• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

DVBT priedelis su video formato keitimo funkcija ?

Skaitmeninė antžeminė ir kabelinė televizija. Su kuo? Kaip? Už kiek?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
wygis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Ket Bir 11, 2009 8:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

DVBT priedelis su video formato keitimo funkcija ?

Standartinė wygis » Ant Lie 12, 2011 8:14 pm

Sveiki, noriu paklaust tokio dalyko, jau buvau pakeites kelis dvbt priedelius, ir ne su vienu nejo keisti ziurimo filmo is usb video formato. Problema tame, kad televizorius yra kaip sakant senas, 4:3 formato, tad ziurint lietuviska televizija nera jokiu problemu, nes visi kanalai ir taip eina 4:3 formatu, taciau jeigu nori paziuret filma is USB flasho, tai filma istempia per visa ekrana, nu nemalonu toki vaizda ziuret, ir neina niekaip pakeisti video formato, bandziau jau not only, tv star tv1000, strong priedelius, visur tas pats. Gal cia kas is forumieciu naudojasi kazkokiu dvbt priedeliu, kuris turi tokia galimybe keisti video formata, butu idomu suzinot, o gal isvis nera tokio priedelio rinkoje kol kas su tokia funkcija. Beje, tai manau butu aktualu suzinot ne man vienam, nes ir pas pazistamus taip pat rodo filmus ant senu tv per priedelius.

wygis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Ket Bir 11, 2009 8:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: DVBT priedelis su video formato keitimo funkcija ?

Standartinė wygis » Ket Lie 21, 2011 9:54 am

tai negi nieks nezinot tokiu dvbt priedeliu su tokia funkcija, kad eitu nusistatyt filmo proporcijas ir butu galima ziureti video be istampytu veidu...

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: DVBT priedelis su video formato keitimo funkcija ?

Standartinė Bambino » Ket Lie 21, 2011 10:11 am

wygis rašė:Sveiki, noriu paklaust tokio dalyko, jau buvau pakeites kelis dvbt priedelius, ir ne su vienu nejo keisti ziurimo filmo is usb video formato. Problema tame, kad televizorius yra kaip sakant senas, 4:3 formato, tad ziurint lietuviska televizija nera jokiu problemu, nes visi kanalai ir taip eina 4:3 formatu, taciau jeigu nori paziuret filma is USB flasho, tai filma istempia per visa ekrana, nu nemalonu toki vaizda ziuret, ir neina niekaip pakeisti video formato, bandziau jau not only, tv star tv1000, strong priedelius, visur tas pats. Gal cia kas is forumieciu naudojasi kazkokiu dvbt priedeliu, kuris turi tokia galimybe keisti video formata, butu idomu suzinot, o gal isvis nera tokio priedelio rinkoje kol kas su tokia funkcija. Beje, tai manau butu aktualu suzinot ne man vienam, nes ir pas pazistamus taip pat rodo filmus ant senu tv per priedelius.
Blogai bandei, su nauju softu jie keicia formatus. Softai nuo V9-V11 nuo not only tv, tinka tv star t1000, formatas keiciasi nuspaude "aspect" mygtuka, filmo ziurejimo metu. :)
Paveikslėlis

wygis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Ket Bir 11, 2009 8:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: DVBT priedelis su video formato keitimo funkcija ?

Standartinė wygis » Ket Lie 21, 2011 9:17 pm

tai matyt imtuva not only bandziau su senu softu, nes tikrai su aspect mygtuku nieko nesidare, o is kur gauti ta naujesni softa ir ar sunkiai jis isiraso ?

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: DVBT priedelis su video formato keitimo funkcija ?

Standartinė Bambino » Ket Lie 21, 2011 9:43 pm

wygis rašė:tai matyt imtuva not only bandziau su senu softu, nes tikrai su aspect mygtuku nieko nesidare, o is kur gauti ta naujesni softa ir ar sunkiai jis isiraso ?
isiraso per usb, ideti flasa uzeini i papke kur muzika ir spaudi ant softo failo. Deja softai su lietuviu/rusu kalbomis neturi tokios funkcijos. Tai teks anglu versija irasyneti. http://www.notonlytv.net/download_for_tv.html
Paveikslėlis

wygis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Ket Bir 11, 2009 8:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: DVBT priedelis su video formato keitimo funkcija ?

Standartinė wygis » Ket Lie 21, 2011 10:22 pm

dekui uz nuoroda :) bet cia tikrai irasius ta softa not only imtuvui is tos nuorodos, bus galima keisti aspect ratio senam crt televizoriuje, nes jau baime yra, kad vel neveiks

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: DVBT priedelis su video formato keitimo funkcija ?

Standartinė Bambino » Ket Lie 21, 2011 10:31 pm

wygis rašė:dekui uz nuoroda :) bet cia tikrai irasius ta softa not only imtuvui is tos nuorodos, bus galima keisti aspect ratio senam crt televizoriuje, nes jau baime yra, kad vel neveiks
tikrai, duosiu kita nuoroda. Bet softai be LT kalbos bus! http://gutek.zgf1.e-net24.pl/gutekxtpl/ ... unerow.htm Softai, kur gale ----NEWIR skirti imtuvam su nauju pulteliu, siusk ta paskutinta softa V11, ten faile rasi instrukcija, kaip ji irasyti.
Pats ziuriu filmus sode per 54cm crt 4:3 televizoriu su situ imtuvu. Jei softas V11 nepatiks, tai V7 ir V9 tureti tikti, jau ten veikia tas "acpect", tik kazkaip kitaip.
Paveikslėlis

wygis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Ket Bir 11, 2009 8:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: DVBT priedelis su video formato keitimo funkcija ?

Standartinė wygis » Ket Lie 21, 2011 10:55 pm

dekui uz nuorodas, Lt kalba man nebutina, jei bus anglu ,jokiu problemu, svarbu veiktu tas aspect ratio.
O is kur zinot, ar pas mane yra naujas pultas ar senas prie not only imtuvo?

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: DVBT priedelis su video formato keitimo funkcija ?

Standartinė Bambino » Ket Lie 21, 2011 11:09 pm

wygis rašė:dekui uz nuorodas, Lt kalba man nebutina, jei bus anglu ,jokiu problemu, svarbu veiktu tas aspect ratio.
O is kur zinot, ar pas mane yra naujas pultas ar senas prie not only imtuvo?
senas:
Paveikslėlis
o naujas toks pat, tik uzrasu daugiau :)
Paveikslėlis

wygis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Ket Bir 11, 2009 8:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: DVBT priedelis su video formato keitimo funkcija ?

Standartinė wygis » Ket Rgp 04, 2011 9:45 am

sitoj temoj paskutinese zinutese mes snekejom apie priedeli Not only DVB-T MPEG4 HD(LV6TMPVR4) modeli, bet man idomu ar kitas Not only priedelis DVB-T MPEG4 HD
(LV6TBOXHD) irgi gales rodyti filmus su keiciamu formatu ?

wygis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: Ket Bir 11, 2009 8:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: DVBT priedelis su video formato keitimo funkcija ?

Standartinė wygis » Pir Rgp 08, 2011 12:54 pm

reiktu labai atsakymo jei kas zinot del paskutinio mano posto, dekui

Vartotojo avataras
Bambino
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1139
Užsiregistravo: Sek Rgp 29, 2010 3:05 am
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: DVBT priedelis su video formato keitimo funkcija ?

Standartinė Bambino » Pir Rgp 08, 2011 4:30 pm

wygis rašė:reiktu labai atsakymo jei kas zinot del paskutinio mano posto, dekui
su nauju softu ir sitas imtuvas gali formatus keisti su pulteliu "aspect"/ Softas LV6-OSD-A-V3
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)