• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Kaip reikia suvesti rankiniu būdu dažnius?

Neradote sau skirtos diskusijų rubrikos? užsukite čia.

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
. .

Kaip reikia suvesti rankiniu būdu dažnius?

Standartinė . . » Tre Sau 31, 2007 10:35 am

Sveiki,
Iškilo tokia problemikė:
Imu NTVPlus šarą iš vieno žmogaus, bet nerandu daug kanalų, kuriuos kiti mato bei žiūri. Kiek išsisaiškinau, man reikia tiesiog rankiniu būdu suvest dažnius ir tada vėl skanuot, aš taip ir padariau (tikiuos teisingai) bet vistiek nieko neranda.
Nematau šitų kanalų:
BBC World
Bloomberg
РЕН ТВ
TV5
Rambler-ТелеСеть
Кинохит
Наше новое кино
МНОГОсерийное ТВ
Russia Today
World Fashion
Jų Info visa oficiale NTV plus saite yra šita: SR 27500 MPEG-2 3/4 12245.34 вертикальная (R)
Премьера
Ночной канал (Hustler TV)
НТВ-ПЛЮС Спорт
НТВ-ПЛЮС Футбол
Киноклуб
Детский мир
Первый канал
Инфоканал
Телеклуб
365 дней ТВ
ir: SR 27500 MPEG-2 3/4 12322.06 вертикальная (R)

Naudoju openbox f-300. Gal galite patart ką ne taip darau arba kaip viską padaryt, kad matyčiau juos.
ačiū ;)

Vartotojo avataras
laimonas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 829
Užsiregistravo: Pir Gru 04, 2006 4:05 pm
Miestas: siauliai
Susisiekti:

Standartinė laimonas » Tre Sau 31, 2007 10:41 am

pagrindiniame puslapyje,berods yra surusiuoti kanalai plius ntv+.parsisiusk ,imesk per pobedita,nereiks "krustis".
H-H 53E-30W
siauliai-velnyns

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Tre Sau 31, 2007 10:43 am

Kazka tikrai ne taip darai.
Nors pas mane ir signalas is po apsnigusios antenos ne koks, taciau matosi kad yra.
O kaip pas tave? Nera jokiu gyvybes zenklu ant tu transpoderiu?

. .

Standartinė . . » Tre Sau 31, 2007 10:46 am

Va aš čia ir vedu, kur Jūs pavaizdavote paveikslėlyje, gyvybė yra, bet kai skanuoja, rašo, kad nėra jokių papildomų kanalų.
pagrindiniame puslapyje,berods yra surusiuoti kanalai plius ntv+.parsisiusk ,imesk per pobedita,nereiks "krustis".
Tuoj bandysiu, kas čia gausis man.
ačiū už greitą pagalbą :)

edziunia
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3079
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 10:33 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė edziunia » Tre Sau 31, 2007 10:49 am

ar kitus kanalus matai? matyt kai ivedi tuos transponderiu daznius kazka darai netaip. iejes i nustatymus paziurek ant tu transponderiu kuriuos matai- paspaudus geltona mygtuka kokie parametrai yra desineje- galvutes tipas, diseq, portas, ir poliarizacija. sekmes jei ka nors supratai. ir skanuok tik tada kai apacioje pasirodys zalia lygio juostele. o siaip neprosali butu paskaityti instrukcija pradziai

Vartotojo avataras
vilius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 11:04 am
Miestas: Kybartai
Susisiekti:

Standartinė vilius » Tre Sau 31, 2007 10:49 am

PASITAIKO TOKIŲ FĖLERIŲ (PAS MANE 94 SOFTAS PUSĘ PREMIEROS NERANDA) SIGNALAS ANT TŲ TRANSPORDERIU 90 PROCENTŲ SKANUOJI IR NĖR

Vartotojo avataras
vilius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 11:04 am
Miestas: Kybartai
Susisiekti:

Standartinė vilius » Tre Sau 31, 2007 10:51 am

PADEDA TIK SETINGUS SUMETUS

. .

Standartinė . . » Tre Sau 31, 2007 10:51 am

Jo, jo yra signalai, portas, diseq, universal. Signalas yra, yra 47 procentai kažko ir pan.
Dabar aiškinuosi su tuom pobedit, kas per daiktas jis ir kaip jis valdomas ir kaip su juom įmest tuos kanalus, kad matyčiau per teliką.

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Tre Sau 31, 2007 10:55 am

Kazkas panasaus buvo su lnk is Siriuso.
Nerasdavo to kanalo ir viskas.
as pabandziau istrinti ta transpoderi ir su 810 praskenuoti palydova.
Tai liuksiskai surado ir transpoderi ir ji praskenavus surado lnk.
Net nezinau kur slypejo paslaptis...

. .

Standartinė . . » Tre Sau 31, 2007 10:56 am

Išviso turiu matyt apie 90 Kanalų, nes šariną visą NTV plus paketą. Matau apie 50 kanalų, išskyrus tuos kuriuos paminėjau auksčiau.

Nesuprantu kaip įsimest tuos gatavus 2007-01-01_80 (all chanels OK+favorites NTV) kad matyčiau telike, juos reikia kaip nors įsidėt tiunerio pagalba ar kaip?

. .

Standartinė . . » Tre Sau 31, 2007 11:02 am

Aš paaiškinsiu kaip viską darau. Pasinaudosiu Administratoriaus paveiksliuku.

Įeinu į šitą http://www.openbox.info/index/vaizdas4.jpg
Spaudžiu papildyt ir įrašau rankiniu būdu štai šitą SR 27500 3/4 12245.34 вертикальная (R) čia padarau V, nes vertikalus. Paskui išsaugau ir spaudžiu skanuot ir nieko neranda.

Va. taip viską datau

. .

Standartinė . . » Tre Sau 31, 2007 11:30 am

Su Pobedit viskas pavyko. ;) Dabar matau tuos kur minėjau kanalus. Geras daiktas tas pobedit :-?

. .

Standartinė . . » Tre Sau 31, 2007 1:01 pm

Dar viena problema. Dabar ra6o, kad nėra signalo ir hotbird palydovo nebepagauna. Kas čia gali būt?
Gal reikia softą atnaujint? Dabar yra 4.96 kažkoks

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Tre Sau 31, 2007 6:04 pm

as98 rašė:Dar viena problema. Dabar ra6o, kad nėra signalo ir hotbird palydovo nebepagauna. Kas čia gali būt?
Gal reikia softą atnaujint? Dabar yra 4.96 kažkoks
Softo perrasineti gal ir nereiketu. Pakaktu savo diseko nustatymus perziureti.

. .

Standartinė . . » Ket Vas 01, 2007 1:06 pm

openbox rašė:Softo perrasineti gal ir nereiketu. Pakaktu savo diseko nustatymus perziureti.
Šiaip su sfotu paeksperimentinau, įrašiau naujausia, paskui vėl grįžau prie to pačio.. žodžiu žinosiu kai reikės kitam kartui

Dėl tų nustatymu jau perkirtau dabar viską, tiesiog buvo oro sąlygos tokios, todėl ir tie nustatymai nesuveikė. Dabar viskas tvarkoj, t.y vakar jau naktį viskas buvo čiki :D

Einu vis į priekį, geras daiktas tas skaitmeninis vaizdas, negaliu atsigrožėt. užsimaniau dabar didelio dar teliko iki kokio bent metro. šiuo metu žiūriu su 72 cm įstrižaine... šiaip viskas čiki. :evil:

Visiems kaimynams dabar siūlau, kad imtu NTV paketą šaringu ir palydovinę statytuosi :)

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Ket Vas 01, 2007 1:10 pm

Aš akis gadinu į 82 cm Pylipą (Philips), kineskopinį. Bent jau man - 72 cm žyyymiai mažesnis atrodo. Ant LCD dar reikia pasitaupyti 8)

pvm123
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 651
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 6:09 pm
Susisiekti:

Standartinė pvm123 » Ket Vas 01, 2007 1:18 pm

augism rašė:Aš akis gadinu į 82 cm Pylipą (Philips), kineskopinį. Bent jau man - 72 cm žyyymiai mažesnis atrodo. Ant LCD dar reikia pasitaupyti 8)
O tai LCD sistema galima susirinkti jei nenori dideles istrizaines, tai perki deveta 15'' deveta LCD monitoriu ir isorinis TV tiuneri, viska sujungi ir ziuri. Nors ir 19'' LCD galima pigesniu pasieskoti.

. .

Standartinė . . » Ket Vas 01, 2007 1:21 pm

augism rašė:Aš akis gadinu į 82 cm Pylipą (Philips), kineskopinį. Bent jau man - 72 cm žyyymiai mažesnis atrodo. Ant LCD dar reikia pasitaupyti 8)
Šiaip kineskopiniai nieko neatsilieka nuo tų plazminių, o apie kietųjų kristalų iš vis patyliu. Šiaip kineskopiniai tikrai gerai rodo ir dabar pats dar per tokį žiūriu ir šiaip turiu pažystamą, kuris dirba su telikais (taiso, pardavinėje ir t.t) nepatarė pirkt nei plazminio, nei Kietųjų kristalų. Sakė greitu laiku pareina Japonų labai patvarūs ir patikimi telikai, kurie lenks kokybe bei kaina visus tuos dabar kišamus ir ilgai nelaikančius plazminius. Topo centre dirba kaimynė, pati nusipirko kineskopinį, bet su 100 Hz dažniu.... apie plazminius taip pat atsiliepė skeptiškai bei sakė, kad dauguma turi užsimetę tik prekinį ženklą, o kokybė jų yra verta nulio, nes gauna kažkokias perdarbitas bet pigias dalis.
Tai va, aš geriau renkuosi kineskopinį su 100 dažniu ir mirgėjimo nei spakt nebūna. ;)

Vartotojo avataras
augism
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 1535
Užsiregistravo: Sek Gru 24, 2006 3:34 pm
Miestas: Radviliškis
Susisiekti:

Standartinė augism » Ket Vas 01, 2007 1:27 pm

Jooo... Pas mane irgi 100Hz. Nors aš nustatęs ant Digital scan ir dar su dvigubom linijom. Kaip liaaadas :D :D :D

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Vas 01, 2007 1:29 pm

as98 rašė:
augism rašė:Aš akis gadinu į 82 cm Pylipą (Philips), kineskopinį. Bent jau man - 72 cm žyyymiai mažesnis atrodo. Ant LCD dar reikia pasitaupyti 8)
Šiaip kineskopiniai nieko neatsilieka nuo tų plazminių, o apie kietųjų kristalų iš vis patyliu. Šiaip kineskopiniai tikrai gerai rodo ir dabar pats dar per tokį žiūriu ir šiaip turiu pažystamą, kuris dirba su telikais (taiso, pardavinėje ir t.t) nepatarė pirkt nei plazminio, nei Kietųjų kristalų. Sakė greitu laiku pareina Japonų labai patvarūs ir patikimi telikai, kurie lenks kokybe bei kaina visus tuos dabar kišamus ir ilgai nelaikančius plazminius. Topo centre dirba kaimynė, pati nusipirko kineskopinį, bet su 100 Hz dažniu.... apie plazminius taip pat atsiliepė skeptiškai bei sakė, kad dauguma turi užsimetę tik prekinį ženklą, o kokybė jų yra verta nulio, nes gauna kažkokias perdarbitas bet pigias dalis.
Tai va, aš geriau renkuosi kineskopinį su 100 dažniu ir mirgėjimo nei spakt nebūna. ;)
Pataisysiu, ne kietieji, bet skystieji kristalai :lol: :lol: :lol: O šiaip aš ir už kineskopinius telikus, nusižiurėjęs 72 colių Philips su Pixel Plus technologija. Beje, nepatariu gundytis telikais su SlimFit kineskopu, nes vaizdas tai atsiprašant... Ypač jei tv signalas prastas.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)