• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

(UK) At tikrinate 20 pence monetas?

Viskas kas dedasi valstybėje ir pasaulyje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

(UK) At tikrinate 20 pence monetas?

Standartinė emirim » Tre Lie 01, 2009 10:40 am

Kas gyvenate UK-ar tikrinate 20 pence monetas? 2008 metu laidos 20 pence moneta buvo isleista su klaida-be datos...panasus atvejis atrodo buvo tik mazdaug pries 300 metu. I apyvarta pateko ivairiais duomenimis 50000 - 30000 monetu:


Paveikslėlis

Taip atrodo moneta jau su data:

Paveikslėlis

Karaliskoji pinigu kalykla monetas su klaida supirkineja po 50 svaru sterlingu, taciau internetiniame aukcione eBay uz mineta moneta prasoma ir 999 svaru sterlingu, o apie 200 svaru - beveik minimali kaina.. :)
http://shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_nkwZ ... QQ_fromZR2


P.S Man rasti dar nepavyko.. :D

Vartotojo avataras
Daffas
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 1213
Užsiregistravo: Šeš Vas 23, 2008 1:42 pm
Miestas: Zarasai
Susisiekti:

Standartinė Daffas » Tre Lie 01, 2009 10:57 am

leva salis levi ir pinigai nekenciu UK IR usa
maza to tai jei dar ir pinigus sugadintus kisa
Svarbiausia ne žiūrėti, o kad rodytu!
Samsung 65″ Neo QLED 4K (QE65QN85AAT)

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Tre Lie 01, 2009 11:41 am

daffas rašė:leva salis levi ir pinigai nekenciu UK IR usa
maza to tai jei dar ir pinigus sugadintus kisa
Nekesti galima daug ka...bet si tema skirta ne tavo asmeniniu paziuru reklamai! Siap dar egzistuoja ir toks hobi, kaip numizmatika, tad gal kam nors sis pranesimas ir idomus...Ai, bendrai ka as cia rasineju!

VISUMOJE NEMEGSTU KVAILIU...IR DAR GARSIAI REKAUJANCIU!




Paveikslėlis


Ir isvis...poshli vy vsie.........

diesel
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 209
Užsiregistravo: Šeš Vas 09, 2008 5:45 pm
Miestas: uk
Susisiekti:

Standartinė diesel » Tre Lie 01, 2009 12:13 pm

emirim rašė:
daffas rašė:leva salis levi ir pinigai nekenciu UK IR usa
maza to tai jei dar ir pinigus sugadintus kisa
Nekesti galima daug ka...bet si tema skirta ne tavo asmeniniu paziuru reklamai! Siap dar egzistuoja ir toks hobi, kaip numizmatika, tad gal kam nors sis pranesimas ir idomus...Ai, bendrai ka as cia rasineju!

VISUMOJE NEMEGSTU KVAILIU...IR DAR GARSIAI REKAUJANCIU!
pritariu emirim.ir dekui uz info.Pradesim tikrinti :D :lol:



Paveikslėlis


Ir isvis...poshli vy vsie.........

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Tre Lie 01, 2009 1:44 pm

emirim rašė: Ir isvis...poshli vy vsie.........
... nafig :D



P.S Nesipykstam, biškį karštai parašinėjome ir gana. :grin:
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Tre Lie 01, 2009 3:04 pm

daffas rašė:leva salis levi ir pinigai nekenciu UK IR usa
maza to tai jei dar ir pinigus sugadintus kisa
Gal ir per karštai parašei, bet iš esmės tenka sutikti. Gerai, kad nedaug dar pasaulyje valstybių palaikančių USA ir UK vedamą politiką. Tik gana keista, kad kai kas sugebėjo likti užsigavęs po tavo komentaro. Negi keletos metų svetur užtenka pamiršti savo šaknis, ko pasekoje ir replikos, skirtos svetimai valstybei, pradeda įžeisti.


O su monetom čia gryna komedija. Na, čia gausis offtopikas, bet iš dalies primena paskutinę Amerikos proginę monetą, kurią paštu kiekvienam (Lietuvoj irgi) siūlė prieš kokį mėnesį ar kiek daugiau. Tokia žinoma ekonomistė Maldeikienė minėtą JAV veiksmą pavadino ubagavimu. Turbūt ir anglai skubėjo kuo greičiau, o gavosi aukso vertės. :)

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Tre Lie 01, 2009 7:47 pm

emirim rašė:
Paveikslėlis
Nesuprantantiems manau pagelbes discoveris...
:grin:

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Tre Lie 01, 2009 8:02 pm

daffas rašė:leva salis levi ir pinigai nekenciu UK IR usa
maza to tai jei dar ir pinigus sugadintus kisa
Matyt labai myli Lietuvą? Ir kaip jos nemylėsi. Citata iš delfi:

Vyriausybė, siekdama nuo 2012 m. įsivesti eurą, siūlo didinti mokesčius ir mažinti išmokas. Galimos alternatyvos: dar šiemet 2 proc. didinti pridėtinės vertės mokestį (PVM), 10 proc. mažinti viešojo sektoriaus atlyginimus, 10 proc. kirpti pensijas ir kitas socialines išmokas, mažinti motinystės išmokas. Nuo 2010 m. siūloma 20 proc. mažinti valstybės tarnautojų etatus, peržiūrėti našlių pensijas, vėlinti pensinį amžių, 3 proc. didinti „Sodros“ įmokas.


Na jeigu į tą sąrašą nepatenki, tai šį kartą prasmuksi, bet kitą kartą kai bus skalpavimas, manau sausas iš balos neišbrisi ir pajusi arba sumažintą algą, arba padidintus mokesčius arba iš vis sėdėsi be darbo.

Juk Lietuvai trydant reikia Euro. Matyt tada geresnis jų plovimas eisis...

Vartotojo avataras
Daffas
Klubo Narys
Klubo Narys
Pranešimai: 1213
Užsiregistravo: Šeš Vas 23, 2008 1:42 pm
Miestas: Zarasai
Susisiekti:

Standartinė Daffas » Tre Lie 01, 2009 8:29 pm

openbox rašė:
daffas rašė:leva salis levi ir pinigai nekenciu UK IR usa
maza to tai jei dar ir pinigus sugadintus kisa
Matyt labai myli Lietuvą? Ir kaip jos nemylėsi. Citata iš delfi:

Vyriausybė, siekdama nuo 2012 m. įsivesti eurą, siūlo didinti mokesčius ir mažinti išmokas. Galimos alternatyvos: dar šiemet 2 proc. didinti pridėtinės vertės mokestį (PVM), 10 proc. mažinti viešojo sektoriaus atlyginimus, 10 proc. kirpti pensijas ir kitas socialines išmokas, mažinti motinystės išmokas. Nuo 2010 m. siūloma 20 proc. mažinti valstybės tarnautojų etatus, peržiūrėti našlių pensijas, vėlinti pensinį amžių, 3 proc. didinti „Sodros“ įmokas.


Na jeigu į tą sąrašą nepatenki, tai šį kartą prasmuksi, bet kitą kartą kai bus skalpavimas, manau sausas iš balos neišbrisi ir pajusi arba sumažintą algą, arba padidintus mokesčius arba iš vis sėdėsi be darbo.

Juk Lietuvai trydant reikia Euro. Matyt tada geresnis jų plovimas eisis...
lietuvos nemyliu myliu rusia :)
Svarbiausia ne žiūrėti, o kad rodytu!
Samsung 65″ Neo QLED 4K (QE65QN85AAT)

danielius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 320
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:35 pm
Miestas: Taurage
Susisiekti:

Standartinė danielius » Ket Lie 02, 2009 7:58 am

lietuvos nemyliu myliu rusia
Keista,o gyveni Lietuvoj! taip,nemiela salis.Visa gyvenima tenka kankintis. :-(
Paveikslėlis

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Ket Lie 02, 2009 9:03 am

Tik gana keista, kad kai kas sugebėjo likti užsigavęs po tavo komentaro. Negi keletos metų svetur užtenka pamiršti savo šaknis, ko pasekoje ir replikos, skirtos svetimai valstybei, pradeda įžeisti.
Tu man paaiskink, kur tam mano pranesime matai ka nors parasyta apie kokios nors Salies garbinima, ar kazkoki Lietuvos zemina....ir isvis, nesuprantu to "PEZEJIMO" apie meile Lietuvai ir saknu pamirsima! Tokie "kiausingalviai patriotai" - labiausiai pavojingi Lietuvai...Turbut jeigu zmogus parasytu, kad yra medziotojas ir augina Rytu Sibiro laika (durniems parasysiu, kad yra tokia sunu veisle !), tai 100% pasiulytu pasiusti ji i Sibira , kartu su sunimi...nes izvelgtu Rusijos ir Putino agenta

Akliems:
для слепых:
For blind people:
Dla niewydzoncych:

Parasiau, kad isleista tokia moneta su klaida, kuri yra idomi numizmatine prasme...na ir zinoma vertinga materialiai! Daugumai kolekcionieriu visikai tas pat jusu meile ar nemeile minetai saliai... Didiesiems Lietuvos patriotams, svarstantiems kaip UK ar USA nori pralobti is kolekciniu monetu ar banknotu, butu verta pasiskaityti rasytojo Balio Sruogos brolio, Adolfo Sruogos istorija ir veikla bunant Nepriklausomos Lietuvos pasto virsininku...ir pasto zenklus su klaida, bei bizni su tuometinio Karaliauciaus filatelistais!

http://www.openbox.info/forum/viewtopic ... 686#108686

Visiems PSEUDOPATRIOTAMS, besirupinantiems mano"saknimis" su Lietuva ir meile jai, patarciau nesistengti...as ir be JUSU pagalbos kaip nors susitvarkysiu su savo jausmais LIETUVAI!

Adios amigos!
Paskutinį kartą redagavo emirim Ket Lie 02, 2009 9:55 am, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
Neoromancer
Adminas
Adminas
Pranešimai: 5214
Užsiregistravo: Pen Gru 15, 2006 9:37 pm
Miestas: Jurbarkas
Susisiekti:

Standartinė Neoromancer » Ket Lie 02, 2009 9:19 am

Pradėjome monetomis, baigiame patriotizmu. Gerai jau gerai, aš myliu Lietuvą, myliu miškus, jos upes, slėnius, lygumas... myliu žmones... bet aš visiškai nemyliu vykdomos politikos. Ir dar laikausi įsikibęs mūsų krašto, nes dar galiu. Dar šiek tiek galiu. Tačiau valdžia visaip kaip įmanydamas stengiasi ir mane deportuoti į svetimus kraštus. Todėl aš jos nemyliu, aš jos tiesiog nekenčiu! Ir jei mane likimas nublokš į kokią Angliją, Airiją ar Kaimanų salas tai ką? Aš jau nebežmogus būsiu? Ar aš negalėsiu jaustis forumiečiu? Žmonės, atsipeikėkite. Kaip Rimas rašė, čia juk apie monetas kalba eina ir visai neturi nieko bendro su tos šalies savybėmis. Nekęsti galima labai daug ką... O reziume tai pasakysiu taip, jūs nekenčiate ne pačią šalį, o jos vykdomą politiką. Taip kad tie, kurie toje šalyje gyvena negali būti kaltinami. Dėkui.
Amlogic TVBOX perprogramavimas į CoreELEC, LibreELEC, AlexELEC.
KODI grotuvo nustatymai ir konsultacija.
LINUX serveriai ir administravimas, mikrokompiuteriai.
NEOTECH.LT

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Ket Lie 02, 2009 9:35 am

Viskas OK, Rimai.
Jau pastebėjome, kad ši forumo rubriką ne ką mažiau karštą už buvusią XXL temą, tad nieko keisto, kad čia verda diskusijos, kurios kartais nusivažiuoja į lankas.
Svarbiausia nesileisti išprovokuojamam.

Monetos verte numizmatams manau labai didelė. Pamenu ar ne Lietuvoje buvo išleisti keli pašto ženklai su antraip apversta Dariaus ir Girėno Lituanica. Kaina irgi buvo tūkstančiai litų...
:-)

bumas34
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 3791
Užsiregistravo: Pir Sau 28, 2008 11:46 pm
Miestas: Garliava,-Nottingham-UK
Susisiekti:

Standartinė bumas34 » Ket Lie 02, 2009 9:40 am

prisiminkit kiek kainuoja rusisku metaliniu rubliu kolekcija,vien kiek kainuoja olimpinis 1980m vienas rublis

Pirm0kas
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2281
Užsiregistravo: Šeš Sau 12, 2008 2:12 pm
Miestas: Kažkur
Susisiekti:

Standartinė Pirm0kas » Ket Lie 02, 2009 10:01 am

emirim rašė:Tu man paaiskink, kur tam mano pranesime matai ka nors parasyta apie kokios nors Salies garbinima, ar kazkoki Lietuvos zemina...
Jokio garbinimo ar žeminimo aš ir neminėjau. Paprasčiau įžvelgiau keistoką pykčio protrūkį po kolegos daffo replikos. Pripažįstu, kad pastarasis jo komentaras buvo ne į temą, bet juk dažnoje forumo temoje randame žinučių į lankas. Taip kad daffas tikrai to nenusipelnė. Tačiau lygiai taip pat "akyse smuko" ir pats daffas su savo komentaru apie meilę Rusijai.

Dabar ir pats gailiuosi, kam aš iš viso šioje temoje rašiau. Na kaip ten bebūtų, savų žodžių neatsiimu. O ta mintis apie pasipelnimą iš proginių monetų buvo ne mano -- aš paprasčiau laisvai pacitavau vienos ekonomistės mintis. Tačiau vis tiek norėčiau pabrėžti, kad, gyvendamas tremtyje, apie patriotizmą patylėčiau.

Beje, visiškai nebūtina savo teksto ženklinti įvairiausiomis spalvomis ir dar naudoti frazes kitomis kalbomis. Galime juk sėkmingai diskutuoti tiesiog mandagiai lietuviškai.

emirim
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2904
Užsiregistravo: Pen Spa 27, 2006 7:14 pm
Susisiekti:

Standartinė emirim » Ket Lie 02, 2009 10:27 am

Tačiau vis tiek norėčiau pabrėžti, kad, gyvendamas tremtyje, apie patriotizmą patylėčiau.
Labai idomus poziuris.... :D Gal jau laikas ir kokia nors institucija Lietuvoje isteigti, kuri nusprestu, kas gali kalbeti apie patriotizma, o kas ne... :grin: :D
manau laikas emigrantams forume "uzveisti" atskira skyreli...taip sakant, kaip raupsuotiesiems!

stasis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 539
Užsiregistravo: Sek Bal 01, 2007 3:18 pm
Susisiekti:

Standartinė stasis » Ket Lie 02, 2009 11:17 am

:D :D :sad: :? :-? :lol:

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Standartinė openbox » Ket Lie 02, 2009 11:31 am

Ta tema trumpas anekdotas:
Ateina rusas į kariuomenę. Jo klausia:
- Myli tėvynę?
- Myliu.
- Galėtumei dėl jos mirti?
- Galėčiau.
Ateina lietuvis į kariuomenę:
- Myli tėvynę?
- Myliu.
- Galėtumei dėl jos mirti?
- Galėčiau.
Ateina žydas į kariuomenę:
- Myli tėvynę?
- Myliu.
- Galėtumei dėl jos mirti?
- Neeeeee...
- Kodėl?
- O kas tada mylėtų tėvynę, jeigu aš mirčiau?....

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių