• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

amiko boot

Nauji vardai Lietuvos rinkoje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

Skelbti atsakymą
pigius

amiko boot

Standartinė pigius » Ant Bal 15, 2014 8:53 pm

sveiki nusipirkau Amiko alien shd 8900,parvezes jis man ant displejaus dege boot,ir nieko daugiau ,po kiek laiko perskaiciau visa forumo tema apie amiko ir bandizau supusti vadinamaji atstatymo softa tai po to man amiko usikrauna ir nevisada ,bet kartais atsiranda jau ir spark uzrasas ant ekrano ,bet vel restartuojasi ir vel kraunasi is naujo viska darau palei taisykles ,uzkraunu ant spark kaip priklauso,poto bandziau prisijungti per Putyy programa,bet man neiseina prisijungti kaskodel ,nes kaip paspaudziu programeleje open tai man kompas tik garsas pasigirsta ir viskas neatidaro jokiu lenteliu,gal kas zinote kokiu dar priemoniu kaip atgaivisnti ta deze??? na ja as gavau labai pigiai tai nelkabai ir kaskaip gaila delto jai neiseitu pataisyti. gal kas pades tai aciu labai. 8)

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: amiko boot

Standartinė aaaaaa » Ant Bal 15, 2014 8:57 pm

pigius rašė:sveiki nusipirkau Amiko alien shd 8900,
Naujas ar naudotas ? 8)
Paveikslėlis

pigius

Re: amiko boot

Standartinė pigius » Ant Bal 15, 2014 9:02 pm

aaaaaa rašė:
pigius rašė:sveiki nusipirkau Amiko alien shd 8900,
Naujas ar naudotas ? 8)
(Naudotas) ,labai keista nes po kiekvieno to originalaus softo instaliavimo imtuvas veikia vis kitaip. dabar niekas nebedega na neatsiranda ant ekrano,bet restartojasi visyiek o pirma karta usikrove ir nesirestartino tik rode juoda juostele ant ekrano ,bet po restarto vel taspats vel jis man restartuojasi.

aaaaaa
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2266
Užsiregistravo: Šeš Sau 17, 2009 12:41 pm
Susisiekti:

Re: amiko boot

Standartinė aaaaaa » Ant Bal 15, 2014 9:04 pm

Softa per usb ar internetu rasiai ? 8)
Paveikslėlis

pigius

Re: amiko boot

Standartinė pigius » Ant Bal 15, 2014 9:20 pm

per usb nes gi sakau jis rebotinasi,dabar vel zodziu viskas usikrauna kol nepradedu spaudyneti tik nueinu i softo atnaujinima ir iskarto restartas , o kai kada man duoda nauja softa parsisiusti netgi puse is onlaino,ar nebus kas su elektra ????
jou kaskas su elektra jam ,nes pakraciau tai dabar nespeja usikrauti ir vel restartas.

pigius

Re: amiko boot

Standartinė pigius » Ant Bal 15, 2014 9:39 pm

na atidariau dangti paziurejau kas ten yra bandysiu kaska organizuoti ,ant enigmos nebandziau,bet pabadysiu aisku bet jau ryt dabar atidares dangti paziuresiu normaliau ir ijungsiu i elektra kas ten darosi jam.

mazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 493
Užsiregistravo: Ket Rgs 17, 2009 6:52 pm
Susisiekti:

Re: amiko boot

Standartinė mazas » Ant Bal 15, 2014 9:41 pm

pigius rašė:na atidariau dangti paziurejau kas ten yra bandysiu kaska organizuoti ,ant enigmos nebandziau,bet pabadysiu aisku bet jau ryt dabar atidares dangti paziuresiu normaliau ir ijungsiu i elektra kas ten darosi jam.
lauksim geru žiniu

pigius

Re: amiko boot

Standartinė pigius » Ant Bal 15, 2014 10:06 pm

mazas rašė:
pigius rašė:na atidariau dangti paziurejau kas ten yra bandysiu kaska organizuoti ,ant enigmos nebandziau,bet pabadysiu aisku bet jau ryt dabar atidares dangti paziuresiu normaliau ir ijungsiu i elektra kas ten darosi jam.
lauksim geru žiniu
na buvau atidares dangti,paziurejau kas ten o ka gi ten nieko nesimato ,tik labai jau itartinai man toke dalis kaip trafukas ten apvejos matosi (sroves sumazintojas ar kaskas panasaus nes jis toks tik vienas yra ,apvilktas juodu plastiku is sonu o virsus matosi apvejos plonytes tai jis man itartinai zyze ,ir nasuprantu atidziai perjudinau kiekviena detale tai nieko ,kai tik softas bando usikrauti atsiranda ant displejaus 0000 ir dieplejus greit sumirksi ,per hdmi bando prie tv prisijungt tik juodas ekranas pasirodo ir pyst vel boot. :-) nesuprantu kas per mistika,turiu solo2 imtuva turiu namu kino sistema 1 kilovato ,nu kad kaskas butu panasas nieko nera ,kas cia jam neisivaizduoju. sakyciau arba imtuvas eina arba neina o dabar viena kart eina boot o kita kart usikrauna kol maygyt nepradedu. kaskas ne taip. :-) kas durniausiai nebera minciu ,net.lituot irgi moku jai kas netaip islituociau ir usakyciau kokia dali ,bet kaip suras kokia dalis ??

mazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 493
Užsiregistravo: Ket Rgs 17, 2009 6:52 pm
Susisiekti:

Re: amiko boot

Standartinė mazas » Ant Bal 15, 2014 10:22 pm

pigius rašė:
mazas rašė:
pigius rašė:na atidariau dangti paziurejau kas ten yra bandysiu kaska organizuoti ,ant enigmos nebandziau,bet pabadysiu aisku bet jau ryt dabar atidares dangti paziuresiu normaliau ir ijungsiu i elektra kas ten darosi jam.
lauksim geru žiniu
na buvau atidares dangti,paziurejau kas ten o ka gi ten nieko nesimato ,tik labai jau itartinai man toke dalis kaip trafukas ten apvejos matosi (sroves sumazintojas ar kaskas panasaus nes jis toks tik vienas yra ,apvilktas juodu plastiku is sonu o virsus matosi apvejos plonytes tai jis man itartinai zyze ,ir nasuprantu atidziai perjudinau kiekviena detale tai nieko ,kai tik softas bando usikrauti atsiranda ant displejaus 0000 ir dieplejus greit sumirksi ,per hdmi bando prie tv prisijungt tik juodas ekranas pasirodo ir pyst vel boot. :-) nesuprantu kas per mistika,turiu solo2 imtuva turiu namu kino sistema 1 kilovato ,nu kad kaskas butu panasas nieko nera ,kas cia jam neisivaizduoju. sakyciau arba imtuvas eina arba neina o dabar viena kart eina boot o kita kart usikrauna kol maygyt nepradedu. kaskas ne taip. :-) kas durniausiai nebera minciu ,net.lituot irgi moku jai kas netaip islituociau ir usakyciau kokia dali ,bet kaip suras kokia dalis ??
pažimek
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

mazas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 493
Užsiregistravo: Ket Rgs 17, 2009 6:52 pm
Susisiekti:

Re: amiko boot

Standartinė mazas » Ant Bal 15, 2014 10:40 pm

na buvau atidares dangti,paziurejau kas ten o ka gi ten nieko nesimato ,tik labai jau itartinai man toke dalis kaip trafukas ten apvejos matosi (sroves sumazintojas ar kaskas panasaus nes jis toks tik vienas yra ,apvilktas juodu plastiku is sonu o virsus matosi apvejos plonytes tai jis man itartinai zyze ,ir nasuprantu atidziai perjudinau kiekviena detale tai nieko ,kai tik softas bando usikrauti atsiranda ant displejaus 0000 ir dieplejus greit sumirksi ,per hdmi bando prie tv prisijungt tik juodas ekranas pasirodo ir pyst vel boot. :-) nesuprantu kas per mistika,turiu solo2 imtuva turiu namu kino sistema 1 kilovato ,nu kad kaskas butu panasas nieko nera ,kas cia jam neisivaizduoju. sakyciau arba imtuvas eina arba neina o dabar viena kart eina boot o kita kart usikrauna kol maygyt nepradedu. kaskas ne taip. :-) kas durniausiai nebera minciu ,net.lituot irgi moku jai kas netaip islituociau ir usakyciau kokia dali ,bet kaip suras kokia dalis ??[/quote]pažimek[/quote]
http://forum.sat-plus.com.ua/index.php? ... ach_id=612

pigius

Re: amiko boot

Standartinė pigius » Tre Bal 16, 2014 9:07 pm

mazas rašė:na buvau atidares dangti,paziurejau kas ten o ka gi ten nieko nesimato ,tik labai jau itartinai man toke dalis kaip trafukas ten apvejos matosi (sroves sumazintojas ar kaskas panasaus nes jis toks tik vienas yra ,apvilktas juodu plastiku is sonu o virsus matosi apvejos plonytes tai jis man itartinai zyze ,ir nasuprantu atidziai perjudinau kiekviena detale tai nieko ,kai tik softas bando usikrauti atsiranda ant displejaus 0000 ir dieplejus greit sumirksi ,per hdmi bando prie tv prisijungt tik juodas ekranas pasirodo ir pyst vel boot. :-) nesuprantu kas per mistika,turiu solo2 imtuva turiu namu kino sistema 1 kilovato ,nu kad kaskas butu panasas nieko nera ,kas cia jam neisivaizduoju. sakyciau arba imtuvas eina arba neina o dabar viena kart eina boot o kita kart usikrauna kol maygyt nepradedu. kaskas ne taip. :-) kas durniausiai nebera minciu ,net.lituot irgi moku jai kas netaip islituociau ir usakyciau kokia dali ,bet kaip suras kokia dalis ??
pažimek[/quote]
http://forum.sat-plus.com.ua/index.php? ... ach_id=612[/quote]

Cia as kalbu apie sita juoda kur matosi apvejos prie pat raudonu dvieju laidu kurie yra sujungti su jungikliu ,jis man zirze kaskaip,bet girdisi kaip tik ausi prie pat prikisu , o gal ir taip turi buti.. na matysiu bandysiu rytoj ziureti galk atsipajeve kas.

pigius

Re: amiko boot

Standartinė pigius » Tre Bal 16, 2014 10:09 pm

Na zodziu imeciau enigma o su enigma irgi vienodai ,tik usikrauna enigma ,atsiranda paveiksliukas ir viskas Reboot. ir taip pastoviai. na nezinau kas jam... buvau pazejes tas saltas paikes nu nikur nieko nesimato judinau ,bet nieko nesidaro nekliba ,niekas niekur neatsipajeve, neturiu minciu tiesa kondikai visi lygus nei vienas nesisiputes. 8)
as nupirkau juos du uz 200litu tai vienas visiskai gerai veikia o kitasrebotinasi ,gal sakau paabndyti is kito isimti visa maitblokio plata irr perdeti i ta kur neina tada nereks kjabintis prie maitblokio???

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: amiko boot

Standartinė vytas121 » Tre Bal 16, 2014 10:40 pm

pigius rašė:Na zodziu imeciau enigma o su enigma irgi vienodai ,tik usikrauna enigma ,atsiranda paveiksliukas ir viskas Reboot. ir taip pastoviai. na nezinau kas jam... buvau pazejes tas saltas paikes nu nikur nieko nesimato judinau ,bet nieko nesidaro nekliba ,niekas niekur neatsipajeve, neturiu minciu tiesa kondikai visi lygus nei vienas nesisiputes. 8)
as nupirkau juos du uz 200litu tai vienas visiskai gerai veikia o kitasrebotinasi ,gal sakau paabndyti is kito isimti visa maitblokio plata irr perdeti i ta kur neina tada nereks kjabintis prie maitblokio???
Pabandymui net ir isimti nereikia...sukeisk tu abieju imtuvu tik maitblokiu fiskes vietomis,ten laideliai gana ilgus ir ju pilnai uzteks pabandymui.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 5 ir 0 svečių