• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

reikia pagalbos del flexbox 5000

Tam, kad matyti daugiau...

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
gardusis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: Šeš Rgs 15, 2007 5:00 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

reikia pagalbos del flexbox 5000

Standartinė gardusis » Sek Gru 13, 2009 11:57 am

sveiki forumieciai.turiu tokia problemele.negaliu sukonfigint 8/1 deseq,pas mane yra 6galvos.1viasat,2 hotbird,3astra,4 amos ant 6 porto digi paketukas.reikia pagalbos sukonfiguruot flexbox.is anksto dekoju

Ibrahimas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: Ket Geg 14, 2009 8:16 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: reikia pagalbos del flexbox 5000

Standartinė Ibrahimas » Sek Gru 13, 2009 12:50 pm

gardusis rašė:sveiki forumieciai.turiu tokia problemele.negaliu sukonfigint 8/1 deseq,pas mane yra 6galvos.1viasat,2 hotbird,3astra,4 amos ant 6 porto digi paketukas.reikia pagalbos sukonfiguruot flexbox.is anksto dekoju
Siaip su 8 portu komutatorium man atrodo nieko gero neiseis kol imtuvo maitinimo nesusitvarkysi. Pazystamui irgi buvo bedos, pas ji DM500, bet tai tas pats. Neuztenka maitinimo ir nevaldo padoriai DiSEqo

Vartotojo avataras
a95
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 2800
Užsiregistravo: Ant Bal 10, 2007 10:08 pm
Miestas: Palanga
Susisiekti:

Standartinė a95 » Sek Gru 13, 2009 1:13 pm

O, mano draugui, pazistamas sake, kad valdo tas dm500 diseq'us normaliai jie jie nesrebia sroves daugiau kaip 1/2 amprero... :-?
DM800HD/NetBox 100S/Ferguson AF-3018SE
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Sergejko
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1089
Užsiregistravo: Ket Rgp 28, 2008 1:10 pm
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: reikia pagalbos del flexbox 5000

Standartinė Sergejko » Sek Gru 13, 2009 1:16 pm

Ibrahimas rašė:
gardusis rašė:sveiki forumieciai.turiu tokia problemele.negaliu sukonfigint 8/1 deseq,pas mane yra 6galvos.1viasat,2 hotbird,3astra,4 amos ant 6 porto digi paketukas.reikia pagalbos sukonfiguruot flexbox.is anksto dekoju
Siaip su 8 portu komutatorium man atrodo nieko gero neiseis kol imtuvo maitinimo nesusitvarkysi. Pazystamui irgi buvo bedos, pas ji DM500, bet tai tas pats. Neuztenka maitinimo ir nevaldo padoriai DiSEqo
Visi dm klonai tikrai gerai su disecais dirba.
DM800HD+500GB 2,5"WD, (80cm):19E-13E-9E-4.8E-4w, (90cm):75E, (118cm):90E+85,15E, (90cm):53E-36E, diseqc 10/1, ISKRA DTX-48X
LE46B750 + LG HT904

euge
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: Tre Vas 06, 2008 11:15 pm
Susisiekti:

Standartinė euge » Sek Gru 13, 2009 6:30 pm

Pabandyasiu aprasyti trumpai, kaip as sukonfiguravau nes ir pas mane toks ir dziaugiuosi. Meniu>nustatymai>Kanalu paieska>Palydovo paieska. Virsuja issirenki "nestandartine vartotojo konfiguracija. Visus palydovus istryniau tik palikau viena,paskui ant to vienintelio atsistoji>OK ir issirenki kuris bus pirmas, toliau ant LNB>OK. pirmas LNB-0 nieko nekeiti jei tai ne NTV+, Jei NTV+ tai visi trys 107500,toliau pirmyn ir-Toneburst:joks-DiseqCrezimas:Version 1.1-DiseqC parametrai:none-DiseqC pakartoimai:joks ir Neutralus perjungejas:Iejimas 1. Toliau vel nuo palydovo konfiguracios>naujas issirenki palydova ir taip visus palydovus. Pirmas palydovas visada-0 kitas=1 ir t.t. Neutralus perjungejas-pirmas palydovas-1, antras-2 ir t.t. Pastaba: NTV+ man pavyko paleisti tik su originalia galva ir palydovo konfiguracijoje 22Khz-Off

Vartotojo avataras
gardusis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: Šeš Rgs 15, 2007 5:00 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Standartinė gardusis » Sek Gru 13, 2009 6:46 pm

dekoju euge.bandisiu sendien.

Vartotojo avataras
gardusis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: Šeš Rgs 15, 2007 5:00 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Standartinė gardusis » Sek Gru 13, 2009 11:24 pm

euge tikrai padejai.nustaciau ir viskas eina :D

aBOSAS
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 406
Užsiregistravo: Sek Gru 30, 2007 9:00 pm
Miestas: kaunas
Susisiekti:

Standartinė aBOSAS » Pir Vas 01, 2010 8:04 pm

euge rašė:Pabandyasiu aprasyti trumpai, kaip as sukonfiguravau nes ir pas mane toks ir dziaugiuosi. Meniu>nustatymai>Kanalu paieska>Palydovo paieska. Virsuja issirenki "nestandartine vartotojo konfiguracija. Visus palydovus istryniau tik palikau viena,paskui ant to vienintelio atsistoji>OK ir issirenki kuris bus pirmas, toliau ant LNB>OK. pirmas LNB-0 nieko nekeiti jei tai ne NTV+, Jei NTV+ tai visi trys 107500,toliau pirmyn ir-Toneburst:joks-DiseqCrezimas:Version 1.1-DiseqC parametrai:none-DiseqC pakartoimai:joks ir Neutralus perjungejas:Iejimas 1. Toliau vel nuo palydovo konfiguracios>naujas issirenki palydova ir taip visus palydovus. Pirmas palydovas visada-0 kitas=1 ir t.t. Neutralus perjungejas-pirmas palydovas-1, antras-2 ir t.t. Pastaba: NTV+ man pavyko paleisti tik su originalia galva ir palydovo konfiguracijoje 22Khz-Off
sw, kaip 4 lalvu disq sukonfiguruot 1rus, Buvau paleides, bet ntv puse kanalu tik rodo +14 arba ant +18 kame ce sknys , su openu vaziuoja viskas

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Standartinė olesub » Pir Vas 01, 2010 8:48 pm

euge rašė:Pabandyasiu aprasyti trumpai, kaip as sukonfiguravau nes ir pas mane toks ir dziaugiuosi. Meniu>nustatymai>Kanalu paieska>Palydovo paieska. Virsuja issirenki "nestandartine vartotojo konfiguracija. Visus palydovus istryniau tik palikau viena,paskui ant to vienintelio atsistoji>OK ir issirenki kuris bus pirmas, toliau ant LNB>OK. pirmas LNB-0 nieko nekeiti jei tai ne NTV+, Jei NTV+ tai visi trys 107500,toliau pirmyn ir-Toneburst:joks-DiseqCrezimas:Version 1.1-DiseqC parametrai:none-DiseqC pakartoimai:joks ir Neutralus perjungejas:Iejimas 1. Toliau vel nuo palydovo konfiguracios>naujas issirenki palydova ir taip visus palydovus. Pirmas palydovas visada-0 kitas=1 ir t.t. Neutralus perjungejas-pirmas palydovas-1, antras-2 ir t.t. Pastaba: NTV+ man pavyko paleisti tik su originalia galva ir palydovo konfiguracijoje 22Khz-Off
Viskas cia is principo teisinga, bet galima zymiai trumpiau. Istriname visus palydovus, tada nustatome 4 port diseq ir susivedame visus palydovus eiles tvarka (tokia kaip jie pajungti prie diseq), tada kilame i virsu ir paprasciausiai pakeiciame 4 port diseq A/B/C/D i nestandartine konfiguracija. Viskas, visos galvos susidejo kaip reikia, portai pasitvarko ir t.t. Jei turime cirkuliarke tai isjungiame 22Khz ir visur daznis 10750. Bet galima daryti kaip Euge, tik mano isvardintu budu nereikia papildomai uzejineti ir kiekvienai galvai nurodineti porta, diseq rezima ir t.t.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių