• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Zotac Zbox HTPC ir dvb-s2 usb tuneris

Kompiuterinių TV ir SAT plokščių skyrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Zotac Zbox HTPC ir dvb-s2 usb tuneris

Standartinė vytautasba » Pir Lap 08, 2010 3:28 pm

sveiki, mastau apie toki varianta- ZOTAC ZBOX HD-ID40 PLUS

http://pden.zotac.com/index.php?page=sh ... t&Itemid=1

,tik htpc lankose nesu profas:) ar pacio aparato duomenys tinka, kas svarbu,kad naudociaus palydovine TV ,tad reiktu dapirkt dvb-s2 usb aparaciuka. Jei Zbox is principo tinka,koki dvb-s2 usb rekomenduotumet? kokie ju minusai,lyginant su iprastomis kortomis? Aciu :)

kyvis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Ant Vas 17, 2009 3:56 pm
Susisiekti:

Standartinė kyvis » Ant Lap 09, 2010 1:06 pm

Kokia OS naudosi? Windows? Linux?

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ant Lap 09, 2010 3:30 pm

Sunku ką ir patarti. Mano nuomone Live HDTV per silpnas. Na o tiunerių USB variantu nėra toks didelis pasirinkimas: http://www.tevii.com , http://proftuners.com , http://www.tbsdtv.com
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė vytautasba » Ant Lap 09, 2010 6:19 pm

aislu noreciau pabandyt pingvinus prisijaukint:) bet gal ir mediaportal butu nieko, beje,NEO ,kaip su kanalu perjungimo greiciu,gal susinormalizavosi ?

kuo butent auksciau minetas HD box silpnas, video atzvilgiu? ar atom D525 per silpnas? kokia motinine rekomenduotumet?

P.s. vel mastau pirkt atskirai dalis,ir bandyt rinkt

kyvis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Ant Vas 17, 2009 3:56 pm
Susisiekti:

Standartinė kyvis » Ket Lap 11, 2010 2:51 pm

Anot kitu forumu kaip kad vdrportal.de ZBOX HD-ID40 su NVIDIA® Next Generation ION™ grafika kuo puikiausiai rodo tiek 1080p video, tiek HD TV su nvidia naujausiu temporal_spatial deinterlacinimu. Jei nori linuxu tuomet del kortu pirmiausia patariu konsultuotis cia http://linuxtv.org/wiki/index.php/DVB-S2_USB_Devices

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Lap 11, 2010 3:42 pm

vytautasba rašė:kaip su kanalu perjungimo greiciu,gal susinormalizavosi ?
Nelabai. Su FTA viskas gerai o su koduotais tai vidutiniškai. Kartais man atrodo jog ne į gerą jiems sekasi programuoti :)
vytautasba rašė:kuo butent auksciau minetas HD box silpnas, video atzvilgiu?
Kas liečia iš kieto disko tai gros tikrai, o va su Live TV tai sunku pasakyti, gal labiau nuo naudojamos programos priklauso. Man aplamai MePo patinka kaip "kombainas", bet su TV (ypač koduotais) tai šiek tiek sunkiau jam. Ale aš esu optimistas, vis tikiu kad sutvarkys viską. Tiesa, tarkime su mūsų DVB-T nėra absoliučiai jokių problemų. Na bet man pakanka, nei aš su distanciniu kaip pianinu groju, nei labai jau ir žiūriu tą SAT. Bet HTPC projektą vis plėtoju tolyn, dabar galvoju šiek tiek keisti strategiją ir daryti centrinį TV serverį bei dirbantį kaip NAS, o kituose PC paleisti MePo kaip klientus.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Standartinė vytautasba » Ket Lap 11, 2010 6:54 pm

aciu uz infa :) per youtube radau roliku apie mediaportal darba, tai koduoti kanalai persijungia per 2-3 sec,manau tai nera blogai,aisku norisi greiciau,bet gal but sis dalykas bus pataisytas

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Lap 11, 2010 6:58 pm

vytautasba rašė:aciu uz infa :) per youtube radau roliku apie mediaportal darba, tai koduoti kanalai persijungia per 2-3 sec,manau tai nera blogai,aisku norisi greiciau,bet gal but sis dalykas bus pataisytas
Matai, MDAPI oficialiai nepalaikomas, o pats pluginas nėra stabilus. Mediaportale labiau realizuota DVB plokščių su CI darbas.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Re: Zotac Zbox HTPC ir dvb-s2 usb tuneris

Standartinė vytautasba » Ket Sau 06, 2011 10:16 pm

nuosirdziai dekoju Neoromancer, 2 dienas darbavomes online,kol pakurem mediaportal . viskas buvo tvarkoj,bet ar tai kortos draiveriai buvo blogi,ar tai skanavimo parametrus ant 36 laipsnio blogai suvedes buvau,tai niekaip nepaleidom gudriuju kanalu. bet siandien saulute prasvito :D dirba kaip is pypkes, su Tevii s660 usb tuneriu, gudrieji + kanalai atsidaro per+- 2 sek. kaip ant tokios kortos man tai labai gerai. Beje dejom naujausia Mdapi (gudriems kanalams) 2010 gruodzio 28 d., tai gal dar ir tai padeda greitam kanalu atidarymui.
Na cia jau Neo gal labiau aprsvies.
Del ko perejau nuo linux ant windows- ant linux butent si sat korta,gan konfliktiskai dirba, nera geru draiveriu,kad paleist garsa per hdmi,irgi nemazai problemu (jo taip ir neisgavau),bet nesakau,kad kada prie ju negrysiu, tiesiog noriu normaliai isbandyt MP, jei mano poreikius atitiks, pasiliksiu ant Windows.
Dar kart aciu NEO :D :-?
multimedinis centrasZotac id40plus (dvb-s2 usb Sky Star2+MCE pultasHama, diseq Terra 1x10 sat-36,28.2,19.2, 13, 9, 5 east,
Operacine sistema- ALEXELEC linux project , su VDR+ XBMC 13.2)

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: Zotac Zbox HTPC ir dvb-s2 usb tuneris

Standartinė Neoromancer » Pen Sau 07, 2011 11:01 am

Tas naujasis Mdapi tikrai neblogas. Manau dar ir dėl to jog programišius iš Rusijos, o jis tai tikrai žino ko reikia liaudžiai :D Jei projekto neužmes tai gal visai gerai išvystys. Atrodo planuoja padaryti pluginą kuris rodys Mdapi logą MePo programoje.
bet ar tai kortos draiveriai buvo blogi,ar tai skanavimo parametrus ant 36 laipsnio blogai suvedes buvau
Dar žinokis nemažai įtakos turi tas Windows7 UAC kurį vėliau išjungėme. Namie savo sistemoje tą UAC vėl pabandžiau aktyvuoti, tai gudri peržiūra iš karto nustojo veikusi. Išvada jog UAC nereikalingas.
Beje, buvai užsiminęs jog XBMC'e galima pluginus diegti per jo grafinį interfeisą... Tai Mediaportal taip pat turi tokią galimybę, tereikia parsisiųsti ir sudiegti Extensions skiepą. Iš dalies bus galima apsieiti be MediaPortal Extension Installer'io :grin:

P.S. Dar Vytautai reiktų tau vPlug pasileisti, kad kanalus kuriuos rodo EMU pagalba rodytų.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
neriuks007
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 792
Užsiregistravo: Šeš Rgp 25, 2007 4:22 pm
Miestas: ukmerge

Re: Zotac Zbox HTPC ir dvb-s2 usb tuneris

Standartinė neriuks007 » Sek Vas 20, 2011 3:10 pm

na kaip vytautasba tavo htpc? ar eina?

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Re: Zotac Zbox HTPC ir dvb-s2 usb tuneris

Standartinė vytautasba » Pir Vas 21, 2011 9:52 pm

siaip esu patenkintas :) tik ner laiko normaliai dabaigt iki galo:) ir manau nebus,vis noris kuo kokybiskiau padaryt. Neo labai man padejo, tik man kazko su deinterlacing nejo susitvarkyt,ir turiu itarima,kalti buvo normaliai nesusidiege kodekai (gal pjovesi si defaultiniais kodekais,mikrosofto). Apie kodeku filtravima prisiskaiciau,bet iki tikrai gero vaizdo daejau siuo budu:

instaliavau kol kas gudriaja versija DVBviewer 4.5 , po to pirkau butent siai programai adaptuota HD pack kodekus (3 $), ir ka vaizdas liuks. su acamd 6.20 kanalus varto per 1-2 sec. Buciau pasilikes prie Mediaportal,bet ten man nepavyko susitvarkyt su istisinemis horizontaliomis linijomis,deinterlacingu. Pas Neo kaip tik problemu ant sd kanalu nera,bet pas ji ATI korta,o pas mane Geforce,tad tam tikti skirtumai aisku yra.

Instaliavau XBMC, joje ideigiau Launcher plugina,kuris gali skurti pacioje programoje nuoroda i kita programa, tad as XBMC programoje susikuriau DVBviewer nuoroda,jei taip galima issireikst, ir jei neuzdarant XBMC ,noriu ziuret SAT, einu i APLICATION skyriu,ir ten spaudziu ant DVBviewer zenkliuko,ir ziuriu sat TV,cia radau youtubej video:

http://www.youtube.com/watch?v=jDY8JaAw5HQ

Aisku,gaila,kad kol kas negaliu pasilikt ant Mediaportal, bet mano aprasytas variantas irgi tikrai neblogas
dar kaip pliusas, neapkraunamas kompas, ram apie 25 %,kas su MP buvo apie 40 %, su DvbViewer jei ant kanalo nesudirba sara, galiu toliau eit per kanalus,o pas MP man kai kuriam laikui viskas pakibdavo, nepamenu ,pas NEO si problema yra,ar tik pas mane. Manau cia saruno ypatumai MP programoje.
Skinu dvbviewer programoje,gal 10 ,ir tikrai neblogu yra,tipo kaip enigmos 2 drymuose. Pilnas media palaikymas,filmai muzika,foto. na bet Mediaportale viskas labiau isbaigta.Bet kaip jau minejau,man dvbViewer labiau patiko butent del darbo su sat tv
multimedinis centrasZotac id40plus (dvb-s2 usb Sky Star2+MCE pultasHama, diseq Terra 1x10 sat-36,28.2,19.2, 13, 9, 5 east,
Operacine sistema- ALEXELEC linux project , su VDR+ XBMC 13.2)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių