• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Imtuvas + Multimedija + Kompiuteris

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė RamasG » Ant Lap 05, 2013 11:00 am

martini1 rašė:
RamasG rašė:Black Hole jau isleista 2.07 versija , vistik as nuo openpli gryzau ant blackole ,ant jos man kazkaip viskas daug maz dadaryta ,openpli 4.0 daug reikia dalyku prisukinet rankom paciam :)
dabar tik pastebejai ????. :-)
galvojau kad VU+ imtuvu programines irangos lygis panasus kaip DM bet pasirodo klydau ,nezinau kiek vandens tures nuteketi kad Vu+ dasivytu DM ,o seip Openpli img naudodavau su DM ir problemu jokiu nekildavo , aisku ir su Vu veikia bet vistiek neveikia su jokiu img tie dalykai kurie man reikalingi, Black Hole ne isimtis ten irgi kruva klaidu ir bugu ,tiesiog turim ka turim ir kitaip nebus,as rasiau Black Hole forume apie kai kurias problemas ,jie ju pataisyt negali nes kreivi draiveriai pas gamintoja ir reikia laukti pataisymo is gamintojo , o kada jis ten bus neaisku

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė baltutis » Ant Lap 05, 2013 8:54 pm

RamasG rašė:Black Hole jau isleista 2.07 versija , vistik as nuo openpli gryzau ant blackole ,ant jos man kazkaip viskas daug maz dadaryta ,openpli 4.0 daug reikia dalyku prisukinet rankom paciam :)
Ką jūs su tais imtuvais darote?
Sumečiau VIX imidžą, Mgcamd softcamą ir Hbbtv ir EPG pluginą ir viskas.
SAT rodo ir įrašinėja, IPTV rodo tik su įrašymu problemos. O šiaip visumoje nebeturiu jokių priekaištų ar reikalavimų.
Pasitaikė pora problemų su Hbbtv - nusiunčiau logus ir po poros dienų klaidos būdavo ištaisytos.
Sky UK IPTV

martini1

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė martini1 » Ant Lap 05, 2013 11:36 pm

RamasG rašė:
martini1 rašė:
RamasG rašė:Black Hole jau isleista 2.07 versija , vistik as nuo openpli gryzau ant blackole ,ant jos man kazkaip viskas daug maz dadaryta ,openpli 4.0 daug reikia dalyku prisukinet rankom paciam :)
dabar tik pastebejai ????. :-)
galvojau kad VU+ imtuvu programines irangos lygis panasus kaip DM bet pasirodo klydau ,nezinau kiek vandens tures nuteketi kad Vu+ dasivytu DM ,o seip Openpli img naudodavau su DM ir problemu jokiu nekildavo , aisku ir su Vu veikia bet vistiek neveikia su jokiu img tie dalykai kurie man reikalingi, Black Hole ne isimtis ten irgi kruva klaidu ir bugu ,tiesiog turim ka turim ir kitaip nebus,as rasiau Black Hole forume apie kai kurias problemas ,jie ju pataisyt negali nes kreivi draiveriai pas gamintoja ir reikia laukti pataisymo is gamintojo , o kada jis ten bus neaisku
as irgi taves paklausiu ka tu su tais imtuvais darai ,kad tau blogai???? man jis viska atstoja ,ir eina gerai :)

ziurek jame kiek pliusu.
1.Labai greitas.
2.solo2 vaizdo kokybej dar neprilygi nei vienas imtuvas ir biudzetiniu kaip jus megstate vadinti.
3.Youtube groja.
4.kanalus atidaryneja akimirksniu ,nesvarbu ar jis koduotas ar ne.
5.irasymas veikia nepriekaistingai.
6.Epg veikia nepriekaistingai.
7.Galima isimesti Opera brouwseri ,bus kaip pc jai kas neturi kompo. :)
8.Radijas internetu veikia nepriekaistyngai.
9.Vaizdas vaizde veikia pujkiai.
10.ir paskutinis ats geriausias ,kad strymas eina be jokiu priekaistu.

isvardinau kone pacius bent man geriausius pliusus is solo2 ,tad nezinau ka tu nori kad jis dar tau darytu. :grin:

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė RamasG » Tre Lap 06, 2013 8:45 am

pabandysiu atsakyt dar karta :)
DM7020HD su silpnesniu procesoriu o greitis toks pats kaip pas Vu+DUO2 ,VU+ tik greiciau uzsikrauna po enigmos restarto ,kaip ir viskas, pliusai ant vu baigesi :)
distancinis geresnis pas DM , o man kritiniai dalykai kad Vu nepalaiko asf kodeku ,ir flac formata per media plejeri groja tik po viena faila , visa kita nieko nesiskiria nuo dm ir nesvarbu koks tas dm ar kinietis ar originalas ,del vaizdo kokybes tai subjektyvus reikalas ,vienam vienas atspalvis patinka kitam kitas ,bet galiu pasalyt tik tiek kad vu nerodo geriau uz eilini opena kuris kainuoja palei 300lt tai tiek

martini1

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė martini1 » Tre Lap 06, 2013 8:17 pm

RamasG rašė:pabandysiu atsakyt dar karta :)
DM7020HD su silpnesniu procesoriu o greitis toks pats kaip pas Vu+DUO2 ,VU+ tik greiciau uzsikrauna po enigmos restarto ,kaip ir viskas, pliusai ant vu baigesi :)
distancinis geresnis pas DM , o man kritiniai dalykai kad Vu nepalaiko asf kodeku ,ir flac formata per media plejeri groja tik po viena faila , visa kita nieko nesiskiria nuo dm ir nesvarbu koks tas dm ar kinietis ar originalas ,del vaizdo kokybes tai subjektyvus reikalas ,vienam vienas atspalvis patinka kitam kitas ,bet galiu pasalyt tik tiek kad vu nerodo geriau uz eilini opena kuris kainuoja palei 300lt tai tiek
matai jai tau nerodo geriau tai tu arba nemoki nusistatyti rezoliucijos ar kaip nesuprantu tau akys silpnos ,nes turejau ta opena turejau ir se dm :grin: padielka ,tai patykek nera ka lyginti su Vu :grin: kaip zmonems nedasunta ir net neatkreipi demesio i kaina,ar tu zinai kodel jis tiek kainuoja?
ar tu bandej kada nors koki klona lyginti su originalu?
ten tu parasej pora minusiuku kurie man asmeniskai visiskai nekliuna,ar zinai kodel skiresi klonas nuo originalo? ogi beveik vieskuom pirma tai kaina, antra tai kokybe.... ir kuo pigesnis imtuvas ar dar koks sudeliokas arba klonas tuo jis skiresi pora kart visiskai nuo brangesnio dikto arba pora kart chujovesnis uz originala.
taip ,kad patykek turejau begales tu imtuvu dabar testuoju klientam STARTRACK JO MENIU VISISKAI KAIP AMIKO MINI O SKIRTUMO NERA NEI ANT VAIZDO NEI ANT PACIO JO EJIMO pigus kaip sakant tik tam ,kad ziureti,TOKIUS STATAU KLIENTAMS ir nepasakok ,kad kasno neismao zmogus tas kuris perka tuscius imtuvus pasduoda jau paruostus ,taip ,kad tu matau kaip olesubas ziuri i knyga ir mato spyga ,skirtumo jokio nepastebit.

stai keletas foto.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

samis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1555
Užsiregistravo: Sek Lap 19, 2006 10:46 pm
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė samis » Tre Lap 06, 2013 8:54 pm

Dar pasigirkit pas kurį imtuvą HDD diskas tyliau sukasi ar ventiliatorius mažiau ūžia. Kai ginčijasi du profesionalai, daugiau naudingos informacijos vartotojams išlenda. Taigi drąsiau, vyručiai... :-D

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė RamasG » Tre Lap 06, 2013 10:04 pm

samis rašė:Dar pasigirkit pas kurį imtuvą HDD diskas tyliau sukasi ar ventiliatorius mažiau ūžia. Kai ginčijasi du profesionalai, daugiau naudingos informacijos vartotojams išlenda. Taigi drąsiau, vyručiai... :-D
pas DM 7020HD ventiliatoriaus isvis nera nes jo tiesiog nereikia jis nekaista :)
del hdd tai as idejas 2.5 hdd i dm ir i vu tai nesigirdi nei pas viena nei pas kita ,
o dabar biskuti del kolegos martini1 saunu kad jums vu rodo geriausiai ,del vaizdo kokybes gincitis beprasmiska , jis man nera geriausio vaizdo etalonas , o kas rodo gerai ,o kas nelabai as atskirti galiu ir su akimis aciu dievui man viskas tvarkoj , kaip susireguliuoti autorezoliucijos plugina irgi moku ,seip pirma antena pastaciau tinkline 1991 metais nuo tada ir pradejau dometis sat iranga , tai jei as cia pradeciau krauti nuotraukas kiek ir kokiu imtuvu as per savo rankas praleidau tai nusibostu ir jums ir man :) del dm klonu tai galiu pasakyt tiek ,rankuose turejau visu siai dienai isleistu dm modeliu klonus taip pat ir originalus visus turejau , galiu paskyti kad klono ir originalo vaizdo kokybe nesiskiria niekom ,ir jus jos neatskirsit nes jie rodo vienodai , kitas reikalas kad klonai prasciau surinkti ir simke ne originalas o kitos detales tokios pat kaip originalo procesorius irgi toks pat ,gal jus jo nebuvot nei vieno issiardes ir vidaus nematet siulau isardyt ir paziuret ,tada gal bus jums aiskiau , garantuoju kad jei as jums pajungciau du imtuvus ir nerodyciau kas pajungta prie tv bet jus ziuretumet tik vaizdeli ekrane jus neatspetumet rodo klonas ar originalas,nei vienam poste nepaminejau kad jus kazko neismanot ,as jusu asmeniskai nepazystu ir nieko teigti negaliu ,jus ten giretes kad paimat nauja imtuva ir ji kazkaip paruosiat klientui , tai ka ten ruosti irasyt sena bacupa ?

Vartotojo avataras
rolf2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 11:40 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė rolf2 » Tre Lap 06, 2013 10:26 pm

samis rašė:Dar pasigirkit pas kurį imtuvą HDD diskas tyliau sukasi ar ventiliatorius mažiau ūžia. Kai ginčijasi du profesionalai, daugiau naudingos informacijos vartotojams išlenda. Taigi drąsiau, vyručiai... :-D
profesionalai tai cia tikrai ne du, vienas biski link Paveikslėlis

martini1

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė martini1 » Tre Lap 06, 2013 11:19 pm

RamasG rašė:
samis rašė:Dar pasigirkit pas kurį imtuvą HDD diskas tyliau sukasi ar ventiliatorius mažiau ūžia. Kai ginčijasi du profesionalai, daugiau naudingos informacijos vartotojams išlenda. Taigi drąsiau, vyručiai... :-D
pas DM 7020HD ventiliatoriaus isvis nera nes jo tiesiog nereikia jis nekaista :)
del hdd tai as idejas 2.5 hdd i dm ir i vu tai nesigirdi nei pas viena nei pas kita ,
o dabar biskuti del kolegos martini1 saunu kad jums vu rodo geriausiai ,del vaizdo kokybes gincitis beprasmiska , jis man nera geriausio vaizdo etalonas , o kas rodo gerai ,o kas nelabai as atskirti galiu ir su akimis aciu dievui man viskas tvarkoj , kaip susireguliuoti autorezoliucijos plugina irgi moku ,seip pirma antena pastaciau tinkline 1991 metais nuo tada ir pradejau dometis sat iranga , tai jei as cia pradeciau krauti nuotraukas kiek ir kokiu imtuvu as per savo rankas praleidau tai nusibostu ir jums ir man :) del dm klonu tai galiu pasakyt tiek ,rankuose turejau visu siai dienai isleistu dm modeliu klonus taip pat ir originalus visus turejau , galiu paskyti kad klono ir originalo vaizdo kokybe nesiskiria niekom ,ir jus jos neatskirsit nes jie rodo vienodai , kitas reikalas kad klonai prasciau surinkti ir simke ne originalas o kitos detales tokios pat kaip originalo procesorius irgi toks pat ,gal jus jo nebuvot nei vieno issiardes ir vidaus nematet siulau isardyt ir paziuret ,tada gal bus jums aiskiau , garantuoju kad jei as jums pajungciau du imtuvus ir nerodyciau kas pajungta prie tv bet jus ziuretumet tik vaizdeli ekrane jus neatspetumet rodo klonas ar originalas,nei vienam poste nepaminejau kad jus kazko neismanot ,as jusu asmeniskai nepazystu ir nieko teigti negaliu ,jus ten giretes kad paimat nauja imtuva ir ji kazkaip paruosiat klientui , tai ka ten ruosti irasyt sena bacupa ?
Nemaisykite Profisionalu,kurie kure ir kurie tik naudojasi tuo kas jau yra sukurta :grin: :grin: Asameniskai neesu joks profas ,bet jai man reikia pasirinti koki imtuva ar koki kita daikta ir ji pratestuoti ir sulyginti,tai patykek neesu is tu kuriuos lengva apsukt ,kad patykeciau jai kas kabina makaronus is patirties sakau :grin:
mes esame megejai visis savotiski,kiti daugiau mate visko kiti maziau.

zmogau matai tavo statytos antenos buvo 1991 ir nebuvo tokie laikai kaip ,kad dabar buvo imtuvu tik keletas tad nera ka lyginti su dabartine situacija ,o siaip as backupa pasidarau pats ,paruosimas imtuvo turiu omenij jai zmogus pasuka man ir praso kokio normalaus imtuvo as jam suteikiu viska net favoritai imesti jau buna ,LT LV IR EN kalbomis,jis gaves imtuva jau dziaugesi ,kad nereikia ieskoti ir klaidzioti tarp 700 ar 500 kanalu ir ieskoti kokio tv3 Lt ar Animal planet,
dabar antra as atskirciau tikrai klona ir originala is kokybes ,nori tykek nori ne bet tikrai atskirciau,nes turejau ir maciau kaip rodo DM se klonas ir Kaip rodo originalai VU uno ,solo ir solo2.

dabar del klonu pasaulio as patykek isitikinau savo akimis kai nusipirkau uz 20£ kinietiskus du Smargo readerius :grin: tai tu patykek as specialiai isardziau ir zinai kame problema??? o tame ,kad padaryta ziauriai blogai ,na turiu galvoja nukopijuota,netgi litavimo schemoja radau klone tokiu bizabraziju ,kad nebuvau rades oroginaleme,nes kaip atsiunte originalu readeri is Italijos Argolio firmos ,patykek as ji taipogi isardziau ir pazejau kas skiresi tai zinok praktiskai viskas vienodai ,bet pastebejau ,kad klona gali atskirti net is sulytuotu schemu,nes buvo liulys uzdetas cino ten kur nebuvo originaleme readerija. antra kokybe buvo tokia pat,kol jis man neuzlinko vos imetus i PC :-) tiesa visas galas klibejo usb kur kisas i pacia skyle,o naujas net nei krust. tad isvada tokia pasidariau klonais visada bus klonais o originalas bus originalas,nes as naudojau dm500 klona daugiau nei metus ,tai nusipirkus vu+solo2 zinok nera ka lyginti. :grin: nes ant puletlio pyrstai neskauda spaudant solo2 ko nepasakyciau apie dremo klona,antra funkcijos atliko kai kures tiksliau puse funkciju kokias atlieka maniskis solo2,ir jai nori kanors instaliuoti pikonus kokius ar dar ka zinok reik eit visiskai kitokiu keliu nei originalas ,na daug sunkiau. :grin: taiva man tie klonai ir liks klonais.

martini1

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė martini1 » Tre Lap 06, 2013 11:43 pm

Tiesa Gerb Cvyko paklausiu ,kaip ten su tais 16 kanalu kurieos sugeba solo2 irasyti Vienu metu aaaaa?????
jis yra rase ,kad tipo solo2 gali irasyti 16 kanalu vienu metu :grin: tai pala visu pirma reik pasiziureti Kiet tas solo2 turi imtu imontuotu ividu ,kad jis tiek gali irasyti :D
zodziu manau nusisnekejo zmogelis kaip turi but Tiesiok sake ,kas jam sove i galva net negalvojas. :) pasakyk kaip jis sugebejo irasyti tuos kanalus vienu metu jai as viena kanala irasyneju o kita ziuriu ,bet jai noriu pasijunkti dar ir stryma per placete ,man imtuvas pats paraso kad nera laisvo imtuvo. :grin:

Tad gerb Cvykas pasakyk kuris ten tas zmogus testavo ir kaip tai galima padaryti ,tarkim man,jai tu atsakysi i klausima tada as viesai atsiprasysiu ,kad nezinojau ,bet jai ne kazi ka tu darysi??? ar vel istynsi tas sms kures rasau nes kaskas ziauriai megsta redaguot postus ir palieka tuos kuire jimes reikalyngi.

sitai tavo parasyta. ....
Re: Vu+ solo2 backup imidzai

Standartinė cvykas » Pir Kov 11, 2013 10:19 am

burbulas rašė:]
aciu kad isbandej ,bet tu neturi solo2 kaip cia isbandej??? ir manau ne i ta tema irasej



Tiek pas uno tiek pas solo2 neturi skirtis funkcijos tos pacios grupes imidzuose.
Kad isklaidyti abejones,nors as ir labai nebegstu tu pikonu,specialiai isirasiau juos per pluginus tiesiai i usb fleshke.Fleshke imtuve primontuota kaip media/usb. Jokiu problemu,pikonus rodo.Imtuvas Solo2 kanalus perjungia taip pat greitai kaip ir be pikonu.
Dabar strymas. Isijungus Webif per kompa rodo be jokiu problemu. Apie toki stryma ejo kalba?
Dar daugiau, yra zmogus kuris dare testa noredamas suzinoti kiek vienu metu Vu+Solo2 gali irasyti kanalu.Ne paprastu o HD kanalu. Tai irase 14 kanalu :-) Aisku,tokio dalyko niekada nereikes bet del bendros informacijos apie Solo2 galinguma tai reikia pamineti.

http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 65&t=16442

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė avokadas » Tre Lap 06, 2013 11:44 pm

martini1 rašė:
RamasG rašė:
samis rašė:Dar pasigirkit pas kurį imtuvą HDD diskas tyliau sukasi ar ventiliatorius mažiau ūžia. Kai ginčijasi du profesionalai, daugiau naudingos informacijos vartotojams išlenda. Taigi drąsiau, vyručiai... :-D
pas DM 7020HD ventiliatoriaus isvis nera nes jo tiesiog nereikia jis nekaista :)
del hdd tai as idejas 2.5 hdd i dm ir i vu tai nesigirdi nei pas viena nei pas kita ,
o dabar biskuti del kolegos martini1 saunu kad jums vu rodo geriausiai ,del vaizdo kokybes gincitis beprasmiska , jis man nera geriausio vaizdo etalonas , o kas rodo gerai ,o kas nelabai as atskirti galiu ir su akimis aciu dievui man viskas tvarkoj , kaip susireguliuoti autorezoliucijos plugina irgi moku ,seip pirma antena pastaciau tinkline 1991 metais nuo tada ir pradejau dometis sat iranga , tai jei as cia pradeciau krauti nuotraukas kiek ir kokiu imtuvu as per savo rankas praleidau tai nusibostu ir jums ir man :) del dm klonu tai galiu pasakyt tiek ,rankuose turejau visu siai dienai isleistu dm modeliu klonus taip pat ir originalus visus turejau , galiu paskyti kad klono ir originalo vaizdo kokybe nesiskiria niekom ,ir jus jos neatskirsit nes jie rodo vienodai , kitas reikalas kad klonai prasciau surinkti ir simke ne originalas o kitos detales tokios pat kaip originalo procesorius irgi toks pat ,gal jus jo nebuvot nei vieno issiardes ir vidaus nematet siulau isardyt ir paziuret ,tada gal bus jums aiskiau , garantuoju kad jei as jums pajungciau du imtuvus ir nerodyciau kas pajungta prie tv bet jus ziuretumet tik vaizdeli ekrane jus neatspetumet rodo klonas ar originalas,nei vienam poste nepaminejau kad jus kazko neismanot ,as jusu asmeniskai nepazystu ir nieko teigti negaliu ,jus ten giretes kad paimat nauja imtuva ir ji kazkaip paruosiat klientui , tai ka ten ruosti irasyt sena bacupa ?
Nemaisykite Profisionalu,kurie kure ir kurie tik naudojasi tuo kas jau yra sukurta :grin: :grin: Asameniskai neesu joks profas ,bet jai man reikia pasirinti koki imtuva ar koki kita daikta ir ji pratestuoti ir sulyginti,tai patykek neesu is tu kuriuos lengva apsukt ,kad patykeciau jai kas kabina makaronus is patirties sakau :grin:
mes esame megejai visis savotiski,kiti daugiau mate visko kiti maziau.

zmogau matai tavo statytos antenos buvo 1991 ir nebuvo tokie laikai kaip ,kad dabar buvo imtuvu tik keletas tad nera ka lyginti su dabartine situacija ,o siaip as backupa pasidarau pats ,paruosimas imtuvo turiu omenij jai zmogus pasuka man ir praso kokio normalaus imtuvo as jam suteikiu viska net favoritai imesti jau buna ,LT LV IR EN kalbomis,jis gaves imtuva jau dziaugesi ,kad nereikia ieskoti ir klaidzioti tarp 700 ar 500 kanalu ir ieskoti kokio tv3 Lt ar Animal planet,
dabar antra as atskirciau tikrai klona ir originala is kokybes ,nori tykek nori ne bet tikrai atskirciau,nes turejau ir maciau kaip rodo DM se klonas ir Kaip rodo originalai VU uno ,solo ir solo2.

dabar del klonu pasaulio as patykek isitikinau savo akimis kai nusipirkau uz 20£ kinietiskus du Smargo readerius :grin: tai tu patykek as specialiai isardziau ir zinai kame problema??? o tame ,kad padaryta ziauriai blogai ,na turiu galvoja nukopijuota,netgi litavimo schemoja radau klone tokiu bizabraziju ,kad nebuvau rades oroginaleme,nes kaip atsiunte originalu readeri is Italijos Argolio firmos ,patykek as ji taipogi isardziau ir pazejau kas skiresi tai zinok praktiskai viskas vienodai ,bet pastebejau ,kad klona gali atskirti net is sulytuotu schemu,nes buvo liulys uzdetas cino ten kur nebuvo originaleme readerija. antra kokybe buvo tokia pat,kol jis man neuzlinko vos imetus i PC :-) tiesa visas galas klibejo usb kur kisas i pacia skyle,o naujas net nei krust. tad isvada tokia pasidariau klonais visada bus klonais o originalas bus originalas,nes as naudojau dm500 klona daugiau nei metus ,tai nusipirkus vu+solo2 zinok nera ka lyginti. :grin: nes ant puletlio pyrstai neskauda spaudant solo2 ko nepasakyciau apie dremo klona,antra funkcijos atliko kai kures tiksliau puse funkciju kokias atlieka maniskis solo2,ir jai nori kanors instaliuoti pikonus kokius ar dar ka zinok reik eit visiskai kitokiu keliu nei originalas ,na daug sunkiau. :grin: taiva man tie klonai ir liks klonais.
Idomu, ar ateis kada laikas, kai Tu pats juoksies is savo postu !? Nes dabar visiskai nerauki apie STB hardware'a, kas is ko susideda, kas uz ka atsakingas, kas ka ir kaip valdo, kuom vieni ar kiti skiriasi, kodel vieni pigus kiti brangus.
Gaila man RamasG sugaisto laiko bandant nor kiek uzvesti Tave ant kelio - bet Tu skirtuma matai tik kainos etiketeje.
Paveikslėlis

martini1

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė martini1 » Ket Lap 07, 2013 12:00 am

Matai zinove ,as esu paprastas vartotojas ,ir nelendu taip i vidu ir nejieskau kas uz ka atsakyngas kaip sutvarkytas pats procesorius ir kodel jis greitesnis ,jai as lysciau taip toli ir pradeciau gilintis ,man laiko butu mazai pragyventi,o kur dar skirimas laiko seimai ,darbuj poilsiuj hobiuj???sportuj? tu ka manai ,kad as toks tupas ir gyvenima atidavyneju veltuj pudamas prie kompo??? ir gaisdamas savo laika??? tu manai ,kad as is to gal pinigus uzdyrbu???? as neesu kaskoks entuziastas ir patykek zinau kodel ir matau kaip veikia brangesnis daiktas ,tad tu irgi cia neupink zmoniu su savo teorijom nes as netupas,esi pasventes turbut visa gyvenima prie kompo??? kazi kaip dar su tokiais zmonos gyvena. :-) na cia ne mano reikalas as tau aiskiai pasakiau esu naudotojas ir man nefiga neidomu kas ir is ko sudeta ,as matau daikta matau kaip jis veikia,kokias funkcijas atlieka,ir man to uztenka palyginu su kaitais ir pasidarau isvadas pats. cia tas pats kaip lyginti HDD kureme idskas sukasi ir paimti naujus hdd be disko ,tai ten zinok Win usikrauna vapse per 10 sekundziu jie tiesiog skrarido,o ju kaina matej??????? pirmas ir paskutinis dalykas jai kaina is normalios firmos uzmesta ,tai gali teigti ,kad nebus kaskoks sudas padarytas sita isikalk i galva ir paprastas vartotojas ir tas kuris nieko nesimano paklaus kodel brangu ,ir kodel pigu,nes nuo kainos priklauso beveik viskas. :grin:

Vartotojo avataras
rolf2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 11:40 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė rolf2 » Ket Lap 07, 2013 12:15 am

martini1 rašė:...kazi kaip dar su tokiais zmonos gyvena... Paveikslėlis
jo, maniske po pirmos minutes nuo tokio "rasytojo" begtu neatsisukdama ...

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė olesub » Ket Lap 07, 2013 8:12 am

Bet kas per žmogaus būdas visuomet su visais ginčytis. Ir nesvarbu jog oponentas daugiau žinantis, visvien savo kreivas mintis kliedės... Atrodo jau artėja prie suaugusio amžiaus, bet visvien elgiasi kaip mažvaikis
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė Neoromancer » Ket Lap 07, 2013 8:42 am

Kuo daugiau išleista pinigų, tuo vaizdo kokybė geresnė :grin: :D
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė olesub » Ket Lap 07, 2013 8:51 am

Neoromancer rašė:Kuo daugiau išleista pinigų, tuo vaizdo kokybė geresnė :grin: :D
Jo jo, bet TV turi neskaitant 3D modelių pačios žemiausios klasės ir pigiausią. Kažkaip nesueina galai, solo2 brungiausias o tv pigiausias. Arba DM7020HD juk dar brangesnis už solo2, tai turėtų ir rodyti geriau :D
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė RamasG » Ket Lap 07, 2013 8:55 am

viskas tvarkoj zmogus turi susidares savo nuomone ir jos laikosi as laikausi savo numones , jei jam taip atrodo tegu taip ir lieka ,nematau prasmes gincitis ir gilintis i teorijas :)
P.S o del zmonos ,jei cia buvo taikyta man ,tai gal ji tiesiog nezino kad as "profas" kaip gerbiamas martini1 raso ,todel pas mane kaip ir viskas gerai :)

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė vytas121 » Ket Lap 07, 2013 9:02 am

olesub rašė:
Neoromancer rašė:Kuo daugiau išleista pinigų, tuo vaizdo kokybė geresnė :grin: :D
Jo jo, bet TV turi neskaitant 3D modelių pačios žemiausios klasės ir pigiausią. Kažkaip nesueina galai, solo2 brungiausias o tv pigiausias. Arba DM7020HD juk dar brangesnis už solo2, tai turėtų ir rodyti geriau :D
Liko isbandyti http://www.sat-world.de/cgi-bin/satworl ... W&PID=DwDe
Manau mintys turetu pasikeisti... ale ziuriu jau atpige gerokai,gal ir man susigundyti,busiu antras po Remigijaus.
Truputi senesnis modelis http://www.ebay.de/itm/Reelbox-Avantgar ... 080wt_1069 visai nebaidanti kaina
P.S.Idomu kur dingo forumietis Remigijus is pajurio?
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

martini1

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė martini1 » Ket Lap 07, 2013 8:04 pm

RamasG rašė:viskas tvarkoj zmogus turi susidares savo nuomone ir jos laikosi as laikausi savo numones , jei jam taip atrodo tegu taip ir lieka ,nematau prasmes gincitis ir gilintis i teorijas :)
P.S o del zmonos ,jei cia buvo taikyta man ,tai gal ji tiesiog nezino kad as "profas" kaip gerbiamas martini1 raso ,todel pas mane kaip ir viskas gerai :)
ramas kas kaip turbut Vienintelis protingiausiai parase ,kad niekas cia nesigincija ,tiesiog tai yra nuomones,o del skirtumu ,tai nera problemu ,ju visada bus. :)
bet noreciau isgirsti ir gerb Cvyko kaip jis ten tuos 14 kanaliuku irase vienu metu i Solo2 ??? na as pasakysiu tik tiek ,kad tarp musu draugu ir nera zmoniu kurie megsta Cesinti ,na trumpai tarent skleisti netiesa ir meluoti..... tad todel man labai tokie zmones nepatynka ,Olegas skleide savo dezimformacija apie Solo2 pulteli kuris pasmane turejo jau atsilupti kaskoks blozgutis ,bet niekas nei is tolo nesilupa,antra Cvykas cia skiedzia kaskokias nesamones PIe irasa 14 kanalu ir vieenu metu tik isiklausykite kaip nusisnekejo ir viesai. kazi ne geda tokias pievas skleisti??? man asmneiskai vienodai ,bet kartais paziurek is sono atrodo tokie visis asai ,bet kaip paskaitai tokias pievas kures jie sneka kuriuos pamynejau ,tai zinai nekyla liezuvis pasakyt ,kad jis asas ir kazka ismano,man tokie zmones nepatinka kurie meluoja ir taskas. o Kad kaskas sneka apie mane kad nedabrendes nesubrendes ir t.t.nes uz ekrano lengva sneketi ,o kazi pasneket akis i aki galetu ar ne???? cia irgi savotiskas zmogaus nusistatimas pliupti apie kita visiskai nesamones tada gerbemieji gerbkit kitus ir save nes cia matau Olegai visokie cvykai su portalais ,pazekit patys kokiu pievu prirase esat :D :D :D :D na tebu nie kaip visada jus teisus :grin:
i kaina kaip mynejau ieina viskas ir kokybe ir daiktas kuris normaliai padarytas,o ne sudo gabalas kuris rodo ir nemoka tokiu dalyku kaip youtube net rodyti ,o ant dezes raso tipo yra youtubas ir rodo. :-)

martini1

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė martini1 » Ket Lap 07, 2013 8:17 pm

antras dalykas Tokie Olegai visokie ziuriu labai megsti svetimus pinigus skaiciuoti :) ziuri kas ka geriau turi ,matai man vietos butu po mano parasu mazai jai pradeciau rasyt tai ka as turiu ,o kai kas tai daro ir pujkuojasi,nesvarbu ,kad sat yra pagrindinis tai net tv surase ir visokius telefonus ir t.t. ir niekas net nepastebi, o tokius kaip tu tai nafik i barzda ir per tvora. :D tau dar iki manes toli zmogau ir buk tu geras nepavydek kas ka turi ir kas kuom naudojasi kreivas Olegai tai esi tu pats ir nevadink kitu kreivais su kreivom mintim nes cia taip tik tau atrodo, tu kreivas jau vien Lietuvoj gyvendamas mano nuomone esi ziauriai kreivas ,taip kad mano nuomone yra mano o savo nuomone pasilik sau.jai moki skaiciuot svetima turta palei verte tai as tau pasakysiu atvirai ir teisybe ,nematej pasaulio ir nematysi ,ubagas buvai ubagas ir liksi.Nelysk i svetima darza. :grin:

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė Kiesa2 » Ket Lap 07, 2013 8:26 pm

martini1 rašė:antras dalykas Tokie Olegai visokie ziuriu labai megsti svetimus pinigus skaiciuoti :) ziuri kas ka geriau turi ,matai man vietos butu po mano parasu mazai jai pradeciau rasyt tai ka as turiu ,o kai kas tai daro ir pujkuojasi,nesvarbu ,kad sat yra pagrindinis tai net tv surase ir visokius telefonus ir t.t. ir niekas net nepastebi, o tokius kaip tu tai nafik i barzda ir per tvora. :D tau dar iki manes toli zmogau ir buk tu geras nepavydek kas ka turi ir kas kuom naudojasi kreivas Olegai tai esi tu pats ir nevadink kitu kreivais su kreivom mintim nes cia taip tik tau atrodo, tu kreivas jau vien Lietuvoj gyvendamas mano nuomone esi ziauriai kreivas ,taip kad mano nuomone yra mano o savo nuomone pasilik sau.jai moki skaiciuot svetima turta palei verte tai as tau pasakysiu atvirai ir teisybe ,nematej pasaulio ir nematysi ,ubagas buvai ubagas ir liksi.Nelysk i svetima darza. :grin:
O tai discovery gryzai.?Tai neistveri be forumo?Toliau nori s.u.d.a p.a.m.a.l.t ir pasigyrt? :D O beje kodel tavo nikas dabar ne discurbulas? :D

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė olesub » Ket Lap 07, 2013 8:34 pm

Pirma apie finansus nerašiau, antra rašiau jog nesueina galai kai rašai jog tik brangūs daiktai gali gerai rodyti, o pats naudoji pigieną. Trečia kažko nepamenu apie atsilupimus. Greičiausiai kaip visada iki galo neskaitai arba paprasčiausiai nedašunta ką rašau. Va kad apsidrasko blizgi pulto dalis, tą tai rašiau. Ir dar vienas patarimas: nežiūrėk į kiekvieną forumiečio pasisakymą kaip į priešišką
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė cvykas » Ket Lap 07, 2013 8:43 pm

martini1 rašė:Tiesa Gerb Cvyko paklausiu ,kaip ten su tais 16 kanalu kurieos sugeba solo2 irasyti Vienu metu aaaaa?????
jis yra rase ,kad tipo solo2 gali irasyti 16 kanalu vienu metu :grin: tai pala visu pirma reik pasiziureti Kiet tas solo2 turi imtu imontuotu ividu ,kad jis tiek gali irasyti :D
zodziu manau nusisnekejo zmogelis kaip turi but Tiesiok sake ,kas jam sove i galva net negalvojas. :) pasakyk kaip jis sugebejo irasyti tuos kanalus vienu metu jai as viena kanala irasyneju o kita ziuriu ,bet jai noriu pasijunkti dar ir stryma per placete ,man imtuvas pats paraso kad nera laisvo imtuvo. :grin:

Tad gerb Cvykas pasakyk kuris ten tas zmogus testavo ir kaip tai galima padaryti ,tarkim man,jai tu atsakysi i klausima tada as viesai atsiprasysiu ,kad nezinojau ,bet jai ne kazi ka tu darysi??? ar vel istynsi tas sms kures rasau nes kaskas ziauriai megsta redaguot postus ir palieka tuos kuire jimes reikalyngi.
martini1 rašė:
bet noreciau isgirsti ir gerb Cvyko kaip jis ten tuos 14 kanaliuku irase vienu metu i Solo2 ??? na as pasakysiu tik tiek ,kad tarp musu draugu ir nera zmoniu kurie megsta Cesinti ,na trumpai tarent skleisti netiesa ir meluoti..... tad todel man labai tokie zmones nepatynka ,Olegas skleide savo dezimformacija apie Solo2 pulteli kuris pasmane turejo jau atsilupti kaskoks blozgutis ,bet niekas nei is tolo nesilupa,antra Cvykas cia skiedzia kaskokias nesamones PIe irasa 14 kanalu ir vieenu metu tik isiklausykite kaip nusisnekejo ir viesai. kazi ne geda tokias pievas skleisti??? man asmneiskai vienodai ,bet kartais paziurek is sono atrodo tokie visis asai ,bet kaip paskaitai tokias pievas kures jie sneka kuriuos pamynejau ,tai zinai nekyla liezuvis pasakyt ,kad jis asas ir kazka ismano,man tokie zmones nepatinka kurie meluoja ir taskas. o Kad kaskas sneka apie mane kad nedabrendes nesubrendes ir t.t.nes uz ekrano lengva sneketi ,o kazi pasneket akis i aki galetu ar ne???? cia irgi savotiskas zmogaus nusistatimas pliupti apie kita visiskai nesamones tada gerbemieji gerbkit kitus ir save nes cia matau Olegai visokie cvykai su portalais ,pazekit patys kokiu pievu prirase esat :D :D :D :D na tebu nie kaip visada jus teisus :grin:
i kaina kaip mynejau ieina viskas ir kokybe ir daiktas kuris normaliai padarytas,o ne sudo gabalas kuris rodo ir nemoka tokiu dalyku kaip youtube net rodyti ,o ant dezes raso tipo yra youtubas ir rodo. :-)
Girdi tu lietuviškas anekdote ten už jūrų marių ir kloune su žirnio dydžio smegenim gal užteks manyti kad visi tokie apsišauke triochalai kaip tu :D Nebevažiuok tu i Lietuvėle ir nebesidaryk tu sau gėdos ereli. Nu blyn tikrai gyvenime nesu sutikes tokio buko kirvio:))) Melagiau tu melagiau, tau net mėnulyje varnos akis iškapotų už toki savo triochala. Profesionae tu, nugyvenes dar koki 50 meteliu vistiek Ramo nepavysi. Jau kiek tamstai dievas dave tai tikrai tikrai daugiau neturesi. Ir nemeluok kad jau gudras nes nes smegenų kiekis nedides. Tu taip lengvai paėmei ir sumastei kad aš, Cvykas, be jokio tikslo sumelavau dėl tų vienu metu rašomų 16 Full HD kanalu? Manai sažiningi žmonės viešai apsimeluoja? Na sutik su tuom kad ne tavo smegenėlėms suprasti kaip vienu metu irašyti tiek aukštos raiškos kanalu. Ir net visa nakti pagalvojes imsi bandyma daryti, bet nenutuoksi kad tokiam bandymui turi buti isidėjęs SSD diska:)))
Ir šiuom žmogumi jeigu nebučiau tikrai tikėjęs tai net ir forume nebučiau apie tai užsiminęs. Jis Rusijoje jaučiu vienas iš kokių triju geriausių profų kurie bele ka padaro su Enigma2. Jaučiu jeigu uzsimanytu tai i Toyota ikištu ši softa. Bet aišku jeigu tai butum pasakęs tu tai bučiau visur kitur tilėjęs it vandens i burna pripylęs nes nenoriu kad mane už 5 sekundžių nušautų pirma pasitaikiusi bobutė:))) Nešioji tu burbule sugebėjimą vieną. Bet tik vieną nes daugiau tik šlapia vieta iš tamstos. Dar drysti čia lygintis ir lenktyniauti tokiu būdu bandydamas igyti pripažinimą. Na baik tu bajerius, pripažinimas visai ne tokiu būdu igyjamas:))) Dar ir imtuva kažkoki nufotkino noredamas kad juom patikėtų jog yra didis meistras :D Dieve mano, pamenu mano vaikas būdamas 10 metų kažką panašaus buvo surezgęs. Nu kada tu užaugsi :D

O dabar apie faktą del kurio nei šis nei tas,irodynėjo savo "profesionaluma", tik pys't ir Cvykas užkliuvo :D .Nu jaučiu kad tau skauda kažkas,matyt mane sapnuoji.O gal kad tavo kelis "pezalus" pratryniau pagailėjęs tavęs pačio. Kada tu užaugsi....

• SATA3 2.5" HDD supported

В данном пункте пожалуй интересно - поддержка SATA 3... можно предположить что получим более высокую скорость чтения/записи на HDD.
Провёл "дикий" эксперимент - решил проверить сколько каналов одновременно может писаться на мой SSD . Задействовал два тюнера, имидж BH - запустил одновременную запись удалось только на для 7 HD каналов, дальше почему то каналы не открылись хотя я использовал два транспондера... может дело в эмуле или в чём ещё, разбираться не стал... ну да ладно так как можно поставить на запись один и тот же канал несколько раз, в результате набираю максимальное количество одновременно записывающихся файлов на диск. Таким образом поставил 20 HD каналов на запись, в реальности записалось 16, видно гдет в есть ограничения. Во время записи бегал по меню - такое ощущение что ресивер вообще ни чем не занят. Покрутил все 16 вновь записанных файла, нормально. Вот и получается что в моём случае теоретически одновременно можно записывать 16 HD каналов, а практически, с какого угара кому то может понадобиться записывать одновременно такое количество каналов :prayer:


Ps, burbulo rašliavas kur jis save žemina kur tik gali tai pacitavau kad neištrintu :D Anekdotu karaliau gal baik save žeminti o tai tuoj Lietuvoje ant kiekvieno stulpo būsi pažymėtas :D
martini1 rašė: pasakysiu atvirai ir teisybe...
Nebesakyk tu savo teisybių nes ji neverta nei vieno grašio. Jau visi esame čia tuom isitikinę. Jau tiek "teisybių" apie save pripasakojai kad net anglams paliks gėda nuo tokio lietuvio ir lėksi bliaudamas už kardono :D .

Tas tavo garbėtroškos sapaliones vėliau ištrinsiu, o kol kas tegul normalūs lietuvaičiai pasiskaito apie vieną triochalą gyvenantį svetur.
Vu+, Android, Raspberry Pi

Vartotojo avataras
rolf2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 11:40 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė rolf2 » Ket Lap 07, 2013 9:31 pm

asilas didziausias tai tas kas cia rekia daugiausiai :D

va tau screenas su usb dvb-t tuneriu specialiai ant dm500hd sumeciau punda kanalu, dar dvigubai galeciau is dvb-s kokio 1 transponderio primest :) Atkreipk demesi, kad visi yra irasinejami vienu metu.
dabar profas gal suzinosi kad vienam daznyje (transponderyje) ne 1 kanalas, o visa kruva :)

Profui paveiksliukas kaip su 1 tuneriu galima irasyt kruva kanalu

Edit: bereikalo pratrynet, nebeliko konteksto :)

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Vu+Solo2 backup imidžai (programinė įranga,jų kopijos)

Standartinė cvykas » Ket Lap 07, 2013 9:38 pm

Na va, ko reikejo tikėtis po to kada diskaveris, burbulas ir martinis ėmė ir apsikakojo mane melagiu pavadinęs :D
Citata ką jau i PM rašo:
martini1 rašė: neskleisk nesamoniu
agirdi slape vieta tu slape vieta ziuriu achujenai rasyt moki bet kazi kaip su akis i aki,taigi gaidziuk *cenzūra* suestum jai panoreciau
mali *cenzūra* ir malk 16 hd kanalu tu radai kaskokia chujne nete ir pisi cia prota ,nu ziurek kad neliktu is taves slape vieta. Atsargiai bendrauk su zmonemis :grin:
Vu+, Android, Raspberry Pi

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)