• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Lietuva - viena iš labiausiai nukentėjusi nuo krizės

Viskas kas dedasi valstybėje ir pasaulyje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

black_out
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: Tre Rgp 19, 2009 8:18 pm
Miestas: Prie Sesupes
Susisiekti:

Standartinė black_out » Ant Spa 27, 2009 11:24 pm

Trečiąjį 2009 m. ketvirtį bendrasis vidaus produktas smuko 14,3%, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, o palyginti su šių metų antruoju ketvirčiu padidėjo 13%, rodo pirmasis Statistikos departamento įvertis.
Zinoma pritariu, jog malonu, kad ekonomika lyginant su antruoju ketvirciu, rodo atsigavimo zenklus..nors savotiskai teisus ir Remigijus, kritiskai atsiliepdamas apie statistika! Ypac, kada ja pasinaudoti bando politikai...nes i statistinius rezultatus galima ziureti ivairiai :grin:

1. Praeitu metu treciaji ketvirti jau pasirode krizes zenklai Lietuvoje..tad praeitais metais tikriausiai treciojo ketvircio BVP nebekilo taip ispudingai, kaip pirmojo ar antrojo...tad lyginant siu metu to pacio ketvircio rezultatus ir kritimas mazesnis. (Butu idomu palyginti 2008m. antrojo ketvircio BVP su siu metu treciojo ketvircio..)
2. Lyginant siu metu antraji ketvirti su treciuoju, tas 13% BVP padidejimas dar irgi nera garantuotas rodiklis, kad ekonomika jau tikrai ir negriztamai atsigauna....nes: treciasis ketvirtis, butent apima vasaros menesius, kada ekonomika mano manymu rodo geresnius rodiklius nei ziemos metu. Vasara, tai aktyvesnis metas tiek turizmui, tiek ir statybu pramonei...tiek ir daugeliui kitu ekonomikos sriciu. Zmonems atlikes vienas kitas litas nuo mokesciu (Sildymo, el. energijos) skatina prekyba, tuo paciu metu ir gamyba.
Taigi mano nuomone statistikos lazda turi du galus....

satpro

Standartinė satpro » Tre Spa 28, 2009 7:42 am

cyberdog rašė:Lietuvoj manau cia tik viso to blogo pradzia, man kaip emigrantui siek tiek prognozes linksmesnes UK :)
Nemanau ! Mes lietuviai kantrus iki laiko :)
Nebet lygini savo kaima su Londonu o pasilygink su anglais :) (kur gauna emigrantas 30% anglo algos (ir dar atsiusim :) kad kaina pamustu)nu nėra kur ir normaliai gauna kaip anglai tik ne supele mosikuodami :) ).Pas mus kas taip dirba kaip angluose tai dar daugiau uzdirba.Galit pasimti ir vaikus (mokyti pas save daugiau lesu liks musu vaikams) ir zmonas pas save nereiks cia mums ju islaikyti.Uz mokslus susimokekit kiek medicina isleido ir grazinkit ka pasinaudojot is mokesciu moketuju kisenes(Gydykites ten ! :D Grizia nelekit darbo birzoi pazymos kad i ligonine nemokamai primtu.Man butu geda Pries senelius mazus vaikus ir invalidus sitaip is ju saipytis) .Tai manau is karto atsigautum.Ir galetut nsisaipyti is musu 100lt uzsidirbe
Smuko pagrinde tik statybu sektorius ka pasekoi patrauke visa vartojima zemyn.Kiti rinkos dalyviai stovi kaip stovejo o dar kiti tai suzydejo.
Lietuvoi pramones beveik nera tai ko noreti baigesi besaikiai pirkimai ir atrodo ir zmonem kad krize :)
Prie seimo nera nei piketu visi tyli ,tai persasi isvada kad verkiam kad verktum
Kas gyvena kaime ar rojonuose paziurekit kiek pijoku niekas nedirba .Stebuklu salis vienas dirbatis kokius du ar penkis islaiko (Nuvaziuokit i anglus 3 ir vienas dirbkit. Tik nepamirskit ispudziais pasidalinti kaip sekasi :) )
Palyginkit kainas uzsienio parduotuvese ir pasmus tai ispudis kad Lietuvis moka dvigubai :) reiskia ir uzdirba 2 kartus daugiau kaip uzsienietis :)
O visi tik asaroja

Vartotojo avataras
cyberdog
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 264
Užsiregistravo: Tre Kov 25, 2009 12:41 am
Miestas: pelke konkreti :)
Susisiekti:

Standartinė cyberdog » Tre Spa 28, 2009 7:51 pm

satpro rašė:
cyberdog rašė:Lietuvoj manau cia tik viso to blogo pradzia, man kaip emigrantui siek tiek prognozes linksmesnes UK :)
Nemanau ! Mes lietuviai kantrus iki laiko :)
Nebet lygini savo kaima su Londonu o pasilygink su anglais :) (kur gauna emigrantas 30% anglo algos (ir dar atsiusim :) kad kaina pamustu)nu nėra kur ir normaliai gauna kaip anglai tik ne supele mosikuodami :) ).Pas mus kas taip dirba kaip angluose tai dar daugiau uzdirba.Galit pasimti ir vaikus (mokyti pas save daugiau lesu liks musu vaikams) ir zmonas pas save nereiks cia mums ju islaikyti.Uz mokslus susimokekit kiek medicina isleido ir grazinkit ka pasinaudojot is mokesciu moketuju kisenes(Gydykites ten ! :D Grizia nelekit darbo birzoi pazymos kad i ligonine nemokamai primtu.Man butu geda Pries senelius mazus vaikus ir invalidus sitaip is ju saipytis) .Tai manau is karto atsigautum.Ir galetut nsisaipyti is musu 100lt uzsidirbe
Smuko pagrinde tik statybu sektorius ka pasekoi patrauke visa vartojima zemyn.Kiti rinkos dalyviai stovi kaip stovejo o dar kiti tai suzydejo.
Lietuvoi pramones beveik nera tai ko noreti baigesi besaikiai pirkimai ir atrodo ir zmonem kad krize :)
Prie seimo nera nei piketu visi tyli ,tai persasi isvada kad verkiam kad verktum
Kas gyvena kaime ar rojonuose paziurekit kiek pijoku niekas nedirba .Stebuklu salis vienas dirbatis kokius du ar penkis islaiko (Nuvaziuokit i anglus 3 ir vienas dirbkit. Tik nepamirskit ispudziais pasidalinti kaip sekasi :) )
Palyginkit kainas uzsienio parduotuvese ir pasmus tai ispudis kad Lietuvis moka dvigubai :) reiskia ir uzdirba 2 kartus daugiau kaip uzsienietis :)
O visi tik asaroja
Na kiekvienam savo,man ir mano semai labai puikiai ir anglijoje sekasi,gyvename kur kas geriau nei gyvenome Lietuvoje tiek materialine puse tiek ir visom kitom,dirbame legaliai tai reiskiasi turime visas socialines garantijas tai reiskias turim pilna aprupinima susirgus ar atsitikus nelaimei,kiekviena savaites pektadieni gauname alga uz kuria kaip pvz pilnai galime pragyventi visa menesi t.y susimokam mokescius,perkame valgyti,ir t.t taupyt tikrai netaupome esame jauna seima su 2 mazameciais vaikais leidziame sau viska pagal galimybes.Zinoma ateities planai yra uzdirbti pinigus sau o ne kitiem t.y tureti savo versla.Dar karta pasikartosiu ka domina uzdirbami pinigai-milijonu neuzdirbame,bet uzdirbtu pinigu uztenka viskam,automobiliui,kelionems,rubams ir t.t.O ko daugiau reikia?
Na ir apie Lietuva,yra zinoma gerai gyvenanciu ir Lietuvoje,as ir pats ten pragyvenau 27 metus :) ir galetume gryzti,bet kada panoreje,bet siuo metu manau liksime anglijoje ir stengsimes igyvendinti uzsibreztu tikslu ;)
Keistas reiškinys: eini šunkeliu, o sutinki žmones.

Totalus Piratnamis :) DM500HD + LG 3D LW650T

satpro

Standartinė satpro » Tre Spa 28, 2009 8:44 pm

As dziaugiuosi kad jums taip pasiseke.Ir linkiu visko kas geriausiai.Nepyk jeigu izeidziau bet mazai taip zmoniu gyvena kaip jus sazingai.
Sekmes

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Tre Spa 28, 2009 9:40 pm

satpro rašė:As dziaugiuosi kad jums taip pasiseke.Ir linkiu visko kas geriausiai.Nepyk jeigu izeidziau bet mazai taip zmoniu gyvena kaip jus sazingai.
Sekmes
I stikruju vienetai saziningu ir inteligentisku zmoniu ten isvaziave.Pas mus Zemaitijoi jau toks kaip ir emigranto tipazas susidares.Pazvengiam kartais su chebra-
Vaziuoja su kokiu minivenu,tipo ford galaxy,motinu,mociuciu,kaiminku prisisodines emigrantas parlekes trumpama i gimtine.Vairas aisku desinei.Mina i Klaipedos akropoli zinoma.Kisenei babkiu neperdaugiausiai.Nu kokia stukyte litu,bet eina tos babciu bandos prieky galva iskeles.Prisipirks jis tam akropoli visokiu nesamoniu...namu kinus daznai perka,arba dvd po 199 lt.Pavaisina visa gimine picom.Nepamirsta ten bare sededamas rekti garsiai.Iterpdamas i sakini po koki angliska zodi tipo homoffice,ar dar koki zodeliuksti,apie kurio prasme supranta 15%. :D Paskui mins tas anglu uzkariautojas i savo kaima.Prisigers su neisvykusiais is kaimo pijokais.Pripirks jiems gerti.Jie laimingi nesios ji ant ranku.Pareis pas motina visas girtas.Zmona ant jo reks,bet motina neleis.Kaip galima!Juk cia zmogus ant koju atsistojes gryzo :grin: Ryte su zmona vaziuos i poliklinika.Nes brangioji ruosiasi gimdyt,o jam puse dantu supuliave nuo juodo darbo ir ubagisko maisto,kuri jie perka anglijoi kartu su palestinieciais ir negrais.Vaziuos i poliklinika Klaipedoi,nes ten anglijoi daktarai,kaip ant treciarusiu padeje ir ziuri i juos kaip i emigrantus.Taigi,jei dantukas suskaudes,reikes 4 menesius eilei prastovet,kad istrauktu.O brangioji jei ten gimdys,nakti isstumus-ryte namo peskom tures pareit.Geriau cia sodroi susimoket kelis litukus ir nubegt staigiai pasinaudot visom paslaugom.Forda paliks uosviui,kuris netures babkiu pakeist vairo i desine,tai priduos i sruota uz 300lt.Grys jie pabuve LT kokias dvi savaites...reikia skubet,nes toi limonado gamykloi anglijoi kur abu nesioja sunkius bambaliu paketus lenkai bando istumti savus.Prisipirks cigareciu 30 blogu(puse parduos,vis biznis)sulauks savo ryn airo kur greitai ir uz nusimyzima reikes babkes moket ir parleks i savo svajotaja sali!Kur tampys tuos bambalius atsipute ir lauks kaledu,kad galetu vel parvaziuot su kokia tacka kur desinei vairas ir galetu pagirdyt kaimynus,bei susitvarkyt nuo sunkaus darbo vis krentancia sveikata.
Sakau tai is savo patirties.Metus Olandijoi pragyvenau.Laiku pabegau.Dabar uzdirbu cia LT pusantro kart daugiau ir jauciuosi laimingas ir pilnavertis zmogus tarp savu.Taip pat begale mano draugu ir pazystamu TEN gyvena ir pasidalina savo skaudzia patirtim.
Pasakysiu kaip tikras lietuvis.Dziaugiuosi,kad kuo daugiau zmoniu isvaziuoja is Lietuvos.Mum lengviau cia kvepuot :grin:

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė vytas121 » Tre Spa 28, 2009 9:52 pm

Pritariu 100% seewolf.Mano visa seima Vokietijoje,o as cia.Klausit kodel tu cia-as issiskyres.Nuvaziuoju i svecius,bet jau trecia para norisi sprukti atgal.Netraukia i ten ir nenusiteikes as jiems lenkti savo nugaros.Aisku mano vaikai ir buvusi zmona ten jau kaip savi nes turi visas teises kaip ir vokieciai,nors ir as galeciau visa tai tureti.NENORIU!!!
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Tre Spa 28, 2009 10:01 pm

.Galit pasimti ir vaikus (mokyti pas save daugiau lesu liks musu vaikams) ir zmonas pas save nereiks cia mums ju islaikyti.Uz mokslus susimokekit.....
Pasakysiu kaip tikras lietuvis.Dziaugiuosi,kad kuo daugiau zmoniu isvaziuoja is Lietuvos.Mum lengviau cia kvepuot
As irgi esu tas "nedoras" emigrantas,na zinoma pazystu ir daugiau forumieciu, gyvenanciu cia emigracijoje....Labai visu atsiprasau savo ir ju visu vardu, kad mes JUMS KELIAME TIEK DAUG PROBLEMU! Na nepykit, mes esame "kvaili kaimo runkeliai", tad gal vistik geriau, jog mes esame nasta tiems kvailiems uzsienieciams, nei jums brangus tautieciai :(

P.S Dar karta atsiprasome jusu uz krize...uz pakilusias naftos kainas...na ir paprasciausiai todel, kad mes paprasciausiai gimeme kvaili! Sorry....

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Tre Spa 28, 2009 10:13 pm

emirim rašė:
.Galit pasimti ir vaikus (mokyti pas save daugiau lesu liks musu vaikams) ir zmonas pas save nereiks cia mums ju islaikyti.Uz mokslus susimokekit.....
Pasakysiu kaip tikras lietuvis.Dziaugiuosi,kad kuo daugiau zmoniu isvaziuoja is Lietuvos.Mum lengviau cia kvepuot
As irgi esu tas "nedoras" emigrantas,na zinoma pazystu ir daugiau forumieciu, gyvenanciu cia emigracijoje....Labai visu atsiprasau savo ir ju visu vardu, kad mes JUMS KELIAME TIEK DAUG PROBLEMU! Na nepykit, mes esame "kvaili kaimo runkeliai", tad gal vistik geriau, jog mes esame nasta tiems kvailiems uzsienieciams, nei jums brangus tautieciai :(

P.S Dar karta atsiprasome jusu uz krize...uz pakilusias naftos kainas...na ir

paprasciausiai todel, kad mes paprasciausiai gimeme kvaili!

Sorry....
I stikruju vienetai saziningu ir inteligentisku zmoniu ten isvaziave

Emirim,pamirsai pacituoti sita mano pirma sakini :grin: Zinai kaip as tave gerbiu,tai gali nemazai forumieciu paliudyt.Yra ir daugiau emigrantu kuriuos gerbiu daugiau nei save.Bet manau tu ir pats sutiksi,kad tai vienetai :grin: Be galo daug zmoniu gryze is uzsienio nemotyvuotai sklaidosi pinigais baruose,kelia savo verte,tuo galbut pazemindami savus.Kuo verta vien jau auksine tapusi fraze-''Kaip jus cia galite gyventi?''arba kita-''Pas mus Airijoi,ar Anglijoi taip nera...sunku cia jums''Tu dar pamirsai peskaityt,kad as pats buvau emigrantas.Pavalgiau tos duoneles.Zinau,kokia ten musu padetis,del to ir juokiuosi is tu zmoniu kurie gryze pasakecias apie roju pasakoja.Peace

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė vytas121 » Tre Spa 28, 2009 10:19 pm

emirim rašė:
.Galit pasimti ir vaikus (mokyti pas save daugiau lesu liks musu vaikams) ir zmonas pas save nereiks cia mums ju islaikyti.Uz mokslus susimokekit.....
Pasakysiu kaip tikras lietuvis.Dziaugiuosi,kad kuo daugiau zmoniu isvaziuoja is Lietuvos.Mum lengviau cia kvepuot
As irgi esu tas "nedoras" emigrantas,na zinoma pazystu ir daugiau forumieciu, gyvenanciu cia emigracijoje....Labai visu atsiprasau savo ir ju visu vardu, kad mes JUMS KELIAME TIEK DAUG PROBLEMU! Na nepykit, mes esame "kvaili kaimo runkeliai", tad gal vistik geriau, jog mes esame nasta tiems kvailiems uzsienieciams, nei jums brangus tautieciai :(

P.S Dar karta atsiprasome jusu uz krize...uz pakilusias naftos kainas...na ir paprasciausiai todel, kad mes paprasciausiai gimeme kvaili! Sorry....
Nera cia ko atsiprasineti.Kiekvienas dirba ir gyvena kaip ismano.Niekas cia jusu emigrantu nekeikia.Nors kita vertus kaip rase seewolf tokiu yra tik vienetai,ir jie iskarto krenta i akis.Atseit cia buvau ubagas o ten pabuvau ir as jau ponas.Nepikit emigrantai,tikrai nesame mes cia visi nusiteike pries jus.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Tre Spa 28, 2009 10:27 pm

Na va kaip grazu...pasirodo forume emigrantams jau ne vieta! Valio...LIETUVISKAS FORUMAS-TIK LIETUVIAMS! :grin: :-) Diskusijoje apie krize Lietuvoje, kaltininkai jau surasti...EMIGRANTAI! Belieka pasiulyti A.Kubiliui, kad musu i Lietuva nebeileistu atgal...ir viskas bus OK. Krizes kaip nelike....

P.S reikes kreiptis i admina, kad pakeistu mano knick'a is Emirim, i Emigrant...visi zinos zinos su kuo turi reikala..nors tiesa pasakius, ir siaip jau su musu (t.y siuo forumu stengiuosi tureti maziau reikalu..)

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Tre Spa 28, 2009 10:39 pm

vytas121 rašė:
emirim rašė:
.Galit pasimti ir vaikus (mokyti pas save daugiau lesu liks musu vaikams) ir zmonas pas save nereiks cia mums ju islaikyti.Uz mokslus susimokekit.....
Pasakysiu kaip tikras lietuvis.Dziaugiuosi,kad kuo daugiau zmoniu isvaziuoja is Lietuvos.Mum lengviau cia kvepuot
As irgi esu tas "nedoras" emigrantas,na zinoma pazystu ir daugiau forumieciu, gyvenanciu cia emigracijoje....Labai visu atsiprasau savo ir ju visu vardu, kad mes JUMS KELIAME TIEK DAUG PROBLEMU! Na nepykit, mes esame "kvaili kaimo runkeliai", tad gal vistik geriau, jog mes esame nasta tiems kvailiems uzsienieciams, nei jums brangus tautieciai :(

P.S Dar karta atsiprasome jusu uz krize...uz pakilusias naftos kainas...na ir paprasciausiai todel, kad mes paprasciausiai gimeme kvaili! Sorry....
Nera cia ko atsiprasineti.Kiekvienas dirba ir gyvena kaip ismano.Niekas cia jusu emigrantu nekeikia.Nors kita vertus kaip rase seewolf tokiu yra tik vienetai,ir jie iskarto krenta i akis.Atseit cia buvau ubagas o ten pabuvau ir as jau ponas.Nepikit emigrantai,tikrai nesame mes cia visi nusiteike pries jus.
Oi ne vienetai, klysti.Susiduriu su emigrantais darbe kiekvieną pamainą, patikėk tokių kaip seewolf nupasakojo tai toli gražu ne vienetai.

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Tre Spa 28, 2009 11:33 pm

Na bet ka jus darytumet be tu emigrantu? :D Dabar pakeikiat, savo siela nuraminat..ir pats sau protingesni ir gudresni atrodot :grin: Tik paprastas klausimas-is kur tie tie kvaili runkeliai emigrantai atsiranda? Ar ne is tos pacios Lietuvos? Ar tai ne tie patys Lietuviai? Zmogus per pusmeti nepasikeicia...jeigu jis kvailai elgesi Lietuvoje-nepasidaro protingesnis ir pabuves uzsienyje ! Negi visi jau tokie protingi, dzentelmeniski, nepriekaistingai besielgiantys toje pacioje Lietuvje....o GAL PROBLEMA, KAD LIETUVIS, GYVENANTIS LIETUVOJE GALI BUTI CHAMAS-TAI KAIP IR NORMALU...o jeigu taip elgiasi tas pat lietuvis, tik jau pabuves pusmeti ar metus uzsienyje, tai jau skandalas-"kaip bolgai mat elgiasi emigrantai!"Jeigu koks nors lietuvis idiotas padare nusikaltima uzsienyje, tai koks nors LRytas tai apraso savo vedamajame straipsnyje...sensacija! (aisku Lietuvoje nusikaltimu nebuna... :) , na gal koks nors vienas per pusmeti..) Marius kiek suprantu kazkur prie sienos dirbi, nes paminejai, kad su emigrantais susiduri kiekviena pamaina! Na o kas tavo nuomone kasdien veza kontrabanda per visas valstybes siena? Gal emigrantai...?!O sorry, Lietuvoje tai ne nusikaltimas, tai tik gudro zmogaus pozymis...Lietuvos policija neima kysiu, dirba saziningai kaip angelai sargai! Ir isvis Lietuvoje jokiu problemu, tik viena beda-emigrantai tersia grazu salies varda! (Valstybe ir 60 milijonu litu isleidusi ivaizdzio kurimui, jo nesugeba pataisyti..) :)

P.S Vualia...malonu zinoti, kas as esu! :grin:

bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Standartinė bes » Tre Spa 28, 2009 11:56 pm

Nesuprantu emirim pykcio, tikrai dauguma ne patys geriausi pilieciai isvaziuoja.
Cia du skirtingi zmones pasakojo, kaip musiskiai ten gyvena:
Vagia saliarka, nes uzsienio ukininkai ja palieka tiesiog laukuose cisternuose, net nerakinant.
Ukininkai palieka prie kelio bulves, kad parduoti, kas perka paima bulves ir deda pinigus vietoje ju.
Ka daro musiskai?
Pakrauna ir bulves ir pinigus sau.
Ukininkui nudvese kiaule, lietuviai ismokina nepriduoti ja utilizacijai o tiesiog uzkast miske, kad nemoketi mokesciu.
Dar trecias zmogus sake,kad kazkada dirbo Prancuzijoje kalejime soc darbuotoju, tai daugiausiai buvo lietuviu is kitatauciu.
Sake,kad du-tris lenkai ir desimtis lietuviu.

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Ket Spa 29, 2009 1:05 am

Nesuprantu emirim pykcio, tikrai dauguma ne patys geriausi pilieciai isvaziuoja.
Na nematau, kodel as tureciau dziaugtis tokia jusu nuomone apie emigrantus, nes....AS ESU VIENAS IS JU! Ir si jusu nuomone, yra ir apie mane! :grin: Asmeniskai pazystu nemazai cia gyvenanciu emigrantu, tad reikia suprasti kad ir mano draugai is tu, kurie vagia "saliarka"...(nors as nepastebejau ju tai darant :D ) Pavasari padareme susitikima, forumieciu gyvenanciu Airijos saloje...susirinkome zmones, pries tai vienas kito niekada nemate gyvo...tikrai tarp ju nesutikau nei vieno tokio, kokiais JUS MUS EMIGRANTUS ISIVAIZDUOJATE! Puikus zmones, kuriu nelengva butu surasti ir gyvenant Lietuvoje...Deja, mes visi esam emigrantai...

P.S Tarp kitko mano "saliarkos" talpa (sildymui) irgi stovi kieme nerakinta...jau 7 metai, bet taip dar niekas ir nevoge :) O dviratis jau ir surudijo, man jis nereikalingas, bet neprireike ir niekam kitam. Beveik kaip Lietuvoje turbut, nes ten nei dviraciu...nei saliarkos niekas nevagia! (turbut patogiau alyva leisti is el.transformatoriu :) )

Vualia....atrodo galutinai paaiskejo, kad man kaip emigrantui...siame forume ne vieta! Adios amigos!

bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Standartinė bes » Ket Spa 29, 2009 7:06 am

Taigi niekas neraso, kad visi emigrantai blogi,
tiesiog yra kazkoks procentas vagiu ir banditu, pagal kurios kazkodel ir susidare pas mus Lietuvoje tipisko emigranto stereotipas.

emirim rašė:Na nematau, kodel as tureciau dziaugtis tokia jusu nuomone apie emigrantus, nes....AS ESU VIENAS IS JU! Ir si jusu nuomone, yra ir apie mane! :grin: Asmeniskai pazystu nemazai cia gyvenanciu emigrantu, tad reikia suprasti kad ir mano draugai is tu, kurie vagia "saliarka"...(nors as nepastebejau ju tai darant :D ) Pavasari padareme susitikima, forumieciu gyvenanciu Airijos saloje...susirinkome zmones, pries tai vienas kito niekada nemate gyvo...tikrai tarp ju nesutikau nei vieno tokio, kokiais JUS MUS EMIGRANTUS ISIVAIZDUOJATE! Puikus zmones, kuriu nelengva butu surasti ir gyvenant Lietuvoje...Deja, mes visi esam emigrantai...

P.S Tarp kitko mano "saliarkos" talpa (sildymui) irgi stovi kieme nerakinta...jau 7 metai, bet taip dar niekas ir nevoge :) O dviratis jau ir surudijo, man jis nereikalingas, bet neprireike ir niekam kitam. Beveik kaip Lietuvoje turbut, nes ten nei dviraciu...nei saliarkos niekas nevagia! (turbut patogiau alyva leisti is el.transformatoriu :) )

Vualia....atrodo galutinai paaiskejo, kad man kaip emigrantui...siame forume ne vieta! Adios amigos!

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Ket Spa 29, 2009 9:04 am

Wikipedia:
Emigrantas – išeivis, asmuo, savo noru persikėlęs gyventi į kitą šalį. Dažnos emigracijos priežastys – politinės ar ekonominės, tačiau taip pat emigruojama suradus antrą pusę kitoje šalyje ar sulaukus senesnio amžiaus persikraustoma į šiltesnius kraštus.

Pasakysiu iš karto: nepažįstu nei vieno iš aplinkinių, kuris važiuoja užsidirbti pinigų tam, kad galėtų paskui pasirodyti, kad turi pinigų ar tam, kad pagirdyti kaimą ar giminę. Tad šioje vietoje tikrai nediskutuosiu, nes nėra apie ką.

Ir apmėtykite mane akmenimis ir plytomis, bet jei pasitaikytų proga išvažiuoti užsidirbti į užsienį - tikrai važiuočiau. Ir ne vienas važiuočiau, o su visa šeima.

-------------------------------

60:1
Mano žmona, baigusi teisę, jau 2 metus ieško darbo. Bando dalyvauti įvairiuose tiek valstybiniuose, tiek nevalstybiniuose konkursuose.
Valstybinius konkursus kaip tyčia laimi jau toje įstaigoe dirbę asmenys...
Praėjusią savaitę vyko pardavėjos batų parduotuvei konkursas. Atėjo 60 dalyvių. Tad galima teigti, kad į vieną laisvą darbo vietą pretenduoja 60 žmonių.

Ir kodėl aš gimiau brakonieriaus o ne deputato šeimoje?
Vis galvoju, gal į kokią partiją stoti. Visi keikia valdžia, spjaudo ant jų, bet jie gyvena gerai...
Šį pavasarį deputato duktė baigė universitetą. Ji kovo 27 dieną gavo diplomą. Kovo 30 jau dirbo savivaldybėje.
Ot sakyčiau komunikabilumas žmogaus...

Socialiniai įstatymai be komentarų:
Moteris gyvena dviejų kambarių bute. Augina du mažamečius vaikus ir dirba pusę etato. Jai kompensacija už šildymą nepriklauso. Nes ji dirba pusę etato. Va jeigu iš viso nedirbtų arba dirbtų pilną etatą - tuomet gautų kompensaciją.

Kompensacija už šildymą nepriklauso, jeigu nesi išstovėjęs darbo biržoje 6 mėn. Taigi, jeigu rugsėjo mėnesį išėjai iš darbo, tai kompensaciją už šildymą gausi nuo balandžio mėnesio.

Marius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:26 pm
Susisiekti:

Standartinė Marius » Ket Spa 29, 2009 9:05 am

Įdomus žmogus tas Emirim, viską asmeniškai priima.Yra padorių žmonių ir tarp emigrantų ir tarp gyvenančių LT, visur yra išimčių.O klausimas ką mes darytumėm be tų emigrantų tai daugiau negu juokingas.Vat klausimas kodėl mes dirbam čia mokėdami mokesčius, o emigrantai moka mokesčius užsienyje ir gryžę į LT atvaro į ligoninę ir prisimena kad jie LT piliečiai, klausimas aišku kodėl už gydymą mokėt reikės.Mes mokam mokesčius iš kurių dabar mokamas pensijos ir emigrantų tėvam, nors vaikučiai mokesčius tai mūsų biudžetui nemoka.Vienintelis mano matomas pliusas tai kad kažkiek butų nupirko iš uždirbtų svetur pinigų, vis kažkokia investicija.Nors tai irgi dasidėjo prie kainų burbulo.
O dabar galiu drąsiai pasakyt kad iš mano pažystamų kažkur apie 20 emigrantų tik du padorūs žmonės su kuriais gryžus galima kažką pašnekėt, o kiti deja nepritapę čia nes nei mokytis, nei dirbt noro didelio neturėjo.

narkata
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Ant Bal 29, 2008 9:15 pm
Susisiekti:

Standartinė narkata » Ket Spa 29, 2009 9:15 am

Tikrai gerai kad tiek Lietuviu yra uzsienyje. Nepamenu tiksliu skaiciu, bet man atrodo uzsienyje esantys tautieciai per metus mums atsiuncia apie 3 milijardus litu.
Be ju paramos mums cia visai butu riesta. Ivertinkite ju nauda Lietuvai. :)

satpro

Standartinė satpro » Ket Spa 29, 2009 9:39 am

As nezinau ko cia taip teisinasi tas emigrantas :)
kiba nesazingas ?
Cia is tu rasymu tik sazine gali prabilti nu jeigu prabilo tai ir tai gerai gal pasitaisys.

As dziaugiuosi uz emigrantus kurie uz musu sali kovoja ir supazindina uzsieniecius.Ir nera nasta mums
Paskutinį kartą redagavo satpro Ket Spa 29, 2009 9:42 am, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
Almanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 869
Užsiregistravo: Pen Sau 11, 2008 5:18 pm
Miestas: Belfast
Susisiekti:

Standartinė Almanas » Ket Spa 29, 2009 9:40 am

Bl.. gera tema uzviniojot :D :D Nus... kas yra Lietuva-ogi niekas kazkokia flegmu ir paviduoliu tauta,valdzia kur plesosi del zemes lopinelio ir varksai zmogeliukai kurie eina ir balsuoja,dyrba jiems-kad tik butu musu isrinktiesiems geriau, juokingai-graudu,bet.. yra kaip yra :) Givenau ir Anglijoi ir Airijoi, bet ne... Bl.. reikejo gryzt i LT,ir kokio by... as cia gryzau :D O cia kur raso akt emigrantai tokie ar anokie-arba pavydi arba nu typa patrijotai :D :D :D tik kotais man juokas ima :D
mda...

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ket Spa 29, 2009 9:46 am

Na emigrantai lieka emigrantais, čia tema be galo ir kiekvienas ją asmeniškai priima. Tikrai neverta kiršintis, tuo labiau šitame forume.

Geriau pažiūrėkim, ką Delfis rašo savo šio ryto vedamajame: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=25170641

Tokie dalykai turbūt labiau ir už šimtą emigrantų ir kinų invaziją nupurto...

satpro

Standartinė satpro » Ket Spa 29, 2009 9:51 am

O po teisybe tai ko ten vaziuoja ? daugumas as nelabai suprantu ?
Nu gal cia nepritampa prie visuomenes ar neranda vietos savo,tegu vaziuoja del manes mums lengviau kvepuoti bus
Nu zinau pazistama moteris buvo pracuzijoj ligoninej dirbo,uz naktini budejima gaudavo 1000eur
i savaite apie 4 budejimai buvo ir tai spjove ir grizo

Girdejau lietuvai padeda Kazickas Adamkus Adamkiene renka pinigus ir aukoja seneliu ir vaiku namas.Nu o daugiau nelabai

Vartotojo avataras
Almanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 869
Užsiregistravo: Pen Sau 11, 2008 5:18 pm
Miestas: Belfast
Susisiekti:

Standartinė Almanas » Ket Spa 29, 2009 9:56 am

satpro rašė:O po teisybe tai ko ten vaziuoja ? daugumas as nelabai suprantu ?
Nu gal cia nepritampa prie visuomenes ar neranda vietos savo,tegu vaziuoja del manes mums lengviau kvepuoti bus
Nu zinau pazistama moteris buvo pracuzijoj ligoninej dirbo,uz naktini budejima gaudavo 1000eur
i savaite apie 4 budejimai buvo ir tai spjove ir grizo
Idomu ar dabar nesigaili :D :D :D :D
mda...

satpro

Standartinė satpro » Ket Spa 29, 2009 9:58 am

Nea sake nepatinka salis zmones ir parociai.O cia tarp savu,gi pinigu i graba nesinesi.ar kad daugiau lasiniu suesi tai laimingesnis protinesnis nebusi.
Ziurek kokios ligos milijonieriu psichines pagrinde daugumos.Tai baisiau nėra tureti daug negu visai netureti.Aferistai limpa visokio plauko ,valiutu kursai ir taip .............kuom sunkiau uzdirbi tuom sunkiau visa ta pernesti

Vartotojo avataras
Almanas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 869
Užsiregistravo: Pen Sau 11, 2008 5:18 pm
Miestas: Belfast
Susisiekti:

Standartinė Almanas » Ket Spa 29, 2009 10:05 am

satpro rašė:Nea sake nepatinka salis zmones ir parociai.O cia tarp savu,gi pinigu i graba nesinesi.ar kad daugiau lasiniu suesi tai laimingesnis protinesnis nebusi.
Ziurek kokios ligos milijonieriu psichines pagrinde daugumos.Tai baisiau nėra tureti daug negu visai netureti.Aferistai limpa visokio plauko ,valiutu kursai ir taip .............kuom sunkiau uzdirbi tuom sunkiau visa ta pernesti
Bebejo jaigu ju yra, o jaigu nera-pinigu,darba... ka vaikui pasakysi: Kad ryk seilias valgyt nenoresi? todel ir vaziuoja zmones i svetur... (mano nuomone)
mda...

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių