• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Amiko spark 2 netrukus

Nauji vardai Lietuvos rinkoje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

Skelbti atsakymą
Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Amiko spark 2 netrukus

Standartinė Kiesa2 » Pen Bal 04, 2014 7:09 pm

Amiko facebook puslapi pamaciau,kad greit bus naujas modelis su spark 2 android os. :D Zjb gal bus vertas demesio aparatas.Butu gerai kad ir kaina butu kaip alieno 1 https://www.facebook.com/AmikoSTB

jonukas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: Sek Sau 21, 2007 2:58 pm

Re: Amiko spark 2 netrukus

Standartinė jonukas » Pen Bal 04, 2014 7:26 pm

Na jo, bus mersas uz zigulio kaina. :)

islauzas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2317
Užsiregistravo: Ant Sau 04, 2011 11:41 am
Susisiekti:

Re: Amiko spark 2 netrukus

Standartinė islauzas » Pen Bal 04, 2014 8:47 pm

kodėl visi taip nori androidinio tiunerio? sakykit, jums išmanusis telefonas androidinis patinka? man jis patinka kol naujas. po metų pradeda lagint. turiu media playeri androidini, hdd dedasi- nu neveža jis manęs. mano intikas dsl, neišlauši iš jo nieko doro...
sorry kad ne į temą 8)

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Amiko spark 2 netrukus

Standartinė Kiesa2 » Pen Bal 04, 2014 9:13 pm

islauzas rašė:kodėl visi taip nori androidinio tiunerio? sakykit, jums išmanusis telefonas androidinis patinka? man jis patinka kol naujas. po metų pradeda lagint. turiu media playeri androidini, hdd dedasi- nu neveža jis manęs. mano intikas dsl, neišlauši iš jo nieko doro...
sorry kad ne į temą 8)
Pasimk omnitelio 3g.Gyveni islauze salia boksto turesi geresnius greicius uz dsl.20mbps ir daugiau uploadas 3-4mbps.Pats imu 3g is to boksto su isorine antena.Todel norisi android imtuvo nes man android geriau uz enigma2.Viskokie appsai is google play ir pan.Web narsykles ko neturi enigma2.Enigma2 tik imtuvu os.O adroidas pritaikomas daug kur.

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: Amiko spark 2 netrukus

Standartinė avokadas » Šeš Bal 05, 2014 2:23 pm

Kiesa2 rašė:.Enigma2 tik imtuvu os.O adroidas pritaikomas daug kur.
Enigma2 - tik GUI, o Android - kaipo distribucija, kai suprasi apie ka as sneku, viskas pasidarys paprasciau ir suprantamiau kodel kas kaip ir del ko.
Paveikslėlis

sooner
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: Pir Gru 06, 2010 8:48 pm
Susisiekti:

Re: Amiko spark 2 netrukus

Standartinė sooner » Sek Bal 06, 2014 10:32 am

islauzas rašė:kodėl visi taip nori androidinio tiunerio? sakykit, jums išmanusis telefonas androidinis patinka? man jis patinka kol naujas. po metų pradeda lagint. turiu media playeri androidini, hdd dedasi- nu neveža jis manęs. mano intikas dsl, neišlauši iš jo nieko doro...
sorry kad ne į temą 8)
Softą iš naujo androidui permeti - veikia kaip naujas. Savo telefonui jau du kartus tai dariau.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių