• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Independiec

Viskas kas dedasi valstybėje ir pasaulyje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
TV žiūrovas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: Ant Vas 08, 2011 10:16 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Independiec

Standartinė TV žiūrovas » Ket Rgp 08, 2019 3:30 pm

Aš prasiblaiviau nuo lianzbiargo myžalų

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Independiec

Standartinė cvykas » Ket Rgp 08, 2019 4:26 pm

Koks asilas ta straipsni rase. Jeigu jau buvo skelbta kad energetine nepriklausomybe tai reiskia kad perku is kur noriu kad tik apsimoketu.Jeigu pigiau rusai pardave nei kur kitur tai kodel nepirkti? Nera skirtumo ar dujos is vamzdzio ar is laivo. Ir ka cia visuomenei pranesineti? Ir kas jau cia taip juokinga?
Vu+, Android, Raspberry Pi

Rodzeris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: Pir Rgp 05, 2019 10:50 am

Re: Independiec

Standartinė Rodzeris » Ket Rgp 08, 2019 4:26 pm

Is teroristines valstybes nederetu tai daryti.
Kitaip sankcijos neveiks o atsigaves drakonas uzvaldys marijos zeme

TV žiūrovas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: Ant Vas 08, 2011 10:16 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Independiec

Standartinė TV žiūrovas » Ket Rgp 08, 2019 4:33 pm

cvykas rašė:Koks asilas ta straipsni rase. Jeigu jau buvo skelbta kad energetine nepriklausomybe tai reiskia kad perku is kur noriu kad tik apsimoketu.Jeigu pigiau rusai pardave nei kur kitur tai kodel nepirkti? Nera skirtumo ar dujos is vamzdzio ar is laivo. Ir ka cia visuomenei pranesineti? Ir kas jau cia taip juokinga?
Tai jeigu iš rusų per vamzdį, tai priklausomybė, o jei iš rusų per laivą, tada nepriklausomybė :D
Aš prasiblaiviau nuo lianzbiargo myžalų

TV žiūrovas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 294
Užsiregistravo: Ant Vas 08, 2011 10:16 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Independiec

Standartinė TV žiūrovas » Ket Rgp 08, 2019 4:38 pm

O aš maniau, kad nepriklausomybė - tai pirkti iš bet kur, tik ne iš Rusijos :D . Bet kai biznis neišdegė ir reikia neišsiduoti, kad apsišikome, tada jau "energetine nepriklausomybe tai reiskia kad perku is kur noriu kad tik apsimoketu" :D
P.S. Laikas rakinti provokacinę temą :D
Aš prasiblaiviau nuo lianzbiargo myžalų

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Independiec

Standartinė klarnetas » Ket Rgp 08, 2019 6:19 pm

TV žiūrovas rašė:O aš maniau, kad nepriklausomybė - tai pirkti iš bet kur, tik ne iš Rusijos :D . Bet kai biznis neišdegė ir reikia neišsiduoti, kad apsišikome, tada jau "energetine nepriklausomybe tai reiskia kad perku is kur noriu kad tik apsimoketu" :D
P.S. Laikas rakinti provokacinę temą :D
čia kur provokacija? ... nebūkim tie ,kurie žiūri "ну погоди" ir mato provokaciją. Taip rusų valdžia ne tik teroristinė, bet ir okupantiška, bet... Didesnė provokacija buvo ta, kad vamzdis 'įlindo' į ES, o čia dujos skirstėsi ne vienodom kainom. tikrai nenoriu atgal į sssr, bet tuomet duona tiek Kybartuose tiek Vladivostoke buvo viena kaina ,ES - didelis skirtumas ne tik kainose/atlyginimuose, bet ir žmonių galvose. Astravo AE tikrai nebus uždaryta nors ir tam tikra vieta žemę arkim, nepirkim iš jų elektros, mokėkim kažkam triskart brangiau ir rodykim baltarusiams špygą, va čia nebus jokios provokacijos. Vokiečiai statu rusams gigantiškas gamyklas ir viskas OK 8)

ernissss
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2760
Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 1:24 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Independiec

Standartinė ernissss » Ket Rgp 08, 2019 6:46 pm

Priklausomybė ar nepriklausomybė, bet tas laivas buvo ir yra didelė afera, nešanti didelius nuostolius valstybei. Dalytė, išėjus į pensiją, galės savo memuaruose parašyt kaip apsišiko su tuo Independence...

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Independiec

Standartinė aaaaaa » Ket Rgp 08, 2019 8:06 pm

Pradzia ir sumanymas viskas gerai , bet paskui prasidejo blogeti laimejus Stoholmo teisma rusai sumazino kaina dar atsisakius Achemai pirkti dujas ir juo dydis buvo skaiciuotas su galimybe dali duju parduoti Latvijai ir Estijai todel ir vien Lietuvai perdidelis na ir pridejus vietinius mokescius dujes pirkti is terminalo nebeapsimokejo ir visas terminalas pradejo kvepeti milziniska afera
Paveikslėlis

Rodzeris
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: Pir Rgp 05, 2019 10:50 am

Re: Independiec

Standartinė Rodzeris » Ket Rgp 08, 2019 9:21 pm

– Kur eini? – pašaukė žmona. – Į Prezidentus, – atsakiau. – Rinkimai jau baigės. – Vienas balotiruosiuos! Bene man, rimtam vyrui, būtų pritikę maltis tarp kitų devynių? Ar aš nežinau, kas Lietuvoj geriausias? Žmona pasukiojo ties smilkiniu pirštą. Matyt, vėl varžteliai atsileido. Vargšė... Daugeliui dabar šitaip. Sveikatos reformų padariniai. Tai dar labiau sutvirtino mano ryžtą. Reformas būtina sustabdyt.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių