• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Telia ir TELE2 raumenys !

Nuo telefono atrišimo iki sąskaitos mažinimo...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė salakas » Šeš Rgp 19, 2017 1:05 pm

kiek isbandziau tai tas musu gaudymas tu didesniu skaiciuku nieko neduoda dar priklauso is kur siunciames, tiesa o kur huwei 315 pasirinkti 1800, as randu tik 4g arba3g, arba automatas
yra kaip yra

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė olesub » Tre Rgp 23, 2017 11:08 pm

315-ame tik per toolbox’ą ant gamyklinio firmware
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė salakas » Ket Rgp 24, 2017 10:00 am

olesub rašė:315-ame tik per toolbox’ą ant gamyklinio firmware
b315s- 22 - nerandu gal galit nurodyt marsruta 8)
yra kaip yra

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė olesub » Ket Rgp 24, 2017 10:46 am

Va čia http://satpasaulis.lt/viewtopic.php?f=2 ... ox#p314910 Kiesa2 aprašęs kaip pakeisti 315-am firmwarą
O čia http://satpasaulis.lt/viewtopic.php?f=2 ... ox#p308148 yra nuoroda iš kur galite parsisiųsti patį toolbox'ą
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Sek Rgp 27, 2017 7:57 pm

Taigi mano galutinis atsiliepimas apie tele2.Jeigu norite per lietu tureti maza greiti tuomet uzisakykit tele2 interneta.Jeigu norite turet greiti vienoda ar lija ar sninga tuomet geriau telia imkit.Nes va siandie visa diena greicio nerasta.Va speedtestas Check out my @Speedtest result! How fast is your internet? http://www.speedtest.net/my-result/a/3156616961
Matyt tikriausiai ant visko taupe ir ant siustuvu.Sudejo kazkokius pigius kurie lietaus bijo.O facebooke matau skundziasi ir kiti kad greiciai krenta per lietu lijant.Taciau kai nelija nesakau kala torentus pasakiskai.Bet noretusi kad ir per lietu eitu vienodai.Bet ziuriu pas tele2 turbut taip neimanoma.Cia beje is 1800mhz daznio. :D Pas tele2 kai nelija atsiuntimas is 1800 geresnis uz telia.Bet kai lija tai greitis kaip 3g pas tele2 galima sakyti.

edma
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1700
Užsiregistravo: Pen Sau 12, 2007 6:04 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė edma » Pir Rgp 28, 2017 6:12 am

Kiesa2 rašė:Taigi mano galutinis atsiliepimas apie tele2.Jeigu norite per lietu tureti maza greiti tuomet uzisakykit tele2 interneta.Jeigu norite turet greiti vienoda ar lija ar sninga tuomet geriau telia imkit.Nes va siandie visa diena greicio nerasta.Va speedtestas Check out my @Speedtest result! How fast is your internet? http://www.speedtest.net/my-result/a/3156616961
Matyt tikriausiai ant visko taupe ir ant siustuvu.Sudejo kazkokius pigius kurie lietaus bijo.O facebooke matau skundziasi ir kiti kad greiciai krenta per lietu lijant.Taciau kai nelija nesakau kala torentus pasakiskai.Bet noretusi kad ir per lietu eitu vienodai.Bet ziuriu pas tele2 turbut taip neimanoma.Cia beje is 1800mhz daznio. :D Pas tele2 kai nelija atsiuntimas is 1800 geresnis uz telia.Bet kai lija tai greitis kaip 3g pas tele2 galima sakyti.
O nepagalvojai, kad lietui lyjant ir dar savaitgalį tinklo apkrovimas didesnis ir visi naudotojai namie sėdi prie kompų? :-?
Reiškia tavo parapijoje tele2 vartotojų žymiai daugiau nei telia...
Elektromobilių mėgėjų klubas

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė salakas » Pir Rgp 28, 2017 8:46 am

nezinau kas cia vakar buvo pas mane irgi tele2 greitis buvo nukrites iki 0,9 ,jau buvau nusimines , pabandziau perkrauti jokios reakcijos , pakeiciau nustatymus is 1800 i automatini - greitis 56mbps taip ir nesupratau kas cia buvo
yra kaip yra

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Pir Rgp 28, 2017 9:36 am

edma rašė:
Kiesa2 rašė:Taigi mano galutinis atsiliepimas apie tele2.Jeigu norite per lietu tureti maza greiti tuomet uzisakykit tele2 interneta.Jeigu norite turet greiti vienoda ar lija ar sninga tuomet geriau telia imkit.Nes va siandie visa diena greicio nerasta.Va speedtestas Check out my @Speedtest result! How fast is your internet? http://www.speedtest.net/my-result/a/3156616961
Matyt tikriausiai ant visko taupe ir ant siustuvu.Sudejo kazkokius pigius kurie lietaus bijo.O facebooke matau skundziasi ir kiti kad greiciai krenta per lietu lijant.Taciau kai nelija nesakau kala torentus pasakiskai.Bet noretusi kad ir per lietu eitu vienodai.Bet ziuriu pas tele2 turbut taip neimanoma.Cia beje is 1800mhz daznio. :D Pas tele2 kai nelija atsiuntimas is 1800 geresnis uz telia.Bet kai lija tai greitis kaip 3g pas tele2 galima sakyti.
O nepagalvojai, kad lietui lyjant ir dar savaitgalį tinklo apkrovimas didesnis ir visi naudotojai namie sėdi prie kompų? :-?
Reiškia tavo parapijoje tele2 vartotojų žymiai daugiau nei telia...
Taigi ir kiti zmones skundziasi nuo 50 60mbps iki nepillnai 1mbps niekada nekrenta tik kai lija.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Pir Rgp 28, 2017 9:37 am

edma rašė:
Kiesa2 rašė:Taigi mano galutinis atsiliepimas apie tele2.Jeigu norite per lietu tureti maza greiti tuomet uzisakykit tele2 interneta.Jeigu norite turet greiti vienoda ar lija ar sninga tuomet geriau telia imkit.Nes va siandie visa diena greicio nerasta.Va speedtestas Check out my @Speedtest result! How fast is your internet? http://www.speedtest.net/my-result/a/3156616961
Matyt tikriausiai ant visko taupe ir ant siustuvu.Sudejo kazkokius pigius kurie lietaus bijo.O facebooke matau skundziasi ir kiti kad greiciai krenta per lietu lijant.Taciau kai nelija nesakau kala torentus pasakiskai.Bet noretusi kad ir per lietu eitu vienodai.Bet ziuriu pas tele2 turbut taip neimanoma.Cia beje is 1800mhz daznio. :D Pas tele2 kai nelija atsiuntimas is 1800 geresnis uz telia.Bet kai lija tai greitis kaip 3g pas tele2 galima sakyti.
O nepagalvojai, kad lietui lyjant ir dar savaitgalį tinklo apkrovimas didesnis ir visi naudotojai namie sėdi prie kompų? :-?
Reiškia tavo parapijoje tele2 vartotojų žymiai daugiau nei telia...
Taigi ir kiti zmones skundziasi kad per lietu krenta nuo 50 60mbps iki nepillnai 1mbps.O per gera ora niekada nekrenta pas tele2 tik kai lija.

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė liustra » Pir Rgp 28, 2017 1:51 pm

salakas rašė:nezinau kas cia vakar buvo pas mane irgi tele2 greitis buvo nukrites iki 0,9 ,jau buvau nusimines , pabandziau perkrauti jokios reakcijos , pakeiciau nustatymus is 1800 i automatini - greitis 56mbps taip ir nesupratau kas cia buvo
naudoju telia-bet visa tai ir man vakar buvo ir taip pat atlikau tuos pačius veiksmus, rezultatas ir labai teigiamas. Gal tuoj spjaudisimės ir minėsim geruoju senajį dsl (aš nuo jo pabėgau ir persėdau ant 4g)
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė salakas » Pir Rgp 28, 2017 2:01 pm

as irgi isejau is dsl ,gal dar buciau ir nejas, bet telia pradejo atakuoti visokiais pasiulymais, tik tele2 pigiau , dabar jau ir bite siulo aukso kalnus
yra kaip yra

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė gintasvis » Pir Rgp 28, 2017 2:35 pm

Ir pas mane vakar omnitelis 800 daziu grybavo.

Atas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1056
Užsiregistravo: Pir Kov 26, 2007 7:12 pm
Miestas: Kazlų Rūda
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Atas » Pir Rgp 28, 2017 3:14 pm

Kogero bus bokštuose esančiu antenų netobulumas ''sušlampa'' ir prastai dirba,su laiku gal susitvarkys :)
DM800HDse,Vu solo4k,DM920uhd,OPENBOX S3 mini II HD ,OPENBOX AS4K CI PRO,Openbox AS4K 2X UHD, Octagon SF8008UHD

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Pir Rgp 28, 2017 11:29 pm

Taigi pagalvokit kas butu jei lytu tarkim 3 dienas is eiles ar savaite.Ir sakes be interneto.O tele2 800 vos gyvas.Telia 800mhz be antenu telefone normaliai eina naudotis ko apie tele2 800 nepasakyciau.

25kTV
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 184
Užsiregistravo: Ket Rgs 26, 2013 9:09 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė 25kTV » Pir Rgp 28, 2017 11:30 pm

Logiška, kad fiziniai padariniai taip pat čia šiuo atveju veikia. Tarkim daugiau klientų kaime atsirado. Čia manau nieko naujo, kaip ankščiau buvo Erdvės ar koks ten tiekėjas kur WiFi skleidė ar kažką panašaus. Šūdinas oras - netas šūdinas.

Jei stato ant kaimo vieną bokštą, ar kelis, tai jau užprogramuota, kad bus ne kažką, su daugiau klientų. Juolab, kad šviesolaidis juk irgi ten ne guminis, tarkim ir siustovo ribos yra. Kuo daugiau žmonių skųsis, tuo greičiau reaguos. Jei neklystu visi vienodą įrangą naudoja - Huawei. Pagrindinis 4G siustuvų tiekėjas. Tai Ne nuostabu, kad ten ir kitų tiekėjų klientai skundėsi.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Pir Rgp 28, 2017 11:33 pm

Tele2 facebooke isplatino visiems kurie skundesi tokia zinute Sveiki, labai atsiprašome dėl laikinų nesklandumų. Šiuo metu jie išspręsti. Ar jau sėkmingai galite naudotis paslaugomis? :D Lietus baigesi ir nesklandumai baigesi nieko ten jie neisprende iki sekancio didesnio lietaus.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė Kiesa2 » Pir Rgp 28, 2017 11:35 pm

25kTV rašė:Logiška, kad fiziniai padariniai taip pat čia šiuo atveju veikia. Tarkim daugiau klientų kaime atsirado. Čia manau nieko naujo, kaip ankščiau buvo Erdvės ar koks ten tiekėjas kur WiFi skleidė ar kažką panašaus. Šūdinas oras - netas šūdinas.

Jei stato ant kaimo vieną bokštą, ar kelis, tai jau užprogramuota, kad bus ne kažką, su daugiau klientų. Juolab, kad šviesolaidis juk irgi ten ne guminis, tarkim ir siustovo ribos yra. Kuo daugiau žmonių skųsis, tuo greičiau reaguos. Jei neklystu visi vienodą įrangą naudoja - Huawei. Pagrindinis 4G siustuvų tiekėjas. Tai Ne nuostabu, kad ten ir kitų tiekėjų klientai skundėsi.
Tele2 naudoja nokia siemens networks antenas kiek skaiciau.O telia ir bite berods huawei.

albinas97
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 81
Užsiregistravo: Tre Gru 13, 2006 4:17 pm
Miestas: Tauragė
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė albinas97 » Ant Rgs 12, 2017 3:51 pm

olesub rašė:Šiandien pagaliau sulaukiau šios https://www.aliexpress.com/item/New-4G- ... 0.0.PSbrvt kambarinės antenos iš Kinijos.
Kaip ir žadėjau parodau ar kas pasikeitė. Primenu jog modemas Huawei e5186

Greitis be antenų http://www.speedtest.net/my-result/5978279495
Greitis su mažutėmis antenikėmis (piršteliais) http://www.speedtest.net/my-result/5978285205
Greitis su naujaja antena http://www.speedtest.net/my-result/5978291590
Tik upload kažkoks mažas, bet man svarbiausia download
Gavau ir aš šią kinietišką anteną, bet rezultatas nuvylė. Modemas HUAWEI B315-22. 4G ryšį pagauna tik 800 mhz dažniu, o 1800 mhz dažniu pagauna tik 3G ryšį. Šio ryšio stiprumas – 5 padalos, o 4G ryšio – 4 padalos. 4G ryšio greitis nuo 10 iki 20 mbps. Prijungus kinietišką anteną 4G ryšio stiprumas nuo 4 padalų nukrito iki 1 padalos, o greitis – tik 3-5 mdps.

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė salakas » Ant Rgs 12, 2017 6:19 pm

nieko nuostabaus, pas mane irgi taspats nes is mano boksto kuri matau pro langa tik 800 , o is boksto kuris uz devyniu km 1800 tai jei pastatau ant 1800 be antenos signalo ner o su antena tik 1 padala tai ir atitinkamai snipstas gaunasi buvo atvaziaves meistriukas nusieme savo antena ir issiveze, dabar be antenu is 800 ispaudziu iki 60, taipp kad nepavyko tele2 is manes isplesti uz antenos nuoma, zino zalcei kad pas mane 1800 ner vis vien kisa ta nantena :D
yra kaip yra

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė klarnetas » Ant Rgs 12, 2017 6:32 pm

salakas rašė:nieko nuostabaus, pas mane irgi taspats nes is mano boksto kuri matau pro langa tik 800 , o is boksto kuris uz devyniu km 1800 tai jei pastatau ant 1800 be antenos signalo ner o su antena tik 1 padala tai ir atitinkamai snipstas gaunasi buvo atvaziaves meistriukas nusieme savo antena ir issiveze, dabar be antenu is 800 ispaudziu iki 60, taipp kad nepavyko tele2 is manes isplesti uz antenos nuoma, zino zalcei kad pas mane 1800 ner vis vien kisa ta nantena :D
pasiūlė - paėmiau mėn. tele 2 modemą ,na ir kol kas visai neblogai ,laidu sparta apie 60 , o wi-fi apie 26 ,tai jei visada taip ,ir be antenos ... kaip greičiau atsikratyti telia šlamšto

Vartotojo avataras
salakas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1531
Užsiregistravo: Sek Sau 09, 2011 9:53 pm
Miestas: Papilė
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė salakas » Ant Rgs 12, 2017 6:46 pm

koks modemas ? pas mane tiek laidu tiek wifi rodo tapati ir stiprumas priklauso nuo to kokiu laiku tikrinu jei nakti tei is vilniaus tele2 serverio buvau ispaudes net 78 o is mazeikiu diena bun kad apie 30 taip kad priklauso nuo mano boksto ir serverio apkrovos , naudojos jau antra men kolkas labai patenkintas lyginant su dratu
yra kaip yra

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė klarnetas » Tre Rgs 13, 2017 8:20 am

salakas rašė:koks modemas ? pas mane tiek laidu tiek wifi rodo tapati ir stiprumas priklauso nuo to kokiu laiku tikrinu jei nakti tei is vilniaus tele2 serverio buvau ispaudes net 78 o is mazeikiu diena bun kad apie 30 taip kad priklauso nuo mano boksto ir serverio apkrovos , naudojos jau antra men kolkas labai patenkintas lyginant su dratu
HUAWEY B315-6387 ,laidu prijunges prie stac.pc -antrame aukste modemas ir pc ,o laptopas pirmame aukste- wifi .
Po dvieju dienu naudojimo ,kokiai valandai ,del nesuprantamu priezasciu, sparta krito iki 0,5 ,bet dabar gana stabilu

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė gintasvis » Sek Spa 08, 2017 1:58 pm

Telia su planu Home nustojo riboti greitaveika!pas mane eina virs 100 ko anksciau nebudavo.
Paveikslėlis

sooner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Pir Gru 06, 2010 8:48 pm
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė sooner » Pen Spa 13, 2017 9:52 am

albinas97 rašė:
olesub rašė:Šiandien pagaliau sulaukiau šios https://www.aliexpress.com/item/New-4G- ... 0.0.PSbrvt kambarinės antenos iš Kinijos.
Kaip ir žadėjau parodau ar kas pasikeitė. Primenu jog modemas Huawei e5186

Greitis be antenų http://www.speedtest.net/my-result/5978279495
Greitis su mažutėmis antenikėmis (piršteliais) http://www.speedtest.net/my-result/5978285205
Greitis su naujaja antena http://www.speedtest.net/my-result/5978291590
Tik upload kažkoks mažas, bet man svarbiausia download
Gavau ir aš šią kinietišką anteną, bet rezultatas nuvylė. Modemas HUAWEI B315-22. 4G ryšį pagauna tik 800 mhz dažniu, o 1800 mhz dažniu pagauna tik 3G ryšį. Šio ryšio stiprumas – 5 padalos, o 4G ryšio – 4 padalos. 4G ryšio greitis nuo 10 iki 20 mbps. Prijungus kinietišką anteną 4G ryšio stiprumas nuo 4 padalų nukrito iki 1 padalos, o greitis – tik 3-5 mdps.
Aš irgi iš pradžių nusivyliau, nes atrodė, kad nieko nestiprina. Pasirodo, reikia rasti vietą, kur signalo neslopina sienos ir langai. Nunešiau į palėpę, kur užstoja tik šiferis ir radau padėtį kur iš 5 padalų rodo 3 arba 4 (priklausomai nuo oro). Greitaveika su antena nuo 50 Mb/s iki 80 Mb/s (priklausomai nuo bokšto apkrovimo), kai be antenos būdavo 20-50 Mb/s. Nežinau, kodėl tau pagauna 3G ryšį, nes man užstačius 3G internetas iš viso neveikia. 4G veikia tiek 800 tiek 1800 mhz, bet laikau ant Auto, nes užtačius 1800 internetas pagal testus šiek tiek lėtesnis. Tiesa, mano modemas naujesnis - HUAWEI B525 ir internetas Telia.
http://www.speedtest.net/my-result/6310174296

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Tele2“ rodo raumenis: leis siųstis be jokių apribojimų

Standartinė olesub » Pen Spa 13, 2017 10:40 am

Argi gali ant 800mhz būti 80 greitis?
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių