Biudžetinis HD imtuvas

open box s3mini

Standartinė mojsza » Pen Vas 08, 2019 6:39 pm

iskylo tokia beda ziurint palydovine dingsta signalas arba raso kad servisas nedirba (сервис неработает) ir kol neperjungi kanalo pirmin atgal neatkimba ???o perjungus kanala pirmin atgal viskas vel veikia cia ziurint ntv paketa
mojsza
Forumietis
Forumietis

Re: open box s3mini

Standartinė jonukas1 » Pen Vas 08, 2019 6:58 pm

O ant nekoduotu kanalu irgi pakimba ? Jei ne, tada kaltink savo saros tiekeja, turbut is pacio pigiausio ziuri. :)
jonukas1
Forumietis
Forumietis

Standartinė Konstantin » Pen Vas 08, 2019 8:23 pm

jonukas1 rašė:O ant nekoduotu kanalu irgi pakimba ? Jei ne, tada kaltink savo saros tiekeja, turbut is pacio pigiausio ziuri. :)

Ne velnio!!! Tu ne teisus!!!! Cia ne saros tekejas. jei raso kad SERVERIS neveikia, arba nera signalo - reiskia, gali but kad kazkas su galva, arba su kontaktais, gal vanduo pateko, gal dar kas. Nes jis kiek supratau nemato kanalo, o ne srauto kodu kur teikia saros tekejas. Pas mane panasi situacija buvo, tik su S2 imtuvu, bet man tingu buvo lipt ant stogo tikrint ziema, tai naudojau IPTV. o kitam tiuneri viskas ejo kuo puikiausia. Tik vienas tiuneri gliucino, pakeitus vietomis tiuneri - nieko ne pasikeite. Kaip dinginedavo signalas, taip ir dinginedavo. O dabar problema issisprende - savaime, pradziuvo oras, gal viskas kiek pradziuvo, ir pradejo viskas gerai rodit. Tai kad cia 300 procentu ne saros tekejas kaltas. Bus pavasarys - uzlipsiu ant stogo patikrinsiu viska. O dabar problema issisprende savaime.
Konstantin
Forumietis
Forumietis

Standartinė jonnyk » Pen Vas 08, 2019 10:42 pm

Konstantin rašė:Ne velnio!!! Tu ne teisus!!!! Cia ne saros tekejas. jei raso kad SERVERIS neveikia, arba nera signalo - reiskia, gali but kad kazkas su galva, arba su kontaktais, gal vanduo pateko, gal dar kas. Nes jis kiek supratau nemato kanalo, o ne srauto kodu kur teikia saros tekejas. Pas mane panasi situacija buvo, tik su S2 imtuvu, bet man tingu buvo lipt ant stogo tikrint ziema, tai naudojau IPTV. o kitam tiuneri viskas ejo kuo puikiausia. Tik vienas tiuneri gliucino, pakeitus vietomis tiuneri - nieko ne pasikeite. Kaip dinginedavo signalas, taip ir dinginedavo. O dabar problema issisprende - savaime, pradziuvo oras, gal viskas kiek pradziuvo, ir pradejo viskas gerai rodit. Tai kad cia 300 procentu ne saros tekejas kaltas. Bus pavasarys - uzlipsiu ant stogo patikrinsiu viska. O dabar problema issisprende savaime.

Tai, kad čia rašai apie „ratus ir apie batus". Nėra signalo tai nuo galvutės, o serveris tai iš interneto ir tai visiškai skirtingi dalykai. Nebent čia visus klaidini ir iš tikrųjų rašo servisas neveikia, tuomet tai gali reikšti tą patį, kaip nėra signalo nuo galvutės.
T90 4w 1w 5e 9e 13e 19e 23e 28e 36e 42e, Amiko 8150, Amiko Mini HD SE
jonnyk
Forumietis
Forumietis

Standartinė Konstantin » Šeš Vas 09, 2019 8:54 am

jonnyk rašė:
Konstantin rašė:Ne velnio!!! Tu ne teisus!!!! Cia ne saros tekejas. jei raso kad SERVERIS neveikia, arba nera signalo - reiskia, gali but kad kazkas su galva, arba su kontaktais, gal vanduo pateko, gal dar kas. Nes jis kiek supratau nemato kanalo, o ne srauto kodu kur teikia saros tekejas. Pas mane panasi situacija buvo, tik su S2 imtuvu, bet man tingu buvo lipt ant stogo tikrint ziema, tai naudojau IPTV. o kitam tiuneri viskas ejo kuo puikiausia. Tik vienas tiuneri gliucino, pakeitus vietomis tiuneri - nieko ne pasikeite. Kaip dinginedavo signalas, taip ir dinginedavo. O dabar problema issisprende - savaime, pradziuvo oras, gal viskas kiek pradziuvo, ir pradejo viskas gerai rodit. Tai kad cia 300 procentu ne saros tekejas kaltas. Bus pavasarys - uzlipsiu ant stogo patikrinsiu viska. O dabar problema issisprende savaime.

Tai, kad čia rašai apie „ratus ir apie batus". Nėra signalo tai nuo galvutės, o serveris tai iš interneto ir tai visiškai skirtingi dalykai. Nebent čia visus klaidini ir iš tikrųjų rašo servisas neveikia, tuomet tai gali reikšti tą patį, kaip nėra signalo nuo galvutės.

Na tai ta ir norejau [asakyt. kad nera jokio signalo na galvos, o ne su sharunu problemos. Gal ne aiskiai pasakiau gal TAMSTA ne taip suprato. Bet rasiau apie signalo nuo galvos nebuvimo - ne taik kaip TU - iskart sharno tekejo kaltini!!!!! Mat iskart,- pigu sharuno naudoji!!!. As pats ne pati brangiausi naudoji, jau 4 metus po 1 dolleri, ir puikiai sukasi. O imsi uz 1 doleri, ar uz 4 eurus - taj jeigu pas tave rankos ne is tos vietos, ir tai ne pades.
Konstantin
Forumietis
Forumietis

Standartinė Soul » Šeš Vas 09, 2019 8:29 pm

mojsza rašė:iskylo tokia beda ziurint palydovine dingsta signalas arba raso kad servisas nedirba (сервис неработает) ir kol neperjungi kanalo pirmin atgal neatkimba ???o perjungus kanala pirmin atgal viskas vel veikia cia ziurint ntv paketa

O lekštėje viena galva ar su Diseqc'u?
Formuler F3 HD PVR, Openbox ci7200PVR, Moteck SG2100A, 0.9m.
Legalus montuotojas.
Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas

Standartinė mojsza » Pir Vas 18, 2019 2:47 pm

yra disequ
mojsza
Forumietis
Forumietis

Standartinė Soul » Ant Vas 19, 2019 8:50 am

mojsza rašė:yra disequ

O galvutės visos vienos rūšies? Jei yra Invacom galvutė ir kitos kitos rūšies tai jau problema...
Legalus montuotojas.
Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas

Standartinė sieksnis » Ant Vas 19, 2019 9:50 am

Jei yra diseqas, pradžiai bandyk jį keist (ypač jei tai naujos kartos BEST arba AMIKO). Duodu beveik 100 proc. garantiją, jog jis kaltas, ypač per šalčius. Dabar šalčių nebėr, saulė padžiovino, maž ir vėl normaliai veiks, bet tai ne faktas.
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E
sieksnis
Vartotojo avataras
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas

Standartinė Soul » Ant Vas 19, 2019 7:33 pm

sieksnis rašė:Jei yra diseqas, pradžiai bandyk jį keist (ypač jei tai naujos kartos BEST arba AMIKO). Duodu beveik 100 proc. garantiją, jog jis kaltas, ypač per šalčius. Dabar šalčių nebėr, saulė padžiovino, maž ir vėl normaliai veiks, bet tai ne faktas.

Su Bestais jokių poblemų neturėjau ir neturiu... Ar šaltis, ar šiluma - veikia be priekaištų... Ir pastatyta daaaaauuuug.
Legalus montuotojas.
Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas

Standartinė eivizzz3 » Ant Vas 19, 2019 9:43 pm

Soul rašė:Su Bestais jokių poblemų neturėjau ir neturiu... Ar šaltis, ar šiluma - veikia be priekaištų... Ir pastatyta daaaaauuuug.
O mano Best DiSEqC 8x1 pirktas už 17eur iš fogsat net metų neišdirbo pakavotas už namo skliauto, kur tiesioginės drėgmės negauna... pradžiai suėjo vienas išėjimas, o paskui greit užsilenkė ir visi kiti.. Dabar iš ebay DS81 8in1 už penkis eurus paimtas praėjus pusmečiui vis dar veikia
eivizzz3
Vartotojo avataras
Forumietis
Forumietis

Standartinė Soul » Tre Vas 20, 2019 2:19 pm

eivizzz3 rašė:
Soul rašė:Su Bestais jokių poblemų neturėjau ir neturiu... Ar šaltis, ar šiluma - veikia be priekaištų... Ir pastatyta daaaaauuuug.
O mano Best DiSEqC 8x1 pirktas už 17eur iš fogsat net metų neišdirbo pakavotas už namo skliauto, kur tiesioginės drėgmės negauna... pradžiai suėjo vienas išėjimas, o paskui greit užsilenkė ir visi kiti.. Dabar iš ebay DS81 8in1 už penkis eurus paimtas praėjus pusmečiui vis dar veikia

Tikrai nesutiksiu su Jūsų nuomone. PPas mano abu sūnus yra pajungti Best 8x1 disecai jau apie 8 metus. Pritvirtinti lauke ant daugiabučių stogo po skarda iš viršaus. Bet visi kabeliai pakloti taip. kad jais negalėtu patekti drėgmė iki disecų. Tai yra svarbiausia. Kitas momentas - negalima atjunginėti ir prijunginėti kabelio iš veikiancio tiunerio. Tiuneris turi būti išjungtas, kitaip statika gali pramušti disecą... Palydovine užsiimu jau beveik 30 metų. Disecų, mano pačio statytu, pakeitęs esu tik kelis ir tai po žaibų...
Legalus montuotojas.
Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas

Standartinė Soul » Tre Vas 20, 2019 2:21 pm

eivizzz3 rašė:
Manau, kad per kabelį pateko drėgmė... Čia tik mano nuomonė. Reikėjo atidaryti ir pamatyti kas viduje...
Legalus montuotojas.
Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas

Standartinė eivizzz3 » Tre Vas 20, 2019 4:34 pm

Soul rašė:Tikrai nesutiksiu su Jūsų nuomone. PPas mano abu sūnus yra pajungti Best 8x1 disecai jau apie 8 metus. Pritvirtinti lauke ant daugiabučių stogo po skarda iš viršaus. Bet visi kabeliai pakloti taip. kad jais negalėtu patekti drėgmė iki disecų. Tai yra svarbiausia. Kitas momentas - negalima atjunginėti ir prijunginėti kabelio iš veikiancio tiunerio. Tiuneris turi būti išjungtas, kitaip statika gali pramušti disecą... Palydovine užsiimu jau beveik 30 metų. Disecų, mano pačio statytu, pakeitęs esu tik kelis ir tai po žaibų...

Na taip mano sistema nėra gražiai išvedžiota, bet kažkaip netikiu, kad iš vidinės skliauto pusės pritekėtu tos drėgmės
http://i.talpix.lt/T8CJv.jpg
Dėl kabelių atjunginėjimu, tai jų tikrai niekas nejunginėjo veikiant imtuvui... diSEq'o pirmiausiai užlūžo tautos išėjimas (dažniausiai naudotas 2), o paskui ir kiti pradėjo prastai veikti. Norint, kad atsirastu signalas ant kitos lnb reikdavo junginėti per kanalus pirmyn atgal kol suveikdavo, o ant galo ir tai nebeveikė....
Gal, kaip sieksnis minėjo čia tos naujos kartos diSEq, kurios jau nėra tokios geros kokybės, kur jūs statydavote prieš 8 metus ar šeip kokia brokuota man pasitaikė. Dar neišmečiau, turiu, kaip tik paėmiau pažiūrėti dėl įdomumo, bet užklijuotas gerai nelabai ardosi, reiks atsinešti geresnių įrankių :)
http://i.talpix.lt/BWJ1G.jpg
eivizzz3
Vartotojo avataras
Forumietis
Forumietis

Standartinė eivizzz3 » Tre Vas 20, 2019 8:28 pm

Nuėmiau dangtelį tikrai nepanašu, kad čia butu buvę vandens/drėgmės pėdsakų http://i.talpix.lt/2ib5Q.jpg
eivizzz3
Vartotojo avataras
Forumietis
Forumietis

Standartinė Soul » Tre Vas 20, 2019 8:37 pm

eivizzz3 rašė:
Soul rašė:Tikrai nesutiksiu su Jūsų nuomone. PPas mano abu sūnus yra pajungti Best 8x1 disecai jau apie 8 metus. Pritvirtinti lauke ant daugiabučių stogo po skarda iš viršaus. Bet visi kabeliai pakloti taip. kad jais negalėtu patekti drėgmė iki disecų. Tai yra svarbiausia. Kitas momentas - negalima atjunginėti ir prijunginėti kabelio iš veikiancio tiunerio. Tiuneris turi būti išjungtas, kitaip statika gali pramušti disecą... Palydovine užsiimu jau beveik 30 metų. Disecų, mano pačio statytu, pakeitęs esu tik kelis ir tai po žaibų...

Na taip mano sistema nėra gražiai išvedžiota, bet kažkaip netikiu, kad iš vidinės skliauto pusės pritekėtu tos drėgmės
http://i.talpix.lt/T8CJv.jpg
Dėl kabelių atjunginėjimu, tai jų tikrai niekas nejunginėjo veikiant imtuvui... diSEq'o pirmiausiai užlūžo tautos išėjimas (dažniausiai naudotas 2), o paskui ir kiti pradėjo prastai veikti. Norint, kad atsirastu signalas ant kitos lnb reikdavo junginėti per kanalus pirmyn atgal kol suveikdavo, o ant galo ir tai nebeveikė....
Gal, kaip sieksnis minėjo čia tos naujos kartos diSEq, kurios jau nėra tokios geros kokybės, kur jūs statydavote prieš 8 metus ar šeip kokia brokuota man pasitaikė. Dar neišmečiau, turiu, kaip tik paėmiau pažiūrėti dėl įdomumo, bet užklijuotas gerai nelabai ardosi, reiks atsinešti geresnių įrankių :)
http://i.talpix.lt/BWJ1G.jpg

Na gal šiuolaikiniai... nors ir tarp čigonų vagių pasitaiko... O kam Jūs F jungtis dar apviniojate izoliacija? Kaip taisyklė, pirmieji išeina kabeliai iš rikiuotė tie, kurie apvynioti at uždėtos silikoninės apsaugos. Drėgmė neturi kur išgaruoti...Tiesa, pagal Jūsų foto nesimato kaip eina kairėje pusėje einantys kabeliai. Ar kartais jie nekyla aukštyn? Tada drėgmė kaip tik nubėgs ant diseco jungčių....
Legalus montuotojas.
Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas

Standartinė eivizzz3 » Tre Vas 20, 2019 8:51 pm

Soul rašė:Na gal šiuolaikiniai... nors ir tarp čigonų vagių pasitaiko... O kam Jūs F jungtis dar apviniojate izoliacija? Kaip taisyklė, pirmieji išeina kabeliai iš rikiuotė tie, kurie apvynioti at uždėtos silikoninės apsaugos. Drėgmė neturi kur išgaruoti...Tiesa, pagal Jūsų foto nesimato kaip eina kairėje pusėje einantys kabeliai. Ar kartais jie nekyla aukštyn? Tada drėgmė kaip tik nubėgs ant diseco jungčių....

Na taip vienas kabelis kuris eina į imtuvą kyla į viršų ir per bolkį leidžiasi žemyn, bet jis neturi jokio sąlyčio su išore, tad drėgmės faktorių tikrai atmečiau, juolab, kad atidarius dangtelį nesimato jokių drėgmės simptomų... F jungtys apvyniotos net nežinau, maniau galbūt patikimiau ir kad kabeliai neišsitrauktu, o vat lauke prie lnd, kaip jūs sakot panaudotas užšildomas kembrikas ir dar su klijais (maniau gera apsauga bus, bet pasirodo persistengiau) ...tfu tfu kolkas viskas veikia... Kas dėl diSEq'o sakykim man papuolė gamikliškai brokuotas :lol:
eivizzz3
Vartotojo avataras
Forumietis
Forumietis

Standartinė Soul » Ket Vas 21, 2019 9:10 am

eivizzz3 rašė:
Soul rašė:Na gal šiuolaikiniai... nors ir tarp čigonų vagių pasitaiko... O kam Jūs F jungtis dar apviniojate izoliacija? Kaip taisyklė, pirmieji išeina kabeliai iš rikiuotė tie, kurie apvynioti at uždėtos silikoninės apsaugos. Drėgmė neturi kur išgaruoti...Tiesa, pagal Jūsų foto nesimato kaip eina kairėje pusėje einantys kabeliai. Ar kartais jie nekyla aukštyn? Tada drėgmė kaip tik nubėgs ant diseco jungčių....

Na taip vienas kabelis kuris eina į imtuvą kyla į viršų ir per bolkį leidžiasi žemyn, bet jis neturi jokio sąlyčio su išore, tad drėgmės faktorių tikrai atmečiau, juolab, kad atidarius dangtelį nesimato jokių drėgmės simptomų... F jungtys apvyniotos net nežinau, maniau galbūt patikimiau ir kad kabeliai neišsitrauktu, o vat lauke prie lnd, kaip jūs sakot panaudotas užšildomas kembrikas ir dar su klijais (maniau gera apsauga bus, bet pasirodo persistengiau) ...tfu tfu kolkas viskas veikia... Kas dėl diSEq'o sakykim man papuolė gamikliškai brokuotas :lol:

Na, sakykim, kad toks papuolė... O kaip gali kabelis iš F antgalio išsitraukti? Aš F antgalį su replėm užsuku... pirštais neiveikiu... Reikia gerai parinkti naudojamo kabelio ir F antgalio diametrus...
Legalus montuotojas.
Soul
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas

Standartinė mantos » Ket Vas 28, 2019 1:40 pm

Sveiki bandau ziureti iptv su situo tiuneriu , rodo .Bet yra maza problemele , perjungus kanala vaizdas atciranda o garsas pasiveja vaizda per kokias 2-3 sek. jauciasi toks garso tempimas ,poto viskas susitvarko. Perjungus i sekanti kanala vel viskas kartojasi. Pas ka nors taip yra buve ,gal eina pataisyti ? Softas paskutinis ,playlistas is edem tv . Su kitais tiuneriais ( ne openbox ) taspats listas eina be problemu .
Gigablue HD utra ue
mantos
Vartotojo avataras
Forumietis
Forumietis

Forumas Statistika

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Nustatymai

Grįžti į Openbox S2, S2 mini ir S3 HD