos dabar tiksliai nepamenu, kazkur 30 doleriu zmogui, bet tikrai verta. ten dar siulys visokiu papildomu veido masazu, tai geriau neprasidek.
Na ir zinok kad praktiskai visur reikes bakshisha palikti (vat cia ir reikalinga tureti po 1 lyra ar doleri).

bmwfanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 370
Užsiregistravo: Ket Kov 15, 2007 7:31 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė bmwfanas » Pir Sau 23, 2012 10:36 am

labai gera tema
is patyrties galiu pasakyti geriausia turet ir doleriu ir euru na ir lyru nes kainos buna vienodos ar doleriais ar eurais
o del derejimosi tai cia jau menas pries du metus pirkom turkijoi striukes odynes dvi zmonai ir man
tai pradyne kaina buvo 1200 doleriu gale po valandos 2 poduku kavos na ir biskuti RAKI kaina uzsibaige 300 euru
Del ekskursiju kaip neitikinetu tez turas ar novaturas kad pas jos saugiau is patirtes galiu pasakyt vaziavom nardyt sofatravel atstove pasiule tik uz 50doleriu sake tik nevaziokit su turkais daug atsytikimu buvo na nesutikom uz tokia kaina
kai kurie tauteciai pasirase , Mes pas turkus ta pacia ekskursija nupirkom uz 28 dolerius, idomiausia tai tas kad tam paciam laive susitikom su tais kurie uzsisake pas sofatravel po 50 doleriu
na ir dar pernai vaziavom per lenku agenturas aisku nepatogu kad skrydis is Varsuvos bet kainu skyrtumas nudziugino

bmwfanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 370
Užsiregistravo: Ket Kov 15, 2007 7:31 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė bmwfanas » Pir Sau 23, 2012 10:50 am

tai pat ir pas mane kilo klausimas
gal kas esas keliaves su maisina i kroatija sia vasara planojam ir mes
tai kyla klausimu kokia valiuta vezt kokiu marsrutu geriau vaziot

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė mazass » Pir Sau 23, 2012 11:00 am

vbitas rašė:vežkis smulkių dolerių :)
Esu buves pries keturis metelius Egipte/hurgadoje tai kaip ir zinau del smulkiu pinigeliu(del arbatos) na ir kad valiuta geriau veztis smulkesne ir jau kaip sakoma pakeista ( zinoma keisiuosi LT,nes nuvykus ir zabalioti kur ka pasikeisti tai kazinau)na zinoma i ju vietine valiuta tai sutinku kad tik tenais reiks...
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
eddis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 579
Užsiregistravo: Tre Lie 23, 2008 6:01 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė eddis » Pir Sau 23, 2012 12:43 pm

Karta Turkijoj plaukėm su jachta tai kava kainavo arba 2 liros arba 2$ arba 2 eurai... Keli rusai turėjo tik eurus tai buvo labai pasipyktine o barmenas pasiūle pasivaikscioti po jachta - gal pigiau surasit ar kas eurus i liras pakeis... :)
Golden Media Unibox 9080 & SGS7 EDGE

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Pir Sau 23, 2012 6:16 pm

eddis rašė:Karta Turkijoj plaukėm su jachta tai kava kainavo arba 2 liros arba 2$ arba 2 eurai... Keli rusai turėjo tik eurus tai buvo labai pasipyktine o barmenas pasiūle pasivaikscioti po jachta - gal pigiau surasit ar kas eurus i liras pakeis... :)
ts pats ir ten bunant,vaziuojant i kelione,tarkim Kaira-uzeiti i wc kainuoja paundas,jei neturi,turi duot doleri ar eura. tiek turkuose tiek egipte reikia turet smulkiu,geriau doleriu. ir gryztant stengtis neturet cia-bankai nenori priimti keitykloj nei po 1 doleri nei geleziniu euru.

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė mazass » Ant Sau 24, 2012 8:32 am

islauzas rašė:ts pats ir ten bunant,vaziuojant i kelione,tarkim Kaira-uzeiti i wc kainuoja paundas,jei neturi,turi duot doleri ar eura.
Ja ja,sako free toiletai :) bet uzejas pamatai kad koks/ia "Maxmude" renka babkes :) ,zinoma visada duodavome bet Luxsoroj taip uzspaude kad manes net Neprase kaip pamate veiduka (kad galiu nespeti) :) bet iseidamas pats susimokejau.
Nzn pries 4 metus po 1$ banke pridaviau 20vnt,jokiu problemu nebuvo...
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė nerux » Ant Sau 24, 2012 8:54 am

Egipte geriausia yra žalių turėt jie ten nepripažysta kitos valiutos, valiutas galima iš žalio i egiptietiškus arba atvirkščiai pasikeist viežbučiuose, bet to atsargiai su taksistais, žiūrėti kaip atidavinėja gražą :grin: nes buvo atvėjų kad buvo bandyta apgauti, patss mačiau, gerai pažystamas išmanantis iliuzijos meną, passtebėjo taksissto fokusus :grin: :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Ant Sau 24, 2012 11:07 am

nerux rašė:Egipte geriausia yra žalių turėt jie ten nepripažysta kitos valiutos, valiutas galima iš žalio i egiptietiškus arba atvirkščiai pasikeist viežbučiuose, bet to atsargiai su taksistais, žiūrėti kaip atidavinėja gražą :grin: nes buvo atvėjų kad buvo bandyta apgauti, patss mačiau, gerai pažystamas išmanantis iliuzijos meną, passtebėjo taksissto fokusus :grin: :)
prie piramidziu man paciam buvo: sedi babajus,sako is kur tu. sakau lietuva.ooo,drauge,duok man atminimui 1lietuviska piniga. na manau duosiu tau lita. atsidariau pinigine,o jis tik capt 100 zaliu ir i kisene savo chalato. ejjj,rekiu,atiduok.o jis is kito kiseniaus istraukia 1 doleri ir duoda man. bet kai jau kibau i skvernus,priejo policininkas ir atidave anas man simtine.
dar buvo vienai moterelei-gide pasakojo, sako sesk ant kupranugario,pajodinesi uz keleta doleriu. toji nieko nenujausdama sedo,o tas i dykumu puse nuvede ir liepia duot 100 doleriu,kitaip neparves atgal...
parduoduvej,madinat makadi miestelyje,sako pirk lietuviska piniga ir duoda 20 lt,sakau kiek duot uz ji-sako,du doleriai. tai buvo geriausiu kursu iskeista mano lt valiuta :grin:

Pranas57
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: Pir Sau 21, 2008 9:02 pm
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė Pranas57 » Ant Sau 24, 2012 6:33 pm

Galiu patart pasiimt "samanės" :| nes nuo vietinio maisto būna problemų :-) (po pietų patartina kažkiek suvartoti) :grin:

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Ant Sau 24, 2012 7:17 pm

Pranas57 rašė:Galiu patart pasiimt "samanės" :| nes nuo vietinio maisto būna problemų :-) (po pietų patartina kažkiek suvartoti) :grin:
nesamone.nepadeda nei samane,nei "pelyno" trauktine,kaip kad kai kas aiskino. pirmas vaistas- kalio permanganato pasidaryt avietes spalvos stikline. is vakaro isgerei ir ryte sveikas. cia rimtai. arba vietinej vaistinej pirkt vaistu. bet keliu dienu reiks kad pasveiktum.
bet svarbiausia nesirinkti kad pigiau viesbutis butu-tada nereiks ir lakstyt i "kabineta" ant puodo. egipte ne maziau 4 zvaigzdziu viesbutis turi but

Pranas57
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: Pir Sau 21, 2008 9:02 pm
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė Pranas57 » Ant Sau 24, 2012 8:33 pm

Pas mane buvo šitas:http://www.toptravel.lt/viesbuciu-atsil ... aukos.html (valgėm tik ten ir "vaistai" padėjo) :-?

Vartotojo avataras
Kipsas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 231
Užsiregistravo: Tre Lap 01, 2006 8:47 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė Kipsas » Ant Sau 24, 2012 8:38 pm

http://tr.otzyv.ru/hotelphoto.php?id=3615

Buvau L'ancora pries 2 metus tokiu pat laiku. Patiko . Jei noresi ko smulkiau suzinot : gaminiai is odos , masazas i PM.

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Ant Sau 24, 2012 8:45 pm

madinat makadi buvau. uzdaras miestelis,berods 8 viesbuciai 4-5 zvaigzduciu. pagrinde vokieciams skirtas,bet buvo kazkiek lietuviu ir rusu. tikrai super. kai vaziavom i ekskursijas ,tautieciai is hurgados 4 zv.viesbucio sake tik karta tikra mesa valge per 4 dienas. pas mus maistas superinis buvo-jokiu vaistu nevartojom visa seima. nebent vietinis alkoholis-juk nachaliavu :lol: nors kelione seimai kainavo uz 7 dienas"tik" 12 stukyciu

Pranas57
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: Pir Sau 21, 2008 9:02 pm
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė Pranas57 » Ant Sau 24, 2012 9:06 pm

Ką čia mes apie Egipta, juk žmogus ruošiasi į Turkija.Man asmeniškai labiau patiko Turkija. Būtent- aptarnavimas :D Vis tik beveik Europa o ne Afrika.

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Ant Sau 24, 2012 9:17 pm

Pranas57 rašė:Ką čia mes apie Egipta, juk žmogus ruošiasi į Turkija.Man asmeniškai labiau patiko Turkija. Būtent- aptarnavimas :D Vis tik beveik Europa o ne Afrika.
visiskai pritariu. turkijos servisas geras. gal kiek ikyroki patys turkai,bet ne tiek kiek egiptieciai. lygis pakankamai geras-net ispanijoj manau tokio serviso nera,.
i egipta nevaziuociau,o i turkija mielai. taciau pastaruosius tris metus vaziuoju atostogaut su savo masiniuku. kroatija nuo vidurio iki pietines dalies-krymas- po to kroatija nuo siaurines dalies iki vidurio. zymiai pigiau gaunasi nei per agenturas. apie 1000-1200 euru 4 asmenu seimai 12-13 dienu kelione.tikrai nera daug,zinant kad rasi gerus orus ir silta jura,bei kalnus

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė woow » Ant Sau 24, 2012 9:36 pm

aš norejau organizatorius apšnekėt ;) yra tokia http://www.sofatravel.lt/organizatorius ... ofa_travel_ tipo Novaturas ekonominis variantas, kai rinkausi tipo viskas taip kaip Novaturas tik pigiau, tuomet neaiškino kur tas pigumas siūlė tai ko kiti nesiūlo t.y. -pigiau. Pažiūrėjau- o kodėl ne. Vat ir pasirinkau visą kelionę jaučiausi kaip koks bomžas visad ko nors prašantis, nors ir buvo viskas įskaičiuota net už maistą lėktuve sumokėjau atskirai iš anksto dar užsakydamas kelionę (galėjau nemokėt ir vėl pigiau). Viskas prasidėjo jau lėktuve Visas geriausias vietas gavo Novaturas klijentai, žopatravel į žopą t.y. visus į galą susodino. Važiuoja stiuardėsės dalina gėrimus privažiuoja mūsų eilė :"Kas pirks?". Maistą dalina naovaruininkams pirma, kai tie pasisotimo "dėmesys" mums: -ar yra su talonais maistui?! Tai va tokie buvo mūsų šeima ir dar pora šeimų (šiame lėktuve). Mes valgome aplinkiniai iš galiorkos į mus žvalgosi, ką čia gavome ir kaip mums sekasi "kimšti" nes jau antrą karta ateina bliūdų surinkt, o tuo tarpu novatūrininkai jau žvalgosi į artėjančią žemę. Mažoji taip ir nespėjo suvalgyti, nes lėktuvas jau pradėjo leistis. Viešbutis kaip nekeista visai neblogas buvo tikrai atitiko reklamuotą tik vienas mažmožis jūros šalia jo nebuvo, tiksliau buvo, bet pakrantė visa iš vulkaninės sustingusios lavos ir dumblėta. Jei nori įbristi į ją tenka eit į kito viešbučio pliažą kuris yra kokiu 30metrų pločio juostą atsivalęs. Visas ekskursijas organizavo Novaturas taigi čia jokių nuolaidų. Grįžtant lėktuve iš vis tuos kurie žopoj užmiršo, kai paklausiau kada užkandžius mums atneš, tai atrėžė: -Ko ansčiau nesakėte, -tai kad net priėję nebuvote , -tam iškvietimo mygtukas yra... Be abejo ji teisi, gal būt, bet kaip tai vistiek man buvo neįprasta. Tikrai nesu naujokas lėktuvuose teko tiek su Lietuvos tiek su įvairių kitų kompanijų skraidyt tarp jų ir pigių skrydžių niekur taip šudinai nesijutau.
Pranas57 rašė:Ką čia mes apie Egipta, juk žmogus ruošiasi į Turkija.Man asmeniškai labiau patiko Turkija. Būtent- aptarnavimas :D Vis tik beveik Europa o ne Afrika.
TAip Turkija man labiau irgi patiko nei Graikijoje ar Kretoje (ta pati Graikija, bet ten kitaip). Na tik man arabiškas įkyrumas ne prie širdies bei tos derybos ir vėl visad balansuoji tarp "būti išdurtam ir konflikto su įsižeidusiu turku" kur buvau tai dauguma prekeivių buvo samdiniai iš sovietinių respublikų tadžikai, turkmėnai, azerbaidžianiečiai kurie rusiškai kalba laisvai anglų- sunkiai . Su keliatu taip ir susipažinau.
Paskutinį kartą redagavo woow Ant Sau 24, 2012 9:55 pm, redaguota 1 kartą(us).
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Ant Sau 24, 2012 9:51 pm

woow rašė:aš norejau organizatorius apšnekėt ;) yra tokia http://www.sofatravel.lt/organizatorius ... ofa_travel_ tipo Novaturas ekonominis variantas, kai rinkausi tipo viskas taip kaip Novaturas tik pigiau, tuomet neaiškino kur tas pigumas siūlė tai ko kiti nesiūlo t.y. -pigiau. Pažiūrėjau- o kodėl ne. Vat ir pasirinkau visą kelionę jaučiausi kaip koks bomžas visad ko nors prašantis, nors ir buvo viskas įskaičiuota net už maistą lėktuve sumokėjau atskirai iš anksto dar užsakydamas kelionę (galėjau nemokėt ir vėl pigiau). Viskas prasidėjo jau lėktuve Visas geriausias vietas gavo Novaturas klijentai, žopatravel į žopą t.y. visus į galą susodino. Važiuoja stiuardėsės dalina gėrimus privažiuoja mūsų eilė :"Kas pirks?". Maistą dalina naovaruininkams pirma, kai tie pasisotimo "dėmesys" mums: -ar yra su talonais maistui?! Tai va tokie buvo mūsų šeima ir dar pora šeimų (šiame lėktuve). Mes valgome aplinkiniai iš galiorkos į mus žvalgosi, ką čia gavome ir kaip mums sekasi "kimšti" nes jau antrą karta ateina bliūdų surinkt, o tuo tarpu novatūrininkai jau žvalgosi į artėjančią žemę. Mažoji taip ir nespėjo suvalgyti, nes lėktuvas jau pradėjo leistis. Viešbutis kaip nekeista visai neblogas buvo tikrai atitiko reklamuotą tik vienas mažmožis jūros šalia jo nebuvo, tiksliau buvo, bet pakrantė visa iš vulkaninės sustingusios lavos ir dumblėta. Jei nori įbristi į ją tenka eit į kito viešbučio pliažą kuris yra kokiu 30metrų pločio juostą atsivalęs. Visas ekskursijas organizavo Novaturas taigi čia jokių nuolaidų. Grįžtant lėktuve iš vis tuos kurie žopoj užmiršo, kai paklausiau kada užkandžius mums atneš, tai atrėžė: -Ko ansčiau nesakėte, -tai kad net priėję nebuvote , -tam iškvietimo mygtukas yra... Be abejo ji teisi, gal būt, bet kaip tai vistiek man buvo neįprasta. Tikrai nesu naujokas lėktuvuose teko tiek su Lietuvos tiek su įvairių kitų kompanijų skraidyt tarp jų ir pigių skrydžių niekur taip šudinai nesijutau.
cia panasei kaip viena merguzele bungaluose gyveno. gryzo pasibaisejus-patalynes nekeite visa savaite,bungala irgi paciai valytis reikejo. bet uztat 2 zvaigzdutes-juk pigus poilsis. o kas po pigumu slepiasi?

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė woow » Ant Sau 24, 2012 10:05 pm

islauzas rašė:cia panasei kaip viena merguzele bungaluose gyveno. gryzo pasibaisejus-patalynes nekeite visa savaite,bungala irgi paciai valytis reikejo. bet uztat 2 zvaigzdutes-juk pigus poilsis. o kas po pigumu slepiasi?
jei atkreipei dėmesį skaitydamas viešbučiui priekaištų neturėjau kaip ten be buvę keturios žv. daugiau ar mažiau kažkokį geresnį servisą pretenduoja. Aš tik nesuprantu kodėl to neįvardinti, kad jei pasirinksi pigiai nera savo pliažo teks prašytis į kitą teritoriją, bet jei užtenka baseino tai kodėl ne.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė mazass » Ant Sau 24, 2012 11:35 pm

Kipsas rašė:http://tr.otzyv.ru/hotelphoto.php?id=3615
Buvau L'ancora pries 2 metus tokiu pat laiku. Patiko .
Na jau esame uzsirezervave sita
http://tr.otzyv.ru/hotel_descr.php?id=3645 vyksime ir su 10m vaiku
Jei noresi ko smulkiau suzinot : gaminiai is odos , masazas i PM.
Nu kam tu PM,pasipasakok cia :-?
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Tre Sau 25, 2012 8:24 am

woow rašė:
islauzas rašė:cia panasei kaip viena merguzele bungaluose gyveno. gryzo pasibaisejus-patalynes nekeite visa savaite,bungala irgi paciai valytis reikejo. bet uztat 2 zvaigzdutes-juk pigus poilsis. o kas po pigumu slepiasi?
jei atkreipei dėmesį skaitydamas viešbučiui priekaištų neturėjau kaip ten be buvę keturios žv. daugiau ar mažiau kažkokį geresnį servisą pretenduoja. Aš tik nesuprantu kodėl to neįvardinti, kad jei pasirinksi pigiai nera savo pliažo teks prašytis į kitą teritoriją, bet jei užtenka baseino tai kodėl ne.
tai nereikia taip asmeniskai priimti. tik norejau pasakyti,kad jei pigiau,reikia pasidomet -kodel pigiau. pats pirma karta kai vaziavau i turkija emiau taip vadinama pas mus 2,5 zv,pagal turkus 3 zv viesbuti-irgi gavau per savaite 1 karta naturalios vistienos is mesos :) bet nesiskundziu-tai buvo pirma seimos kelione i pietu sali-visi patenkinti gryzom ir isimyleje turkija :smile:
o siaip,kol nezinai ka gali tiketis ir ka noretum pasirinkti,agenturos ir siulo visoki s..da,kurio,jau zinantys nesirenka.vadyba yra vadyba. pirma karta kai vaziavom tikrai nekreipiau demesio kiek nuo viesbucio iki juros-nors pasiseke-jura buvo tik per kelia alanijoj.
kai rinkomes kelione i egipta,ieskojau per pazystama agenturos darbuotoja- ji pati tame viesbutyj buvo buvus,todel ir mums rekomendavo-ir tikrai neapsigavom pasirinke

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė woow » Tre Sau 25, 2012 10:48 am

Kita karta buna ir taip, kad vietiniams tenka musu agentu klaidas taisyt. Mes buvome uzsisake keturvieti kambari tiksliau didelis trivietis su papildoma lova. Kadangi tokiu kambariu tame viesbutyje tik du tai prasiau, tarsi nujausdamas, kad patikslintu, po keliu dienu paskaambino, kad viskas gerai, sumokejau babkes, o kai nuvykome pasirodo, kad toks kambarys tera vienas ir jame jau gyvena ir is Lt jokio uzsakymo/uzklausos del jo nera. Bet valdytojas sureguliavo du kambarius viena salia kito su bendru balkonu, tai taip net buvo sauniau. Personalas buvo liuks, pakalbindavo vaikus tie isdasejo ir patys eme su jais bendraut, gaudavo teniso ar badmintono irankius, gavo suvenyru, kepe blynus su ozkos pienu irt.t.
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Poilsinės kelionės ypatumai,klausimai,patarimai.

Standartinė islauzas » Tre Sau 25, 2012 11:07 am

siaip mes visuomet ,jei tik yra galimybe,imam du kambarius,sau ir vaikams, kad atskiri butu. vaikai paaugliai,jiems atskirai irgi smagiau.gaunasi gal kiek brangiau, bet ko nepadarysi del patogumu:)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių