• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Užrakinta
Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Kazas » Pir Lap 18, 2013 8:59 am

Raitis64 rašė:Tai kad jis gali matyti ir kai kuriuos koduotus kanalus pakol kas ir be Saruno pagalbos , naudodamasis emuliatoriumi Mcas. :grin:
Ankstesnėse versijose emu atidarinėjo, bet va su naujausia nepavyko, turiu mėnesiui paskiau žiūrėsiu ka pasirinkt. Mat 3 palydovus (5E; 13E; 19,2E )atjungiau ir likau prie 36E

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Raitis64 » Pir Lap 18, 2013 1:18 pm

Jau minėjau, kad emuliatorius Mcas ir toliau tuos kanalus atidarinėja.
Štai šioje temoje susirask forumiečio tomasis žinutę su nuorodomis į emuliatorių ir keydata.tmp.
http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 11#p247511
Tuomet prisijungęs ftp pagalba įsimesk juos į savo imtuvą, ten kur jų vieta. Tada perkrauk emuliatorių
įsijunk kanalus ir pažiūrėsi kaip tau neatidaro. :grin:

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Kazas » Tre Lap 20, 2013 4:29 pm

Raitis64 rašė:Jau minėjau, kad emuliatorius Mcas ir toliau tuos kanalus atidarinėja.
Štai šioje temoje susirask forumiečio tomasis žinutę su nuorodomis į emuliatorių ir keydata.tmp.
http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 11#p247511
Tuomet prisijungęs ftp pagalba įsimesk juos į savo imtuvą, ten kur jų vieta. Tada perkrauk emuliatorių
įsijunk kanalus ir pažiūrėsi kaip tau neatidaro. :grin:
O jei FTP negyvas. Neaktyvus kažkodėl. Softą susikrovus dar aktyvus, pavarinėju po kanalus vsio...

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Kazas » Šeš Lap 23, 2013 5:13 pm

Kazin kodel HD kanalai esantys TP 12207 kaip TLC HD, Travel Shannel HD, History HD. turi toki maza signala L86 Q4....22...32. Nors ziuret galima.
Kiti MGM HD turi signala L 86, Q 73 Arba HTB+ 3D turi- L 86 Q 77

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Dream » Šeš Lap 23, 2013 5:33 pm

Kazas rašė:Kazin kodel HD kanalai esantys TP 12207 kaip TLC HD, Travel Shannel HD, History HD. turi toki maza signala L86 Q4....22...32. Nors ziuret galima.
Kiti MGM HD turi signala L 86, Q 73 Arba HTB+ 3D turi- L 86 Q 77
O kokio didumo lėkštelė?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Dream » Šeš Lap 23, 2013 6:40 pm

klausimas žinovams,montuotojams,kokio diametro minimum turi būti lėkštelė,kad ''sukabinti''4e,13e ir 10e palydovus?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

arturas101
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2394
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 3:50 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė arturas101 » Šeš Lap 23, 2013 7:31 pm

Dream rašė:klausimas žinovams,montuotojams,kokio diametro minimum turi būti lėkštelė,kad ''sukabinti''4e,13e ir 10e palydovus?
''Sukabinti''4e,13e ir 10e gali kad ir ant puodo dangcio, o kad rodytu normaliai, uzteks d80. Aisku, matysi ir su d50, bet bus problemu su kai kuriais siustuvais, o ir bendras signalo lygis bus silpnas ir prie maziausio lietaus prades "kvadratuoti".

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Raitis64 » Šeš Lap 23, 2013 9:08 pm

Kazas rašė: O jei FTP negyvas. Neaktyvus kažkodėl. Softą susikrovus dar aktyvus, pavarinėju po kanalus vsio...
Kaip suprast neaktyvus???
FTP - tai tik priemonė pvz, kad ir naudojantis WiFi kompiuteriu prisijungti prie imtuvo.
Taigi tu arba prisijungi arba ne. Apie kokį varinėjimą per kanalus kalbi?
Ten nereikia nieko varinėti per jokius kanalus, o su kompu prisijungus prie imtuvo, pasitvarkyti tai ką
reikia imtuvo viduje - tai yra įsikelti reikiamą pluginą, pasikoreguoti raktų failus, pasikeisti failų atributus ir t.t.
Ar iš viso žinai kaip susikonfigūruoti tą FTP sąsają?

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Kazas » Sek Lap 24, 2013 10:14 am

Raitis64 rašė:
Kazas rašė: O jei FTP negyvas. Neaktyvus kažkodėl. Softą susikrovus dar aktyvus, pavarinėju po kanalus vsio...
Kaip suprast neaktyvus???
FTP - tai tik priemonė pvz, kad ir naudojantis WiFi kompiuteriu prisijungti prie imtuvo.
Taigi tu arba prisijungi arba ne. Apie kokį varinėjimą per kanalus kalbi?
Ten nereikia nieko varinėti per jokius kanalus, o su kompu prisijungus prie imtuvo, pasitvarkyti tai ką
reikia imtuvo viduje - tai yra įsikelti reikiamą pluginą, pasikoreguoti raktų failus, pasikeisti failų atributus ir t.t.
Ar iš viso žinai kaip susikonfigūruoti tą FTP sąsają?
Taigis kad ne,o pavarinejimas po kanalus {perjungimas :) neieškociau cia atsakymo. FTP nesukonfiguruota

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Raitis64 » Sek Lap 24, 2013 12:52 pm

tai tada tau pirma reikia pasirūpinti tuo, kad susikutrumei kompe prisijungimą prie imtuvo - tai yra (FTP).
Tam reikalui puikiai tinka programa Total Commander, kurią gali atsisiųsti į kompą bei susiinstaliuoti kad ir iš čia:
http://www.ghisler.com/download.htm

o, toliau tau belieka susikonfigūruoti pačiame Total Commanderyje FTP prisijungimą prie imtuvo.
Kaip tai atlikti, jei skaitai rusiškai, tada gali rasti kad ir čia:
http://satsis.info/forum/e/gi-8120/2011 ... m-gi-8120/

Kai viską pasidarysi, tada jungsiesi prie imtuvo ir var kataloge pasitvarkinėsi savo tiuneriuką savo poreikiams.

Vartotojo avataras
Tuoms
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 136
Užsiregistravo: Tre Lap 21, 2007 12:14 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Tuoms » Sek Lap 24, 2013 2:03 pm

Gal kas zino kodel I openbox s2HD negaliu irasyti norimu programu I flasha ar hdd ? laikmenoje rodo kad yra irasas,bet neatkuria nei per tiuneri nei per kompa,kur problema?
Paveikslėlis

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė klarnetas » Sek Lap 24, 2013 2:31 pm

Tuoms rašė:Gal kas zino kodel I openbox s2HD negaliu irasyti norimu programu I flasha ar hdd ? laikmenoje rodo kad yra irasas,bet neatkuria nei per tiuneri nei per kompa,kur problema?
ar sufarmatuotas fat 32?

Vartotojo avataras
Tuoms
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 136
Užsiregistravo: Tre Lap 21, 2007 12:14 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Tuoms » Sek Lap 24, 2013 2:40 pm

klarnetas rašė:
Tuoms rašė:Gal kas zino kodel I openbox s2HD negaliu irasyti norimu programu I flasha ar hdd ? laikmenoje rodo kad yra irasas,bet neatkuria nei per tiuneri nei per kompa,kur problema?
ar sufarmatuotas fat 32?
Taip, suformatuotas ,buvo bandyta ir FAT32 ir NTFS jokios naudos ,paspaudus REC irasinėja ,bet iraso neatidaro nei tiuneris nei kompas ,tiesa KMP playeris siaip netaip paleidzia garso takeli bet video nera ,VLC ir kiti pl. nesusitvarko.
Paveikslėlis

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Kazas » Pir Lap 25, 2013 11:04 am

arturas101 rašė:
Dream rašė:klausimas žinovams,montuotojams,kokio diametro minimum turi būti lėkštelė,kad ''sukabinti''4e,13e ir 10e palydovus?
''Sukabinti''4e,13e ir 10e gali kad ir ant puodo dangcio, o kad rodytu normaliai, uzteks d80. Aisku, matysi ir su d50, bet bus problemu su kai kuriais siustuvais, o ir bendras signalo lygis bus silpnas ir prie maziausio lietaus prades "kvadratuoti".
Na mano D80 ir per lietų, kad ir nestiprų pradėjo birėt kvadratais arba išvis tamsa. HD kanalai esantys TP 12207 kaip TLC HD, Travel Shannel HD, History HD. turi toki maza signala L86 Q4....22...39

Atsiliepkite kas iš TP 12207 mato šiuos HD be strigimo su d80 antena

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė samis » Pir Lap 25, 2013 11:13 am

Aš matau su D80 ir joks lietus minėtiems HD kanalams netrukdo. Silpniausias iš NTV+ HD transponderių tai tas per kurį eina kanalas Sport Hit HD.
Va ant jo ir reikia bliūdo reguliavimus pasidaryti, kad vėliau viskas eitų. D80 diametro tikrai pakanka Eutelsat 36E palydovui Lietuvoje.

lokys11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1030
Užsiregistravo: Ket Rgp 12, 2010 3:28 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė lokys11 » Pir Lap 25, 2013 1:59 pm

Siaindien pastebejau,kad ilgokai isijungia HD kanalai is 36e,kaip pas kitus jungiasi?

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė gintasvis » Pir Lap 25, 2013 2:38 pm

puikiai kaip ir visada :)

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė nerux » Pir Lap 25, 2013 3:06 pm

Pas mane taip pat puikiai atidarinėja iš ten :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

lokys11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1030
Užsiregistravo: Ket Rgp 12, 2010 3:28 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė lokys11 » Pir Lap 25, 2013 3:54 pm

Tada reiks kreiptis pas pečkurį :)

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Kazas » Ant Lap 26, 2013 8:31 am

samis rašė:Aš matau su D80 ir joks lietus minėtiems HD kanalams netrukdo. Silpniausias iš NTV+ HD transponderių tai tas per kurį eina kanalas Sport Hit HD.
Va ant jo ir reikia bliūdo reguliavimus pasidaryti, kad vėliau viskas eitų. D80 diametro tikrai pakanka Eutelsat 36E palydovui Lietuvoje.
Na vakar suradau tą Sport Hit HD kanalą papildomai praskanavęs TP ir ką signalas didžiausias iš visų mano HD. L 86 ir Q 76.
Mano atveju būtų silpniausias HD signalas iš TP 12207 kaip TLC HD, Travel Shannel HD ir kt. Vadinasi signalą gaudyti ant Travel Shannel 8)
Gaunasi, kad ta patį kanalą visi gaunam skirtingo stiprumo.
Mano žiniomis signalo stiprumas priklauso nuo antenos diametro, galvutės modelio, kabelio markės ir ilgio, jungčių, imtuvo ir dar viso kito.

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė gintasvis » Ant Lap 26, 2013 8:59 am

Музыка Первого 11862 R- pagal sita viska reguliuoju jis silpniausias mano vietoveje,su HD kanaliukais problemu nebuna ant visatines lekstes :)

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Kazas » Ant Lap 26, 2013 3:44 pm

gintasvis rašė:Музыка Первого 11862 R- pagal sita viska reguliuoju jis silpniausias mano vietoveje,su HD kanaliukais problemu nebuna ant visatines lekstes :)
Dabar pasiklausiu apie 36E ir cirkuliarinę galvutę (Star kazkas tai), esančią viduryje ant ofsetinės 80 cm. Signalo gaudymas tapo kaip narkotikas ir be jo negaliu, kol po kelis % pasikeliu. :idea:

Ar reikėjo keist poliarizaciją (galvutėje arba imtuve Tp perrašyt) o gal čia tik toroidinėms.

jonnyk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 563
Užsiregistravo: Pen Lap 09, 2007 1:23 am
Miestas: Kruopiai
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė jonnyk » Ant Lap 26, 2013 8:18 pm

Kazas rašė:
samis rašė:Aš matau su D80 ir joks lietus minėtiems HD kanalams netrukdo. Silpniausias iš NTV+ HD transponderių tai tas per kurį eina kanalas Sport Hit HD.
Va ant jo ir reikia bliūdo reguliavimus pasidaryti, kad vėliau viskas eitų. D80 diametro tikrai pakanka Eutelsat 36E palydovui Lietuvoje.
Na vakar suradau tą Sport Hit HD kanalą papildomai praskanavęs TP ir ką signalas didžiausias iš visų mano HD. L 86 ir Q 76.
Mano atveju būtų silpniausias HD signalas iš TP 12207 kaip TLC HD, Travel Shannel HD ir kt. Vadinasi signalą gaudyti ant Travel Shannel 8)
Gaunasi, kad ta patį kanalą visi gaunam skirtingo stiprumo.
Mano žiniomis signalo stiprumas priklauso nuo antenos diametro, galvutės modelio, kabelio markės ir ilgio, jungčių, imtuvo ir dar viso kito.
Dėl kanalų stiprumo jau kažkada minėjau, kad HD kanalai iš 36 laipsnio transliuojami dviem palydovais (arba palydovu su dviem skirtingais siųstuvais ir antenomis) ir jei tiksliai nustatyti pagal vienų HD kanalų kokybę kiti bus silpni ir atvirkščiai. Aš tai nustatinėju pagal HD kino ir HD kino2 kanalų dažnius. Jie kaip tik yra transliuojami skirtingomis antenomis ir norint gero rezultato ant visų kanalų pirmiausia reikia nustatyti maksimumą ant vieno iš jų, o po to galvutę arba jei viena galva pačią lėkštę kreipti į šoną tiek, kad ant maksimumo nustatyto kanalo signalas nedaug susilpnėtų o kito sustiprėtų - tai yra pagauti tokį momentą kai šie signalai ant abiejų dažnių bus ne maksimalūs bet abu maždaug lygūs. SD kanalams signalo kokybės užteks bet kokiu atveju. Kažkada nebe pamenu ant kokio imtuvo ar dėl pačio imtuvo ar galvutės kaltės ant vieno dažnio buvo strigimai tai teko palikti signalus iš to siųstuvo stipresnius. O šiaip tai vienam siųstuve kur transliuojami HD kanalai yra 11823 R, 11938 R, 12130 R dažniai, o kitam 12073 L, 12207 R. Tai reguliuojant reikia rasti signalo vidurkį tarp vieno ir kito siųstuvo kanalų. Dėl to čia ir gaunasi pas vieną stipriausias vienas kanalas o pas kitą jis silpniausias, nes matosi, kad reguliuota pagal maksimumą iš skirtingų 36 laipsnio palydovo antenų.
T90 1w 5e 9e 13e 19e 23e 28e 31.5e 36e 42e ; GTMEDIA GT Combo 4K Android; Philips 50PUS8505/12

kornelijus
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: Tre Spa 01, 2008 4:17 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė kornelijus » Pen Lap 29, 2013 6:44 pm

Laba vakara,

kas vyksta su Hotbird transporderiais 11488 H ir 12284 H Cyfra plus visai signalo nera, o ant kitu ok?????? aciu.
Amor infinitus

Vartotojo avataras
Raitis64
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1047
Užsiregistravo: Ant Bir 04, 2013 9:53 am
Susisiekti:

Re: Nors esu aš naujokėlis-nebaisus man klausimėlis. 4 dalis

Standartinė Raitis64 » Pen Lap 29, 2013 6:51 pm

kornelijus rašė:Laba vakara,

kas vyksta su Hotbird transporderiais 11488 H ir 12284 H Cyfra plus visai signalo nera, o ant kitu ok?????? aciu.
Tai kad viskas gerai su tavo paminėtais transponderiais. 11488H 27500 signalas 95%, o 12284H 27500 signalas 98% :grin:

Užrakinta

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)