• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

,,Vienaturiu,, gerbejai

Čia visa informacija pradedant nuo dviračio ir baigiant valtimi

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Reme
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 249
Užsiregistravo: Tre Rgp 22, 2007 3:01 pm
Miestas: Ukmergė
Susisiekti:

Standartinė Reme » Pen Gru 07, 2007 12:06 pm

Aš irgi už dujas :)
Turėjau Recordą su dujom, pravažinėjau apie 8 metus kol supuvo.
Po jo persėdau ant Passato, tai irgi tik nusipirkęs dujas įsidėjau.
Nu kažkaip normaliai važuoja, pats pasireguliuoju :)
Dizelis kažkaip ne prie širdies...

O.T. kažkaip nuo vienatūrių prie dujų :)
The end was contained in the begining.

Vartotojo avataras
netikras
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 2388
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 9:16 am
Miestas: Periferija
Susisiekti:

...

Standartinė netikras » Pen Gru 07, 2007 7:00 pm

...Pasidalinsiu patirtimi norintiems pirkti dyzelį...Šn pagaliau draugui jį nupirkom.."Dairėmės" gal du mėnesius..jam reikėjo būtent A6 TDI 95-97 m..rinkoj..iš ko rinktis praktiškai nėra..dažniausiai parduodami su kokiais tai rimtesniais defektais..Kadangi mašinos jau 'verkiant " reikėjo....Tai šn aplėkę Marijampolę šiaip taip radom pakenčiamą,,95 m TDI 2,5 l 4800 eurų..noriu ką pasakyti...kad benzininių tokių modelių yra tikrai nemažai..ir geresnės būklės..ir 500-600 eurų pigesni..skirtumas kaip tik dujų įrangai..
Keliu taurę už SATPASAULIS.LT sėkmę ..
Paveikslėlis

Vyrukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 600
Užsiregistravo: Sek Spa 29, 2006 12:49 pm
Miestas: 55°74' /24°40'(WGS)
Susisiekti:

Standartinė Vyrukas » Pen Gru 07, 2007 8:20 pm

extremexxx rašė:bet zvakes benzininiam varikliui pakankamai pigios ,lyginan su dyzeliu pakaitinimais :grin: ....o dyzeliai varikliai irgi greiciau devisi ,nei benzininiai ,kaip jum atrodo kodel taip sunku susirast naudota parvaryta is uzsienio dyzeliuka su geros bukles varikliu.....paklauskit taxistais su dyzeliais dirbanciu,kurie vis daugiau ant duju pereina, paaiskins kaip dideli kilometrazai dyzeli "nuvargina" ypac keliones kai reikia aukstesnes apsukas palaikyt....
beto dyzelinui akciza dar kels i aukstumas,nes labiausiai is visu kuro rusiu aplinka tersia,o dujos ekologiskiausias is siuo metu rinkoje esanciu kuro rusiu
O jei DK po-2lt :lol:

raimond
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: Šeš Lap 25, 2006 2:56 pm
Susisiekti:

Standartinė raimond » Šeš Gru 08, 2007 12:35 pm

Sutinku tvarkinga dyzelį sunku rasti bet galima .Prieš pusmetį pirkau SEAT TOLEDO 1,9 tdi tikrai neblogos būklės . Prieštai važinėjau AUDI100 su dujom didelio įspudžio nepaliko . Pats dirbu servise su PC diagnostika . Išvis perkant mašina reikia nepatingėt pasiimti diagnostinį prietaisa ir patikrinti .

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Standartinė extremexxx » Šeš Gru 08, 2007 3:58 pm

bent mano isvada dyzelis apsimoka,ir pats gal pasvarstyciau apie dyzeline masina jei dyzelina gauciau nuo kokiu furistu ar pns po 2lt kaip kazkas rase ,nu tada gal apsimoketu,bet ir tai gerai pagalvociau ,nes islipus is benzinines ir sedant uz dyzelio vairo gan nemalonus pojuciai,kad ir kokia gera garso izoliacija visvien girdisi variklio "kalenimas",kitose net panele ant lengvu apsuku vibruot pradeda nuo variklio vibraciju,be to variklio dideles kompresijos diskomfortas,atleidi gaza pasijunti lyg stabdzius netycia numynei,su mechaninem pavarom tie nemalonus truktelejimai perjungiant pavara....bent man dabartinem kainom tik dujos prie sirdies
----------------------------------------------------

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Šeš Gru 08, 2007 4:41 pm

extremexxx rašė:bent mano isvada dyzelis apsimoka,ir pats gal pasvarstyciau apie dyzeline masina jei dyzelina gauciau nuo kokiu furistu ar pns po 2lt kaip kazkas rase ,nu tada gal apsimoketu,bet ir tai gerai pagalvociau ,nes islipus is benzinines ir sedant uz dyzelio vairo gan nemalonus pojuciai,kad ir kokia gera garso izoliacija visvien girdisi variklio "kalenimas",kitose net panele ant lengvu apsuku vibruot pradeda nuo variklio vibraciju,be to variklio dideles kompresijos diskomfortas,atleidi gaza pasijunti lyg stabdzius netycia numynei,su mechaninem pavarom tie nemalonus truktelejimai perjungiant pavara....bent man dabartinem kainom tik dujos prie sirdies
...na cia gal sneki apie senas masinas.Ko tai nejauciu nei vibracijos,nei tratejimo salone savo 2005 reniuje.Na o del traukos tai tikrai psiginsiciau,kad su turbo dyzeliu nepalikciau tamstos galiniame veidrodelyje.Vazinejau 5 metus su benzu-dujom,dabar persedau i dyzeli.Skirtumas akivaizdus.I dyzelio nauda.
Paveikslėlis

extremexxx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1633
Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 12:24 pm
Miestas: plunge
Susisiekti:

Standartinė extremexxx » Sek Gru 09, 2007 1:44 am

nesakau ,kad dyzeliai blogai traukia.... :) turejau omeny kompresija ir perjungiant begius tai labai pasijaucia....pries tavo 2005 grazuoli gal net as palikciau galiniame veidrodelyje visgi pas mane tik 110kw ,o masina sunki :) renukas lengvas,apie 80kw jei neklystu po kapotu, is vietos turbut kaip raketa sauna
----------------------------------------------------

Vartotojo avataras
seewolf
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2534
Užsiregistravo: Šeš Spa 28, 2006 12:14 pm
Miestas: Uostamiestis
Susisiekti:

Standartinė seewolf » Sek Gru 09, 2007 8:25 am

extremexxx rašė:nesakau ,kad dyzeliai blogai traukia.... :) turejau omeny kompresija ir perjungiant begius tai labai pasijaucia....pries tavo 2005 grazuoli gal net as palikciau galiniame veidrodelyje visgi pas mane tik 110kw ,o masina sunki :) renukas lengvas,apie 80kw jei neklystu po kapotu, is vietos turbut kaip raketa sauna

na kaip raketa jis nesaudo :) galetu but ir galingesnis.Truksta is vietos ryvoko.Na o del vibracijos,tai stovi antivibracine sistema,pasiekus 80km/h suveikia ir tada salone praktiskai tik padangu siuzejimas girdisi.
Na o dar del galingu dizeliu,tai mano dabartine svajone http://www.sekunde.lt/content.php?p=read&tid=36226

tkras grazuolis sakyciau,o po variklio kapotu patys matot kas slepiasi.Deja kaina jo mano svajone kol kas atitolina :( :)
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Paveikslėlis

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių