• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

NTV+

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Lap 01, 2006 5:56 pm

Algi ar pasijungei namų kiną, taip ir neparašei, aš dar buvau įlindęs pas vokiečius pasižvalgyti, na nieko tas tavo aparatas išskirtinio neturi, kažkodėl čia visi aukštą natą paėmė...., praeis .... o dėl azijos nepyk aš asmeniškai esu matęs sony tielikus ir net grotuvus kurie atvežti iš visokiu dubajų atrodo gana keistai o surinkus modelio numerį sony tiklalapyje net tik tokios serijos nr. nėra. bet net bendro dizaino panašumų jokių... tai ten su tais įėjimais velniava visiška... viename tielike įejimas buvo kaip ausinių ,platus ir gilus ir viena skylė, tačiau turguje draugelis perėjima be problemų gavo .. :?: :?:
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

mmariuss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 11:41 am
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė mmariuss » Tre Lap 01, 2006 6:15 pm

Visa tai apie ka jus cia kalbate kuo susija su temos pavadinimu (ntv+)? A?

Algis5
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 11:53 pm
Miestas: Siauliai
Susisiekti:

NTV+

Standartinė Algis5 » Ket Lap 02, 2006 4:09 pm

[quote="remigijus"]Algi ar pasijungei namų kiną, taip ir neparašei, aš dar buvau įlindęs pas vokiečius pasižvalgyti, na nieko tas tavo aparatas išskirtinio neturi, kažkodėl čia visi aukštą natą paėmė...., praeis .... o dėl azijos nepyk aš asmeniškai esu matęs sony tielikus ir net grotuvus kurie atvežti iš visokiu dubajų atrodo gana keistai o surinkus modelio numerį sony tiklalapyje net tik tokios serijos nr. nėra. bet net bendro dizaino panašumų jokių... tai ten su tais įėjimais velniava visiška... viename tielike įejimas buvo kaip ausinių ,platus ir gilus ir viena skylė, tačiau turguje draugelis perėjima be problemų gavo .. :?: :?:[/quote
Labas Remyga pajunkti nepavyko tiuneri su kino tetru ziuriu taip (gaila) ]

Espresso

Standartinė Espresso » Ket Lap 02, 2006 11:05 pm

man irgi niekaip nedaeina kuo NTV+ susije su tuo kaip pasijungti namu kina :lol: :lol:

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Tre Vas 14, 2007 10:23 am

Espresso rašė:man irgi niekaip nedaeina kuo NTV+ susije su tuo kaip pasijungti namu kina :lol: :lol:
Mintis giloka, bet ji yra: maždaug 3-4 poste kalbama apie tris NTV+ kanalus, kuriuose garso takelis, priklausomai nuo filmo įgarsinimo, eina skaitmeniniu garsu.
Nenoriu kurti naujos temos, problema ta pati. Turiu Opena x800, į jo subinę galima pažiūrėti va čia http://www.openbox.info/openbox800.htm
Turiu namų kiną Panasonic SC-HT870 (taip parašyta instrukcijoje, keista, bet ant priekinės panelės nurodyta SA-HT870). Jo galo niekur neradau, ką radau instrukcijoje, nuskanavau, bandau įdėti. Jei nelabai aiškiai matosi, rašau (viską rašau, net tai kas nebūtina, kad nebūtų klausimų, ar viską parašiau):
FM ANT (75 Omai)
AM ANT
LOOP EXT

(tulpės)
AUX
VCR AUDIO IN
TV AUDIO IN
LINE OUT
COMPONENT VIDEO OUT P[size=x-small]B[/size] P[size=x-small]R[/size] Y VIDEO OUT
S-VIDEO OUT
SCART (1 vnt.)

Televizorius PHILIPS 32PW8739 jame esančios jungtys:

2 SCART'ai

(tulpės)
S-VIDEO IN
VIDEO
AUDIO IN Left AUDIO IN Right
AUDIO OUT (tik vienas)
Ausinės 3,5 mm
Instrukcija yra čia
http://www.p4c.philips.com/files/3/32pw ... fu_eng.pdf
_________
Dabar esu sujungęs taip
Namų kinas su TV per SCART'ą
Openas x800 VIDEO OUT su TV VIDEO IN (geltonas)
Openas x800 AUDIO OUT Left ir Right su namų kino VCR AUDIO IN
Aišku, viskas eina. Buvau prijungęs ir prie namų kino AUX, bet subjektyviai (man taip pasirodė) garsas silpnesnis. Buvau pasirinkęs AC3 opciją tiuneryje, buvo tyla.
Klausimai:
1. Ar garsas, kurį turiu - skaitmeninis? Greičiausiai ne, bet vis tiek paklausyčiau nuomonių.
2. Ką padaryti, kad skaitmeninį garsą turėčiau?
3. Ar verta dėl to plėštyi užpakalį?
4. Kaip pasikeistų vaizdo kokybė, vietoje VIDEO OUT/IN laido naudojant SCART'ą? Priminsiu, kad S-VIDEO jungties Opene nėra.
5. Ar vaikytis SCART'ų po 60-80 Lt?


P.s. padėkit nuotraukas sumažinti, atsiųskti į PM, nes žmones gąsdinu.

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Vas 14, 2007 12:21 pm

sunku ką nors ir patarti, aš esu pasijungęs namų kiną per "tikrajį"scartą, žinoma garsas ne skaitmena, tačiau prolodgic'as dirba gerai, vaizdas idealus tiek kiek leidžia žiūrėti tielikas( shneider vokiškas pirmoji skaitmena), visos kitos jungtys yra prastos ir vaizdas nukentės, jei turi plazmą ar lcd tai vaizdelis bus per "riebiu" kontrastu, tačiau naudojant scartą labai svarbus momentas nustaymai ant tiunerio ir ant tieliko, tiuneryje nustačius rgb būtina nustatyti ir tielike tik rgb visi kiti nustatymai neduoda reikiamo efekto, naudojant rgb jungtį tieliko vaizdo kokybės parametrai turi būti ant 0 jei namų kine nėra scart arba neužtenka vieno laido nusipirk scart šakutę arba perėjima scart- audio-video(naudoti tik garsui) :D daugiau vargu ar beįmanoma ką nors "išspausti' :?
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Vas 14, 2007 12:27 pm

mažas patarimas apie scart laidą.....jų yra įvairių, tačiau ne visi tinką. Tačiau būdamas vokietijoje nusipirkau universalų ant kurio yra jungiklis in ir out, tai man patarė pardavėjas ir šis tinka visiems buitiniams aparatams...tielikams, namų kinams,vaizdo grotuvams, projektoriams.... :D
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

pvm123
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 651
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:09 pm
Susisiekti:

Standartinė pvm123 » Tre Vas 14, 2007 12:47 pm

vat su tais skartais tai sh koks tai, nusipirkau Scart--RCA ir neina vienas audio kanalas kazkodel kai pasijungi prie PC tiunerio. Reikejo geriau RCA-RCA pirkti.

petriukas

Scart

Standartinė petriukas » Tre Vas 14, 2007 7:35 pm

remigijus rašė:mažas patarimas apie scart laidą.....jų yra įvairių, tačiau ne visi tinką. Tačiau būdamas vokietijoje nusipirkau universalų ant kurio yra jungiklis in ir out, tai man patarė pardavėjas ir šis tinka visiems buitiniams aparatams...tielikams, namų kinams,vaizdo grotuvams, projektoriams.... :D
lt ir nėra tokiu laidu :-)

masa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 472
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 11:30 am
Susisiekti:

Standartinė masa » Tre Vas 14, 2007 8:39 pm

remigijus rašė:mažas patarimas apie scart laidą.....jų yra įvairių, tačiau ne visi tinką. Tačiau būdamas vokietijoje nusipirkau universalų ant kurio yra jungiklis in ir out, tai man patarė pardavėjas ir šis tinka visiems buitiniams aparatams...tielikams, namų kinams,vaizdo grotuvams, projektoriams.... :D
ir ka tas jungiklis daro?
As perku standartini fullSCART laida - irgi tinka visiems projektoriams, vaizdo grotuvams, projektoriams ir t.t.

cia skarto specifikacijos:
http://www.ixbt.com/multimedia/scart.shtml
jame jokiu jungikliu nenumatyta

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Tre Vas 14, 2007 9:09 pm

Tai kiek domėjausi ir mačiau, tas perjungiklis paprastai būna tik perėjimuose SCART -> tulpės, tada ir yra aktualu, į kurią pusę signalas keliaus.
Nusipirkau ir aš tokį. Įkišau į Opena, prie perėjimo prijungiau S-VIDEO laidą, ir... Telike nespalvotas laidas :sad: Kame šaknys?
Į mano keltus klausimus niekas neatsakė, tai dar vienas klausimuks :grin:
Valstietiškai atsakykit, vinu žodžiu, ar garso kokybė per SCART bus kitokia, nei per Openo AUDIO OUT tulpes, kurios nueina į namų kino AUX?

Vartotojo avataras
laimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 829
Užsiregistravo: Pir Gru 04, 2006 4:05 pm
Miestas: siauliai
Susisiekti:

Standartinė laimonas » Tre Vas 14, 2007 9:19 pm

per tulpes garsas bus geresnis!as savo opena pasijungiau stereo out per dvi tulpes,namu kine ijungiau 3D.ir man to pakanka,nes netiek jau daug kanalu transliuojami 5.1!o algi,esi siaulietis,nueik iproektavimo sklepa(milgreta),ten tau tiek laidu pasiulys!
H-H 53E-30W
siauliai-velnyns

Vartotojo avataras
remigijus
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 10:27 am
Miestas: klaipėda
Susisiekti:

Standartinė remigijus » Tre Vas 14, 2007 11:57 pm

tas jungiklis greičiausiai keičia jungčių pozicijas, tačiau aš jį naudoju po paskyrstytojo, ir jeigu padarau perjungima vaizdas tielike dingsta visai, bet jei naudoju iš video magnetofono tada pozicija jungiklio būtina pakeisti (greičiausiai priklausomai nuo scart išėjimo) o tų scartinių laidų darbe turiu visą krūvą ir visokiausių storių,(liko po įvairių projektorių, ir šiaip velniai žino iš kur) tačiau nė vienas netiko iš openo į tieliką, o paskyrstytojas kurį naudoju yra full scart į du lizdus :?
Reelbox avntgarde II mažytis rojus mano namuose
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Ket Vas 15, 2007 10:37 am

laimonas rašė:per tulpes garsas bus geresnis!as savo opena pasijungiau stereo out per dvi tulpes,namu kine ijungiau 3D.ir man to pakanka,nes netiek jau daug kanalu transliuojami 5.1!o algi,esi siaulietis,nueik iproektavimo sklepa(milgreta),ten tau tiek laidu pasiulys!
Tai jei sujungsiu per SCART'ą, tai garsas eis per SCART'ą. Tai bus tada 5.1 garsas ar ne? Juk galiu ir tulpėm sujungti, tada namų kine reiks garsą pasirinkti AUX. Bet tikrai bus skirtumas?

Vartotojo avataras
laimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 829
Užsiregistravo: Pir Gru 04, 2006 4:05 pm
Miestas: siauliai
Susisiekti:

Standartinė laimonas » Ket Vas 15, 2007 10:44 am

nu as tau 100% neduodu,bet ma rods kad skartas nepalaiko 5.1.jis yra audio-video laidas!ten pagal schema daugiau video nei audio!beje atsiversk openo instrukciju knygute,ten paskutiniam psl yra skarto schema.
H-H 53E-30W
siauliai-velnyns

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Ket Vas 15, 2007 11:54 am

Bandau prikabinti Openo SCART'o išėjimo schemą, padėkti susigaudyti...

Vyrukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 12:49 pm
Miestas: 55°74' /24°40'(WGS)
Susisiekti:

Standartinė Vyrukas » Ket Vas 15, 2007 8:40 pm

Taigi tas pats ar per skarta ,ar per audio "kalakolcikus", stereo L+R

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Pen Vas 16, 2007 8:25 am

Einu pirkti antro SCART'o :sad:

masa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 472
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 11:30 am
Susisiekti:

Standartinė masa » Pen Vas 16, 2007 12:52 pm

augism rašė:Tai jei sujungsiu per SCART'ą, tai garsas eis per SCART'ą. Tai bus tada 5.1 garsas ar ne? Juk galiu ir tulpėm sujungti, tada namų kine reiks garsą pasirinkti AUX. Bet tikrai bus skirtumas?
Tam, kad gauti 5.1 viena garsa jungiant "tulpemis", reikia pajungti viso 6 "tulpes" - po viena kiekvienam kanalui.
SCART laidas skirtas tik analoginiam vaizdo ir garso perdavimui, specifikaciju nuorodos reiktu paziureti sioje temoje esancioje nuorodoje.

AUX - reiskia analoginis pajungimas. "3D" yra pseudoerdvinis garsas, padaromas perskirstant garsa per visas koloneles. Nieko bendro su DD 5.1 neturi (kokybes prasme).

masa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 472
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 11:30 am
Susisiekti:

Standartinė masa » Pen Vas 16, 2007 12:56 pm

remigijus rašė:tas jungiklis greičiausiai keičia jungčių pozicijas, tačiau aš jį naudoju po paskyrstytojo, ir jeigu padarau perjungima vaizdas tielike dingsta visai, bet jei naudoju iš video magnetofono tada pozicija jungiklio būtina pakeisti (greičiausiai priklausomai nuo scart išėjimo) o tų scartinių laidų darbe turiu visą krūvą ir visokiausių storių,(liko po įvairių projektorių, ir šiaip velniai žino iš kur) tačiau nė vienas netiko iš openo į tieliką, o paskyrstytojas kurį naudoju yra full scart į du lizdus :?
Jeigu jau yra jungiklis SCART'e tai apie gera kokybe svajoti nebegali, nes geros kokybes laide R, G, B, Video laidai yra koksialai su 75 omu indukcine varza.

Cia tas pats, kaip statyti paprasta jungikli, perjungianti metrine ir decimetrine antena, kai yra tik vienas iejimas televizoriuje.

Prie projektoriu paprastai dedami vidutines kokybes laidai. (nebutinai full)

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Šeš Vas 17, 2007 11:01 am

Grįžtu į pradžią:
Tai galų gale ūkiškai pasiūlykit, kaip sujungti Opena x800 su namų kinu :shock: Manau, ne man vienam aktualus klausimas.

Vartotojo avataras
laimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 829
Užsiregistravo: Pir Gru 04, 2006 4:05 pm
Miestas: siauliai
Susisiekti:

Standartinė laimonas » Šeš Vas 17, 2007 11:08 am

jei namu kine yra "S/PDIF IN"kisi ten!jei namu kine yra 5.1 tulpinis "in",tai nusiperki kombinuota laida(vienas galas S/PDIF,kitas 6tulpes)atvaziuok isiaulius "milgreta"netoli gyveni!
H-H 53E-30W
siauliai-velnyns

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Šeš Vas 17, 2007 11:09 am

Tu žinai, aš Tau skolingas. Galų gale kažkas pasakė, kad yra laidas PDIF--> tulpės.
Stop.
Tai kur aš sukišiu 6 tulpes? :?

masa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 472
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 11:30 am
Susisiekti:

Standartinė masa » Šeš Vas 17, 2007 11:32 am

augism rašė:Tu žinai, aš Tau skolingas. Galų gale kažkas pasakė, kad yra laidas PDIF--> tulpės.
Stop.
Tai kur aš sukišiu 6 tulpes? :?
Yra, bet ne laidas, o konverteris. Ir afigienas, nes savyje turi tureti bent Dolby Digital ir DTS dekoderius. Tada skaitmeninis garsas yra dekoduojamas, konvertuojamas i analoginius sesis kanalus, o tada jau gali jungti i sesias jungtis (iejimus) namu kino imtuve

Vartotojo avataras
laimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 829
Užsiregistravo: Pir Gru 04, 2006 4:05 pm
Miestas: siauliai
Susisiekti:

Standartinė laimonas » Šeš Vas 17, 2007 11:40 am

nu jei namu kine nera skaitm IN,tai as vezinau,kaip pajungt!
H-H 53E-30W
siauliai-velnyns

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių