• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Kompiuterinių TV ir SAT plokščių skyrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Tre Rgp 24, 2011 12:34 pm

tema perkelta is cia

turinys koreguotas 2011.12.19
Ypatinga padeka renkant informacija Neoromancer, parakauskiai, olesub ir kitiems

Sveiki,
pribrendau moraliskai atsisakyti kabelines paslaugu ir issikelti bliudus ant stogo :)

Planuoju statyti viena bliuda 36E kryptimi ir decimetrine antena link televizijos boksto.

Reikalingas geras HD multimedia grotuvas + HD DVB-S2 ir DVB-T tiuneris
Kiek radau informacijos kad vieni geriausiu yra ET9000, 800HDse, VU+DUO ir VU+UNO visi labai panasus tiek kaina tiek funkcijomis.
Taciau 1000-1500Lt uz metala su 400MHz procesorium kur softo klausimu busi labai apribotas, man atrodo daugoka.
Yra mintis uz panasius pinigus susirinkti HTPC. Apie tai ir noriu padiskutuoti.

Pabandau sukomplektuoti:
Paveikslėlis
SilverStone SST-GD04B(Black) Micro ATX, Mini-DTX, Mini-ITX korpusas
335Lt
Kaina dar be maitblokio.
Man tinka sios dezes gylis 323 mm, praktiskai idealiai toks pat kaip stiprintuvo, o gilesnes nera kaip pastatyti.
Jau perziurejau kalna deziu, nieko gero uz priimtina kaina nerandu.

Paveikslėlis
XILENCE SPS-XP350.(12)R3 CASE PSU ATX2.3 350W/BLACK
97Lt
teko pakeist i brangesni. kazko pigesnio juodo nerandu

Paveikslėlis
Asus E45M1-M PRO mATX motinine plokste su AMD Fusion APU E-450 procesoriumi ir AMD Radeon HD6320 GPU korta
428Lt
noreciau Intel, bet renkuosi sia motinine del 2xPCI

Paveikslėlis
DDR3 Corsair XMS3 8GB (2x4GB) 1333MHz CL9 atmintis
141Lt
teko pirkti nes mano sena 2x4G atmintis is stacionaraus buvo bloga

Paveikslėlis
SEAGATE SV35 2TB 3.5" SATA3 patikimas HDD
297Lt
del bendros info palieku cia HDD, bet greiciausiai naudosiu is stacionaraus PC 1.5TB diska

Paveikslėlis
LG GH22NS70.AUAA10B DVD-/+R/RW/-RAM12X (-/+R22X)/SATA BLACK GH22NS70
49Lt
vistik isistaciau DVD-RW nes dezes dangtelis uzdengiantis DVD skyle tvirtinasi prie pacio irenginio.
pasirinkau buten si irengini, nes jis juodas ir jo priekinis dangtelis plokscias, o dezes apdaila tvirtinasi dvipuse lipnia juosta

patogumui ir pilnam valdymui
Paveikslėlis
Hama 53815 "UZZANO" COMPACT beviele klaviatura su trackball pele
90Lt

Forumieciu rekomenduoti tiuneriai:
Paveikslėlis
Prof Red Series DVB-S2 7300 PCI
120Lt

Paveikslėlis
GigaByte TV TUNER PCI NXP 18271/DVB-T IR GT-P8000
134Lt

Bendra projekto verte be HDD 1394Lt
Pagal galimybes ir galinguma surinktas HTPC gerokai lenkia tiunerius kuriu kaina siekia 2000Lt

Mane labai traukia PC variantas del to kad nesi apribotas gamykliniais softo image ir gali juo kaip PC naudotis, keisti softa, codecus, siustis torrentus, narsyti internete ir t.t.
Manau kad toks daiktas tech. charakteristikomis toli lenkia paminetus tiunerius, tik va man labai neramu kaip bus su OS, softu ir saruno paslaugomis.
Kas esate bande kazka panasaus daryti gal kokiu patarimu? Ar verta vargti ar ne? Gal kokiu minciu del komplektacijos ir pacio pc tunerio?

Is anksto dekoju visiems uz komentarus ir mintis siuo klausimu.

Principine viso projekto schema. Ideja tokia, kad antras TV turi gauti vaizda ir stereo garsa decimetriniu kanalu.
Kolkas neradau reikiamu komutatoriu, taigi kolkas cia tik teorine schema.
Paveikslėlis

Linkai informacijai. Isidedu daugiau sau, kad viskas butu vienoje vietoje:
MadModMax viskas apie HTPC [RU]
AV Sience Forum - Guide to Building a Home Theater PC [EN]
viaccessfree - sat televizija, tiuneriai, plokstes ir kita [RU]
DishPointer - palydovo krypties nustatymui [EN]
Galaxy Inovation vartotoju klubo forumas [RU]
LyngSat - palydovu kryptys ir kanalu sarasai [EN]
DVBshop - didelis DVB ploksciu ir ne tik pasirinkimas
HTPC ijungimas ir isjungimas distanciniu
Garso kanalu tvarkymui windows 7
MediaPortal

Atliktų darbų nuotraukos:
2011.09.21 sumontuota iranga ant stogo
Paveikslėlis
bendras vaizdas

Paveikslėlis
sat galva

Paveikslėlis
bliudas :)

Paveikslėlis
antena

Paveikslėlis
komutacija

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
kabeliavimas

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
vaizdai nuo stogo

Paveikslėlis
stogas

Paveikslėlis
senoji kolektyvine antena

Paveikslėlis
Paveikslėlis
i laiptine

Paveikslėlis
stai laidas ir prie buto, kur bus sukomutuotas su televizijos ivadu

2012.01.24 pagaliau gavau norima HTPC komplektacija
Paveikslėlis
mano naujas HTPC kolkas dezutese

Paveikslėlis
atidarau korpusa ir atitriaukiu laidus, kad netrukdytu montavimui

Paveikslėlis
idedu motinine plokste

Paveikslėlis
idedu maitinimo saltini

Paveikslėlis
sujungiu laidus, korpuso ventiliatorius jungiu prie CPU ventiliatoriaus valdymo, kad butu galima reguliuoti ju sukimosi greiti.
Ateityje, greiciausiai pakeisiu ir maitinimo saltinio ventiliatoriu i ventiliatoriu su reguliuojamu apsisukimu greiciu.

Paveikslėlis
istatau DVR-RW, HDD ir galiausiai DVB-S2 ir DVB-T tiunerius
Paskutinį kartą redagavo baisuols Šeš Kov 10, 2012 1:49 pm, redaguota 41 kartą(us).

Gytiz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: Šeš Kov 15, 2008 10:25 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Gytiz » Tre Rgp 24, 2011 10:49 pm

Na, realiai tai siūlyčiau kažką rimčiau nei Atom + ION. Pats turiu Asrock 330HT BD galima sakyti tokių pačių parametrų kaip tu išsirinkai... Tačiau galios trūksta trūksta tikrai. Manau geriau būtų imt kad ir kokią Geforce GT520 su pasyviu aušinimu už ~130lt, kad ir kokį I3-2100 ar panašaus tipo procesorių už ~330lt + kažkokią nebrangią pagr. plokštę už ~150-200Lt. Na, sakykime taip, prisidėtų dar šimtas litų, tačiau manau ir veiktų sparčiau... Tuomet ir torrentus siųstum max greičiu ir ramiai žiūrėtum hd kanalus ar filmus, ar dar kažką galėtum daryti. Su htpc tikrai yra didesnė pasirinko laisvė, galima sakyti darai ką nori, įvairios programos ir t.t.. Aišku laiko užtruks kol viską atitinkamai susitvarkysi ir pradės veikti be priekaištų. Kas dėl OS, tai pas mane sukas Win7 su WindowsMediaCenter be problemų, rodo ir sharūno pagalba viską puikiausiai (tiesa žiūri tik DVB-T, kaip su SAT nežinau, bet problemų kilti neturėtų, jei tik tuneris palaikomas).

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Ket Rgp 25, 2011 11:24 am

Gytiz rašė:Tačiau galios trūksta trūksta tikrai.
Tai kogero blogiausia ka tikejausi isgirsti. #-o
Truputi keista kad tiuneriams uztenka 400MHz procesoriaus, o HTPC neuztenka Intel Atom1.6GHz dual core ir nVidia ION vaizdo apdorojimo.
Kaip pasireiskia tas galios trukumas?
Na as suprantu kad tiuneriams yra padarytas specialus prakarpyto linux imagin'as, nera jokio desktopo, tiesiai is terminalo tik su reikiamais draiveriais uzkrauna tiunerio programa.
Bet gi panasiai galima padaryti ir su HTPC. Nebutina gi pasileisti win7 aeoro desktop'o kuris suvalgys puse PC resursu. Realiai galima ant HTPC ta pati linux'a uzleist, ner taip sudetinga. Juk mano pasiulyto HTPC hardware yra keleta kartu galingesnis nei mano paminetu tiuneriu.
As kazkaip nenoriu susirinkti antro belekokio galingumo stacionaraus PC. Jam jau ir deze tada kita reiks didesne ieskoti.
Jei jau kazka didinti HTPC parametruose as turbut pasirinksiu paprastesnio HD tiunerio varianta, su mezesniu media funkciju rinkiniu ir toliau media failus leisiu is stacionaraus PC.
Kad ir Xtrend ET-5000 Single tuner arba dar kazka paprastesnio.
Nors sitas variantas manes visai nedziugina.

Beje gal galite nusviesti koki privaluma turi dual tiuner pries single tiuner?

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė avokadas » Ket Rgp 25, 2011 11:45 am

baisuols rašė:Truputi keista kad tiuneriams uztenka 400MHz procesoriaus, o HTPC neuztenka Intel Atom1.6GHz dual core ir nVidia ION vaizdo apdorojimo.
Taikad ne MHz'uose esme, paprasciausiai skiriasi procesoriaus architektura ir programinio kodo vykdymas.
Paveikslėlis

Gytiz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 133
Užsiregistravo: Šeš Kov 15, 2008 10:25 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Gytiz » Ket Rgp 25, 2011 11:52 am

Na dual tai pagal idėją leidžia vienu metu įrašinėti ir žiūrėti kitą kanalą. Tačiau, žinant, kad sharūnui leidžiamas tik vienas prisijungimas, tai.. Nebent imant tokį, kur tik moki už atkeliaujančius raktus. Na, o grįžtant prie to galingumo tai čia vėlgi...Pas mane problema gali būti ir lėtesnis HDD (2.5" 5400rpm), dėl kurio ir sistema stabdoma karts nuo karto. Aišku ir tie patys WIn7 truputį gal per rimti tokiam htpc. O tas galios trūkumo pasireiškimas, tai nežinau, kiekvienam savo. Mane tai nervuoja, kad viskas keletą kartų lėčiau veikia nei ant stacionaro. Bet čia toks labai jau subjektyvus vertinimas. Šiaip realiai sakykim, tai HD kanalai ar Full HD .mkv failiukai, ar galų gale leidžiami tikri BD diskai (per bd-rom) nesukelia kaip ir jokių problemų. Nebuvo tokio atvejo, kad kas nors striginėtų ar kažkas panašaus... Viskas pasileisdavo sklandžiai, tik gerokai lėčiau nei pripratus prie stacionaro.
Tad galbūt tau tas ir nėra labai reikšminga. Nes mano nuomone, tai HTPC visa galva auksčiau už visus tuos brangius tiunerius.

P.s. dar Vytauto nuomonę reiktų išgirsti, jis irgi atrodo turi Zotac htpc su Atomu ir ION.

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Ket Rgp 25, 2011 4:09 pm

avokadas rašė:Taikad ne MHz'uose esme, paprasciausiai skiriasi procesoriaus architektura ir programinio kodo vykdymas.
tai kad Hz irgi yra tiesos, o mano pasiulyti daiktai tikrai gerai susidoroja su vaizdo apdorojimu.

o del programinio kodo as jau rasiau kad nebutina leist win7 aero desktopo, galima nors ir ta pacia Enigma 2 paleist

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Ket Rgp 25, 2011 5:59 pm

Dabar aš savo sistemą galvoju iš esmės pakeisti. Pagrindinė problema kapeikų trūkumas. O sprendimas būtų toks:

1. statau centrinį PC kuris ir FTP, ir DLNA serveris, ir torrent klientas, failų serveris ir tt. Tame PC diegiu TVServer ir dedu PC plokštes.

2. prie TV dedu tylius miniPC kurie veikia kaip klientai.

Reziume turime centrinį serverį prie kurio galima prisijungti ar tai WEB ar tai RDP pagalba ir jis visiškai nemaišo kitam namų PC ūkiui.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Ket Rgp 25, 2011 7:47 pm

Neoromancer rašė:Dabar aš savo sistemą galvoju iš esmės pakeisti. Pagrindinė problema kapeikų trūkumas. O sprendimas būtų toks:

1. statau centrinį PC kuris ir FTP, ir DLNA serveris, ir torrent klientas, failų serveris ir tt. Tame PC diegiu TVServer ir dedu PC plokštes.

2. prie TV dedu tylius miniPC kurie veikia kaip klientai.

Reziume turime centrinį serverį prie kurio galima prisijungti ar tai WEB ar tai RDP pagalba ir jis visiškai nemaišo kitam namų PC ūkiui.
Technologiskai variantas neblogas, esu apie ji galvojes. Bet tu pasiskaiciuok kiek jis tau elektros suris. Vien tinklini HDD pasistatyt elektros beveik uz 10Lt per menesi, gal tada jau geriau Gala imt.
Mano galva sistema turi but ne tik gera techniskai, bet ir finansiskai pagrysta. Kam prisistatyti belekiek irangos, piratauti ir dar moket tiek pat kaip viska oficialiai pasidarius.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Pen Rgp 26, 2011 8:18 am

baisuols rašė:
Technologiskai variantas neblogas, esu apie ji galvojes. Bet tu pasiskaiciuok kiek jis tau elektros suris. Vien tinklini HDD pasistatyt elektros beveik uz 10Lt per menesi, gal tada jau geriau Gala imt.
Mano galva sistema turi but ne tik gera techniskai, bet ir finansiskai pagrysta. Kam prisistatyti belekiek irangos, piratauti ir dar moket tiek pat kaip viska oficialiai pasidarius.
Na nežinau, kiekvienas savaip galvoja. Tokiems užkietėjusiems technomanams kaip mes ta elektra netokia ir svarbi. Kita vertus tarkime pas mane ar taip ar taip PC sukasi vos ne 24 val. per parą tai nelabai ką pajausiu juoba aš tik modifikuosiu savo sistemą. Iš dabartinio HTPC padarysiu jau minėtą failų serverį, kuris dirbs tarkime nuo 18 val. iki 2 val. nakties darbo dienomis ir beveik visą parą savaitgaliais. Gi man tikrai nereikia kompo kai nieko nėra namie. Beje ir dabar jei ką noriu modifikuoti namų PC tai iš darbo jungiuosi per RDP. PC iš miego režimo prikeliamas WOL pagalba. Pirminiais skaičiavimais tai man projekto patobulinimas atsieis iki 1000 lt. Bet aš dar vis svarstau kaip viską realizuosiu. Tačiau vieną tikrai žinau, jog failų serveris namie tikrai bus.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Pen Rgp 26, 2011 12:57 pm

Neoromancer rašė: Tokiems užkietėjusiems technomanams kaip mes ta elektra netokia ir svarbi.
gal ne tokia ir svarbi, bet kaip jau ir minejau kazkoks projektas turi buti ne tik techniskai, bet ir finansiskai pagrystas
Neoromancer rašė:Pirminiais skaičiavimais tai man projekto patobulinimas atsieis iki 1000 lt.
o cia kiek cia tu mini PC iseis uz 1000Lt?

Ir kaip cia gausis, gryzti namo, paleidi stacionara, paleidi failu serveri, paleidi mini PC prie teliko... tai kiek gi cia vatu gausis? sildymo jau reiks atsisakyt nes bus perkarsta :)
PC stacionaras ~500W
PC failu serveris ~200-300W
PC mini prie teliko ~150-200W
tai cia dar be televizoriaus ir garso aparaturos
nugi smagu, tiesiog medienos dziovinimo cechas :)

o tai vasara dar ir kondicionieriaus kaip minimum 1KW reiks :)

su tokiu projektu man truputi galai nesueina :)

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Pen Rgp 26, 2011 3:46 pm

Vistik galvoju kad noreciau tureti HTPC su dviem tiuneriais: DVB-S2 ir DVB-T

Patarkite kaip geriau, imti mini-IPX mama ir du USB tiunerius ar micro-ATX ir PCI tiunerius.
Gal galite kokius tiunerius parekomenduoti, ar bent su kokiu chipu tiunerio ieskoti, o tai as cia daugiau pats su savimi diskutuoju :)

Su tais USB tiuneriais kurie yra pirmame poste mano projekto kaina jau gaunasi 2141Lt, kaip nemazai jau gaunasi :-s

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Pen Rgp 26, 2011 3:56 pm

baisuols rašė:
Neoromancer rašė:Pirminiais skaičiavimais tai man projekto patobulinimas atsieis iki 1000 lt.
o cia kiek cia tu mini PC iseis uz 1000Lt?

Ir kaip cia gausis, gryzti namo, paleidi stacionara, paleidi failu serveri, paleidi mini PC prie teliko... tai kiek gi cia vatu gausis? sildymo jau reiks atsisakyt nes bus perkarsta :)
PC stacionaras ~500W
PC failu serveris ~200-300W
PC mini prie teliko ~150-200W
tai cia dar be televizoriaus ir garso aparaturos
nugi smagu, tiesiog medienos dziovinimo cechas :)

o tai vasara dar ir kondicionieriaus kaip minimum 1KW reiks :)

su tokiu projektu man truputi galai nesueina :)
Man asmeniškai reikia vieno miniPC. Į 1000 tilpsiu. Na o dėl sąnaudų drįstu suabejoti, nebent su maksimaliomis apkrovomis. Pilnai su tavimi sutinku kad ekonomika turi būti ekonomiška, tačiau kiekvienas ją savaip suprantame ir kiekvienam ji yra skirtingai pasiekiama. Kitaip tariant kažkokio visa apimančio standarto čia nėra, todėl belieka diskutuoti kas yra ekonomiška o kas ne. Prieš įsigyjant plazminį tv daugelis prikaišiodavo jog dabar ir elektrinę reikia nusipirkti... Deja pesimistams pasakysiu tik tiek, jog elektros sąnaudos pakito 2-5% kas mano nuomone nėra daug.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė dmart » Pen Rgp 26, 2011 5:13 pm

Su salyga, kad renkamas naujas HTPC, o ne modernizuojamas tai, manau, reikia kazkiek pagalvoti i ateiti... O ateitis yra BD, BD 3D, HD audio bitstreaming, multiple HD streams, pilnas aparatinis vaizdo spartinimas, iskaitant divx ir flash. Vos nepamirsau apie realu 23.976fps palaikyma...

Ir visa tai be dideliu W, pasyviu ausinimu, 0dB ir nebrangiai!

Jau buvau imetes viena pvz.
http://www.ixbt.com/mainboard/asus/asus ... e350.shtml

CPU kiek silpnokas, o BD3D irgi, berods nepalaikomas.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Pen Rgp 26, 2011 6:19 pm

dmart rašė:Su salyga, kad renkamas naujas HTPC, o ne modernizuojamas tai, manau, reikia kazkiek pagalvoti i ateiti...
Tik viena bėda, jog su ta ateitimi yra labai sunku suspėti. Va žiūrėk susirinksi paskutinį technikos žodį ir tik taukšt jau išėjo nauji čipsetai kurie super puper krūti, kainos sumažėjo ir tt. Sunku čia su ta ateitimi...
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Pen Rgp 26, 2011 7:11 pm

nu taip, su ateitimi nespesi ir varianta reikia rinktis siai dienai optimalu

beje ziurekit dmarto pasiulytos ploktes koks skirtumas kainu :)
www.neriba.lt
www.pixmania.lt
tik va as AMD nemegejas :) o siaip variantas uz ta mazesniaja kaina visai neblogas, vistik gal reiks apie ji pagalvot

hot
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: Tre Sau 31, 2007 11:12 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė hot » Pen Rgp 26, 2011 8:07 pm

baisuols rašė: beje ziurekit dmarto pasiulytos ploktes koks skirtumas kainu :)
www.neriba.lt
www.pixmania.lt
Kas gi perka kompiuterio detales iš Sanitex (Neriba)? :) Jeigu pvz.:
http://www.skytech.lt/asus-e35m1m-pro-h ... 64858.html

http://www.electronics.balticmart.eu/in ... 1pagenum=1

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė aaaaaa » Pen Rgp 26, 2011 10:09 pm

baisuols rašė:nu taip, su ateitimi nespesi ir varianta reikia rinktis siai dienai optimalu
:evil: Taikydamas i ateiti gali visai nieko nesurinkti pasiziurek kurie komponentai yra pigiausi ir dar sita gali tuos ir dek . Pagrindiniai reikalavimai procas nesilpnesnis nei 2,0 Mhz , RAM nemaziau 2Gb , vaizdo plokste nuo 512mb savos atmintes , kietasis diskas nemazesnis kaip 250Gb , televizijos plokste rinkis kad butu universali kartu sat ir dvbt , OS geriau butu windows xp nes maziau proca apkrauna pvz . isjungus visus aero ant vistos ar win 7 jie ima apie 600mb ram kai win XP prie clasic temos 150mb ram cia tik pagrindiniai reikalavimai zinoma gali ir geresnius pasirinkti , bet tai papildomai kainuos . Na paskui kai jau turesi viska surinkes zinosi ka gali patobulinti , beto tobulybei nera ribu tad turesi ka veikti :idea: .
Paveikslėlis

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė dmart » Šeš Rgp 27, 2011 7:00 pm

hot rašė: Kas gi perka kompiuterio detales iš Sanitex (Neriba)? :) Jeigu pvz.:
http://www.skytech.lt/asus-e35m1m-pro-h ... 64858.html

http://www.electronics.balticmart.eu/in ... 1pagenum=1
Jeigu USB 3.0 nera butinas tai galima issisukti su 350lt
http://www.electronics.balticmart.eu/in ... 6&hl=lt_LT

hot
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: Tre Sau 31, 2007 11:12 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė hot » Šeš Rgp 27, 2011 9:35 pm

Iš Zacate serijos pati "kručiausia" - ASUS E35M1-I Deluxe, su Wi-Fi, Bluetooth...
apžvalga:
http://www.easycom.com.ua/mboard/asus_e ... e/?lang=ru
kaina:
http://www.electronics.balticmart.eu/in ... 1pagenum=1

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Sek Rgp 28, 2011 9:54 pm

hot rašė:Iš Zacate serijos pati "kručiausia" - ASUS E35M1-I Deluxe

na taip sutinku, shita nebloga, bet vis kabiau pradedu galvot apie micro-ATX kad butu 2xPCI, nes nerandu jokio tiunerio kartu DVB-S2 ir DVB-T, o vistik kazkaip apsikarstyti isoriniais tiuneriais nesinori.

Vartotojo avataras
Interaktas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 214
Užsiregistravo: Pen Sau 26, 2007 10:46 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Interaktas » Sek Rgp 28, 2011 10:43 pm

As pats irgi galvojau geriausia ir universaliausia iseitis butu HTPC, bet galu gale vistiek teko nusipirkt salia pigu HD tiuneriuka, nes asmeniskai man ziuret TV per kompa nelabai patinka, tiesiog per daug viskas komplikuotaj gavos su valdymu, nepavarinesi :) per kanalus taip paprastai ir greit. Tad galu gale HTPC stovi ir ijungiamas tik grot media, torentus pompuot ir panasiai. O sat ziuriu su pigiu HD tiuneriuku. Jei vel per nauja rinkciausi viska, i kompa tiunerio nebuciau dejes tikrai. Manau, kad uz 1.5k litu nesunkiai susirinksi sistema su atskiru tiuneriu.
Nzn, gal cia mano rankos labai kreivos. HTPC savininkai atsisake atskiros sat sistemos, prasom pasidalinti kaip jiems tai pavyko :)

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Pir Rgp 29, 2011 7:46 am

Interaktas rašė:HTPC savininkai atsisake atskiros sat sistemos, prasom pasidalinti kaip jiems tai pavyko :)
Man irgi labai idomu, gal tikrai neverta? Torrentus galiu ir toliau siustis per stacionaru PC, jei reiks ka rimciau is jo uzleisiu, o televizijai imt
VU+ DUO TWIN COMBO DVB-T

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė dmart » Pir Rgp 29, 2011 8:44 am

Kai prieš 3 metus pradėjau domėtis SAT tai pigių HD tiunerių paprasčiausiai nebuvo, taip pat nebuvo pigių BD ir media grotovų. Todėl pasinaudojęs valstybės lengvata susirinkau HTPC.
Dabar jokiu būdu nerinkčiau HTPC. SAT HD tiuneris 300lt, media grotuvas 300lt, BD grotuvas 300lt. DVB-T rodo pats telikas.

Ekonominis faktorius atkrenta, lieka hobis, entuziazmas.

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė olesub » Pir Rgp 29, 2011 9:04 am

baisuols rašė:
Interaktas rašė:HTPC savininkai atsisake atskiros sat sistemos, prasom pasidalinti kaip jiems tai pavyko :)
Man irgi labai idomu, gal tikrai neverta? Torrentus galiu ir toliau siustis per stacionaru PC, jei reiks ka rimciau is jo uzleisiu, o televizijai imt
VU+ DUO TWIN COMBO DVB-T
Pas mane žymiai pigiau http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 40&t=13355, plius patikrintas. Torrentus irgi siunčia.
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Pir Rgp 29, 2011 5:29 pm

olesub rašė:Pas mane žymiai pigiau
turint mintyje kad ten komplekte su DVB+T tiuneriu komplekte ir dar parduotuvine kaina, tai pas tave kaip uz deveta ne taip ir pigiau.
Ne naujas daiktas kaip minimum -20-30%, o tavo siulomo VU+ UNO parduotuves kaina 1260Lt

Beje nors mano idejos rinktis HTPC entuziazmas po truputi slopsa, bet vis dar neatsisakau sio varianto :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių