• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

soft irasinejimo itaka tiunerio "sveikatai"

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

soft irasinejimo itaka tiunerio "sveikatai"

Standartinė emirim » Ket Kov 15, 2007 10:14 pm

Shout box'e diskutuojam apie dazno soft'o irasinejimo itaka tiunerio kondicijai... nesu radio elektronikas, taigi ir man bus idomi kitu nuomone.

Mano nuomone soft'o daznas irasinejimas, jeigu jis atliekamas teisingai ir pati programine iranga yra tinkama tiuneriui, neturi jokios itakos tiunerio funkcionavimo patikimumui ar ilgaamziskumui. Juk soft'as yra paprasciausiai irasomas i tiunerio flash atminti, lygiai taip pat kaip ir kanalu sarasai, visi tiunerio sisteminiai nustatymai ir t.t Sekant logika, kad tai kenksminga (trumpina tiunerio amziu), tada lygiai taip pat kenksminga daznas kanalu skenavimas, favoritu sarasu keitimas, kanalu trynimas ir t.t, nes tai taip pat yra pakeitimai flash atmintineje...nekalbu apie tps.bin irasinejimus ir t.t Problemos atsiranda del netinkamai atliekamo irasinejimo proceso arba kitu pasaliniu veiksmo...tai tik mano nuomone.

darius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1393
Užsiregistravo: Ant Lap 14, 2006 9:04 am
Miestas: Raseiniai
Susisiekti:

Standartinė darius » Ket Kov 15, 2007 10:26 pm

Turiu darbini 300-ini jau 2 metai. Softa perrasau iskart tik naujam atsiradus.Zodziu,tankiai.Kanalus perrasineju beveik kiekviena diena, isbandau svetimus sarasus.Tiuneris mires buvo 6 kart,nukalti tranzai buvo.Reziume-kol kas jokios itakos flašui nera.

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Ket Kov 15, 2007 10:36 pm

pamėginsiu labai grubiai paaiškinti.....teorinė galimybė yra kad mikroschema gali užsiversti....jei informacija būtų nuolat tokia pati....duomenų rašymas į mikroschemą, pagrystas specifiniu kodavimu. informacinis vienetas guldomas tam tikru adresu todėl išėmimas ir vėl įdėjimas tuo pačiu adresu atsikartojančios informacijos.ja per tam tikrą laiko tarpą sugadina.....tačiau nenoriu gilintis į smulkmenas.....bet softo rašymas yra neatsikartojanti informacija ir realiai mikroschemos neturi sugadinti.....na aš čia labai grubiai ...atsiprašau...manau kad masa paiškins išsamiau... :grin:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

..

Standartinė netikras » Ket Kov 15, 2007 10:50 pm

darius rašė:Turiu darbini 300-ini jau 2 metai. Softa perrasau iskart tik naujam atsiradus.Zodziu,tankiai.Kanalus perrasineju beveik kiekviena diena, isbandau svetimus sarasus.Tiuneris mires buvo 6 kart,nukalti tranzai buvo.Reziume-kol kas jokios itakos flašui nera.
"..nukalti tranzai.."..dėl kokios priežastie dažniausiai?..čia būtų naudinga info prevencijai..
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Re: ..

Standartinė emirim » Ket Kov 15, 2007 11:02 pm

netikras rašė:
darius rašė:Turiu darbini 300-ini jau 2 metai. Softa perrasau iskart tik naujam atsiradus.Zodziu,tankiai.Kanalus perrasineju beveik kiekviena diena, isbandau svetimus sarasus.Tiuneris mires buvo 6 kart,nukalti tranzai buvo.Reziume-kol kas jokios itakos flašui nera.
"..nukalti tranzai.."..dėl kokios priežastie dažniausiai?..čia būtų naudinga info prevencijai..
Mano nuomone priezastis gali buti neatjungtas scart"as ar namu kino sistema, siu kabeliu pajungimas esant ijungtam tiuneriui ar kas nors panasaus....nors as irgi dazniausiai "pamirstu" atjungti. O kas liecia nustatymu grazinima i gamyklinius, praktiskai niekad nedarau...kolkas nieko neatsitiko. Pries pora metu numarinau Comag sl55-priezastis pajunginejau kabeli prie LNB, neisjunges tiunerio...tingejau eiti i kambari, nes sis su TV buvo viduj uz lango, kai derinau antena...

Vartotojo avataras
bronislovas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 202
Užsiregistravo: Ket Lap 30, 2006 11:07 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė bronislovas » Ket Kov 15, 2007 11:14 pm

Paprastai flash memory paskaiciuota 10k irasu i viena clusteriuka, praktiskai patikrinti neteko, taciau tai pakankamai didelis skaicius, manau greiciau pakeisi tiuneri
openbox 810, 110cm ofset, 4°w-5°e-13°e-19°e

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių