• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

VU+UNO

Imtuvas + Multimedija + Kompiuteris

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė olesub » Pen Rgs 30, 2011 6:45 pm

vlc net nezinau kam skirtas, pamenu senais laikais reikedavo idiegti ant dm500,dm600 del streamo i pc
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė cvykas » Pen Rgs 30, 2011 6:52 pm

olesub rašė:vlc net nezinau kam skirtas, pamenu senais laikais reikedavo idiegti ant dm500,dm600 del streamo i pc
Su vlc galima tiesiai is kompo vlc ziureti per telika imtuvo pagalba.Esme tame kad kompo video draiveriu varikliukas viska padaro ir transliuoja tiesiai i imtuva.Tokiu atveju turetu nebuti jokiu trukciojimu.Bet pats nebandziau,kazkaip neaktualu ir knysiaus nemazai.
Kada turejau DM500 ziurejau su vlc streamo pagalba i telika.Ot geri laikai buvo,ciut ne kosmosas :)
Vu+, Android, Raspberry Pi

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė olesub » Pen Rgs 30, 2011 7:05 pm

kad nezymus ten trukciojimas-tarsi indu filma ziuretum. O is pc tai prisimountinai papke ir ziurek. O siaip siuskites mkv
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pen Rgs 30, 2011 7:06 pm

Tai jūs man pasakykit kokio velnio man siustis tuos klipus,filmus jei aš visa tai hd kokybės matau per internet tv,samsung bliurai grotuva tiesiai iš interneto jis taip pat palaiko harda nuo `160gb,jūs man pasakykit ka aš dar daugiau galiu išspaust iš uno


ir dar klausimas Olesub:ar apsimokėjo keist Duo i Uno? pagal mane šio metu-ne.... :?
yra kaip yra

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė cvykas » Pen Rgs 30, 2011 7:14 pm

salakas rašė:Tai jūs man pasakykit kokio velnio man siustis tuos klipus,filmus jei aš visa tai hd kokybės matau per internet tv,samsung bliurai grotuva tiesiai iš interneto jis taip pat palaiko harda nuo `160gb,jūs man pasakykit ka aš dar daugiau galiu išspaust iš uno
Gerai cia :)) Nu gali elektronini pasta pasitikrinti tiesiai TV ekrane arba oro temperatura keliom dienom i prieki arba Google mapsa pavartyti ir t.t.
Ir nereikia sakyti kad tiesiai is interneto gali paziureti visas naujienas kurios atsirado torentuose.Seip tai as daugiausia ziuriu ta ka noriu,parsisiunciu ir ziuriu o ne ta ka man kisa per prievarta su nustatytu tvarkarasciu savaitei.

Kas supranta apie ka cia draiveris?
Vu+ beta drivers 30.09.2011
- Set up the default & limit in the UI position(width<=720, height<=576)
http://archive.vuplus.com/download/drivers/beta/
Vu+, Android, Raspberry Pi

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė olesub » Pen Rgs 30, 2011 7:21 pm

man kai nereikalingas antras tiuneris tai kodel gi ne. Nors tylu dbr
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pen Rgs 30, 2011 7:32 pm

Gerai cia :)) Nu gali elektronini pasta pasitikrinti tiesiai TV ekrane arba oro temperatura keliom dienom i prieki arba Google mapsa pavartyti ir t.t.
Ir nereikia sakyti kad tiesiai is interneto gali paziureti visas naujienas kurios atsirado torentuose.Seip tai as daugiausia ziuriu ta ka noriu,parsisiunciu ir ziuriu o ne ta ka man kisa per prievarta su nustatytu tvarkarasciu savaitei.

taigti per samsung internet tv su keliais vidžetais aš galiu pasirinkt iš 10 000 tailu,pašta taipat galiu pasitikrint,skype yra,naujienos rusu,anglu kalbomis galiu sekt,iptv yra ir čia visa tai be linuksu, jei tamsta turite samsung tv aukštesnės nei 6 kl arba bd6900 grotuva ir nesinaudojate šitomis gėrybėmis kreipkitės suteiksiu info
yra kaip yra

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pen Rgs 30, 2011 7:35 pm

olesub rašė:man kai nereikalingas antras tiuneris tai kodel gi ne. Nors tylu dbr
tik tiek tos laimės? pas ruskius skaičiau jei nenaudoji vidinio hardo drasiai gali atjungt
yra kaip yra

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė olesub » Pen Rgs 30, 2011 7:41 pm

Vidinis HDD buvo pas mane dar nuo dm800 laikų. Tik ne 3,5 o 2,5 colio buvo ikištas. Na dar šiek tiek greitesnis, tiesa labai nežymiai - bet tai irgi ne argumentas. Bent man ant SD kanalų pasirodė geresnė kokybė - čia irgi subjektyvi nuomonė. Dar norėjosi dvigubo pulto, bet pasirodo iš jo š.das - tik įjungti/išjungti TV. Sakau, keisti ir labai nusižeminti kainoje (kaip aš) visai neapsimoka.
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė cvykas » Pen Rgs 30, 2011 7:44 pm

salakas rašė:Gerai cia :)) Nu gali elektronini pasta pasitikrinti tiesiai TV ekrane arba oro temperatura keliom dienom i prieki arba Google mapsa pavartyti ir t.t.
Ir nereikia sakyti kad tiesiai is interneto gali paziureti visas naujienas kurios atsirado torentuose.Seip tai as daugiausia ziuriu ta ka noriu,parsisiunciu ir ziuriu o ne ta ka man kisa per prievarta su nustatytu tvarkarasciu savaitei.

taigti per samsung internet tv su keliais vidžetais aš galiu pasirinkt iš 10 000 tailu,pašta taipat galiu pasitikrint,skype yra,naujienos rusu,anglu kalbomis galiu sekt,iptv yra ir čia visa tai be linuksu, jei tamsta turite samsung tv aukštesnės nei 6 kl arba bd6900 grotuva ir nesinaudojate šitomis gėrybėmis kreipkitės suteiksiu info
Neturiu nei tokio teliko nei tokio grotuvo todel turiu toki imtuva.I klausima kam jis paciam toks reikalingas tai galiu atsakyti kad tikrai nereikalingas turint toki namu multimedija.Jau sakiau kad jeigu jau vien del sat tai geriau Optikumas 9500 ar 9600.O tai klausimas kam toki imtuva pirkai jei tiek gerybiu turi?Pinigu nera kur deti?Tame ir esme kad visi telikai buvo tik lupenos palyginus pagal imtuvus su enigmom.O rysium su tuom kad teliku gamintojai viena karta suprato kad reikia atsigresti i vartotoja ir paziureti placiau atmerktomis akimis tai ir pradejo gaminti multimedinius telikus.Tai aisku kam tada toks imtuvas reikalingas.
Vu+, Android, Raspberry Pi

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pen Rgs 30, 2011 7:57 pm

aš senai žinau kol pats neišbandai nėra ko kitais tikėt ,tiesa yra vienas pliusas nereik mokėt nei vijai nei galai o tetai šurai daug pigiau, optikuma sutaupiau per metus o vu teks nevalgius būt du
yra kaip yra

Vartotojo avataras
budvykis
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 719
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 6:44 pm
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė budvykis » Pen Rgs 30, 2011 8:15 pm

Pas Dreamus tokiu bedu tikrai ner su media, eina 40gb filmai kaip is patrankos, kai samsungo playeris manasai kazko nepaleidzia tokiu failu, nei audio takelio neduoda rinktis (berotz nulauzus telika, eina rinktis tracka). Tai a verta kelias kapeikas pataupyt ir imt uno? Nebent reikia kai kuriu tricoloro kanalu, kurie man asmeniskai tiek idomus, kad net nesu gyvennime skanaves :)
Paveikslėlis Samsung 46c6500, T90 1w-5e-7e-9e-13e-19e-23e-28e-36e-39e

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pen Rgs 30, 2011 8:27 pm

o dėl:Kas supranta apie ka cia draiveris?
Vu+ beta drivers 30.09.2011
- Set up the default & limit in the UI position(width<=720, height<=576)

gaila esu ne namuose tai tuoj pat pasiziureciau kas per atnaujinimas tiesa ar kas bandėt pasidaryt didesni nei 70mb backupa?
samsungo nulaužime daug pasidarbaves toks Juzis iš Kauno senai šitam forume(http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:19120) bebuvau gal jau ir D klase nulaužė o su BD6900 viskas liux
yra kaip yra

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė cvykas » Pen Rgs 30, 2011 8:29 pm

budvykis rašė:Pas Dreamus tokiu bedu tikrai ner su media, eina 40gb filmai kaip is patrankos, kai samsungo playeris manasai kazko nepaleidzia tokiu failu, nei audio takelio neduoda rinktis (berotz nulauzus telika, eina rinktis tracka). Tai a verta kelias kapeikas pataupyt ir imt uno? Nebent reikia kai kuriu tricoloro kanalu, kurie man asmeniskai tiek idomus, kad net nesu gyvennime skanaves :)
Tik nereikia blevyzgot.Eina idealiai ir 40 ir 60gb.Xvidai biski patrukcioja bet jei mkv tai praktiskai kaip sakant is patrankos :) O 800asis gal irgi patranka buvo?O kaip atsirado se irgi patranka nuo pat gimimo?Nereikia lyginti pirsto su pagaliuku,kada uno sukaks tiek metu kaip dabar 800se tai galesit pasilyginti :) Irisvis nera ka cia lyginti.Nepataupyti kelias kapeikas ir nematyti tu keliu trikoloru irgi gerai skamba :yawinkle:
Vu+, Android, Raspberry Pi

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė cvykas » Pen Rgs 30, 2011 8:32 pm

salakas rašė: gaila esu ne namuose tai tuoj pat pasiziureciau kas per atnaujinimas tiesa ar kas bandėt pasidaryt didesni nei 70mb backupa?
O ar gali buti skirtumas tarp 50 ir 70 darant backupa?
Vu+, Android, Raspberry Pi

Vartotojo avataras
budvykis
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 719
Užsiregistravo: Pen Gru 22, 2006 6:44 pm
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė budvykis » Pen Rgs 30, 2011 8:51 pm

cvykas rašė:
budvykis rašė:Pas Dreamus tokiu bedu tikrai ner su media, eina 40gb filmai kaip is patrankos, kai samsungo playeris manasai kazko nepaleidzia tokiu failu, nei audio takelio neduoda rinktis (berotz nulauzus telika, eina rinktis tracka). Tai a verta kelias kapeikas pataupyt ir imt uno? Nebent reikia kai kuriu tricoloro kanalu, kurie man asmeniskai tiek idomus, kad net nesu gyvennime skanaves :)
Tik nereikia blevyzgot.Eina idealiai ir 40 ir 60gb.Xvidai biski patrukcioja bet jei mkv tai praktiskai kaip sakant is patrankos :) O 800asis gal irgi patranka buvo?O kaip atsirado se irgi patranka nuo pat gimimo?Nereikia lyginti pirsto su pagaliuku,kada uno sukaks tiek metu kaip dabar 800se tai galesit pasilyginti :) Irisvis nera ka cia lyginti.Nepataupyti kelias kapeikas ir nematyti tu keliu trikoloru irgi gerai skamba :yawinkle:
O kokie babjishki kanalai tame trikolore, kad tokie jau svarbus jie? Divx netrukcioja ant 800se, eina kaip bite, o vu+ manau pagyvenss tiek, kiek ir seniau garbinta tavo katrina, kuria forumieciai uz 350lt vargsta, kad parduotu. Kiek imidzu ant vu normaliu yra? Panasiai kiek ant katres budavo? Be revoliucionieriu, kaip jus ponas, neisgyventu nei katres, nei vu...bo satmania forumas jau baigia numirt...dauguma ziuri dreamus ir viskas eina kaip is patrankos, kad nesurezgia klausimo uzduot, bo ner bedu :)
Paveikslėlis Samsung 46c6500, T90 1w-5e-7e-9e-13e-19e-23e-28e-36e-39e

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pen Rgs 30, 2011 8:58 pm

cvykas rašė:
salakas rašė: gaila esu ne namuose tai tuoj pat pasiziureciau kas per atnaujinimas tiesa ar kas bandėt pasidaryt didesni nei 70mb backupa?
O ar gali buti skirtumas tarp 50 ir 70 darant backupa?
buvau prisivares visokio š...bežaizdamas su iptv(apie 100mb)kai bandžiau pasidaryti backupa puolė i zelionke ir niekaip neužsikrovė,gerai kad anksciau buvau pasidares sytaupiau laiko perinstaliojant.Kažkur buvau skaites kad kai kkuriose imidžose didesnis kaip 70mb backupas negalimas
ČIA JŪS APIE DUO ER UNO?
Tik nereikia blevyzgot.Eina idealiai ir 40 ir 60gb.Xvidai biski patrukcioja bet jei mkv tai praktiskai kaip sakant is patrankos O 800asis gal irgi patranka buvo?O kaip atsirado se irgi patranka nuo pat gimimo?Nereikia lyginti pirsto su pagaliuku,kada uno sukaks tiek metu kaip dabar 800se tai
dabr esam bandomi triušiai ir dar už tai mokam, pradžloj buvo apie 1300 dabar 900 už pusmečio bus kokie 500,taigi kai kainuos 500 gal ir bus viskas davesta iki proto
yra kaip yra

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė olesub » Pen Rgs 30, 2011 9:18 pm

800SE lėtesnis, kad normaliai paleisti reikia ilgeliau pasedėti. VU+ idealus imtuvas, nereikia lialia. Ir važiuoja dideli failai, iso irgi važiuoja. Nepradedam lyginti, nes softas nuo dm8000 per meoboot pilnai dirba ir ant VUDUO. Taip, kad be reikalo Budvykis čia pradėjai varyti. Dėl softo kažin ar baigsis greičiau nei DM, kaip tik tos komandos bėga kurti softo VU, nes mato, kad vartotojų turės daugiau. Aš UNO paleidžiu net LAN laido nepajungęs. Ar padarytum taip su dm800se?
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė cvykas » Pen Rgs 30, 2011 9:21 pm

budvykis rašė:
cvykas rašė:
budvykis rašė:Pas Dreamus tokiu bedu tikrai ner su media, eina 40gb filmai kaip is patrankos, kai samsungo playeris manasai kazko nepaleidzia tokiu failu, nei audio takelio neduoda rinktis (berotz nulauzus telika, eina rinktis tracka). Tai a verta kelias kapeikas pataupyt ir imt uno? Nebent reikia kai kuriu tricoloro kanalu, kurie man asmeniskai tiek idomus, kad net nesu gyvennime skanaves :)
Tik nereikia blevyzgot.Eina idealiai ir 40 ir 60gb.Xvidai biski patrukcioja bet jei mkv tai praktiskai kaip sakant is patrankos :) O 800asis gal irgi patranka buvo?O kaip atsirado se irgi patranka nuo pat gimimo?Nereikia lyginti pirsto su pagaliuku,kada uno sukaks tiek metu kaip dabar 800se tai galesit pasilyginti :) Irisvis nera ka cia lyginti.Nepataupyti kelias kapeikas ir nematyti tu keliu trikoloru irgi gerai skamba :yawinkle:
O kokie babjishki kanalai tame trikolore, kad tokie jau svarbus jie? Divx netrukcioja ant 800se, eina kaip bite, o vu+ manau pagyvenss tiek, kiek ir seniau garbinta tavo katrina, kuria forumieciai uz 350lt vargsta, kad parduotu. Kiek imidzu ant vu normaliu yra? Panasiai kiek ant katres budavo? Be revoliucionieriu, kaip jus ponas, neisgyventu nei katres, nei vu...bo satmania forumas jau baigia numirt...dauguma ziuri dreamus ir viskas eina kaip is patrankos, kad nesurezgia klausimo uzduot, bo ner bedu :)
apie koki gyvavima ponas kalbate?Anais laikais man buvo aktualus dalykas divx tai katre 800ajam siuo atveju i vienus vartus dave.Paskiau kaip pamenam 800uju savininkai eme staigiai pardavineti isgarbintus ir pirkti se.Irgi idomiai gavos.Nesvarbu uz kiek pardavineja tas katres bet as zinau bele kiek zmoniu kurie laimingai jais naudojasi.
Dabar del vu+. Nenumirs taip kaip nenumire katres.Arba numirs taip kaip numirs 80ieji :D Dabar tureciau buti laimingas? :) Ir kodel turetu numirti? DM500 gal numire?Gal puikus jiems iki siol softu palaikymas?O ir ka ten palaikyti kam tas palaikymas jeigu puikiai rodo.Rodo manasis vu taip kaip tavasis dm ir jeigu dm800se dar reikia softu atnaujinimu tai reiskia kad yra klaidu :) Jeigu nebera imtuvams jokiu atnaujinimu tai nevisada reiskia jog numire ir neberodo. olesub jau rase kuom skiriasi 800se nuo vu+ ir verta tiketi ir pasitiketi nes jis jauciu vienintelis toks priekabus imtuvams.
Vu+, Android, Raspberry Pi

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė cvykas » Pen Rgs 30, 2011 9:26 pm

salakas rašė: dabr esam bandomi triušiai ir dar už tai mokam, pradžloj buvo apie 1300 dabar 900 už pusmečio bus kokie 500,taigi kai kainuos 500 gal ir bus viskas davesta iki proto
O ka ten davedineti iki proto?Kur ribos?kas neveikia? Jei yra mazos klaideles tai jas butinai istaisys ir tai kaip tikrai naujo gero gamintojo imtuvui atleistina.Juk nei vienas pasaulyje irenginys negime idealas.Neimanoma kad po pusmecio sis imtuvas kainuotu 500LT.Na o jei taip nutiks tada kitiems gamintojams i kapus :sad:
Vu+, Android, Raspberry Pi

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė olesub » Pen Rgs 30, 2011 9:35 pm

Man irgi idomu kas neveikia?
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pen Rgs 30, 2011 9:41 pm

paskaičiau apie Ultimo ir taip užsinorėjau kad nebegaliu sako kad ten bus BOMBA,kas su manimi lekiam ieškot gal jau parsiduoda 8-)
yra kaip yra

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė cvykas » Pen Rgs 30, 2011 9:44 pm

salakas rašė:paskaičiau apie Ultimo ir taip užsinorėjau kad nebegaliu sako kad ten bus BOMBA,kas su manimi lekiam ieškot gal jau parsiduoda 8-)
Pasakok apie bomba.
Vu+, Android, Raspberry Pi

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pen Rgs 30, 2011 10:03 pm

cvykas rašė:
salakas rašė:paskaičiau apie Ultimo ir taip užsinorėjau kad nebegaliu sako kad ten bus BOMBA,kas su manimi lekiam ieškot gal jau parsiduoda 8-)
Pasakok apie bomba.
BLIAMBA NEBERANDU PRAPUOLE PUSLAPIS SU VISA BOMBA čia biskis in fo bet be BOMBOS: http://gisclub.tv/index.php?topic=4951. ... 2#msg57962
yra kaip yra

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: VU+UNO

Standartinė salakas » Pen Rgs 30, 2011 10:06 pm

olesub rašė:Man irgi idomu kas neveikia?
cia prasiau patarimo:
Re: VU+UNO
salakas » Pen Rgs 30, 2011 3:52 pm

Dvidešimtės dienų testavimo rezultatas:
testavau VIX ir Blakhole 1,65 labiau patiko pastarasis sukasi normaliai ,lengvai isidėgė usb DVB-T imtuvas ,teta šura veikia abiejuose imtuvose ,koduoti kanalai atsidarinėja greitai .IPTV pasileido be problemu,DLNA veikia, nereikia nei RuDrim mokamu programų,tik dar nezinau ka padaryti kad ati darytu daugiau formatu ,dabar atidarro avi ir dar keliata ,reiks patarimų.Nežinau čia gal tik man bet vaizdo kokybė prastesnė negu optikum9500, su paskutiniu Runigma2 matau viska ta pati ant opticumo ,apart DVB-t ir pig nu dar gal kiek lėčiau atsidaro koduoti kanalai.Iš to kyla klausimas ar verta mokėt dvigubai daugiau?.... Ka manot ponai?
P.S pagal mane uno bvb-s selektorius jautrumu nusileidžia optikumui ,prastesniu oru kai kurie kanalai pabyra ko nėra ant opticumo.
yra kaip yra

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)