• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Dreamsky TC-2200

Skaitmeninė antžeminė ir kabelinė televizija. Su kuo? Kaip? Už kiek?

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Standartinė Dream » Šeš Gru 26, 2009 11:41 pm

Jeigu tinka,tai tada nusipirkti būtų neblogai iš lemonos,erksos ar evitos,bet lyg ir nemačiau,kad jie kažką tokio turėtų,o gal blogai žiūrėjau,nes iš užsienio pirkti neleidžia turima banko kortelė,kitas klausimas ar "nenukeps" pačioje antenoje esantis stiprintuvas? :-P
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

ast
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 931
Užsiregistravo: Sek Gru 10, 2006 12:59 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė ast » Sek Gru 27, 2009 12:59 am

Dream ziurek PM, imtuva juk pas mane pirkai?

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Standartinė Dream » Sek Gru 27, 2009 2:26 pm

Niekam nekilo problemų su šiuo priedėliu,nes pasireiškė kanalų striginėjimas kelioms sekundėms?Anksčiau to nebuvo,žiūriu 618,658 ir 778 dažnius. :-P Softo perrašyti nėra jokių techninių galimybių,beje kam įdėta OTA,jeigu aplamai neveikia :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Standartinė Soul » Sek Gru 27, 2009 3:13 pm

Dream rašė:Niekam nekilo problemų su šiuo priedėliu,nes pasireiškė kanalų striginėjimas kelioms sekundėms?Anksčiau to nebuvo,žiūriu 618,658 ir 778 dažnius. :-P Softo perrašyti nėra jokių techninių galimybių,beje kam įdėta OTA,jeigu aplamai neveikia :)
Sveiki,
nera jokiu striginejimu.... Jau viskas, ka reikia Jums padaryti, jau parasyta. O softo perrasymui reikalingas null-modem kabelis ir Jusu kompas...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

Vartotojo avataras
Dream
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1238
Užsiregistravo: Tre Gru 23, 2009 11:37 pm
Susisiekti:

Standartinė Dream » Sek Gru 27, 2009 3:24 pm

Soul rašė: Sveiki,
nera jokiu striginejimu.... Jau viskas, ka reikia Jums padaryti, jau parasyta. O softo perrasymui reikalingas null-modem kabelis ir Jusu kompas...
Kabelio neturiu,beto pas mane ne windows operacinė sistema,o kas dėl perrašymo tai jau žiūrėjau instrukciją pirmame poste :x
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mano tinklaraštis
Paveikslėlis
Jeigu esi drąsus,tai spustelsi čia
pasyvus uždarbis

raimis15
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 351
Užsiregistravo: Pir Vas 11, 2008 6:45 am
Miestas: prie Nevezio
Susisiekti:

Standartinė raimis15 » Ant Gru 29, 2009 10:37 pm

openbox rašė:Pats įsitikinau ir galiu pateikti tokį faktą, kad Dreamsky TC-2200 signalas yra geresnis nei TV Staro.

Jau anksčiau buvau paskelbęs temą, kad su TV Staru nerodo Lryto ir Sport1. Maniau, kad imtuvo gedimas, tačiau gavau kitą TV Starą - kanalų neranda. Tuo tarpu su Dreamsky eina be problemų.
HD TV Staro jautrumas prastesnis,bet visu likusiu TV Staru vienodo lygio.TV Staru T6 SERIJOS selektoriaus selektyvumas geresnis,nei Dreamsky TC-2200.O T10 =TC2200

emer
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Tre Spa 15, 2008 8:55 pm
Susisiekti:

Standartinė emer » Sek Sau 03, 2010 2:07 am

dede rašė:<...>
Taip atliekant nuosekliai darbus bus galima isitikinti ar kokybiškas "spliter'is"(jei nėra galimybės patikrinti su multimetru).Nes kiniečiai mėgsta "pachalturinti"-išvaižda anteninio atšakotuvo, o viduje gali būti tik trumpikliai <...>
Kaip su multimetru patikrinti ar šakotuvas nėra paprasčiausias lygiagretus sujungimas?

Ačiū.

dede
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: Pir Bir 02, 2008 1:20 pm
Susisiekti:

Standartinė dede » Sek Sau 03, 2010 11:06 am

emer rašė:
dede rašė:<...>
Taip atliekant nuosekliai darbus bus galima isitikinti ar kokybiškas "spliter'is"(jei nėra galimybės patikrinti su multimetru).Nes kiniečiai mėgsta "pachalturinti"-išvaižda anteninio atšakotuvo, o viduje gali būti tik trumpikliai <...>
Kaip su multimetru patikrinti ar šakotuvas nėra paprasčiausias lygiagretus sujungimas?

Ačiū.
O kaip gali rodyti multimetras trumpą jungimą? :-P ... Tarp spliter'io įėjimo ir išėjimo, centrinių kontaktų, neturi rodyti jokiu būdu trumpo jungimo, jei jis yra pasyvinis. O jei ant spliter'io randamas užrašas "power pass", tarp tų pačių kontaktų aptiksime diodinės varžos parodymus, bet jokiu būdu ne trumpą jungimą.

Vartotojo avataras
Albinasa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: Pir Lie 02, 2007 11:55 am
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Standartinė Albinasa » Sek Vas 21, 2010 4:33 pm

Dar kartą sveiki. Norėčiau paklausti dėl TC-2200 imtuvo gedimo.Pas mane jau "užsilenkė" vienas iš 2-jų pirktų . Nešviečia indikatorius ir nebėra vaizdo - bandžiau perkrauti, nebepadeda. Atidarius, iš maitblokio visos ytampos yra (nuo 3,3v.ir t.t. kur pažymėtos)....daugiau neišmanau. Prieš tai abiems tiuneriams šilo ne maitinimo bloko vieta , o selektorius, kur jungiasi tv antena - gal jiems taip turi būti, nežinau ?.....norėčiau info. :oops:

husis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 8:43 pm
Miestas: Latvija
Susisiekti:

Standartinė husis » Sek Geg 09, 2010 12:25 pm

Kaip jums dirbę lietuvių kabos EPG ant TV3 ir TV6? Man neveikia :(

bilinis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 3:13 pm
Susisiekti:

Standartinė bilinis » Pir Lap 29, 2010 10:41 am

sveiki,
kas dar turi uzsilikusi supdater.rar?

TVRS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: Ket Sau 31, 2008 4:25 pm
Miestas: Žiežmariai
Susisiekti:

Standartinė TVRS » Pir Lap 29, 2010 11:11 am

bilinis rašė:sveiki,
kas dar turi uzsilikusi supdater.rar?
http://realsky.tv/files.php?f=ZmlsZXMvR ... RpbGl0ZXMv

bilinis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 3:13 pm
Susisiekti:

Standartinė bilinis » Pir Lap 29, 2010 11:46 am

dekui ten ir radau :) nesupratua tik biski po atnaujinimo, padariau ta atstatyma, bet kazkaip neapstebejau. kalba lietuviu liko, o versija raso lapkricio 10d. cia normaliai viskas? perrasyti buvo idomiau nei paziureti ankstesne versija :D

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Standartinė liustra » Pir Lap 29, 2010 6:12 pm

bilinis rašė:dekui ten ir radau :) nesupratua tik biski po atnaujinimo, padariau ta atstatyma, bet kazkaip neapstebejau. kalba lietuviu liko, o versija raso lapkricio 10d. cia normaliai viskas? perrasyti buvo idomiau nei paziureti ankstesne versija :D
o ką atnaujinimas davė? maniškis dar laido rūroj nėra turėjęs, net nežinau ar verta ką keist.
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

bilinis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Sek Lap 28, 2010 3:13 pm
Susisiekti:

Standartinė bilinis » Ket Gru 02, 2010 5:31 pm

nieko nepeastebejau. gal net prasciau gaude signalus. nors mazai tiketina. pas mane jis vilniuj su paprasta decimetrine antena be stiprintuvo sunkiai gaudo visus ir gerai skaitmeninius kanalus. tai net nezinau ar ko galima tiketis ar vel teks dar vienu maitblokiu sakotuve aspiriboti.o nesinori nors tu ka...

rusla
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Ant Geg 01, 2007 8:27 am
Susisiekti:

Re: Dreamsky TC-2200

Standartinė rusla » Ant Sau 04, 2011 5:22 pm

Sveiki, turiu klausima ar Dreamsky TC-2200 rodo Galos transliujamus HD kanalus? Aš juos nusiskanuoju turiu garsa,bet ekranas juodas ir ršo ,kad koduoti kanalai (Galos kortele kitus kanalus atkoduoja).

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Dreamsky TC-2200

Standartinė Soul » Pen Sau 07, 2011 12:58 pm

[quote="rusla"]Sveiki, turiu klausima ar Dreamsky TC-2200 rodo Galos transliujamus HD kanalus? Aš juos nusiskanuoj
Sveiki,
Dreamsky TC-2200 nera HD tiuneris. Jis nerodys HD kanalu.
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

Vartotojo avataras
rama73
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 816
Užsiregistravo: Ket Sau 25, 2007 12:49 am
Miestas: Pasvalio r. Pumpėnai
Susisiekti:

Re:

Standartinė rama73 » Pen Sau 07, 2011 2:28 pm

liustra rašė:
bilinis rašė:dekui ten ir radau :) nesupratua tik biski po atnaujinimo, padariau ta atstatyma, bet kazkaip neapstebejau. kalba lietuviu liko, o versija raso lapkricio 10d. cia normaliai viskas? perrasyti buvo idomiau nei paziureti ankstesne versija :D
o ką atnaujinimas davė? maniškis dar laido rūroj nėra turėjęs, net nežinau ar verta ką keist.
Su senesniu softu garsas atsilikinėjo nuo vaizdo.
Openbox S6 HD PVR 19E-36E-75E

kandr
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Pir Gru 14, 2009 10:23 pm
Susisiekti:

Re:

Standartinė kandr » Ket Bal 14, 2011 9:10 pm

Tautvydas rašė:Gal kas nors jau ji nupirkote. Ar imtuvas dirba gerai ? Jurbarko turguje uz ji praso 260 Lt.

Taip - aš jau antri metai naudoju du"Deamsky TC-2200" priedėlius ir dar esu prijungias dviem pažystamiems. Visi veikia be priekaištų. Pirkau iš Openbox jau su įdiegtu nauju softu Šiauliuose. Gyvenu Prienų r.


Perspėjimas. Laba diena visiems Dreamsky TC 2200 turėtojams. Kadangi kitaip nerandu kaip parašyti žinutę pasinaudosiu parašytos anksčiau redagavimu. Šiandien yra 2011m. birželio men. 8d. Viskas su šiuo imtuvu buvo gerai, kol neprireikė apribot TV laidų rodymą, tačiau prieš savaitę tokia reikmė atsirado ir su ja prisišaukiau bėdą. Pirmiausiai įjungiau "Tėvų kontrolę" įvedžiau slaptažodį - viskas gerai. Paskui įjungiau laikmatį, nustačiau leidžiamus nustatymus ir paspaudžiau OK. Ir viskas imtuvas nebeveikia, gyvas, bet nieko nerodo. Įjungus ekranėlyje pasirodo "on" po to iš karto "off" trumpam nustatyto TV kanalo numeris ir pereina į budėjimo režimą (ekranėlyje rodo laiką). Buvo išbandyta įvairiausios priemonės. Kadangi turiu du šiuos imtuvus bandžiau perkrauti iš gerojo programą ir duomenis, bet tada "ligonis" visiškai neįsijungia. norint perkrauti programinę įrangą, perkrauna tik paskutinį (11.11.2009) atnaujinimą. visos pastangos kokias tik išmaniau nuėjo perniek. Tada paėmė sūnus, bet ir tam nepasisekė, viskas vyko kaip ir man. Tada nusivežė į Kauną pas labai gerą meistrą, bet jis pabandęs daryti tai, ką jau darėm mes ir nieko nepasiekęs pasakė, kad reikia dėt į stakles išimti mikroschemą ir perprogramuoti, bet mūsų netenkino kaina, taigi aš jį "nurašiau". Bet tada užsidegė azartu mano sūnus ir atsiklausė ar gali su juo daryti ką jis sugalvos. sako jis gi gyvas tik kažkur pasiklydo. Žinoma aš sutikau su jo atsiklausimu (koks skirtumas, vis vien tik išmest). Ir ką manot: po dviejų dienų skambina ir sako: "Imtuvas tvarkoje - veikia normaliai". Dabar jis jau pas mane namuose prijungtas veikia kaip ir anksčiau be priekaištų, bet į laikmatį daugiau nelysiu. Nežinau gal tik sutapimas,bet tai nebuvo "geležies" gedimas, tai buvo programinės įrangos problema. Atleiskit, kad tiek prirašiau, bet tai faktas, kurį norėjau visiems turėtojams pranešti, matyt programuotojai kažko nepastebėjo. Spręskite patys, gal jūsų imtuvui nieko blogo neatsitiks.

rimas2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: Tre Sau 24, 2007 6:36 pm
Susisiekti:

Re: Dreamsky TC-2200

Standartinė rimas2 » Tre Rgs 26, 2012 9:01 pm

gal kas turit softa gerai veikenti

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Dreamsky TC-2200

Standartinė liustra » Sek Vas 15, 2015 4:21 pm

gal kas kada bandė dvb-t raktus suvest į šį imtuvą. Gero žmogaus yra įdėti: http://www.satpasaulis.lt/viewtopic.php ... &start=400 , į tą "papildomą" meniu šiame imtuve pas biss raktus nueit yra galimybė, bet ką ten prieš biss raktelius suvest reikia - nesigauna ( gal raktelis ir jau senas, bet- ateičiai).
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2558
Užsiregistravo: Tre Lap 08, 2006 7:34 pm
Miestas: Joniškis
Susisiekti:

Re: Dreamsky TC-2200

Standartinė Soul » Sek Vas 15, 2015 5:12 pm

Lietuvoje DVB-T yra koduojama Conax koduote. Taip, kad su Biss nieko nepadarysite...
Formuler F3 HD PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
LY4KS.

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: Dreamsky TC-2200

Standartinė avokadas » Sek Vas 15, 2015 5:43 pm

Soul rašė:Lietuvoje DVB-T yra koduojama Conax koduote. Taip, kad su Biss nieko nepadarysite...
Tie raktai, kurie yra ivedami i Biss raktu skilti, nieko bendro su Biss koduote neturi, tiesiog tai yra CSA raktai (cw0 ir cw1) kuriais yra koduojamas visas palydovinis video/audio srautas. Koduotes tik tuom ir skiriasi. kad pagal savus algoritmus uzkoduoja cw0 ir cw1 raktus, ir juos perduoda ECM pavidalu. Taigi jei srautas yra koduojamas statiniais cw0 ir cw1 raktais, mes juos paprasciausiai priskiriame konkreciam kanalui, todel ir reikia pries raktus, dar ivesti kanalo SID/PID HEX formate, tik pagal tai EMU ir zino kuriam kanalui tuos raktus panaudoti, ir jam visiskai neidomu kurios koduotes ECM'ai yra sraute.
Trumpai tiek :)

P.S. Katik patikrinau, balticum jau transliuoja normaliai, raktai keiciasi kes keliolika sekundziu.
Paveikslėlis

liustra
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 914
Užsiregistravo: Šeš Vas 17, 2007 8:34 pm
Miestas: Utena
Susisiekti:

Re: Dreamsky TC-2200

Standartinė liustra » Tre Bir 15, 2016 4:48 pm

LRT HD kažkodėl atpažįsta kaip koduotą. Kitus du LTV kanalus tame dažnyje rodo.
Opticum 403 HD, Vu+Zero OpenPli.

DMA72
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1081
Užsiregistravo: Pen Sau 13, 2012 7:10 am
Miestas: Vilkaviškis
Susisiekti:

Re: Dreamsky TC-2200

Standartinė DMA72 » Tre Bir 15, 2016 5:50 pm

liustra rašė:LRT HD kažkodėl atpažįsta kaip koduotą. Kitus du LTV kanalus tame dažnyje rodo.
Todel, kad tai ne HD imtuvas, jis is principo negali rodyt HD.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių