• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Kompiuterinių TV ir SAT plokščių skyrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
mikizz2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 651
Užsiregistravo: Ket Sau 29, 2009 9:40 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė mikizz2 » Tre Rgs 21, 2011 7:27 am

Sveiki, skaitineju sita tema ir kilo tokia mintis, gal galima butu isidet tiuneri i stacionaru kompa o vaizda paduot per kita vaizdo plokste, integruota, arba isimest antra PCI, kad butu galima tuo paciu metu naudotis ir PC ir ziuret sat. Gal cia svaigstu? Paporinkit
110cm - 4W, 4,8E, 13E, + 60cm - 36E, + H-H 30W-85.2E
Openbox SX6, Openbox SX4 Base, Samsung UE40F6650

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Tre Rgs 21, 2011 9:27 am

mikizz2 rašė:Sveiki, skaitineju sita tema ir kilo tokia mintis, gal galima butu isidet tiuneri i stacionaru kompa o vaizda paduot per kita vaizdo plokste, integruota, arba isimest antra PCI, kad butu galima tuo paciu metu naudotis ir PC ir ziuret sat. Gal cia svaigstu? Paporinkit
Aš kaip tik pradedu dirbti šiuo klausimu nes modifikuoju namų HTPC ūkį. Teoriškai turėtų eiti sužaisti su plokštės tvarkyklių nustatymais, tikliau Desktop skiltis. (Clone desktop, Extendet...)
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

ssaudrius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 317
Užsiregistravo: Tre Kov 25, 2009 8:21 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė ssaudrius » Tre Rgs 21, 2011 9:53 am

baisuols rašė:
ssaudrius rašė:na tarkim svetaineje HTPC o miegamajam openas s4.
Bus pigiau nei su konverteriais i DVB-t DVB-C.
O kaip as su OPENBOX S4 signala paimsiu is HTPC?


okam is htpc imti?
imk is bliudo signala.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Tre Rgs 21, 2011 9:04 pm

ssaudrius rašė: okam is htpc imti?
imk is bliudo signala.
ir imti du sarunus? o kam man to reikia?
mano planas padubliuoti analogini signala i antra televizoriu kad rodytu ta pati kaip ir pagrindinis.

siandien jau pastaciau bliuda 36E kryptimi ir decimetrine antena link televizijos boksto ir atsivedziau laida iki buto.
reikia sprest ka toliau daryti :)

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Tre Rgs 21, 2011 10:24 pm

mikizz2 rašė:Sveiki, skaitineju sita tema ir kilo tokia mintis, gal galima butu isidet tiuneri i stacionaru kompa o vaizda paduot per kita vaizdo plokste, integruota, arba isimest antra PCI, kad butu galima tuo paciu metu naudotis ir PC ir ziuret sat. Gal cia svaigstu? Paporinkit
Variantas galiamas, tik yra niuansu. Rodyti tai rodys, bet distancinis valdys tik ta programa kuri yra aktyvi. Taigi jei bus aktyvi kad ir MediaPortal, tai stacionaras veiks kaip ir HTPC, bet jei noresi tuo paciu metu naudotis narsykle ar zaisti koki zaidima, tai ant MediaPortal neveiks distancinis. Jei naudojiesi iranga tik vienas, tai gal ir nieko tokio, bet jei tu nori dirbti PC, o sheima nori normaliai naudotis televizija, variantas netikes.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Ket Rgs 22, 2011 8:59 am

baisuols rašė:Variantas galiamas, tik yra niuansu. Rodyti tai rodys, bet distancinis valdys tik ta programa kuri yra aktyvi. Taigi jei bus aktyvi kad ir MediaPortal, tai stacionaras veiks kaip ir HTPC, bet jei noresi tuo paciu metu naudotis narsykle ar zaisti koki zaidima, tai ant MediaPortal neveiks distancinis. Jei naudojiesi iranga tik vienas, tai gal ir nieko tokio, bet jei tu nori dirbti PC, o sheima nori normaliai naudotis televizija, variantas netikes.
Vadinasi yra taip. TV padarytas kaip extendet desktop. MediaPortal'e yra opcija leidžianti nurodyti kuriame ekrane turi startuoti programa. Taigi MePo pasileidžia per TV o pagrindiniame PC darbalaukyje galima ramiai dirbti. Mano atveju viskas veikia.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Ket Rgs 22, 2011 9:00 am

baisuols rašė:Variantas galiamas, tik yra niuansu. Rodyti tai rodys, bet distancinis valdys tik ta programa kuri yra aktyvi. Taigi jei bus aktyvi kad ir MediaPortal, tai stacionaras veiks kaip ir HTPC, bet jei noresi tuo paciu metu naudotis narsykle ar zaisti koki zaidima, tai ant MediaPortal neveiks distancinis. Jei naudojiesi iranga tik vienas, tai gal ir nieko tokio, bet jei tu nori dirbti PC, o sheima nori normaliai naudotis televizija, variantas netikes.
Vadinasi yra taip. TV padarytas kaip extendet desktop. MediaPortal'e yra opcija leidžianti nurodyti kuriame ekrane turi startuoti programa. Taigi MePo pasileidžia per TV o pagrindiniame PC darbalaukyje galima ramiai dirbti. Mano atveju viskas veikia.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Pen Rgs 23, 2011 1:45 pm

Neoromancer rašė: Vadinasi yra taip. TV padarytas kaip extendet desktop. MediaPortal'e yra opcija leidžianti nurodyti kuriame ekrane turi startuoti programa. Taigi MePo pasileidžia per TV o pagrindiniame PC darbalaukyje galima ramiai dirbti. Mano atveju viskas veikia.
As lygiai taip dabar savo stacionara naudoju, tik televizijos is jo neziuriu, bet jei tuo metu kazka darysi kompiuteriu, distancinis ant tiunerio ar kokios kitos media programos neveiks.
Jaigu ziurint televizoriu nenaudosi PC pasalinams darbams ir media programa bus aktyvi, jokio skirtumo nuo HTPC nebus, isskyrus elektros sanaudas :)

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Pen Rgs 23, 2011 3:42 pm

baisuols rašė: As lygiai taip dabar savo stacionara naudoju, tik televizijos is jo neziuriu, bet jei tuo metu kazka darysi kompiuteriu, distancinis ant tiunerio ar kokios kitos media programos neveiks.
Jaigu ziurint televizoriu nenaudosi PC pasalinams darbams ir media programa bus aktyvi, jokio skirtumo nuo HTPC nebus, isskyrus elektros sanaudas :)
Atkreipiau dėmesį į tai jog galiu viską daryti tiek Mediaportale, tiek kitame darbalaukyje bet pele naudotis vienu metu nebegaliu :) Visiškai nėra jokios įtakos jei filmas jau paleistas, tada galiu maksimaliai išnaudoti laisvą darbalaukį. Tai nėra labai jau geras sprendimas, tačiau mane kol kas tenkina.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Šeš Rgs 24, 2011 7:48 pm

Kadangi niekas taip ir nepakomentavo del PCI plosciu vaizdo kokybes, jau uzsisakiau Prof Red Series DVB-S2 7300 PCI
Surizikavau 150Lt tiek ji kainavo su atsiuntimu. Dabar lauksiu kol atvaziuos.
Pasiimsiu is draugo HD tiuneri ir palyginsiu su sios plokstes is stacionaru rodomu vaizdu.
Jei vaizdo kodybe bus gera bandysiu pratest HTPC projekta.

Nusiziurejau www.mindfactory.de geros kainos ir asortimentas tik nezinia ar siuncia i Lietuva, parasiau jiems laiska.

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Sek Rgs 25, 2011 1:12 pm

baisuols rašė:Kadangi niekas taip ir nepakomentavo del PCI plosciu vaizdo kokybes, jau uzsisakiau Prof Red Series DVB-S2 7300 PCI
Surizikavau 150Lt tiek ji kainavo su atsiuntimu. Dabar lauksiu kol atvaziuos.
Pasiimsiu is draugo HD tiuneri ir palyginsiu su sios plokstes is stacionaru rodomu vaizdu.
Jei vaizdo kodybe bus gera bandysiu pratest HTPC projekta.

Nusiziurejau http://www.mindfactory.de geros kainos ir asortimentas tik nezinia ar siuncia i Lietuva, parasiau jiems laiska.
Nuo SAT tiunerio kokybė nepriklauso. Tiuneris tik gauna iš palydovo srautą ir jį perduoda kodekams. Taigi kokybė tiesiogiai proporcinga vaizdo plokštės ir kodekų darbui. Man teko vaizdą palyginti su Openbox S4, pajungta per HDMI. VGA Radeon 5450, pajungta per HDMI SD kanalus rodė panašiai, o gal net kiek gražiau nei Openbox, tačiau HD mano akimis kiek gražiau rodo tiuneris. Tiesiog gal aštrumo trūksta žiūrint per PC. Kodekai naudoti sisteminiai esantys Windows 7. Bet patogumas ir funkcionalumas man yra HTPC pusėje. Ir dar tau vienas labai svarbus patarimas: jei pulsi lyginti, ieškoti trūkumų tai jų visada rasi ir tokiu atveju nuoširdžiai patariu nesiimti HTPC projekto. O jei patinka iššūkiai tai pirmyn!
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Sek Rgs 25, 2011 5:05 pm

Neoromancer rašė:jei pulsi lyginti, ieškoti trūkumų tai jų visada rasi ir tokiu atveju nuoširdžiai patariu nesiimti HTPC projekto. O jei patinka iššūkiai tai pirmyn!
Ziurint kurioje puseje trukumu ieskosi :)
Na vistiek idomu palyginti, o krapstytis man patinka, be to tiuneris jau vistiek vaziuoja, tai galima sakyt kad beveik velu arklius stabdyt.
150Lt aisku nera priezastis investuoti dar 1000Lt, bet manau kad viskas bus gerai.

Einu gal padarysiu ant stogo atliktu darbu foto :) idesiu i pirmojo posto pabaiga

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Sek Rgs 25, 2011 6:39 pm

Tai va man taip pat patinka krapštytis. Kažkaip ramus žiūrėjimas ne man. Atrodo jau jau viskas gerai... sėdžiu ramiai, žiūriu tik staiga kokia mintis tik bac į galvą... nu taip ir tobulinu, glotninu savo HTPC... Jų pas mane jau dveji.

Puikus darbas, puikios nuotraukos :finga:
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Neoromancer » Pir Rgs 26, 2011 10:22 am

Kažin įsisukęs vėjas nenusuks tau antenos ir lėkštės? Vis tik vamzdis turės polinkį suktis aplink ašį... :-P
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė vytautasba » Pir Rgs 26, 2011 11:23 am

sveiki, nesiulyciau ant vieno stiebo det ir lekste ir dvb-t antena, per stipru veja turesi problemu. siulyciau lekste det ant atskiro laikiklio. o siaip viskas OK
multimedinis centrasZotac id40plus (dvb-s2 usb Sky Star2+MCE pultasHama, diseq Terra 1x10 sat-36,28.2,19.2, 13, 9, 5 east,
Operacine sistema- ALEXELEC linux project , su VDR+ XBMC 13.2)

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Pir Rgs 26, 2011 4:23 pm

vytautasba rašė:sveiki, nesiulyciau ant vieno stiebo det ir lekste ir dvb-t antena, per stipru veja turesi problemu. siulyciau lekste det ant atskiro laikiklio. o siaip viskas OK
Tai kad vejas neturetu turet itakos nes bliudas pritvirtintas prie pat tvirtinimu, o del nusukimu, tai betkokiu atveju bliudas tvirtinasi ant vamzdzio.
Visa konstukcija surinkta zmogaus daugeli metu tuo uzsiimancio, tai noreciau tiketi kad viskas bus gerai :)
Sulauksiu gero vejo ir viskas bus aishku, jei ka pakeisiu i storesni vamzi :) tadien nepavyko storesnio gauti, vamzdis beje cinkuoto plieno.

dmart
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 204
Užsiregistravo: Ket Sau 22, 2009 6:30 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė dmart » Ket Rgs 29, 2011 10:09 am

kabeliai sukisti i gofra. galva su 2 isejimais kiek pastebejau. galbut veliau noresi pajungti antra imtuva...
prie tokios antenos labai prasosi kokio H-H motoriuko, nes nu vienas palydovas, nu... nebent ziuri tik +++ H-H atveju nezinau ar uztektu tokio tvirtinimo, geriau butu koks trikojis.
kitas momentas, kad sumatorius paliktas neuzdengtas ant lietaus, as ji i kokia plastikine dezute uzdaryciau.

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Ket Rgs 29, 2011 11:27 am

dmart rašė:kabeliai sukisti i gofra. galva su 2 isejimais kiek pastebejau. galbut veliau noresi pajungti antra imtuva...
prie tokios antenos labai prasosi kokio H-H motoriuko, nes nu vienas palydovas, nu... nebent ziuri tik +++ H-H atveju nezinau ar uztektu tokio tvirtinimo, geriau butu koks trikojis.
kitas momentas, kad sumatorius paliktas neuzdengtas ant lietaus, as ji i kokia plastikine dezute uzdaryciau.
Kadangi skirtumo kainoje tarp galvuciu su vienu ar dviem isejimas praktiskai nera, tai paemiau dvieju isejimu su mintimi kad netycia gali atsirasti antras tiuneris.
Gofra yra 20mm, reikalui esant tilps ir antras laidas.
Mano ziniomis visokie motorizuoti pasukimai yra atgyvena, jei nori daugiau palydovu reikia arba mandresni bliuda statyti su daugiau galvuciu, arba keleta bliudu, jei nereikia grozio.
Kelios pigios lekstes gausis pigiau nei viena mandra arba motorizuota, o mano atveju statant ant daugiabucio stogo tikrai grozio nereikia.
As planuoju ziureti NTV+LT nuo boksto, kanalu sarasus pasiziurejau, man per akis.
Kad sumatorius paliktas ant lietaus man irgi nepatinka, nors beveik visi montuojantys mestrai taip daro, bet as vistik ji ikisiu i hermetine dezute.

Daikis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: Tre Bal 02, 2008 5:15 pm
Miestas: Kaunas-Kedainiai
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Daikis » Ket Rgs 29, 2011 7:03 pm

Nu tik nereikia lia-lia, del H-H motoro...Pas mania 1.1m triax su motoriuku ir jokiu bedu. Nera dideliu bedu nors ir lietus uzeina, nes lekste visalaika i palydova atsukta max.... o multifide jau kompromisai.. Tiesa h-h patogu seip palandziojimui po visus matomus palydovus ir skirtas tik vienam tiuneriui. (cia jau tik as savo kambaryje ziuriu, o seimynai atskira sistema) Bet turi ir pliusu...ka darysi, kai internetas dings, ar kodu tiekejas uzlus...o su sukiojama fta kanalu sociai ir sociai rusu nuo 90E iki 4w ....Tai kad :oops: prasau atsiprasyti motorizuotu sistemu....

P.S. o taipogi dar kur feedu ziurejimas, kur transliuoja nepopuliariuose palydovuose.... ar jei daraisi htpc tai ir interneto srautu gaudymas "zvejyba" vadinasi.
45w-90E 1.1m triax H-H; GM990; DM500; 3D HD namu kino sistema 2,5m istrizaines ekranas.

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Pen Rgs 30, 2011 9:40 am

Daikis rašė:Nu tik nereikia lia-lia, del H-H motoro...Pas mania 1.1m triax su motoriuku ir jokiu bedu. Nera dideliu bedu nors ir lietus uzeina, nes lekste visalaika i palydova atsukta max.... o multifide jau kompromisai.. Tiesa h-h patogu seip palandziojimui po visus matomus palydovus ir skirtas tik vienam tiuneriui. (cia jau tik as savo kambaryje ziuriu, o seimynai atskira sistema) Bet turi ir pliusu...ka darysi, kai internetas dings, ar kodu tiekejas uzlus...o su sukiojama fta kanalu sociai ir sociai rusu nuo 90E iki 4w ....Tai kad :oops: prasau atsiprasyti motorizuotu sistemu....

P.S. o taipogi dar kur feedu ziurejimas, kur transliuoja nepopuliariuose palydovuose.... ar jei daraisi htpc tai ir interneto srautu gaudymas "zvejyba" vadinasi.
Atsiprasau motorizuotu sisemu :)
Vistik as prie to tiunerio nesedesiu ir palydovu negaudysiu, neturiu tam laiko. Beje nezinau nei kas tie feedai, nei kas ta zvejyba :)
Man bele dokumentiniai kanalai ir zinios graziai rodytu :) o visa kita as jau parsisiusiu ir pasiziuresiu.
Cia su tuo projektu man bus kaip visada, padarysiu, isbandysiu, o naudotis man bus neidomu :)

arnask
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: Ket Kov 18, 2010 12:55 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė arnask » Pen Rgs 30, 2011 9:41 am

mano manymu h-h motoras yra atgyvena ir totali nesamone. Dedi T90 bliuba ir galvu kiek reikia. Nesvarbu ar vejas pucia as lyja ar kubilius nusisneka :) vistiek rodo gerai.
T90+.jpg
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Pen Rgs 30, 2011 4:37 pm

arnask rašė:mano manymu h-h motoras yra atgyvena ir totali nesamone. Dedi T90 bliuba ir galvu kiek reikia. Nesvarbu ar vejas pucia as lyja ar kubilius nusisneka :) vistiek rodo gerai
Siaip as tokios pacios nuomones, jei man to reiketu deciau arba toki bliuda, arba daug biudu jei nereikia grozio ir vietos yra. Deje as to nei noriu, nei man toreikia :)

Daikis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: Tre Bal 02, 2008 5:15 pm
Miestas: Kaunas-Kedainiai
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė Daikis » Šeš Spa 01, 2011 1:28 pm

arnask rašė:mano manymu h-h motoras yra atgyvena ir totali nesamone. Dedi T90 bliuba ir galvu kiek reikia. Nesvarbu ar vejas pucia as lyja ar kubilius nusisneka :) vistiek rodo gerai.
Megstu diskutuoti argumentais, o ne pigiai postringaut, kaip citata virsuje...nesamone,atgyvena....
Net nenoriu diskutuot su zmogumi, kurio tik tuokie argumentai. Pasakysiu tik tiek, kad kiekviena sistema turi "+" turi ir "-".
T90 per maza rytu palydovams, o ypac 90 E (jei neklystu Bumas dare testus) va jei butu T110 ar T130 ir rytai matytusi per lietuka ir tikrai pakaktu 2 tokiu leksciu, nuo 90E iki 4w. Taip sau ir daryciau.
Jei zmogus nemegsta eksperimentuoti, nemegsta nardyti po palydovus, jam uztenka ribotas kiekis palydovu, kuriuos galima matyti lietuvoje, visiskai neidomu rytu palydovai - tai aisku T90 su palydovais nuo 4W iki 42E . O su motorizuota sistema matysi visus palydovus nuo 45W iki 90E
O kas maiso pasistatyti T90 seimynai o sau motorizuota??? . Ypac tiems , kurie neturi dauk vietos apsikarstyt bliudams, o nori matyti visus palydovus,-vienintele iseitis motoras,- Na o Arnui klausimas, kaip matyti visus palydovus, kai nera galimybiu detis dauk leksciu????????? Mano nuomone, kad motorizuota sistema turi ir siandiena savo auksta vieta po saule , o kad neiskraipytumet mano minciu pakartosiu, kad ir T90 =D>
Tai kad su savo sukiais ,-atgyvena, nesamone...eik i delfi.lt komentatoriu gretas....ten megsta taip sukauti vaikezai.
P.S Kadangi temos autorius entuziastiskai "norejo" darytis htpc, tai ir pamaniau kad jis is tu "ligoniu" kaip ir as kuriam ne ziurejimas svarbiau, o kad rodytu ir kuo daugiau. Jei suklydau-atsiprasau.
45w-90E 1.1m triax H-H; GM990; DM500; 3D HD namu kino sistema 2,5m istrizaines ekranas.

Vartotojo avataras
baisuols
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: Ant Rgp 09, 2011 8:13 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė baisuols » Sek Spa 02, 2011 6:49 pm

Daikis rašė:Kadangi temos autorius entuziastiskai "norejo" darytis htpc, tai ir pamaniau kad jis is tu "ligoniu" kaip ir as kuriam ne ziurejimas svarbiau, o kad rodytu ir kuo daugiau. Jei suklydau-atsiprasau.
O kodel "norejo" kabutese? :) As ir dabar tebenoriu, ir PCI tiuneris jau vaziuoja. Palyginsiu vaizda su stacionariu tiuneriu ir pratesiu. Butinai cia sudesiu medziaga apie savo ekspermentus.
O su tais "ligoniais" tai kaip zinia kiekvienas savaip is proto kraustomes :)

arnask
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: Ket Kov 18, 2010 12:55 pm
Susisiekti:

Re: HTPC HD Vs ET9000, 800HDse & VU+DUO

Standartinė arnask » Pir Spa 03, 2011 11:35 am

Bukim biedni bet teisingi, siandieniniam tulam lietuviui, t.y. 99% visu lietuvoje naudojanciu SAT sistemas, pilnai uztenka 4,8E - 9E - 13E - 28,2E - 36E. Cia rodo visus pagrindinius HD ir tiek visokio gerio ir meslo, kad net tas kuris nuo ryto iki vakaro sedi prie TV turetu ka veikt nenuobodziaudamas. O tam tikrai nereikia h-h motoro :)
kaip ir anksciau taip ir dabar sakau, kad mano nuomone h-h motoras yra nesamone, o idomus tik gykams, kurie realiai skanuoja visa padange perjunginedami kanalus be jokio tolko. Delfi skaitytojai mane suprastu, nes lietuviai gali ziureti LT, RU, EN, DE, IT, FR kalbomis rodomus kanalus, visa kita yra tik pagyru dalykas, kad va as galiu matyti! :)

P.S. As nepazystu nei vieno zmogaus, kuris ziuretu arabiskus arba kokiustai kinietiskus kanalus. Jei kas nors toki pazystate butu idomu - pasidalinkit ispudziais su mumis.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių