• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Nusipirkau Android Priedeli i TV

Visa įranga, kuri dirba su Android operacine

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
megax
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: Pir Lap 23, 2015 6:47 pm
Susisiekti:

Nusipirkau Android Priedeli i TV

Standartinė megax » Ket Lap 26, 2015 12:00 am

Sveiki, nusipirkau android priedeli prie seno TV , prisijungiau per AV, Androidas neblogas is primo zvilgsnio, 2Gb ram, 8Gb ROm, Tipo FullHD ir t.t.., Tv Kanalus pasijungiu per Ace Torrent streama, taciau daznai eina man buffering, pasiziuri kanala, ji streamina kokie 15 zmoniu, vis vien po 5 minuciu ikala man buffering...
Gal kas galit ka patart? Interneto linija 11mb srautas. Naudoju per Wifi Tenda Tikrai neprasta. ir visvien man sud* mala :)

Aciu uz postus.

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Nusipirkau Android Priedeli i TV

Standartinė vytas121 » Ket Lap 26, 2015 12:25 am

megax rašė:Sveiki, nusipirkau android priedeli prie seno TV , prisijungiau per AV, Androidas neblogas is primo zvilgsnio, 2Gb ram, 8Gb ROm, Tipo FullHD ir t.t.., Tv Kanalus pasijungiu per Ace Torrent streama, taciau daznai eina man buffering, pasiziuri kanala, ji streamina kokie 15 zmoniu, vis vien po 5 minuciu ikala man buffering...
Gal kas galit ka patart? Interneto linija 11mb srautas. Naudoju per Wifi Tenda Tikrai neprasta. ir visvien man sud* mala :)

Aciu uz postus.
Junk viela ir tada bandyk!Pamatysi pats,kad bus maziau buferio.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Re: Nusipirkau Android Priedeli i TV

Standartinė bumas34 » Ket Lap 26, 2015 10:23 am

teisingai vytas21 sako,junk kabeli tiesiogiai,juk net PC wifi silpniau veikia nei atskirai pirktas wifi,taip pat yra su smat tv,kaip ir wifi turi bet toks prastas nors stovi metras nuo tv bet ziuret neimanoma,o per kabeli veikia puikiai...

Vartotojo avataras
megax
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: Pir Lap 23, 2015 6:47 pm
Susisiekti:

Re: Nusipirkau Android Priedeli i TV

Standartinė megax » Ket Lap 26, 2015 11:48 am

Aciu uz greitus atsakymus. Meginsim tuomet kabeli. Taip pat dar vienas klausimelis, nusipirkau paprasciausius pultelius zaidimu galima sakyt is maxes kaip uz 2 eurus be analogu, gal zinot kaip priversti juos normaliai veikti ant to androido? Per PSP emuliatoriu veikia gal tik 4 migtukai, o nustatymuose kai keiciu tai meta "???" ant tu migtuku kurie neveikia, per PC veikia normaliai.

saulys
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 362
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:30 pm
Susisiekti:

Re: Nusipirkau Android Priedeli i TV

Standartinė saulys » Ket Gru 03, 2015 1:06 pm

ko truksta androide kad imetus playlista rodytu kanalu epg .bei kanau ikonos ne visos matomos?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)