Biudžetinis HD imtuvas

Re: Openbox S3 HD

Standartinė Konstantin » Ant Rgs 13, 2016 5:23 pm

Sveiki visi!
Vienam forume, radau toki skelbima:-

Здравствуйте!
Вы получили это письмо, потому что подписались на рассылку на сайте http://forum.volsat.com.ua
В связи со скорым переходом провайдера НТВ+, вещающего с 36°е, на новый идент 060А00, который имеет длинный ключ, просмотр данного пакета на популярном эмуляторе MgCamd станет невозможным (начиная с Viaccess 5 длина ключа не подходит для MgCamd). Во избежании неудобств с просмотром, убедительная просьба на ресиверах с ОС Linux дополнительно настроить эмуляторы Wicardd или Oscam заблаговременно. Администрация типа с радостью поможет Вам настроить один их этих эмуляторов.
У кого же ресиверы без линукса да ещё и старые копите денежки на новые.

Man labai idomu, kaip forumeciai prokomentuos si skelbima?!
Kaip su Openbox serija? S2, S3?
Irgi galios tas pasikeitimas? Ir aplamai, kaip shariko nustatimai moksliskai vadinasi minetose resiveriose? Koks protokolas faktiskai ten naudojamas?
Aciu uz atsakyma!
Konstantin
Forumietis
Forumietis

Standartinė laura112 » Ant Rgs 13, 2016 5:36 pm

Konstantin rašė:Sveiki visi!
Man labai idomu, kaip forumeciai prokomentuos si skelbima?!
Kaip su Openbox serija? S2, S3?
Irgi galios tas pasikeitimas? Ir aplamai, kaip shariko nustatimai moksliskai vadinasi minetose resiveriose? Koks protokolas faktiskai ten naudojamas?
Aciu uz atsakyma!

Šia tema forumiečiai jau diskutuoja :) http://www.satpasaulis.lt/viewtopic.php?f=30&t=21628
laura112
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas

Standartinė nerux » Ket Lap 17, 2016 1:45 pm

Openbox S3 mini HD partija su broku
gal kam teko jau apturėti? Brokas pasireiškia tame, kad su IPTV blogai veikia, pameta IP adresa, kol žiūrimas vienas kanalas iš IPTV viskas tvarkoje, kai tik ijungiamas kitas, žaksėdamas atsidaro, paeina keleta sekundžių, kanalas pakimba, tada galima eit per kitus, vaizdo jokio tada, užėjus į Network nustatymus, išjungiant ir įjungiant DHCP IP adreso nepasigauna, rodo nulius. Išjungus ir ijungus imtuva pulto pagalba vėl vaizdas atsiranda ir jei vėl pakartoji perėjima ant kito kanalo vaizdas paėjas nustoja rodyti. Perjungus į youtube vieną video leidžia pažiūrėt pereinant ant kito video, vaizdas pakimba ir imtuvas tada nereaguoja į pulto komandas. Su sat viskas ok, IP nepameta tada, eina tvarkingai.
Vu+Solo SE V2, Wetec Openelec Kodi, Toshiba REGZA 42VL863 LED Full HD 3D, H-H RE-DMPRO15 85E-30W, 36E
Super geras lengvas transiukas
nerux
Vartotojo avataras
Adminas
Adminas

Standartinė sieksnis » Ket Lap 17, 2016 3:52 pm

Tai čia gal softo brokas, o ne geležies?
Legalus montuotojas
Aukštalipio paslaugos (ne vien tik SAT montavimas), atestacijos pažymėjimas, profesionali įranga
...sumontuosiu SAT sistemą kur su kopėčiomis neprieinama ar "bokštelis" nepasiekia...

SX4 4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E
sieksnis
Vartotojo avataras
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas

Standartinė eivizzz3 » Ket Lap 17, 2016 5:55 pm

Joooo ir man panaši situacija instaliavus naujausia softą į s3mini ... paleidus ip tv kanalus veikia kaip ir normaliai, bet norint grįžti prie sat pakimba imtuvas, į pulteli nereguoja, padeda tik ištraukimas maitblokio iš rozetės ... su senesniu softu to nebuvo
Paveikslėlis
eivizzz3
Vartotojo avataras
Forumietis
Forumietis

Standartinė nerux » Ket Lap 17, 2016 6:46 pm

sieksnis rašė:Tai čia gal softo brokas, o ne geležies?

prieš tai turėjau vieną naują S3 sumečiau paskutinį softą naujausią, viskas ok sukas ir youtubas ir IPTV, jokio strigimo ir į sat gryžta normaliai, po to ėmiau iš kito tiekėjo ir abu imtuvai su tokiais bugais. Tai tik geležis kalta ir ne kas kitas.
Vu+Solo SE V2, Wetec Openelec Kodi, Toshiba REGZA 42VL863 LED Full HD 3D, H-H RE-DMPRO15 85E-30W, 36E
nerux
Vartotojo avataras
Adminas
Adminas

Standartinė rimantasp2 » Ket Lap 17, 2016 7:28 pm

pas mane stovi s3 mini namie naudojamas jau metai laiko, viskas buvo iki siol normaliai, bet kada perrasiau i naujausius 119 po to 120 softa prasidejo tokie streikai
rimantasp2
Forumietis
Forumietis

Standartinė eivizzz3 » Ket Lap 17, 2016 7:50 pm

jop ir pas mane beveik metai stovi ir nebuvo tokių nesamonių, o nuo 118 softo ir prasidėjo nesamonės... nerux pabandyk įsimesti 117 softą, bent man jį naudojant nebepakimba, aišku tik nebelieka youtubės
Paveikslėlis
eivizzz3
Vartotojo avataras
Forumietis
Forumietis

Standartinė Ritvis » Ket Lap 17, 2016 8:32 pm

Pas draugą Openbox s3 hd pajungeme ntv+. Sharinga imame iš utgard.tv. internetas prijungtas laidu. Openbox turi naujausia softa (gal viena karta jau pasenęs). Draugas skundžiasi, kad žiūrint televizorių būna kad vaizdas dingsta, ekrane tamsa, ir kažkur po minutės vaizdas vėl atsiranda. Kartais per vakarą taip nutinka 2-3 kartus, būna vakarų, kad to nesklandumo išvengiama. Kur čia problema: softe, sharingo tiekiejuje, internete ar dar kur?
Ritvis
Forumietis
Forumietis

Standartinė Konstantin » Ket Lap 17, 2016 9:10 pm

Ritvis rašė:Pas draugą Openbox s3 hd pajungeme ntv+. Sharinga imame iš utgard.tv. internetas prijungtas laidu. Openbox turi naujausia softa (gal viena karta jau pasenęs). Draugas skundžiasi, kad žiūrint televizorių būna kad vaizdas dingsta, ekrane tamsa, ir kažkur po minutės vaizdas vėl atsiranda. Kartais per vakarą taip nutinka 2-3 kartus, būna vakarų, kad to nesklandumo išvengiama. Kur čia problema: softe, sharingo tiekiejuje, internete ar dar kur?

As irgi jemu is ten sharinga, siep kartais nutinka taip, kad pakymba kanalas.po keliu sekundziu vel eina. Bet cia tik nuo interneto. Kaltas tekejas. Nes kodai ateina kas 10-15 sekundziu. Reiskia tiuneris praranda rysi su jusu routeriu. Ir praranda, ar viena, ar kita koda. Del to uzstringa kanalas. Pas mane i namus ateina laidas, ir per ruoteri laidais i tiuneri. Jei naudoji WiFi sujungima su internetu, tai buna dazniau. Seip sode, interneta gaunu is Tele2 per telefona, ir duodu Wifi imtuvui. Tai pakymba dazniau. Priklauso tik nuo interneto.
Konstantin
Forumietis
Forumietis

Standartinė nerux » Ket Lap 17, 2016 11:02 pm

Nu reiks išmėgint 117 softa, bet kaip minėjas buvau kad viena buvau turėjas ir pastates klientui tai jame 120 softas ir eina viskas be priekaištų niekas nestringa, nu a čia kelis turėjau nu i abu su tokiu bugu, tuo tarpu pasidalinimas iš sat sukas puikiai jokio pastrigimo.
nerux
Vartotojo avataras
Adminas
Adminas

Standartinė Konstantin » Ket Lap 17, 2016 11:38 pm

nerux rašė:Nu reiks išmėgint 117 softa, bet kaip minėjas buvau kad viena buvau turėjas ir pastates klientui tai jame 120 softas ir eina viskas be priekaištų niekas nestringa, nu a čia kelis turėjau nu i abu su tokiu bugu, tuo tarpu pasidalinimas iš sat sukas puikiai jokio pastrigimo.

Seip ir ant S2, ir ant S3 eina tas pastrigymas. nors senam S2 stovi ne pats naujausis softas - visvien, kartais- gal du kartus i savaite ant keleta sekundziu pakymba. Bet cia tikrai ne softas kaltas - o tik interneto rysis. Nes buvo tas pats, ir su 117 softu, ir su 119. Ispumpuok is ineto PingPlotter, tokia programele, ir suvedus i lauka tam tikra IP adresa is kurio paemi utgard.tv sharika, realioju laiku pamatisi kas darosi su tavo internetu. Beja - as kalbejau su operatorium utgard.tv ir tas pasiule nauduot musu regionui Ip adresa - 37.187.156.115 Pabandyk pakeist - manau tai irgi daug ka itakoja.
Konstantin
Forumietis
Forumietis

Standartinė Konstantin » Ket Lap 17, 2016 11:39 pm

Ritvis rašė:Pas draugą Openbox s3 hd pajungeme ntv+. Sharinga imame iš utgard.tv. internetas prijungtas laidu. Openbox turi naujausia softa (gal viena karta jau pasenęs). Draugas skundžiasi, kad žiūrint televizorių būna kad vaizdas dingsta, ekrane tamsa, ir kažkur po minutės vaizdas vėl atsiranda. Kartais per vakarą taip nutinka 2-3 kartus, būna vakarų, kad to nesklandumo išvengiama. Kur čia problema: softe, sharingo tiekiejuje, internete ar dar kur?

Seip ir ant S2, ir ant S3 eina tas pastrigymas. nors senam S2 stovi ne pats naujausis softas - visvien, kartais- gal du kartus i savaite ant keleta sekundziu pakymba. Bet cia tikrai ne softas kaltas - o tik interneto rysis. Nes buvo tas pats, ir su 117 softu, ir su 119. Ispumpuok is ineto PingPlotter, tokia programele, ir suvedus i lauka tam tikra IP adresa is kurio paemi utgard.tv sharika, realioju laiku pamatisi kas darosi su tavo internetu. Beja - as kalbejau su operatorium utgard.tv ir tas pasiule nauduot musu regionui Ip adresa - 37.187.156.115 Pabandyk pakeist - manau tai irgi daug ka itakoja.
Konstantin
Forumietis
Forumietis

Standartinė nerux » Ket Lap 17, 2016 11:50 pm

naudojuos kitu servu, ten viskas nauja sudėta, eina kaip ledas ir tikrai jokių pastrigimų nebuvo, tik būgas iš to pačio servo IPTV. ir youtubas pakabina imtuva visiškai ir išjungia interneta visiškai iš imtuvo.
nerux
Vartotojo avataras
Adminas
Adminas

Standartinė Ritvis » Pen Lap 18, 2016 12:00 pm

nerux rašė:naudojuos kitu servu, ten viskas nauja sudėta, eina kaip ledas ir tikrai jokių pastrigimų nebuvo, tik būgas iš to pačio servo IPTV. ir youtubas pakabina imtuva visiškai ir išjungia interneta visiškai iš imtuvo.

O tai koks tas kitas servas jei ne paslaptis?
Ritvis
Forumietis
Forumietis

Standartinė nerux » Pen Lap 18, 2016 1:02 pm

shura.tv
nerux
Vartotojo avataras
Adminas
Adminas

Standartinė Ritvis » Šeš Lap 19, 2016 3:10 pm

Dar turiu tokį klausimėlį. Užsisakiau sharingo VIP paketą. Visus nustatymus suvedžiau i openbox s3. NTV+ iš 36E rodo viską, Viasat iš 5E rodo tik ne HD, XXX kanalus iš 13E rodo. Tame VIP pakete rašoma, kad rodo ir tricolor iš 36E. Bet man to tricolor nerodo sharingo pagalba, ar aš ką blogai nustatymuose esu padaręs, o gal to tricolor sharingo pagalba neįmanoma matyti, nes kažkaip visur forumuose apie NTV+ kalbama, o ne apie Tricolor?
Ritvis
Forumietis
Forumietis

Standartinė Konstantin » Šeš Lap 19, 2016 3:13 pm

Ritvis rašė:Dar turiu tokį klausimėlį. Užsisakiau sharingo VIP paketą. Visus nustatymus suvedžiau i openbox s3. NTV+ iš 36E rodo viską, Viasat iš 5E rodo tik ne HD, XXX kanalus iš 13E rodo. Tame VIP pakete rašoma, kad rodo ir tricolor iš 36E. Bet man to tricolor nerodo sharingo pagalba, ar aš ką blogai nustatymuose esu padaręs, o gal to tricolor sharingo pagalba neįmanoma matyti, nes kažkaip visur forumuose apie NTV+ kalbama, o ne apie Tricolor?

Tricoloro rodo tik keleta kanalu kad ir su Sharingo pagalba! Viasat HD ne sharina nei vienas Sharos tiekejas! Kalbeta jau ne su vienu operatorium sharos/
Tai kad - ziurekit kas yra...
\
Konstantin
Forumietis
Forumietis

Standartinė eivizzz3 » Šeš Lap 19, 2016 4:31 pm

Konstantin rašė:Viasat HD ne sharina nei vienas Sharos tiekejas! Kalbeta jau ne su vienu operatorium sharos/
\
Dėl via Hd klysti... yra keletas tiekėjų, kurie transliuoja ir Hd kanalus, tik kainuoja papildomai.. Buvau užsisakęs ir galiu pasakyti, kad nelabai yra ką ten žėti, na nebent kokį Explorer Hd :)
Paveikslėlis
eivizzz3
Vartotojo avataras
Forumietis
Forumietis

Standartinė Konstantin » Šeš Lap 19, 2016 5:17 pm

eivizzz3 rašė:
Konstantin rašė:Viasat HD ne sharina nei vienas Sharos tiekejas! Kalbeta jau ne su vienu operatorium sharos/
\
Dėl via Hd klysti... yra keletas tiekėjų, kurie transliuoja ir Hd kanalus, tik kainuoja papildomai.. Buvau užsisakęs ir galiu pasakyti, kad nelabai yra ką ten žėti, na nebent kokį Explorer Hd :)

Matai tamsta - jo! Jus visiskai taisus! Pas mane pvz yra pajungtas 36 laipsnis, ir VIA, tai VIA laikau tik del Lietuvisku kanalu, o 36 laipsni, del HTB.
It geriasnis kontentas ten nei VIA.
Seip, jei nesunku, gal pasakysit pas ka galima VIA HD paimt. Nes vienas draugas sedi tik ant VIA, ir kaip noretu matyt tos HD kanalus.
Jei ne sunku - atskleiskit paslapty.
Nes tiekeju yra begale daug, ir visi ne imanoma pratestuot.

Aciu is anksto!
jei gal cia nuskambes kaip reklama, tada tiekejus i PM.
Konstantin
Forumietis
Forumietis

Standartinė nerux » Sek Lap 20, 2016 10:38 pm

nu vo padariau tvarka openui, IPTV vėl veikia normaliai IP adreso imtuvas nepameta, instaliavau 117 softa ir viskas susitvarkė :)
nerux
Vartotojo avataras
Adminas
Adminas

Standartinė apuokas34 » Ket Gru 29, 2016 9:41 pm

Eutelsat 36 11785 R 27500 neranda signalo imtuvas.Su openbox s6 viskas gerai - ir skanuoja ir rodo kanalus.Gal ko neperskaičiau??
E-85 Openbox S6 ;Openbox S4; Opticum 403; UE55ES8000SXXH
apuokas34
Forumietis
Forumietis

Standartinė edma » Pen Gru 30, 2016 8:06 am

apuokas34 rašė:Eutelsat 36 11785 R 27500 neranda signalo imtuvas.Su openbox s6 viskas gerai - ir skanuoja ir rodo kanalus.Gal ko neperskaičiau??

Galvutės nustatymus pasikeisk į Single
edma
Forumietis
Forumietis

Standartinė apuokas34 » Sek Sau 22, 2017 2:44 pm

O šis imtuvas su 3G fliašu veikia?Paėmiau iš openbox S6 - kažkaip nerodo ,kad prisijungia..
E-85 Openbox S6 ;Openbox S4; Opticum 403; UE55ES8000SXXH
apuokas34
Forumietis
Forumietis

Standartinė draugas » Pir Lie 10, 2017 9:59 pm

Forumieciai-toks klausimas. kaimynas turi openboxa s3 mini ,buvau padares jam FATus ,dabar uzsimane daugiau. Uzsakiau jam 5 paketus(VIP5) ,o kaip paleist nelabai susigaudau ant openboxu. Viena paleidau (viasata) su vienu portu. uzveskit ant kelio- ar reikia kiekviena paketa surasyti ir paleisti serverius ,,UP,, (kur daug eiluciu t.y kiekviena paketa ir porta i atskira eilute su serverio pav,vardu ir slaptazodziu ir ijungti ar yra kitas budas ,kad maziau su pultu maigyt? Ant VU,Amiku,GI , Golden mediju moku ir be problemu o ant Openboxo S3 pasimeciau
4w-0,8w-4,9e-9e-13e-19,2e-28,2e-36e-54,9e /SF6918P/ Vu Zero-Amiko A3-GI Phoenix-Gi Matrix lite / + IPTV LG55UF85/ LG32LF632/ SMG46h64/SMG40h57
draugas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas

AnkstesnisKitas
Forumas Statistika

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Nustatymai

Grįžti į Openbox S2, S2 mini ir S3 HD