Biudžetinis HD imtuvas

Re: Openbox S3 HD nuo nulio

Standartinė labaDiena2 » Pir Vas 19, 2018 3:19 pm

nerux rašė:Jei taip įsitikines, kad tuos nuskanavai, tai užeik į čia http://www.flysat.com/satlist.php ir pažiūrėk ar tikrai tuos palydovus nuskanavai, ar tikrai yra tie kanalai tavo paminėtuose palydovuose pagal dažnius kuriuos nuskanavai :)

nesu įsitikinęs, todėl ir bandau išsiaiškint čia. bet iš viso sąrašo(tų 90 palydovų), būtent prie šitų buvo užsidegę žaliai, tai juos ir skanavau :) ir galvoju, jeigu būtent 4 buvo užsidegę žaliai ir yra 4 galvos, tai gal čia jau ir viskas, nėra ko ieškot daugiau? ar čia gali būti, kad žaliai "netyčia" kažkaip užsidegė?
labaDiena2
Forumietis
Forumietis

Standartinė labaDiena2 » Pir Vas 19, 2018 3:25 pm

Kazas rašė:
labaDiena2 rašė:
Soul rašė:Kiek yra lėkščių ir kiek galvų?

dvi lėkštės ir keturios galvos :)

Įkelk abiejų lėkščių foto, pajungimus su Diseq.
Rašei, kad darysi žmogui kuris nori daugiau rusiškų. Tai ir rasi 36E, pakete HTB+, o tame 60E arba 26E tik prancūzai. KAM šitie palydovai tam žmogui??? Suk 4,8E ir VIAsatas bus.

šiuo metu nelabai turiu galimybės foto padaryt, savaitgalį tik važiuosiu pas tą žmogų. dėl 36E, tai kaip ir aišku viskas. bet dėl 60E ir 26E, tai aš negaliu atsakyt ar tikrai ten taip atsukta, žinau tik viena, kad būtent šitie man buvo užsidegę, kaip žali, tai juos ir praskanavau ir rado kažkokių random kanalų. o ar tikrai ten pasukta į 60E ir 26E ir kodėl buvo pasukta į juos, tai negaliu atsakyt. gal prieš 5metus, kai konfiguravo tas lėkštes, buvo kažkas ne tik prancūziško juose.

dėl sukimo, tai kažkaip nedrįstu savo kreivom rankom kažką sukinėt. jeigu bus poreikis, tai teks turbūt išmanantį meistrą kviest. :)
labaDiena2
Forumietis
Forumietis

Standartinė adastra » Pir Vas 19, 2018 4:09 pm

nerux rašė:Jei taip įsitikines, kad tuos nuskanavai, tai užeik į čia http://www.flysat.com/satlist.php ir pažiūrėk ar tikrai tuos palydovus nuskanavai, ar tikrai yra tie kanalai tavo paminėtuose palydovuose pagal dažnius kuriuos nuskanavai :)

O dar geriau jei jis išvardins laisvus nekoduotus kanalus iš 60E, kuriuos kaip teigia nuskenavo.
Juk 60E palydove dabar yra tik trys rusiški laisvai prieinami nekoduoti kanalai, kurių pavadinimai sekantys:
NIKA_TV
78
Kuban-RTV

o jei, kaip jis teigia, nuskenavo Badr-4/5/6/7 esantį 26E pozicijoje, tai čia dar įdomiau, nes
šio palydovo KU diapazono spinduliai iš viso nepasiekia Lietuvos. Štai pridedu spindulių žemėlapį
http://www.flysat-beams.com/badr-beam.php

Žmogus gi nesupranta, kad imtuve rodomas signalas ir tada kai dažnis ant kurio stovima sutampa.
Tai yra tas pats dažnis yra sakykime 13E palydovo dažnių sąraše ir tarkime kito palydovo 26E dažnių sąraše.
Kalbu apie dažnius, kurie programiškai suvesti imtuve ir susirašė instaliuojant softą.
Imtuve kanalų nėra žmogus įsijungia imtuvą ieško signalo sustoja ant 26E, o yra signalas. Nagi paskenuosiu,
skenuoja, vau ir kanalai yra ir nesupranta kad iš tikrųjų tai nuskenavo 13E kanalus, nes būtent į ten žiūri viena iš
lėkščių galvučių. :D
adastra
Moderator
Moderator

Standartinė nerux » Pir Vas 19, 2018 5:31 pm

Man regis pas jį bus standartinis galvų išdėstymas, jei 3 galvos ant vienos lėkštės, tai bus 4.9E Astra A4 (vadinamas visų pagal sena Sirius 5E), toliau 13E Hotbirdas toliau 19,2E Astra ir antra lėkštė 36E, tai vat labaDiena2 išsivalai lauk tavo nuskanuotus palydovus, užeini į mano parašytus palydovus, susitvarkai su diseqc ant paminėtų palydovų ir jieškai, į kitus nesidairai.
dėl 36E pasirenki ten kur LNB 10750.
Vu+Zero 4K, Denys Pro Combo, Wetec Openelec Kodi, Toshiba REGZA 42VL863 LED Full HD 3D, H-H RE-DMPRO15 85E-30W, 36E
Super geras lengvas transiukas
nerux
Vartotojo avataras
Adminas
Adminas

Standartinė labaDiena2 » Pir Vas 19, 2018 7:32 pm

nerux rašė:Man regis pas jį bus standartinis galvų išdėstymas, jei 3 galvos ant vienos lėkštės, tai bus 4.9E Astra A4 (vadinamas visų pagal sena Sirius 5E), toliau 13E Hotbirdas toliau 19,2E Astra ir antra lėkštė 36E, tai vat labaDiena2 išsivalai lauk tavo nuskanuotus palydovus, užeini į mano parašytus palydovus, susitvarkai su diseqc ant paminėtų palydovų ir jieškai, į kitus nesidairai.
dėl 36E pasirenki ten kur LNB 10750.

dėkui labai :) būtinai pabandysiu padaryt būtent taip, kaip parašei :)
labaDiena2
Forumietis
Forumietis

Standartinė labaDiena2 » Sek Kov 11, 2018 12:49 pm

dar aš grįžtu su trumpu klausimu dėl diseqc ir portų, tai jeigu teisingai suprantu, jeigu nustatau teisingai diseqc, tai man tiesiog turėtų pradėt rodyt kanalus iš to palydovo? ta prasme jeigu pereinu per visus diseqc ir kanalų nepradėjo rodyt, tai reiškia, kad lėkštė neatsukta į tą palydovą? ir nuo ko priklauso diseqc nustatymai? čia kiekvienam skirtinai ar tiesiog kiekvienas palydovas turi savo diseqc visiem vienoda? :)
labaDiena2
Forumietis
Forumietis

Standartinė tankistas » Sek Kov 11, 2018 3:30 pm

labaDiena2 rašė:dar aš grįžtu su trumpu klausimu dėl diseqc ir portų, tai jeigu teisingai suprantu, jeigu nustatau teisingai diseqc, tai man tiesiog turėtų pradėt rodyt kanalus iš to palydovo? ta prasme jeigu pereinu per visus diseqc ir kanalų nepradėjo rodyt, tai reiškia, kad lėkštė neatsukta į tą palydovą? ir nuo ko priklauso diseqc nustatymai? čia kiekvienam skirtinai ar tiesiog kiekvienas palydovas turi savo diseqc visiem vienoda? :)

Jeigu eina prieiti prie diseq, tai gali pabandyti pradžiai pajungti kabelį tiesiai prie galvutės be diseq. Tuomet matysi ar yra signalas iš palydovo ar nėra.
Kokia galvutė prie kokio porto prisukta yra gali matyti ant pačio diseq.

Pvz:
Jeigu nuo Sirius galvutės kabelis prisuktas prie LNB2, tai tavo imtuve bus nustatyta: Diseq 1.0 Portas 2
Paveikslėlis
Admin. No comment!
tankistas
Vartotojo avataras
Adminas
Adminas

Standartinė labaDiena2 » Sek Kov 11, 2018 8:22 pm

tankistas rašė:
labaDiena2 rašė:dar aš grįžtu su trumpu klausimu dėl diseqc ir portų, tai jeigu teisingai suprantu, jeigu nustatau teisingai diseqc, tai man tiesiog turėtų pradėt rodyt kanalus iš to palydovo? ta prasme jeigu pereinu per visus diseqc ir kanalų nepradėjo rodyt, tai reiškia, kad lėkštė neatsukta į tą palydovą? ir nuo ko priklauso diseqc nustatymai? čia kiekvienam skirtinai ar tiesiog kiekvienas palydovas turi savo diseqc visiem vienoda? :)

Jeigu eina prieiti prie diseq, tai gali pabandyti pradžiai pajungti kabelį tiesiai prie galvutės be diseq. Tuomet matysi ar yra signalas iš palydovo ar nėra.
Kokia galvutė prie kokio porto prisukta yra gali matyti ant pačio diseq.

Pvz:
Jeigu nuo Sirius galvutės kabelis prisuktas prie LNB2, tai tavo imtuve bus nustatyta: Diseq 1.0 Portas 2
Paveikslėlis

dėkui už paaiškinimą. deja prie diseq prieit nelabai yra galimybės, tik iš toli pažiūrėjau, kad sujungti penki laidai, panašiai kaip ir tavo paveiksliuke. o dėl palydovų ir nustatymų, tai tiek 36E, tiek 13E kažkaip žaliai užsidegė tik prie diseq 1.0 ir prie pirmo porto arba taip pat žaliai degė ir kai nenustatai port'o, tai čia taip gali būt ar vėl aš kažką neteisingai darau? :) o iš anksčiau tavo minėtųjų 4.9E ir 19,2E niekas žaliai neužsidegė, bandžiau visus diseq variantus ir visus portus, tai greičiausiai ne į juos atsukta arba vėl aš čia kažką ne taip darau. nes tu lėkščių šeimininkas lyg ir prisiminė, kad buvo tas astra(19.2E) anksčiau, nors irgi nebuvo visiškai tikras.

nes ką aš darau tai galima pamatyt čia(paveiksliukas ne mano, paėmiau iš interneto, tik savo žingsnius sužymėjau):
Paveikslėlis

1. Pasirenku palydovą.
2. keičiu jam diseq ir portus
3. spaudziu skanuoti ir laukiu.

ir kaip ir minėjau pavyko "pagauti" 36E ir 13E ir abu "degė" žaliai ir kai porto neįvedu, ir kai įvedu port: 1. tai nežinau ar čia teisingai viską darau ar kažką praleidžiu?

ir dar dėl shar'o, tai užsiregistravau http://utgard.tv/ ir ten davė dieną nemokamai išbandyt paketus 36E(Tricolor ir NTV+) ir dar kažkokį, tai lyg ir viską teisingai suvedžiau "newcamd.list" ir rodė "UP" (kas kaip suprantu yra ok). Bet kažkaip nei vieno kanalo iš jų sąrašo nerodė. Tai klausimas mano būtų kaip patikrint ar internetas "ateina" iki imtuvo? ar jeigu jau rašo "UP", reiškia viskas ok su interneto gavimu ir problemų kitur ieškot reiktų? :)
labaDiena2
Forumietis
Forumietis

Standartinė labaDiena2 » Sek Kov 11, 2018 8:59 pm

ir dar vienas dalykas. diseq buvo panašus į tokį: Paveikslėlis ta prasme vienoj eilei visi laidai ėjo, o ne taip išsišakoję, kaip tanksito pavyzdyje, bet aišku turbūt tai reikšmės neturi. :)
labaDiena2
Forumietis
Forumietis

Standartinė tankistas » Sek Kov 11, 2018 9:06 pm

Svarbu! - pirmiausia tu turi tikrintis laisvus kanalus.
Pradėk nuo paprasčiausio LTV World kanalo. Jis yra Sirius (5E) palydove.
Jeigu tu mano kanalų sąrašą užsidėjai, tai jis yra ant 12 numerio Sirius palydovo sąraše.
Atsistok ant šio kanalo. Ką rašo?
Galimi variantai: Nėra signalo arba Paslauga nepasiekiama.
Na aišku gali būti kad rodys šį kanalą. Tuomet Sirijaus palydovas suderintas gerai.
Jeigu rašo kad Nėra signalo arba Paslauga nepasiekiama.
Tuomet eik į DiseqC nustatymus. 1.0 pasirinkimas geras.
O portus dabar bandyk keisti. Užstatyk 1. Išsaugok. NESVARBU ką tau apačioje rodys signalo skalės. Išeik prie kanalų ir pažiūrėk ar rodo LTV World kanalą.
Nerodo? Pakeisk porta į 2. Išsaugok. Išeik į kanalus.
Ir taip visus 4 portus patestuok.
Ir jeigu tarkime koks Portas 3 tau pradės rodyti LTV Worl kanalą, tai žinok, kad šio porto ant kitų palydovų jau nebegali būti. Tad ant kitų palydovų bus 1,2 arba 4 portas, nes 3 jau surastas.
Sėkmės :)
Admin. No comment!
tankistas
Vartotojo avataras
Adminas
Adminas

Standartinė labaDiena2 » Sek Kov 11, 2018 9:26 pm

tankistas rašė:Svarbu! - pirmiausia tu turi tikrintis laisvus kanalus.
Pradėk nuo paprasčiausio LTV World kanalo. Jis yra Sirius (5E) palydove.
Jeigu tu mano kanalų sąrašą užsidėjai, tai jis yra ant 12 numerio Sirius palydovo sąraše.
Atsistok ant šio kanalo. Ką rašo?
Galimi variantai: Nėra signalo arba Paslauga nepasiekiama.
Na aišku gali būti kad rodys šį kanalą. Tuomet Sirijaus palydovas suderintas gerai.
Jeigu rašo kad Nėra signalo arba Paslauga nepasiekiama.
Tuomet eik į DiseqC nustatymus. 1.0 pasirinkimas geras.
O portus dabar bandyk keisti. Užstatyk 1. Išsaugok. NESVARBU ką tau apačioje rodys signalo skalės. Išeik prie kanalų ir pažiūrėk ar rodo LTV World kanalą.
Nerodo? Pakeisk porta į 2. Išsaugok. Išeik į kanalus.
Ir taip visus 4 portus patestuok.
Ir jeigu tarkime koks Portas 3 tau pradės rodyti LTV Worl kanalą, tai žinok, kad šio porto ant kitų palydovų jau nebegali būti. Tad ant kitų palydovų bus 1,2 arba 4 portas, nes 3 jau surastas.
Sėkmės :)

dėkui ir vėl, bandysiu kitą savaitę pagal šį sąrašą pasižaist. :)
labaDiena2
Forumietis
Forumietis

Standartinė EirS » Ket Bir 21, 2018 8:30 pm

tankistas rašė:Trumpa instrukcija:
1. Perrašyk softą.
2. Įrašyk /nuskenuok/ kanalus
3. Suvesk cardshare

Išsami instrukcija:
1. Openbox S3mini visada įrašau bootinį softą, o vėliau ir naujausią.
Bootinis čia: https://drive.google.com/open?id=1lmxah ... PK9m7r_e7N
Naujausias čia: https://drive.google.com/open?id=1SSOg5 ... InXatFV7Pq

Įsirašai abu softus į USB.
Išjungi imtuvą iš 220V
Kiši USB į imtuvą
Kol kraunasi imtuvas per 10 sekundžių turi suspėti paspausti Menu ant distancinio.
Atsidarys naujas langas. Jame pasirink, kad nori įrašyti bootinį softą.
Kai softas persirašys ekrane išmes užrašą - OK. tada spausk menu ir vėl pasirink softą, tik šį kartą 142
persirašys softas ir imtuvas persikraus.

2. Atsisiusk kanalų failą iš čia: https://drive.google.com/open?id=1Z61w- ... zjUpPTOF2H
Įsirašyk į USB.
Tada USB kišk į imtuvą.
Spausk Meniu --> Instaliavimas --> Atnaujinti iš USB
Pasirink ta mano atsiųsta failą.
Kai įsirašys kanalai į imtuvą, tada spausk Meniu --> Kanalų redagavimas --> Redaguoti palydovą
ir ištrink kurie palydovai nereikalingi. Jeigu reikalingi visi - pasilik.

Būtinai reikės pasikeisti diseq nustatymus. Menu --> Instaliavimas --> Kanalų paieška
Diseq ko gero bus 1.0 pas taves, tai jį taip ir palik. keisk tik portus.

Pakeitęs porto nustatymus pažiūrėk kiekviename palydove ant laisvų kanalų - ar rodo. Jei rašys, kad nėra signalo ar paslauga nepasiekiama, tai tikėtina, kad blogai nustatei portą.

3. Dabar reikės susivesti serverio duomenis.
Spaudžiame meniu ant distancinio ir renkame skaičius 1113
Atsidaro nauja lentelė
Ant pirmos eilutės spaudžiame raudoną klavišą - redaguoti

Pavadinimas - paliekame kaip yra
Aktyvuoti - Įjungtas
Adress - serverio.adresas.lt
Port - 12345
Login - vardas
Slaptažodis - slaptažodis

Tokia spalva pažymėtus duomenis tau duos serveristas

Spaudžiame ant distancinio klavišą Back
Tos eilutės kur redagavome gale bus užrašas - UP, DOWN, arba ERROR
Jeigu UP, tai viskas gerai. Galima spausti exit ir eiti žiūrėti kanalų
Jeigu ERROR, tai blogai suvesti duomenys
Jeigu DOWN, reiškia imtuve nėra interneto.

S3 micro negaliu įeiti į pasidalinimo nustatymus. Nereguoja į meniu+ 1117, nei 1113. Ką patartumėte?
Vu Solo 4K dvb-s2 + dvb-c/t2, Vu Solo 2, H96 Pro+, Triax 110 H-H Motor, Triax 90 19e-13e-9e-5e-1w-4w, GI1.0m 28e-36e.
EirS
Forumietis
Forumietis

Standartinė eivizzz3 » Ket Bir 21, 2018 9:24 pm

EirS rašė:S3 micro negaliu įeiti į pasidalinimo nustatymus. Nereguoja į meniu+ 1117, nei 1113. Ką patartumėte?

Jei gamiklinis softas nieko ir nepavyks... Reikia įsirašyt naujausia
eivizzz3
Vartotojo avataras
Forumietis
Forumietis

Standartinė EirS » Ket Bir 21, 2018 10:18 pm

eivizzz3 rašė:
EirS rašė:S3 micro negaliu įeiti į pasidalinimo nustatymus. Nereguoja į meniu+ 1117, nei 1113. Ką patartumėte?

Jei gamiklinis softas nieko ir nepavyks... Reikia įsirašyt naujausia

perašiau naujausią, ok. Gal galite įmesti setingus rusų +++ paketui
Vu Solo 4K dvb-s2 + dvb-c/t2, Vu Solo 2, H96 Pro+, Triax 110 H-H Motor, Triax 90 19e-13e-9e-5e-1w-4w, GI1.0m 28e-36e.
EirS
Forumietis
Forumietis

Ankstesnis
Forumas Statistika

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Nustatymai

Grįžti į Openbox S2, S2 mini ir S3 HD