• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Atvira operacinė sistema SAT imtuvams

Moderatoriai: nerux, cvykas

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė olesub » Tre Rgs 04, 2013 9:39 am

Tai o pats įsidiegti nebandėte?
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

gedmas
Forumo Rėmėjas
Forumo Rėmėjas
Pranešimai: 640
Užsiregistravo: Pir Lie 23, 2007 5:10 pm
Susisiekti:

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė gedmas » Tre Rgs 04, 2013 9:56 am

olesub rašė:Tai o pats įsidiegti nebandėte?
Bandziau draiverius islupti is AFF (OpenaTV) pavyko paleisti, bet problema buvo kai perkraudavai GUI nematydavo tiunerio, reikedavo pilnai perkrauti imidza tik tada vel pamatydavo tiuneri ir veikdavo, visa informacija nusiunciau jiems gavau atsakyma "spasibo" viskas tuom ir baigesi, dabar naudoju Meoboot ir jeme sedi keturi imizai tame tarpe ir RuDream dabar veikia ir DVB-T ant RuDream, kai tai parasiau kad taip radau sprendima vel gavau nelabai korektiskus atsakymus, kaip vienas is pav. meoboot eto zlo.
VU+UNO 4K, AX 4K-BOX HD51

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė baltutis » Pir Lap 10, 2014 9:59 am

Pabandžiau ir po valandos ištryniau. Per valandą mačiau gal 5 žalius langus, po kurių imtuvas nepersikrovė, tačiau po sekundės toliau viską rode. Pora kartų po žalių langų pradėjo nebereaguoti į nuotolinio valdymo pultą, teko priverstinai perkrauti imtuvą.
Niekaip nepavyko padaryti sistemos backup.
Valdymas su nuotolinio valdymo pultu - tamsus miškas, višką iš naujo reikia mokytis.
Ten visokie pribumbasai, man absoliučiai nereikalingi, nes daugelis šiuolaikinių Smart TV juos turi, todėl nematau jokios prasmės tą patį dar ir imtuve laikyti, juolab per TV kur kas patogiau viskas valdosi, ypač jei pultas su džoistiku.
Bendrai paėmus atrodo gražiai, bet jei ir už dyką būtų vistik nenaudočiau šios grupės darbo.
Sky UK IPTV

pigius

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė pigius » Ant Lap 11, 2014 3:24 pm

gedmas rašė:
olesub rašė:Tai o pats įsidiegti nebandėte?
Bandziau draiverius islupti is AFF (OpenaTV) pavyko paleisti, bet problema buvo kai perkraudavai GUI nematydavo tiunerio, reikedavo pilnai perkrauti imidza tik tada vel pamatydavo tiuneri ir veikdavo, visa informacija nusiunciau jiems gavau atsakyma "spasibo" viskas tuom ir baigesi, dabar naudoju Meoboot ir jeme sedi keturi imizai tame tarpe ir RuDream dabar veikia ir DVB-T ant RuDream, kai tai parasiau kad taip radau sprendima vel gavau nelabai korektiskus atsakymus, kaip vienas is pav. meoboot eto zlo.
As asmeniakai jokiu tokiu Ru dream ar dar chuju dream kaip besivadintu neemiau ir neimciau ,nes buvau idomumo deliai ,susidejas tipo bandomaja versija ,SUDAS atsiprasant daugiau nieko ,jokio grazumo nepastebejau ,Black Hole su glass 16 skinu ir pilnai sutvarkytu nera ka lyginti. :grin: cia apie grozi kalbant ,o apie pribombasus tai manau mes tiek ir naudojam tik irasus ir ziurim ka rodo daugiau nieko,ten strema koki kita kart ar youtuba.
ir dar mokamas APSIRDAS KASKOKSTAI. as uz Win pc niekad nemoku o cia us kaskokia dezes imidza moket :-) baikit zmones Rusu debilai juokauti.

Vartotojo avataras
asdas11
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 242
Užsiregistravo: Pen Sau 19, 2007 2:40 pm
Susisiekti:

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė asdas11 » Ant Lap 11, 2014 5:25 pm

kai kam patinka vaizdai, kai kam - pribimbasai - o kai kam patinka naujovės ir gera perspektyva, nuoseklus atsinaujinimas - tad kas svarbiau ar vaizdai ar ne vieną stebinančios naujovės, kurios mūsų gyvenimą verčia patogesniu, greitesniu ir kokybiškesniu - pasvajokite kaip pasaulis atrodė prieš 25 m., o kaip atrodys dar po 25 m. Kiek teko pastebėti žmonės keikiasi todėl, kad jie neįvaldo savęs ir apleidžia domėjimąsi naujovėmis...kiti aplenkia ir kyla :-D

pigius

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė pigius » Tre Lap 12, 2014 12:24 pm

asdas11 rašė:kai kam patinka vaizdai, kai kam - pribimbasai - o kai kam patinka naujovės ir gera perspektyva, nuoseklus atsinaujinimas - tad kas svarbiau ar vaizdai ar ne vieną stebinančios naujovės, kurios mūsų gyvenimą verčia patogesniu, greitesniu ir kokybiškesniu - pasvajokite kaip pasaulis atrodė prieš 25 m., o kaip atrodys dar po 25 m. Kiek teko pastebėti žmonės keikiasi todėl, kad jie neįvaldo savęs ir apleidžia domėjimąsi naujovėmis...kiti aplenkia ir kyla :-D
Gal galite papasakoti kokios naujoves tame imidze imestos ko neturi tarkim BalckHole naujausni imidzai???? pabandysim sulyginti ir paziuresime ,kas kur geriau ir ar graziau. :)

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė olesub » Tre Lap 12, 2014 2:03 pm

Nesulyginami dalykai. Live X pirma yra mediacentras o tik paskui SAT. Jis yra patogus, kai hdd yra krūva filmų, nuotraukų, muzikos. Galima susikurti bibliotekas, paieška pagal įvairius kriterijus, yra iMDB. Antra - visi papildomi pričindalai (pluginai, emuliatoriai, piconai) yra parsiunčiami iš jų serverio. Nereikia knistis, kažkur kažko ieškoti. Trečia - atnaujinant PĮ nereikia visko per naują įdieginėti. Tiesiog online atsinaujinat ir toliau mėgaujatės. Man dar patiko, kad jame (kaip ir neutrino) visi meniu punktai sunumeruoti, pvz. norint papulti į 5 meniu punktą, užtenka paspausti meniu ir 5, kai ant kitų imidžų spausime meniu, paskui 5 kartus rodyklę žemyn ir galiausiai OK
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

pigius

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė pigius » Ket Lap 13, 2014 12:54 am

olesub rašė:Nesulyginami dalykai. Live X pirma yra mediacentras o tik paskui SAT. Jis yra patogus, kai hdd yra krūva filmų, nuotraukų, muzikos. Galima susikurti bibliotekas, paieška pagal įvairius kriterijus, yra iMDB. Antra - visi papildomi pričindalai (pluginai, emuliatoriai, piconai) yra parsiunčiami iš jų serverio. Nereikia knistis, kažkur kažko ieškoti. Trečia - atnaujinant PĮ nereikia visko per naują įdieginėti. Tiesiog online atsinaujinat ir toliau mėgaujatės. Man dar patiko, kad jame (kaip ir neutrino) visi meniu punktai sunumeruoti, pvz. norint papulti į 5 meniu punktą, užtenka paspausti meniu ir 5, kai ant kitų imidžų spausime meniu, paskui 5 kartus rodyklę žemyn ir galiausiai OK
Tai tipo tuos fiklmus reikia tureti paciame tiunerija ,kad juos ziureti ar kaip? LIVE X pirma yra mediacentras o tik paskui SAT.
Nezinau koks cia jums patogumas kaip ten kas sudeta ,bet as ta pati esu susidejas ir visus pikonus pasidares tokius kokiu tu nei su ziburiu nerasi tam ju serve ,nebepasakojam ir nekalbam nesamoniu ,rask man visus viesato ZZpikonus siuolaikinius kur as fotkes imetes, aisku rasite caro ruriko laiku ten visokius ALE auksinius ir dar ten visokius Lievus. :D :D :D del hdd ir mano balck holas moka ir praktiskai visus filmus groja kaip paseles ,dar nebuvo tokio filmo kur nebut perskaites :) manau cia jus ta imidza giret ,bet nichuje ten nieko gero nera :) Manuj is lempinis kaskoks Visus emuletorius kokiu reikia turi black holas,nieko naujo ten nera ir atrodo gaidiskai na cia mano nuomone ,bet jam pinigu nemokejau ir nemokesiu. :)

tiomka
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1444
Užsiregistravo: Sek Rgp 23, 2009 9:38 pm
Susisiekti:

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė tiomka » Ket Lap 13, 2014 11:31 am

Discowery show prasideda... lauksim pratedimu :lol:

gintasvis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 2040
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 7:21 pm
Susisiekti:

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė gintasvis » Ket Lap 13, 2014 11:54 am

На вкус и цвет товарищей нет :) greiciausiai sitas rusu posakis cia tiktu geriausiai :) gincytis beprasmiska,kiek zmoniu tiek nuomoniu

pigius

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė pigius » Ket Lap 13, 2014 12:10 pm

gintasvis rašė:На вкус и цвет товарищей нет :) greiciausiai sitas rusu posakis cia tiktu geriausiai :) gincytis beprasmiska,kiek zmoniu tiek nuomoniu
As nieko nesakau kas ka nori tas ta naudoja ,bet butu galima ,kokius nors Privalumus sio imidzo sulyginti tiesiog ,nes Olesub nieko konkretaus taip ir nepasake ,sako ,kad nesulyginami dalykai ,bet mes ta suprantam kad ,nesulyginami, o mes pabandyklime bent palyginti viena imidza su kitu ,niekad nereikia bijoti ir as tarkim stoviu BLACKHOLE puseje (olegas RUDREAM puseje),tai butu malonu paziureti ir palyginti koks tarkim pluginas yra ru dream, o black hole nera jo .Ka jis gali daugiau tas imidzas ,kad butu verta moket apie 200 lt ,kad ta gera imidza isigyt ir ar verta visu pirma ,ar mums reikes ten tarkim tokiu daklyku kur Olesub isvardino. Kaskaip tokiu diskusiju pasiilgau nes zmones tiesiopg arba bijo pasisakyti ar ka nezinau ar gal tyngi?? Jai o lesub turi ta imidza tai gal ir mano nuomone jam iseitu pakeisti apie ta ru dream ,nes as turejau Beta versija tai nezinau man ne kas pasirode.

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė olesub » Ket Lap 13, 2014 2:46 pm

1. Aš jo neturiu, nes neturiu jam tinkamo imtuvo. Pasakojau iš kažkada turėto solo2, kurį pirkau jau su licenzija.
2. Man visiškai vienodai ar tamsta pirksit jį, ar ne. Privalumus, arba tiksliau skirtumus aprašiau aukščiau. Ar nepatogu būtų iš 1000 filmų vykdyti paiešką pagal autorių, žanrą, metus, reitingą? Ar negražu, kai filmų sąraše matosi filmo logotipas ar dvd paveiksliukas?
3. Nesulyginami dalykai todėl kad skirtingos koncepcijos. Media medžiaga nebūtina imtuve, galima iš NAS tarkim imti, arba yra ir jų pačių mediabibliotekos.
4. Ir nesu aš už jį, o tik parašiau mano galva esminius skirtumus.
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

pigius

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė pigius » Pen Lap 14, 2014 12:36 am

olesub rašė:1. Aš jo neturiu, nes neturiu jam tinkamo imtuvo. Pasakojau iš kažkada turėto solo2, kurį pirkau jau su licenzija.
2. Man visiškai vienodai ar tamsta pirksit jį, ar ne. Privalumus, arba tiksliau skirtumus aprašiau aukščiau. Ar nepatogu būtų iš 1000 filmų vykdyti paiešką pagal autorių, žanrą, metus, reitingą? Ar negražu, kai filmų sąraše matosi filmo logotipas ar dvd paveiksliukas?
3. Nesulyginami dalykai todėl kad skirtingos koncepcijos. Media medžiaga nebūtina imtuve, galima iš NAS tarkim imti, arba yra ir jų pačių mediabibliotekos.
4. Ir nesu aš už jį, o tik parašiau mano galva esminius skirtumus.

4. Ir nesu aš už jį, o tik parašiau mano galva esminius skirtumus. Jo Olegai viskas aisku nieko ten nera tik biliotekos ir filmus savo paziureti , pasmane visi filmai kompe sumesti o kai reikia isikeliu ir HDD pas solo2 ir ziuriu spakainas sau,nereikia jokiu biblioteku ,na cia skonio reikalas ,bet moketi manau nera uz ka tai tiek. :)

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė vytas121 » Pen Lap 14, 2014 9:37 pm

pigius rašė: 4. Ir nesu aš už jį, o tik parašiau mano galva esminius skirtumus. Jo Olegai viskas aisku nieko ten nera tik biliotekos ir filmus savo paziureti , pasmane visi filmai kompe sumesti o kai reikia isikeliu ir HDD pas solo2 ir ziuriu spakainas sau,nereikia jokiu biblioteku ,na cia skonio reikalas ,bet moketi manau nera uz ka tai tiek. :)
Nors pas mane ne "krutas"imtuvas ir nenaudoju ruDREAM "Live X"imidzo,bet savo imtuvo galimybes stengiuosiu isnaudoti pilnumoje.Zynoma jeigu ji man reikalinga!
Pigius,turi greita ir galinga sat imtuva VU+...kam tada imtuve reikalingas Media Plejeris...?Ji reikia isnaudoti pilnai pagal paskirti!
Kam tuos filmus kiloti i HDD?Jug galyma kompo HDD primautinti imtuve ir ziureti filmus tiesiai is kompo panaudojant imtuvo Media Plejeri.
Seniems imtuvu naudotojams,naudojantiems E2 tai bus ne naujiena,bet naujokams isigijusiems rimtesni imtuva su E2,si fotosesija :) bus neprosal...
Nepamirstam kompe pasarinti norimos papkes!
Ilgai neuztruksim konfiguruojant imtuva,siek tiek kantrybes ir po viso to turesim malonuma ziureti is kompo( ir netik )savo pamegtus filmus,nuotraukas ir t.t.
Tad pradedam:
Imam i rankas imtuvo distancini pulteli ir sliauziam :) i
Meniu/Nustatymai/Sistema/Tinklas
Paveikslėlis
toliau turbut komentaru nereikia,viskas aisku is paveiksliuku
Paveikslėlis
Paveikslėlis
uzeinam ant Active ir ten padarome Ijungti
ivedam savo kompo IP adresa (jei turit koki media plejeri su HDD ir norit primautinti ir ji tai cia vesit jo IP adresa)
(jei yra kompo passwordas ji butinai ivedat,jei nera daugiau nieko nedarot)
Paveikslėlis
Gryztam siek tiek atgal ir uzeinam per NetworkBrowser,kad pasitikrinti ar viska padareme teisingai
Paveikslėlis
turetume pamatyti panasu vaizdeli
Paveikslėlis
o stai ir pasarinta papke "FILMAI"
Paveikslėlis
gryztam atgal...Meniu/Papildomos programos,susirandam Media Grotuvas
Paveikslėlis
turetu pasirodyti panasus vaizdelis
Paveikslėlis
pasirenkam ka norim ziureti
Paveikslėlis
ir ziurim savo megstama filma :D
Paveikslėlis
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

pigius

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė pigius » Šeš Lap 15, 2014 12:37 am

vytas121 rašė:
pigius rašė: 4. Ir nesu aš už jį, o tik parašiau mano galva esminius skirtumus. Jo Olegai viskas aisku nieko ten nera tik biliotekos ir filmus savo paziureti , pasmane visi filmai kompe sumesti o kai reikia isikeliu ir HDD pas solo2 ir ziuriu spakainas sau,nereikia jokiu biblioteku ,na cia skonio reikalas ,bet moketi manau nera uz ka tai tiek. :)
Nors pas mane ne "krutas"imtuvas ir nenaudoju ruDREAM "Live X"imidzo,bet savo imtuvo galimybes stengiuosiu isnaudoti pilnumoje.Zynoma jeigu ji man reikalinga!
Pigius,turi greita ir galinga sat imtuva VU+...kam tada imtuve reikalingas Media Plejeris...?Ji reikia isnaudoti pilnai pagal paskirti!
Kam tuos filmus kiloti i HDD?Jug galyma kompo HDD primautinti imtuve ir ziureti filmus tiesiai is kompo panaudojant imtuvo Media Plejeri.
Seniems imtuvu naudotojams,naudojantiems E2 tai bus ne naujiena,bet naujokams isigijusiems rimtesni imtuva su E2,si fotosesija :) bus neprosal...
Nepamirstam kompe pasarinti norimos papkes!
Ilgai neuztruksim konfiguruojant imtuva,siek tiek kantrybes ir po viso to turesim malonuma ziureti is kompo( ir netik )savo pamegtus filmus,nuotraukas ir t.t.
Tad pradedam:
Imam i rankas imtuvo distancini pulteli ir sliauziam :) i
Meniu/Nustatymai/Sistema/Tinklas
Paveikslėlis
toliau turbut komentaru nereikia,viskas aisku is paveiksliuku
Paveikslėlis
Paveikslėlis
uzeinam ant Active ir ten padarome Ijungti
ivedam savo kompo IP adresa (jei turit koki media plejeri su HDD ir norit primautinti ir ji tai cia vesit jo IP adresa)
(jei yra kompo passwordas ji butinai ivedat,jei nera daugiau nieko nedarot)
Paveikslėlis
Gryztam siek tiek atgal ir uzeinam per NetworkBrowser,kad pasitikrinti ar viska padareme teisingai
Paveikslėlis
turetume pamatyti panasu vaizdeli
Paveikslėlis
o stai ir pasarinta papke "FILMAI"
Paveikslėlis
gryztam atgal...Meniu/Papildomos programos,susirandam Media Grotuvas
Paveikslėlis
turetu pasirodyti panasus vaizdelis
Paveikslėlis
pasirenkam ka norim ziureti
Paveikslėlis
ir ziurim savo megstama filma :D
Paveikslėlis
Vytai viskas liuks Tik as pats nenoriu Pc ijungto laikyti ,cia vadinasi toks dalykas DLNA :)
Ir kaip ikeliu filma i HDD as galiu ziureti filma 100% be vargo ir bunu jau isitikines ,kad man filmas netruks dingus ar sulietejus internetuj.

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė cvykas » Šeš Lap 15, 2014 1:04 am

pigius rašė: Vytai viskas liuks Tik as pats nenoriu Pc ijungto laikyti ,cia vadinasi toks dalykas DLNA :)
Ir kaip ikeliu filma i HDD as galiu ziureti filma 100% be vargo ir bunu jau isitikines ,kad man filmas netruks dingus ar sulietejus internetuj.
Tai kokio velnio reikia tampytis ta harda jeigu siuolaikines technologinos leidzia serveri pasidaryti kad ir su tuo paciu marsrutizatoriumi? Kokiu tikslu vidinis tinklas pas tamsta dingineja ar suleteja? Ir kam sukurtos technologijos kurias panaudojus nebereikia tampytis atmintines po kambarius? Cia gal siaip is neturejimo ka veikti visokiu "siuksliu" prikure? Neskaitant jau ir ta pati cifs kuriuo pasaulis apsidziauge. Pilnas internetas su atvirais isoriniais priejimais prie enigminiu imtuvu ir kas visai nenustebino tai daugelis prie imtuvu prisijunge serverius kurie veikia visa para. Gal zmones durni kad taip daro? O gal labai jau praktiska? Blyn kur bepaziuresi visur cifsai sujungti. Aisku, gal but vieniems patinka tampytis su laidais, nesiotis kaisioti o kitiems nieko nereikia ir viskas prieinama paspaudus knopke. Nezinau gal pas juos vidiniame tinkle internetas nedingineja ir nesuleteja.
Jeigu noresi uzvaziuoti ir pasiteisinti pakreipus tema tai tada uzvaziuok i tuos kurie masiskai naudoja DLNA ir CIFS savo vidiniame interneto tinkle. Tiesiai kreipkis i juos.
Vu+, Android, Raspberry Pi

baltutis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 466
Užsiregistravo: Pen Bal 01, 2011 11:51 pm
Miestas: Enniskillen, UK
Susisiekti:

Re: ruDREAM naujas imidžas "Live X"

Standartinė baltutis » Sek Lap 16, 2014 1:41 am

Pas mane HDD pajungtas prie routerio. Bet kuris tinkle esantis įrenginys gali įkelti ar nuskaityti failus. Taip pat būdamas bet kuriame pasaulio taške galiu įkelti failus į HDD. Visus atsisiuntimus iš bet kurio savo įrenginio galiu nukreipti į HDD.
Galima kiekvieną įrenginį esantį namuose padaryti atskiru serveriu. Galima sukurti serverį kuris konvertuoja video į 3D jeigu pavyzdžiui TV neturi tos funkcijos.
Nereikia nieko konfigūruoti. Pajungei HDD prie routerio ir baigtas kriukis.

Dabar gryžtant prie ruDREAM Live X. Pirmas dalykas kas man nepatiko - man visiškai naujas valdymas. Aš pripratęs kad kas ant pulto parašyta tas ir daroma. Tarkime Vix ar OpenPli grupės darbai man patinka, o Black Hole - ne.
Media centras man nereikalingas - turiu namie serverį, kuris atlieka media centro vaidmenį.
Kadangi žiūriu 7 palydovus + 500 kanalų IPTV tai EPG pagalba aš susirandu 90 procentų man reikalingų filmų, kuriuos imtuvas įrašo ir aš pasižiūriu, kai turiu laiko. Likę 10 procentų, kuriuos per EPG neranda arba man skubiai reikia - parsisiunčiu iš interneto.
Sky UK IPTV

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių