• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

del paypal dispute atidarymo

Augintiniai, buitinė technika, remontas, šeima

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Amber 674
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 488
Užsiregistravo: Ant Vas 03, 2009 6:06 pm
Susisiekti:

del paypal dispute atidarymo

Standartinė Amber 674 » Pen Sau 02, 2015 11:32 am

sveiki,niekada nebuvo problemu su uzsakymais ir vienas kartas vis del to ivyko,tad noriu pasidometi,kaip iskelti ta vadinama dispute paypal pardavejui,nes niekada to nedariau kur ieiti paypal sistemoje ir kaip ir ka ten daryti.O ivyko tas kad buvo pries keleta metu avg antivirusine dviem metam pirkta originali,ir pasibaiginejant terminui jie reklamavo kad baiginesi galiojimas ir galima prasitesti,as atrasiau kad man nereikia ju tos antivirusines,bet siandiena gaunu laiska,kad nuimta dviem metam vel is avg antivirus tipo vel instaliuok ir dziaukis,nu metai prasidejo nervais vadinasi,bandziau per chata su jais susirasyti tai mala s.....,kad gal grazins po menesio nes toks tipo procesas,as jiem parasiau,kad as neuzsisakinejau,o nuskaiciavo automatiskai,o cia jau kriminalas ir kreipsiuosi i paypal ir atidarysiu dispute,tai iskarto mane isjunge is chato.Geri jie man.Tad galvoju nera ko laukti ir reikia jau siandien rasyti,tiesa gal kas gali taisiklingai angliskai atsiusti trumpa laiska angliskai nes neesu geras anglu kalbos zinovas buciau labai labai dekingas.Mano situacija tokia kad nuskaiciavo automatiskai,nors juos buvau perspejes kaip reklamavo savo paslaugas atsiusdami man i email zinute,bet as jaiem buvau atrases kad daugiau man ju antivirusines nereikia nes isigijau geresne ir ju antivirusine seniai issinstaliuota ir daugiau nesinaudosiu,o tie bam ir pateike siandien 79.99 euro dviem metam antivirusine nu grazu tiesiog.Bukit zmones padekite susigrazinti pinigus.

dimukaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: Ket Lap 12, 2009 5:30 pm
Miestas: HULL (UK) , Traku raj.
Susisiekti:

Re: del paypal dispute atidarymo

Standartinė dimukaz » Pen Sau 02, 2015 12:02 pm

na del kriminalo, tai cia jo nelabai ir izvelgiu. priezastis- neskaitom t&c (terms & conditions). Kai perkam kazka internetu, visada reik ziureti kur paliekam "varneles"?

reik info daugiau: kada nuskaiciavo, is kur nuskaiciavo, ar gavai e-maila(ten turi but parasyta apie pinigu grazinimo garantija, dazniausiai ji buna 14 dienu nuo isigijimo)

pinigu grazinimas nera toks greitas procesas, gali uztrukt ir 2 menesius.

pridedu nuoroda kur gali susigrazint pinigus, tik forma uzpildyk normaliai.

http://support.avg.com/SupportArticleVi ... und-policy

ir nereiks dispute atidarineti, nes paypal tokiu atveju nepades, gausi atsakyma kad kreipkites i pardaveja..

kai gausi atsakyma, susisiek per chata ir paprasyk kad istrintu visus tavo duomenis

beje, jeigu nesi kompiuterastas naudok avast nemokama versija ir bus tau laime

automatini atnaujinima galejai isjungti avg savitarnoje http://support.avg.com/SupportArticleVi ... se-renewal
Paskutinį kartą redagavo dimukaz Pen Sau 02, 2015 12:10 pm, redaguota 1 kartą(us).
FORMULER F3 , Openbox S3 mini
4W, 0.8W, 4.8E, 9E, 13E, 19.2E, 23.5E, 28.2E

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: del paypal dispute atidarymo

Standartinė cvykas » Pen Sau 02, 2015 12:10 pm

O tai kaip čia dabar yra? Tu prekės nepirkai bet tau ją įkišo ir net nuskaičiavo pinigus nuo kortelės? Kaip taip gali būti? Gal pirkdamas tą antivirusinę įsipareigojai ant kokios nors formos kad visada prasitesi prenumerątą?
Vu+, Android, Raspberry Pi

dimukaz
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 126
Užsiregistravo: Ket Lap 12, 2009 5:30 pm
Miestas: HULL (UK) , Traku raj.
Susisiekti:

Re: del paypal dispute atidarymo

Standartinė dimukaz » Pen Sau 02, 2015 12:15 pm

cvykas rašė:O tai kaip čia dabar yra? Tu prekės nepirkai bet tau ją įkišo ir net nuskaičiavo pinigus nuo kortelės? Kaip taip gali būti? Gal pirkdamas tą antivirusinę įsipareigojai ant kokios nors formos kad visada prasitesi prenumerątą?
nebukim pirmokais.

zmogus pirko pries du metus licencija. buvo langelis su "auto renewal" bet jo neatzymejo(salygose tikrai yra parasyta, jeigu sutinka pratesti, pinigai bus nurasyti automatiskai)

nera cia dideles problemos grazinimo garantija 30 dienu pas juos

zodziu nuorodas idejau, skaitom, skaitom, skaitom
FORMULER F3 , Openbox S3 mini
4W, 0.8W, 4.8E, 9E, 13E, 19.2E, 23.5E, 28.2E

Vartotojo avataras
mazass
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2416
Užsiregistravo: Pen Kov 14, 2008 9:20 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: del paypal dispute atidarymo

Standartinė mazass » Pen Sau 02, 2015 8:49 pm

dimukaz rašė:na del kriminalo, tai cia jo nelabai ir izvelgiu. priezastis- neskaitom t&c (terms & conditions). Kai perkam kazka internetu, visada reik ziureti kur paliekam "varneles"?
Kas tiesa tas nemelas,na man tiesiok buvo siek tiek mazesne suma ( apie 5€ ),vaikas paprase kazkokiam barbiu saite nupirkti "mandresne barbe"(men laiko),apmokejau PP,zinoma su EN prastai, perkant tik next>next ,na zinoma jau po dvieju sav. vaikas pamirso ta saita :) (atsibodo ar pan),po men laiko> pliump vel 5€ iš pp. saskaitos nurašo.................Vienu žodžiu geras dvi valandas jieškojau pas "barbes" kur tą "varnele" nujamti....ir kas įdomiausia,toks dalykas atrodo turetu buti pačiame Acc nustatymuose,bet pasirodo kad zymiai toleliau kur net nešautu mintis ten užeiti.....
Openbox MiNi s3 ir DM900-500Gb/Panasonic TX-P50ST50/ T-90:4W-1W-5E-9E-13E-16E-19E-28E-36E-39E OpenPLi5 oscam/wiccardd/multics_r84........Qnap TS-251A

Paveikslėlis

Amber 674
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 488
Užsiregistravo: Ant Vas 03, 2009 6:06 pm
Susisiekti:

Re: del paypal dispute atidarymo

Standartinė Amber 674 » Šeš Sau 03, 2015 11:04 pm

Viskas jau sutvarkyta su geranoriska musu forumiecio dimukaz pagalba.Aciu jam labai.Parasem i paypal ir po valandos pinigai sugrazinti i saskaita.

Kazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 887
Užsiregistravo: Ket Vas 23, 2012 4:31 pm
Susisiekti:

Re: del paypal dispute atidarymo

Standartinė Kazas » Pen Geg 12, 2017 2:49 pm

Sveiki.Yra situacija. Perka ispanas traktorių. Sumokėjo į PayPal mano prašomą sumą + 700 eur. už transportavimą. Dabar jis prašo, kad pervesčiau 700 eur. kazkokiai Transporto kontorai, nurodo žmogaus vardą pavardę pašto kodą ir šalis Ukraina. Viskas. Kas per nesamonė nepažistamam asmeniuio siust 700 eur. Paypal rašo, kad sandoris sudarytas 99%. irgi reikalauja sumokėti 700 eur. ir atsiusti kvitą.
Nusprendžiau neprasidėti. Bet matyt Paypal dėl pinigu gražinimo mano pirkėjui? (gal sukčiui) reikalaus kozkokio mokescio.
Gal kažkas esate dares toki pirkimą ar panašiai.

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: del paypal dispute atidarymo

Standartinė Kiesa2 » Pen Geg 12, 2017 2:55 pm

Paypale yra pasirinkimas escalate to claim.Kai atidarai dispute.Tai paypalas per prievarta nuraso sumoketus pinigus is pardavejo i pirkejo saskaita atgal.Senokai kazkada pasinaudojau ir pavyko atgaut sumoketu saibikiu.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių