• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

HTPC sistema su "MediaPortal"

Kompiuterinių TV ir SAT plokščių skyrelis

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
vidasven
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Tre Geg 21, 2008 11:51 am
Susisiekti:

HTPC sistema su "MediaPortal"

Standartinė vidasven » Sek Lap 29, 2009 4:29 pm

W.openbox puslapyje pasiskaičiau gana įdomų straipsnį apie HTPC MediaPortal programą. Autorius labai išsamiai aprašo kaip įdiegti šią programą. Susigundžiau ir aš. Tačiau pasirodo reikia turėti TV "Hostname" bei prisijungimo duomenis. Apie tai autorius nutyli. Gal kas bandėt naudotis šia programa ir žinot prisijungimo parametrus. Būčiau labai dėkingas

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Re: HTPC sistema su "MediaPortal"

Standartinė Neoromancer » Ant Gru 01, 2009 7:07 am

vidasven rašė:W.openbox puslapyje pasiskaičiau gana įdomų straipsnį apie HTPC MediaPortal programą. Autorius labai išsamiai aprašo kaip įdiegti šią programą. Susigundžiau ir aš. Tačiau pasirodo reikia turėti TV "Hostname" bei prisijungimo duomenis. Apie tai autorius nutyli. Gal kas bandėt naudotis šia programa ir žinot prisijungimo parametrus. Būčiau labai dėkingas
Kurioje diegimo stadijoje jūsų prašo to slaptažodžio ? Kiek man teko diegti Mediaportal, tai atrodo neprašė slaptažodžių.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

vidasven
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Tre Geg 21, 2008 11:51 am
Susisiekti:

Standartinė vidasven » Ant Gru 01, 2009 3:17 pm

Neoromancer rašė:
vidasven rašė:W.openbox puslapyje pasiskaičiau gana įdomų straipsnį apie HTPC MediaPortal programą. Autorius labai išsamiai aprašo kaip įdiegti šią programą. Susigundžiau ir aš. Tačiau pasirodo reikia turėti TV "Hostname" bei prisijungimo duomenis. Apie tai autorius nutyli. Gal kas bandėt naudotis šia programa ir žinot prisijungimo parametrus. Būčiau labai dėkingas
Kurioje diegimo stadijoje jūsų prašo to slaptažodžio ? Kiek man teko diegti Mediaportal, tai atrodo neprašė slaptažodžių.
Jis neprašo niekur. Tačiau ir nieko nerodo. TV lange praneša jog neteisingas TV serverio "hostname". O atskirai yra "TV server configuration" kuriame prašoma ID ir slaptažodžio bei "hostname".

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ant Gru 01, 2009 3:37 pm

TV Server reikalinga duomenų bazė. Pvz pas mane sudiegta MySQL. Tai hostname greičiausiai bus localhost o slaptažodis sukuriamas konfigūruojant MySQL.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

vidasven
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Tre Geg 21, 2008 11:51 am
Susisiekti:

Standartinė vidasven » Ant Gru 01, 2009 8:01 pm

Neoromancer rašė:TV Server reikalinga duomenų bazė. Pvz pas mane sudiegta MySQL. Tai hostname greičiausiai bus localhost o slaptažodis sukuriamas konfigūruojant MySQL.
Ačiū, bandysiu

Arturas1976
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: Pen Lap 06, 2009 6:45 pm
Susisiekti:

Standartinė Arturas1976 » Pen Gru 04, 2009 10:33 am

Man atrodo kad tu tiesiog ne taip kazka diegi kliento ir serverio konfiguracija nelogiska. TIkriausiai idedi MP klienta o serverio ne. Nebent darytum single seat tuomet sio klausimo nebutu.

vidasven
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Tre Geg 21, 2008 11:51 am
Susisiekti:

Standartinė vidasven » Sek Gru 06, 2009 10:59 am

Arturas1976 rašė:Man atrodo kad tu tiesiog ne taip kazka diegi kliento ir serverio konfiguracija nelogiska. TIkriausiai idedi MP klienta o serverio ne. Nebent darytum single seat tuomet sio klausimo nebutu.
Na aš nežinau ką galima ne taip daryti. Viskas labai paprasta. Ir MySQL "tutoriale" sako kad reikia įvesti "hostname", kuris dažniausiai būna "localhost". Tačiau įvedus šį "hostname" rašo, kad netinka. Gal kas galėtų nurodyti, kas tą "hostname" suteikia, ar pažiūrėti pas save koks yra. Ir nuo ko tas "Hostname" priklauso

eray
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Ket Rgp 21, 2008 7:22 pm
Susisiekti:

Standartinė eray » Sek Gru 06, 2009 11:04 am

vidasven rašė: Viskas labai paprasta. Ir MySQL "tutoriale" sako kad reikia įvesti "hostname", kuris dažniausiai būna "localhost". Tačiau įvedus šį "hostname" rašo, kad netinka. Gal kas galėtų nurodyti, kas tą "hostname" suteikia, ar pažiūrėti pas save koks yra. Ir nuo ko tas "Hostname" priklauso
Hostname - localhost reiškia yra tavo kompiuterio adresas (127.0.0.1). Jei netinka, turbūt neįdiegiai serverio.

vidasven
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Tre Geg 21, 2008 11:51 am
Susisiekti:

Standartinė vidasven » Sek Gru 06, 2009 11:26 am

eray rašė:
vidasven rašė: Viskas labai paprasta. Ir MySQL "tutoriale" sako kad reikia įvesti "hostname", kuris dažniausiai būna "localhost". Tačiau įvedus šį "hostname" rašo, kad netinka. Gal kas galėtų nurodyti, kas tą "hostname" suteikia, ar pažiūrėti pas save koks yra. Ir nuo ko tas "Hostname" priklauso
Hostname - localhost reiškia yra tavo kompiuterio adresas (127.0.0.1). Jei netinka, turbūt neįdiegiai serverio.
Nepriima. Instaliuojant MP ir MySQL pasirinko mano kompiuterio vardą. Tačiau į šį "hostname" rašo: "Connection falled. Host '******' is not allowed to connect to this MySQL server".

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Pir Gru 07, 2009 11:08 am

vidasven rašė:Nepriima. Instaliuojant MP ir MySQL pasirinko mano kompiuterio vardą. Tačiau į šį "hostname" rašo: "Connection falled. Host '******' is not allowed to connect to this MySQL server".
Manau daryk taip. Pilnai išsidiek MySQL ir vėl susidiek. Iš nauji sukonfigūruok duomenų bazę. Ten reikia varną uždėti, kad leisti prie DB jungtis "remotely". Sukuri slaptažodį ir viskas. Neįsivaizduoju ką dar ne taip galima padaryti, bet šiaip viskas turi puikiai susiderinti ir prisijungti.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

vidasven
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Tre Geg 21, 2008 11:51 am
Susisiekti:

Standartinė vidasven » Pir Gru 07, 2009 3:10 pm

Neoromancer rašė:
vidasven rašė:Nepriima. Instaliuojant MP ir MySQL pasirinko mano kompiuterio vardą. Tačiau į šį "hostname" rašo: "Connection falled. Host '******' is not allowed to connect to this MySQL server".
Manau daryk taip. Pilnai išsidiek MySQL ir vėl susidiek. Iš nauji sukonfigūruok duomenų bazę. Ten reikia varną uždėti, kad leisti prie DB jungtis "remotely". Sukuri slaptažodį ir viskas. Neįsivaizduoju ką dar ne taip galima padaryti, bet šiaip viskas turi puikiai susiderinti ir prisijungti.
Nebežinau ką aš galiu ne taip daryti. Perinstaliavau MySQL5. Bet ten niekur neradau "remotely". Viskas tas pats. Rodo kad viskas sėmingai suinstaliuota, bet "hostname" kuris yra MP nepriima. Gal aš ne tą MySQL instaliuoju?

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių