• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

golden media 990 spark problema

SAT ir Combo HD imtuvai

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

driukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: Tre Geg 22, 2013 9:51 pm
Susisiekti:

Re: golden media 990 spark problema

Standartinė driukas » Ant Lap 12, 2013 9:37 pm

Bonum 1 rašė:
driukas rašė:sveiki gal ne ce rasau bet turiu problema su tuneriu ijungiant visalaika butinasi (boot) o isjungent raso duomenys issaugomi kaip suprantu taip neturi buti gal ka nustatyt reikia ?GM 990
Meniu-Sistema-Pagrindiniai nustatymai-Ivairus nustatymai-Laukimo rezimas turi but "Isjungtas"
kaskodel raso angliskai( stanbay clock) bet isjunktas ? kas dar galetu buti ?

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: golden media 990 spark problema

Standartinė klarnetas » Tre Lap 13, 2013 10:27 am

jei bus nustatyta kad imtuvas greitai pasileistu - true/false(tuomet jis nevisiškai išsijungia) ir to užrašo nebus ,o jei bus pilnas išjungimas į budėjimo režimą ,bus parašyta ,kad duomenys išsaugomi ,bent pas mane taip .

Vartotojo avataras
Bonum 1
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 3648
Užsiregistravo: Pen Sau 05, 2007 10:46 pm
Miestas: Teleičiai palei Kauna
Susisiekti:

Re: golden media 990 spark problema

Standartinė Bonum 1 » Tre Lap 13, 2013 8:54 pm

driukas rašė:
Bonum 1 rašė:
driukas rašė:sveiki gal ne ce rasau bet turiu problema su tuneriu ijungiant visalaika butinasi (boot) o isjungent raso duomenys issaugomi kaip suprantu taip neturi buti gal ka nustatyt reikia ?GM 990
Meniu-Sistema-Pagrindiniai nustatymai-Ivairus nustatymai-Laukimo rezimas turi but "Isjungtas"
kaskodel raso angliskai( stanbay clock) bet isjunktas ? kas dar galetu buti ?
Power seiving mode-OFF

driukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: Tre Geg 22, 2013 9:51 pm
Susisiekti:

Re: golden media 990 spark problema

Standartinė driukas » Ket Lap 14, 2013 12:14 am

klarnetas rašė:jei bus nustatyta kad imtuvas greitai pasileistu - true/false(tuomet jis nevisiškai išsijungia) ir to užrašo nebus ,o jei bus pilnas išjungimas į budėjimo režimą ,bus parašyta ,kad duomenys išsaugomi ,bent pas mane taip .
dekuj is true pakeiceu false ir viskas ok :)

Vytcka13
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 927
Užsiregistravo: Ant Gru 25, 2007 5:09 pm
Miestas: Kaunas, Vilnius
Susisiekti:

Re: golden media 990 spark problema

Standartinė Vytcka13 » Pir Gru 22, 2014 4:49 pm

Na ką paaktyvinsim šią temą. Problema su imtuvu sekanti:
Įjungus šaltą imtuvą, visi kanalai rodo gerai, signalo lygis būna normalus (na gal neženkliai mažesnis nei ant manojo alien'o). Imtuvui bešylant signalo lygis nukrenta tiek, kad HD kanalai neberodo, SD vis dar rodo, na bet žemiau jau nekrenta. Žodžiu, jei aktyviai aušini procesorių, signalas pradeda stiprėti ir grįžta į normos ribas (kai aušintuvas šaltas). Kame problema, juk procesorius visur šyla... Ar jau imtuvui :sad: ?

gudzius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: Pen Lap 19, 2010 11:21 pm
Miestas: Kedainiai
Susisiekti:

Re: golden media 990 spark problema

Standartinė gudzius » Pir Gru 22, 2014 5:47 pm

Vytcka13 rašė:Na ką paaktyvinsim šią temą. Problema su imtuvu sekanti:
Įjungus šaltą imtuvą, visi kanalai rodo gerai, signalo lygis būna normalus (na gal neženkliai mažesnis nei ant manojo alien'o). Imtuvui bešylant signalo lygis nukrenta tiek, kad HD kanalai neberodo, SD vis dar rodo, na bet žemiau jau nekrenta. Žodžiu, jei aktyviai aušini procesorių, signalas pradeda stiprėti ir grįžta į normos ribas (kai aušintuvas šaltas). Kame problema, juk procesorius visur šyla... Ar jau imtuvui :sad: ?
Manau, kad procesoriaus problema. Pas mane su stacionariu kompu buvo panasios problemos. Pastaciau didziuli kuleri ir problema isisprende. Manau laikinai. :)

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9811
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: golden media 990 spark problema

Standartinė nerux » Tre Rgs 02, 2015 7:59 pm

Nekūriau naujos temos, pasiėmiau kliento imtuva patvarkyt a ten tokie reikalai:
mėginau tvarkyt GM spark reloaded meta sparke tokią klaidą IDENT Error - UNINITIATE!
ipūst naujesnio softo ssparko nesigavo
enigma isipūtė ale durnavoja sat, nustatymus tvarkingai padariau, signala suranda, skanuojant neranda kanalų, imečiau 36E favoritus naujai padarytus, imtuvas nesuderinamas rašo, patikrinu nustatymus viskas ok tik signalo nerodo, o jei parodo tai labai silpna ir truksi.
Tad ką patarsite protingieji kurmiai? :)
Zgemma H9 Combo 4K, Ustym 4K, Formuler nano Z, XIO MAX+, Toshiba REGZA 42VL863 LED Full HD 3D, H-H RE-DMPRO15 85E-30W, 36E

Vartotojo avataras
alternative
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 811
Užsiregistravo: Tre Geg 14, 2008 12:43 pm
Susisiekti:

Re: golden media 990 spark problema

Standartinė alternative » Tre Rgs 02, 2015 8:26 pm

Cia gelezine problema,pas rusus rase kad kazkokia mikruske pareina,bet enigma turetu veikti,yra toks vienas pas mane.Bandyki kitokia enigma,nors gal jau visai bus nudvieses.
Optibox E3HD

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: golden media 990 spark problema

Standartinė sieksnis » Tre Rgs 02, 2015 8:29 pm

"Užmuša" Sparkus naujas softas (mano nuomonė), tiksliau užmuša ne pats softas, o jei lieji kito imtuvo "bekapą" su aukštesne (t.y. naujausia) softo versija (o gal taip tiesiog sutapo). Papuolė pas mane neperseniausiai vienas Spark Reloaded aš jį tvarkingai paruošiau: iš naujo perrašiau softą, nuskenavau kanalus, sutvarkiau šarą, žodžiu viskas OK su juo, kadangi OK, kad kitą kartą nevargt pasidariau jo "bekapą" (pilną) ir tą "bekapą" po kelių dienų pabandžiau suleist kitam imtuvui ir... jame gavau tokį patį užrašą kaip pas tave: IDENT Error - UNINITIATE! Pasikapstęs internete supratau, jog kaput tam fliašui į kurį rašosi Sparkas. Labai daug nesigilinau, bet jo reanimacija jei teisingai supratau tik fiziškai jį pakeisti. Kadangi šis imtuvas turi antrą fliašą (Enigmai) tai suliejau į jį Neutrino-MP, sutvarkiau ir atidaviau klientui, žmogus patenkintas nes po Sparko Neutrino laksto kaip vėjas.
Aš dar pagalvoju, jog mano klaida galėjo būti tame, jog tame imtuve kuriame užmušiau Sparką, liejau "bekapą" su keliomis versijomis naujesniu softu, kaži kaip būtų buvę jei iš pradžių aš jame bučiau atnaujinęs tik programinę įrangą iki naujausios, ir tik po to kišęs "bekapą". O gal tiesiog susidėvėjo tas fliašas ir nuo senatvės "parėjo" ir taip sutapo tiesiog viskas.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9811
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: golden media 990 spark problema

Standartinė nerux » Tre Rgs 02, 2015 8:43 pm

spark ten stovi senukas softas, niekas nieko jau kokius 3 metus nėra naujines tam sparkuj, enigma sudėjau TaapatAR-P_OE2.0_alien, bet 36E signalo nemato, nustatymus nustačiau tokius pat kaip pas mane Vu+uno nustatyta enigmoj, nepadeda.
Gal kokia kita enigma parekomenduosit dėt?
Zgemma H9 Combo 4K, Ustym 4K, Formuler nano Z, XIO MAX+, Toshiba REGZA 42VL863 LED Full HD 3D, H-H RE-DMPRO15 85E-30W, 36E

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9811
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: golden media 990 spark problema

Standartinė nerux » Tre Rgs 02, 2015 9:05 pm

nesupratau, bet signalas šitam gm su enigma susitvarkė, kai dar sykį ijungiau pasižaist,
Bet dėje kai kuriu transponderių ypač kur HD kanalai susilpnėja signalas ir vaizda pamėto kvadratais galų gale nieko nerodo, gal ir selektoriui šakės :-P
Zgemma H9 Combo 4K, Ustym 4K, Formuler nano Z, XIO MAX+, Toshiba REGZA 42VL863 LED Full HD 3D, H-H RE-DMPRO15 85E-30W, 36E

arnie
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Tre Spa 05, 2011 11:36 am
Susisiekti:

Re: golden media 990 spark problema

Standartinė arnie » Tre Rgs 02, 2015 10:14 pm

nerux rašė:nesupratau, bet signalas šitam gm su enigma susitvarkė, kai dar sykį ijungiau pasižaist,
Bet dėje kai kuriu transponderių ypač kur HD kanalai susilpnėja signalas ir vaizda pamėto kvadratais galų gale nieko nerodo, gal ir selektoriui šakės :-P
Pagal viska iseina kad netinka tas tavo backupas del tuo tokios problemos paprastam senoviskam openui padedavo toks dalykas kaip numetimas i gamyklinius , bet enigmuoje greiciausiai tokio nera , siaip geriausia butu viska sudeti jam rankomis tai yra irasyti svaria enigma be pluginu priedu ir tada ziureti kas jam tinka ta ir deti ir nuskanuoti kanalus su paciu imtuvu nes dazna problema buna butent kanalu sudejimas per usb ar kaip nors kitaip neskanuojant su paciu imtuvu . Bet galima nueiti lengvesniu keliu pasiekoti kito enigmos backupo sukurto specialiai siam imtuvui tik reikia imti be kanalu saraso . 8)

klarnetas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3353
Užsiregistravo: Pen Vas 08, 2008 8:38 pm
Susisiekti:

Re: golden media 990 spark problema

Standartinė klarnetas » Ket Rgs 03, 2015 7:07 am

nerux rašė:spark ten stovi senukas softas, niekas nieko jau kokius 3 metus nėra naujines tam sparkuj, enigma sudėjau TaapatAR-P_OE2.0_alien, bet 36E signalo nemato, nustatymus nustačiau tokius pat kaip pas mane Vu+uno nustatyta enigmoj, nepadeda.
Gal kokia kita enigma parekomenduosit dėt?
aš su kitom enigmos versijom vargau ,kol neįrašiau openpli 4.0 ,buvo visko ir su signalu ir kanalų sąr. , dabar dirba gerai .Taapat versiją vos išbandęs ,iškart ištryniau GM supyko ,gal alienui tinka ,bet...

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)