• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Reikia HD tiuneriuko

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
meskiukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: Pir Bal 02, 2007 12:22 pm
Susisiekti:

Reikia HD tiuneriuko

Standartinė meskiukas » Pir Rgp 08, 2011 12:52 pm

Sveiki.
Reikalingas paprastas bet geros kokybes aparatas HD kanalams ziureti saringo budu.
Internete radau kazkoki Amiko 8000 hd. 260 litu.
Gal kas galetu apsvesti koki aparata pasirinkti.
Aciu.
Vu+Zero 4k im. VTi 15.0.00,Openbox AS4K CI Lite Android OS, 36e+13e, Samsung UE50TU8502, MAXIMUM E-85

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė aaaaaa » Pir Rgp 08, 2011 1:07 pm

Jai is pigiausiu tai koki opticum hd x403p , golden media uniboxsa , jei is brangesniu amiko alien ar openboxsus s4 ar s6 .
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė mazass » Pir Rgp 08, 2011 4:01 pm

meskiukas rašė:Sveiki.
paprastas bet geros kokybes aparatas
Tokiu dar nepagamino,pigiu,geru,kokybisku :)
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė openbox » Pir Rgp 08, 2011 8:49 pm

O gal kas turite Amiko 8000 hd?
Kaip jis kaip aparatas?

Vartotojo avataras
meskiukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: Pir Bal 02, 2007 12:22 pm
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė meskiukas » Ant Rgp 09, 2011 2:15 pm

Tai as ir ne parasiau kad ieskau pigaus.
paprasto ir geros kokybes aparato ieskau.
Vu+Zero 4k im. VTi 15.0.00,Openbox AS4K CI Lite Android OS, 36e+13e, Samsung UE50TU8502, MAXIMUM E-85

Vartotojo avataras
Almanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 869
Užsiregistravo: Pen Sau 11, 2008 5:18 pm
Miestas: Belfast
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė Almanas » Ant Rgp 09, 2011 4:21 pm

meskiukas rašė:Tai as ir ne parasiau kad ieskau pigaus.
paprasto ir geros kokybes aparato ieskau.
Jai nori viska viename imk Golden Media Uni-Box 9080: HD,LT kanalai,mp3, ir tt... apie 450lt,jai reik navarotu kaipo enigmos ar dar kokios ch... :) -tada imk AMIKO HD-8900 ALIEN ar Openbox 6 irgi apie (450)ar seip koki,juk pilnas forumas su tiuneriu HD aprasimais
(mano nuomone)
Karocia dabar itin didele pasiula aparatu net sunku apsisprest :) pats kol issirinkau vos neprazilau... :D Sekmes besirenkant :)
mda...

Robiskapeika
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Pen Rgp 12, 2011 10:03 pm
Miestas: Šilalė
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė Robiskapeika » Pen Rgp 12, 2011 10:26 pm

Na kai kas ir gerai suprantantis neišsirenka tiunerio o tokiam kaip man naujokui išvis suku susigaudytiko y ka reikėtu atkreipti dėmesi renkanti. Jei kas turėtu kantrybės išaiškinti naujokui bučiau dėkingas

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė openbox » Šeš Rgp 13, 2011 10:06 am

Robiskapeika rašė:Na kai kas ir gerai suprantantis neišsirenka tiunerio o tokiam kaip man naujokui išvis suku susigaudytiko y ka reikėtu atkreipti dėmesi renkanti. Jei kas turėtu kantrybės išaiškinti naujokui bučiau dėkingas
Vėl pirmas klausimas - kiek gali leisti sau investuoti?

Yra trys klasės:

1. Biudžetiniai /kaina iki 300 Lt/:
Amiko 8000, Opticum 403p

Jie rodo SD ir HD kanalus.

2. Vidutinė klasė /kaina nuo 400 iki 500/:
Openbox s6, Amiko 9800

Jie rodo SD ir HD kanalus, groja media failus iš USB, rodo youtube

3. Profesionali klasė /kaina virš 1000 Lt/:
Dreambox 800, Vu+ HD

Jie rodo SD ir HD kanalus, groja media failus iš USB, rodo youtube. Galima kompiuteryje žiūrėti TV laidas.

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė cvykas » Šeš Rgp 13, 2011 10:59 am

openbox rašė: 3. Profesionali klasė /kaina virš 1000 Lt/:
Dreambox 800, Vu+ HD

Jie rodo SD ir HD kanalus, groja media failus iš USB, rodo youtube. Galima kompiuteryje žiūrėti TV laidas.
Nepaminejai kad galima TV laidas ziureti kad ir esant kitame mieste tiesiai is imtuvo i kompiuteri.
Dar elektronini pasta galima skaityti.Oro temperatura pasitikrinti tiesiai TV ekrane.Nuotraukas perziureti(jauciu ir biudzetiniai tai sugeba).Internetini radija klausytis.Internetine TV ziureti(tik reikia supratimo kaip pasijungti).Torrent klientas tiesiai imtuve.Multimedija groja net DolbyDigital ir DTS garsa.Ir daugelis kitu privalumu.
O siaip apie papildomus pluginus ir galimybes galima paskaityti kad ir cia http://gisclub.tv/index.php?board=39.0 (Vu+ Duo imtuvui.Bet praktiskai tas pats yra ir pas DM800se)
Vu+, Android, Raspberry Pi

Robiskapeika
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Pen Rgp 12, 2011 10:03 pm
Miestas: Šilalė
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė Robiskapeika » Šeš Rgp 13, 2011 9:14 pm

Na manau turėtui pakakti vidutinės klasės o kaip su lėkšte ir galvutemis ? kiek tu galvučiu ir kokiu ju reikėtu ?

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė openbox » Šeš Rgp 13, 2011 9:19 pm

Robiskapeika rašė:Na manau turėtui pakakti vidutinės klasės o kaip su lėkšte ir galvutemis ? kiek tu galvučiu ir kokiu ju reikėtu ?
Kokie kanalai domina:

Lietuviški
Rusiški
Angliški
Vokiški


Nuo to priklausys kokius palydovus rekomenduoti ir kokio dydžio lėkštės reikia.

Robiskapeika
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Pen Rgp 12, 2011 10:03 pm
Miestas: Šilalė
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė Robiskapeika » Sek Rgp 14, 2011 3:02 pm

Gal mano norai gali buti ir perdideli geriausiai butu lietuviški rusiški ir angliški ar ne perdaug noriu ?

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė openbox » Sek Rgp 14, 2011 3:53 pm

Robiskapeika rašė:Gal mano norai gali buti ir perdideli geriausiai butu lietuviški rusiški ir angliški ar ne perdaug noriu ?
Tuomet 5E-9E-28E-36E palydovai
Reikėtų Toroidinės antenos projekto įgyvendinimui.

Robiskapeika
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Pen Rgp 12, 2011 10:03 pm
Miestas: Šilalė
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė Robiskapeika » Pir Rgp 15, 2011 2:28 pm


darius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1393
Užsiregistravo: Ant Lap 14, 2006 9:04 am
Miestas: Raseiniai
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė darius » Pir Rgp 15, 2011 3:15 pm

Paveikslėlis
Legalus montuotojas
Openbox S3 +S3+S3

dbsys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: Pir Gru 10, 2007 6:53 pm
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė dbsys » Tre Rgp 17, 2011 12:44 pm

Sveiki.. nenorejau kurti naujos temos,tai rasau cia.. kiek ieskau,tai nelabai pavyksta rasti inforamacijos visiskam Sat naujokui.. tai va noriu isigyti sat sistema tik neisivaizduoju nuo ko pradeti.. mane dominantys paketai yra NTV+ , PLATFORMA,SKY UK.Pagrinde noreciau ziureciau sporta ir HD kanalus. Imannoma viska ant vieno bliudo tureti?tiuneriui galeciau skirti apie 500lt?visokiu youtube ir kitu pribumbasu man nereikia,gal tik butu privalumas jeigu wi-fi butu ar yra tokiu?nezinau kodel bet mintys apie openboxa sukasi,kaip tie tiuneriai naujokui?siaip esu ant tiek zalias,kad net nezinau ka reiskia Enigmos ar mgcamd, suprantu,kad cia softai yra,bet ka jie tokio stbuklingo duoda?siaip rankos pas mane nera kreivos :) antena kabinciau balkone.. gal kas patars kas kur ir kaip? buciau labai dekingas..

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė openbox » Tre Rgp 17, 2011 4:33 pm

dbsys rašė:Sveiki.. nenorejau kurti naujos temos,tai rasau cia.. kiek ieskau,tai nelabai pavyksta rasti inforamacijos visiskam Sat naujokui.. tai va noriu isigyti sat sistema tik neisivaizduoju nuo ko pradeti.. mane dominantys paketai yra NTV+ , PLATFORMA,SKY UK.Pagrinde noreciau ziureciau sporta ir HD kanalus. Imannoma viska ant vieno bliudo tureti?tiuneriui galeciau skirti apie 500lt?visokiu youtube ir kitu pribumbasu man nereikia,gal tik butu privalumas jeigu wi-fi butu ar yra tokiu?nezinau kodel bet mintys apie openboxa sukasi,kaip tie tiuneriai naujokui?siaip esu ant tiek zalias,kad net nezinau ka reiskia Enigmos ar mgcamd, suprantu,kad cia softai yra,bet ka jie tokio stbuklingo duoda?siaip rankos pas mane nera kreivos :) antena kabinciau balkone.. gal kas patars kas kur ir kaip? buciau labai dekingas..
Tau reikėtų tokios antenos
Paveikslėlis

Kaina apie 350 Lt

Imtuvą imk Openbox S4 arba S6.
Abu puikiai susitvarko su Wi-Fi usb.

dbsys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: Pir Gru 10, 2007 6:53 pm
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė dbsys » Tre Rgp 17, 2011 4:59 pm

openbox rašė:
dbsys rašė:Sveiki.. nenorejau kurti naujos temos,tai rasau cia.. kiek ieskau,tai nelabai pavyksta rasti inforamacijos visiskam Sat naujokui.. tai va noriu isigyti sat sistema tik neisivaizduoju nuo ko pradeti.. mane dominantys paketai yra NTV+ , PLATFORMA,SKY UK.Pagrinde noreciau ziureciau sporta ir HD kanalus. Imannoma viska ant vieno bliudo tureti?tiuneriui galeciau skirti apie 500lt?visokiu youtube ir kitu pribumbasu man nereikia,gal tik butu privalumas jeigu wi-fi butu ar yra tokiu?nezinau kodel bet mintys apie openboxa sukasi,kaip tie tiuneriai naujokui?siaip esu ant tiek zalias,kad net nezinau ka reiskia Enigmos ar mgcamd, suprantu,kad cia softai yra,bet ka jie tokio stbuklingo duoda?siaip rankos pas mane nera kreivos :) antena kabinciau balkone.. gal kas patars kas kur ir kaip? buciau labai dekingas..
Tau reikėtų tokios antenos
Paveikslėlis

Kaina apie 350 Lt

Imtuvą imk Openbox S4 arba S6.
Abu puikiai susitvarko su Wi-Fi usb.
kiek man LNB reiktu ir kokiu? gal yra koks www kur info yra paskaitymui?

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė nerux » Tre Rgp 17, 2011 6:49 pm

Na lėkštutė puiki tam reikalui ir pagal tavo pageidavimus. Pagal tai ką nori matyti tau tada reikia trijų galvų ir tinka dvi paprastos universalios ir viena cirkulerinė NTV plus ar Tricalor paketams matyti, bet kam su tokia lėkštute apsiribot 3 galvom, geriau iš kart 6. Siūlyčiau tokius palydovus:
4.8E Astra A4, 9E Eurobirda, Hotbird 13E, Astra 19,2E, Eurobird 28E ir 36E
Puiki kombinacija, tokia teko suderint, super viskas :) Imtuva rekomenduoju jei ne kombo, tai openbox S6 HD, turiu toki pat, veikia puikiai palaiko wifi adapterius, jo kaina yra virš 400. Jei norėsi žaist su enigmom tai Amiko Alien jis taip pat iki 500 kainuoja, o jai domina kai du imtuvai viename, pvz Sat ir skaitmeninei antžeminei priimti tai siūlyčiau Optibox Aligator jis taip pat palaiko wifi, puikus imtuvas, teko pačiupinėt. taip kad tau rinktis ko tu nori :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

Robiskapeika
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: Pen Rgp 12, 2011 10:03 pm
Miestas: Šilalė
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė Robiskapeika » Tre Rgp 17, 2011 9:47 pm

Panaršiau ir pamačiau mini komplektuka už 259lt. su juo imanoma matyti rusu kanalus ?

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė nerux » Tre Rgp 17, 2011 10:14 pm

Robiskapeika rašė:Panaršiau ir pamačiau mini komplektuka už 259lt. su juo imanoma matyti rusu kanalus ?
Matysi SD kanalus ruskių, HD ne, tik vat reiks galvutę cirkulerinę užsisakyt vietoi tos kur komplekte ir susirasti pardavėja kuris parduos tau kodus internetu :grin:
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė aaaaaa » Ket Rgp 18, 2011 11:37 pm

Robiskapeika rašė:Panaršiau ir pamačiau mini komplektuka už 259lt. su juo imanoma matyti rusu kanalus ?
Nesigundyk kad labai pigus po pusmecio noresi keisti i geresni geriau isleisk kokiu 100 lt daugiau dabar nei paskui beveik viska teks pirkti isnaujo pradedant antena ir baigiant imtuvu beje su juo gali matyti ir HD kanalus tik reikia cam modulio panasaus i si http://www.erksa.lt/Lt/index.php?page=s ... om_phpshop
Paveikslėlis

dbsys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: Pir Gru 10, 2007 6:53 pm
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė dbsys » Pen Rgp 19, 2011 12:34 pm

nerux rašė:Na lėkštutė puiki tam reikalui ir pagal tavo pageidavimus. Pagal tai ką nori matyti tau tada reikia trijų galvų ir tinka dvi paprastos universalios ir viena cirkulerinė NTV plus ar Tricalor paketams matyti, bet kam su tokia lėkštute apsiribot 3 galvom, geriau iš kart 6. Siūlyčiau tokius palydovus:
4.8E Astra A4, 9E Eurobirda, Hotbird 13E, Astra 19,2E, Eurobird 28E ir 36E
Puiki kombinacija, tokia teko suderint, super viskas :) Imtuva rekomenduoju jei ne kombo, tai openbox S6 HD, turiu toki pat, veikia puikiai palaiko wifi adapterius, jo kaina yra virš 400. Jei norėsi žaist su enigmom tai Amiko Alien jis taip pat iki 500 kainuoja, o jai domina kai du imtuvai viename, pvz Sat ir skaitmeninei antžeminei priimti tai siūlyčiau Optibox Aligator jis taip pat palaiko wifi, puikus imtuvas, teko pačiupinėt. taip kad tau rinktis ko tu nori :)
dekui uz atsakymus.kodel butent teroidine antena?ka reiskia tas zodis teroidine?kuom ji pranasesne pvz uz MAXIMUM E-85? kiek suprantu visiem kitiem palydovam reikia universaliu galvuciu, 36E cirkuliarines? kas liecia imtuvus ir enigmas visokias,tai as nezinau ar man ju reikia,nes nezinau ka ta enigma aplamai duoda.. tai ar noriu su jom zaisti ar ne negaliu pasakyti.. gal kas apsviestu? :)
Paskutinį kartą redagavo dbsys Pen Rgp 19, 2011 2:02 pm, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė openbox » Pen Rgp 19, 2011 2:01 pm

dbsys rašė:
nerux rašė: kiek suprantu visiem kitiem palydovam reikia universaliu galvuciu, 36E cirkuliarines?
Teisingai supratai
dbsys rašė:
nerux rašė: kas liecia imtuvus ir enigmas visokias,tai as nezinau ar man ju reikia,nes nezinau ka ta enigma aplamai duoda.. tai ar noriu su jom zaisti ar ne negaliu pasakyti..
Na Enigma duoda biški daugiau galimybių nei paparstas softas.
Tarkime galima matyti Viasat paketo kanalų EPG.
Su kitais softais to padaryti neina.

Bet aplamai Enigma, tai kitokio dizaino meniu.
Daugiau televizijos kanalų lyginant Enigmą ir eilinį softą nematysi.
Tad manau jos tau nereikia :)

dbsys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: Pir Gru 10, 2007 6:53 pm
Susisiekti:

Re: Reikia HD tiuneriuko

Standartinė dbsys » Pen Rgp 19, 2011 2:05 pm

kodel butent teroidine antena?ka reiskia tas zodis teroidine?kuom ji pranasesne pvz uz MAXIMUM E-85?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių