• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Openbox s4 pro+ hd

Kas pirmiau atsirado? Višta ar kiaušinis?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Hafkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Sek Sau 14, 2018 10:10 pm
Susisiekti:

Openbox s4 pro+ hd

Standartinė Hafkas » Tre Rgp 08, 2018 8:59 pm

Sveiki, daug visko is jusu ismokau naudodamas s3, pas kolega s4 yra s4 pro hd ir jam buvo paleista shara kurios jau neberodo (turbut nutrauke tiekima) gal kas padetu ir pasakytu zingsnis po zingsnio kaip man jam ja paleisti? Turiu vipa jam jau paimes tik nezinau kur kokius duomenis vesti. Rusu pats nesuprantu tai rusu forumai man kaip miskas.

Aciu is anksto kas skirs laiko man.

jonukas1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2017 9:01 pm

Re: Openbox s4 pro+ hd

Standartinė jonukas1 » Tre Rgp 08, 2018 11:29 pm

O google vertejas jau nevercia is rusu kalbos ?

Hafkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Sek Sau 14, 2018 10:10 pm
Susisiekti:

Re: Openbox s4 pro+ hd

Standartinė Hafkas » Ket Rgp 09, 2018 6:16 am

jonukas1 rašė:O google vertejas jau nevercia is rusu kalbos ?
Zinant kokios galimybes pas mane to neiseina padaryti. Viska tvarkau telefonu (failus i usb keliu ir t.t.) kompo neturiu kad paleist viso forumo vertima, o kas zinute verst tai prasiau jusu pagalbos.

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Openbox s4 pro+ hd

Standartinė Kazas » Ket Rgp 09, 2018 11:02 am

Hafkas rašė:
jonukas1 rašė:O google vertejas jau nevercia is rusu kalbos ?
Zinant kokios galimybes pas mane to neiseina padaryti. Viska tvarkau telefonu (failus i usb keliu ir t.t.) kompo neturiu kad paleist viso forumo vertima, o kas zinute verst tai prasiau jusu pagalbos.
Eini»Plugin»MgcamdConfigure ir rasi kur suvest duomenis.

Hafkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Sek Sau 14, 2018 10:10 pm
Susisiekti:

Re: Openbox s4 pro+ hd

Standartinė Hafkas » Ket Rgp 09, 2018 1:55 pm

Kazas rašė:
Hafkas rašė:
jonukas1 rašė:O google vertejas jau nevercia is rusu kalbos ?
Zinant kokios galimybes pas mane to neiseina padaryti. Viska tvarkau telefonu (failus i usb keliu ir t.t.) kompo neturiu kad paleist viso forumo vertima, o kas zinute verst tai prasiau jusu pagalbos.
Eini»Plugin»MgcamdConfigure ir rasi kur suvest duomenis.
Nera mgcam plugino, tik wicardd kurio nemoku suvesti. Kaip gauti ta mgcamm plugina?

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: Openbox s4 pro+ hd

Standartinė Kazas » Ket Rgp 09, 2018 7:58 pm

Nera mgcam plugino, tik wicardd kurio nemoku suvesti. Kaip gauti ta mgcamm plugina?[/quote]


Jei wicard, tai su juo ir pažaisk. Neturėjau aš reikalų su wicard, bet info radau, čia pas mus visko yra tik reikia ieškot ir dirbt. Aš jau lendu ne į savo daržą, turėdamas tik Amiko su uždaru softu.
Bandyk taip gal paskiau forumas pataisys: per ftp užeik į var/etc/wicardd.conf >suvesi kur caid 0500 indentus 060A00 ir 060C00 (ČIA HTB+, O KĄ PATS TURI SUSIDĖLIOK) >ten kur user nustatymai> suvesi savo userio nuastatymus >tada ijungsi wicardd per pluginus ir vulia :)

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Openbox s4 pro+ hd

Standartinė Dream » Ket Rgp 09, 2018 8:36 pm

Kazas rašė:Nera mgcam plugino, tik wicardd kurio nemoku suvesti. Kaip gauti ta mgcamm plugina?
Jei wicard, tai su juo ir pažaisk. Neturėjau aš reikalų su wicard, bet info radau, čia pas mus visko yra tik reikia ieškot ir dirbt. Aš jau lendu ne į savo daržą, turėdamas tik Amiko su uždaru softu.
Bandyk taip gal paskiau forumas pataisys: per ftp užeik į var/etc/wicardd.conf >suvesi kur caid 0500 indentus 060A00 ir 060C00 (ČIA HTB+, O KĄ PATS TURI SUSIDĖLIOK) >ten kur user nustatymai> suvesi savo userio nuastatymus >tada ijungsi wicardd per pluginus ir vulia :)
nesunku su tuo wicardd tuos filtrus susidėti :) :D pavyzdžių taip yra,jeigu nerasi,stuktelk pm,pateiksiu veikiantį,tik reiks savo tetos duomenis susivesti.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

Hafkas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: Sek Sau 14, 2018 10:10 pm
Susisiekti:

Re: Openbox s4 pro+ hd

Standartinė Hafkas » Ket Rgp 09, 2018 9:34 pm

Kazas rašė:Nera mgcam plugino, tik wicardd kurio nemoku suvesti. Kaip gauti ta mgcamm plugina?

Jei wicard, tai su juo ir pažaisk. Neturėjau aš reikalų su wicard, bet info radau, čia pas mus visko yra tik reikia ieškot ir dirbt. Aš jau lendu ne į savo daržą, turėdamas tik Amiko su uždaru softu.
Bandyk taip gal paskiau forumas pataisys: per ftp užeik į var/etc/wicardd.conf >suvesi kur caid 0500 indentus 060A00 ir 060C00 (ČIA HTB+, O KĄ PATS TURI SUSIDĖLIOK) >ten kur user nustatymai> suvesi savo userio nuastatymus >tada ijungsi wicardd per pluginus ir vulia :)[/quote]


Kaip i ta ftp ilist?

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: Openbox s4 pro+ hd

Standartinė aaaaaa » Ket Rgp 09, 2018 10:43 pm

per narsykle/browseri suvesk savo imtuvo ip adresa turetu atsidaryti imtuvo katalogai/aplankai ten ir ziurek kaip nurode
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Re: Openbox s4 pro+ hd

Standartinė Dream » Ket Rgp 09, 2018 10:53 pm

Hafkas rašė: Kaip i ta ftp ilist?
į ftp lendama per ftp klientą kai žinomas imtuvo ip/vartotojas ir slaptažodis.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

jonukas1
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: Ant Sau 17, 2017 9:01 pm

Re: Openbox s4 pro+ hd

Standartinė jonukas1 » Pen Rgp 10, 2018 12:00 am

Hafkas rašė: Kaip i ta ftp ilist?
Viskas yra aprasyta siame forume lietuviskai, tik netingek kokia savaite paskaitineti. :)

timocha
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: Pir Spa 29, 2018 4:18 pm
Susisiekti:

Re: Openbox s4 pro+ hd

Standartinė timocha » Pir Spa 29, 2018 5:11 pm

jonukas1 rašė:
Hafkas rašė: Kaip i ta ftp ilist?
Viskas yra aprasyta siame forume lietuviskai, tik netingek kokia savaite paskaitineti. :)
Pats naudoji openbox sx 4 su wicard.
naudoju sharavoz.tv is ten parsisiunciu jau paruosta wicard faila. si faila ikeliu I wicard softa. pati wicard copy paste I USB flesiuka suformatuota i FAT 32. ikisi I tuneri ir paleidi. Done.

apuokas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 320
Užsiregistravo: Pir Sau 22, 2007 9:11 pm
Miestas: Biržai
Susisiekti:

Re: Openbox s4 pro+ hd

Standartinė apuokas34 » Pir Spa 29, 2018 6:15 pm

Atrodo viskas paprasta kai supranti....S3 tai paprasta išmokti..Kai nusipirkau S6 imtuvą gal menesį mėginau kol išmokau.Aišku dabar viską mokažu,bet jei ne tos srities žmogus-vargo bus.
E-85 Openbox S6 ;Openbox S4; Opticum 403; UE55ES8000SXXH

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių