• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Nauji vardai Lietuvos rinkoje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

Skelbti atsakymą
Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė Edwin » Ant Rgp 20, 2013 9:15 pm

Sveiki,
mane neramina klausimai susiję su Amiko prekinio ženklo produktų platinimu.

Vienas tipas vis grasina teisiniai keliais susidorosiantis su manimi, nes Skandinavijoje prekiauju Amiko imtuvais. Jie cia naujiena. O grasina del to, nes teigia esantis vienintelis turintis tokia teise is Amiko. Anot jo jis ir vienintelis Skandinavijos saliu didmeninkas ir mazmeninikas. Jokiu kitu zaideju jis rinkoje nenori matyti. Todel ir klausiu...

Imtuvus siunciu is Lietuvos, EU prekiu judejimas liberalus. Niekas negali man uzdrausti prekiauti/parduoti kam noriu. Dalykas tik, tas jog as e-shop svetaine esu isvertes i danu kalba ir ji pilna pigiu, lietuvisku kainu lygio prekiu su garantijomis, nebrangiu ir greitu pristatymu. Bet to svetaine turi .dk galune. Danai ja pradeda pastebeti, pamate ir tas tipas, tad uzsipuole.

Klausimas buvo keliamas is mano puses ir Latvijoje esanciai Amiko atstovei. Jie sake, is ju nupirkes galiu perparduoti kaip noriu ir kam noriu. Jie neriboja nieko, kas liecia realizacija, juk is to uzdirba.

Kita vertus, Amiko irgi turetu buti, manau suinteresuoti kuo platesniu realizacijos tinklu naujose rinkose. Tad kodel jie turejo suteikti tokias teises kazkokiam asmeniui, nes neaisku man ar ten imone. Man pasidare labai keista. Todel nusprendziau susisiekti su Amiko.

Bet beda ta, kad jau 15-20 kart skambinau ju visur platinamu tel. numeriu, bet niekas neatsiliepia ir net neatskambina. Irasytas sekretores balsas dviem kalbom pasako jog laukciau, kol atsilieps, bet po keliu suskambejimu - issijungia. Susiradau net Facebook pora zmoniu, bet sie net nebando atrasyti. Zmones dirbe ir vienas dar vis dirba kompanijoje.

Griztu prie klausimo: ar kas nors gali patvirtinti arba paneikti fakta, jog Amiko suteikia tokius ribotus ir isskirtiniu distribucijos leidimus?

Dekui zinantiems. Galite atsakyti ir Asmenine Zinute. :-?
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

Vartotojo avataras
Marsietis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 192
Užsiregistravo: Ant Gru 12, 2006 1:36 am
Miestas: selsey
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė Marsietis » Ant Rgp 20, 2013 11:24 pm

Man ir yra iskilus panasi problema. butu labai idomu suzinoti. dekui

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė vytas121 » Tre Rgp 21, 2013 6:59 am

Nenori tureti konkurentu,vat ir viskas.
Tokiu budu bando susidoroti su jumis ir buti vienvaldziu.
Vat kai gausi oficialu rasta i Amiko gamyntoju,kad tau uzdrausta reklamuoti,pardavineti ju prekes tada tektu susimastyti,o dabar tik konkurento gazdinimai,ir ko gero lietuvio.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė Edwin » Tre Rgp 21, 2013 8:28 am

Labai tikiuosi, kad tai tik gasdinimai ir daugiau nieko. Kolkas tyla, po to, kai atrasiau, jog neva Amiko tokiu isskirtiniu teisiu nesuteikia (is lempos) ir kad tai eksportas is kitos salies, o ne tiesioginis pardavimas Danijoje. Gal uztilo nes su teisininkais ka nors ruosia ;? Nu kolkas nieko nei nustosiu reklamuoti, nei vykdyti nepagristu reikalavimu. Nes jokiu oficialiu rastu is Amiko skirtu jam (licensija ir pan.) negavau, nors ju ir neprasiau.

Tas zmogus turi viena didziausiu forumu, tokiu kaip sis, tik DK ir jame idieges mini shop. Jo prekiu sarasas - gal 5 dalykai. Imtuvai tik 2 is Amiko. Vapse atrodo labai lekstai, nejau Amiko griebiasi tokiu dalyku?
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

Vartotojo avataras
remy martin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 587
Užsiregistravo: Ant Geg 19, 2009 1:21 pm
Miestas: Odense
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė remy martin » Tre Rgp 21, 2013 10:14 am

Ar tik tas veikejas ne is dream-zone.dk ?
2xDreambox 900 UHD 4K,Dreambox 800se..maximum e85..28e+23.5e+19e+13e+9e+5e+1w+5w.,MAG254x3, MAG256,Panasonic TX 47AS800E,Samsung UHD 4K 49KU6175. Sony 55XD8505

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė Edwin » Tre Rgp 21, 2013 2:52 pm

remy martin rašė:Ar tik tas veikejas ne is dream-zone.dk ?
Jo jo tas pats. Pazistamas ar tai tu? :-(
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė Edwin » Tre Rgp 21, 2013 3:04 pm

Siandien parase:
Kadangi jūs nenorite pašalinti AMIKO produktus iš jūsų pusės, byla bus perduota mūsų advokatas, kuris anksčiau laimėjo panašią bylą, kurioje palaikė žalos atlyginimo 25000 DKR. už pažeidimą savo teises.
Draudžiama naudoti Danijos domenus parduoti AMIKO produktus be mano sutikimo!
Mūsų advokatas prašys Danijos Domaine nelaisvas uždaryti savo svetainę, ir pateikti žalos atlyginimo 10000 DKR.
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

ZYDRIUS8581
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: Pir Lap 02, 2009 11:13 am
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė ZYDRIUS8581 » Tre Rgp 21, 2013 3:07 pm

Edwin rašė:Sveiki,
mane neramina klausimai susiję su Amiko prekinio ženklo produktų platinimu.

Vienas tipas vis grasina teisiniai keliais susidorosiantis su manimi, nes Skandinavijoje prekiauju Amiko imtuvais. Jie cia naujiena. O grasina del to, nes teigia esantis vienintelis turintis tokia teise is Amiko. Anot jo jis ir vienintelis Skandinavijos saliu didmeninkas ir mazmeninikas. Jokiu kitu zaideju jis rinkoje nenori matyti. Todel ir klausiu...

Imtuvus siunciu is Lietuvos, EU prekiu judejimas liberalus. Niekas negali man uzdrausti prekiauti/parduoti kam noriu. Dalykas tik, tas jog as e-shop svetaine esu isvertes i danu kalba ir ji pilna pigiu, lietuvisku kainu lygio prekiu su garantijomis, nebrangiu ir greitu pristatymu. Bet to svetaine turi .dk galune. Danai ja pradeda pastebeti, pamate ir tas tipas, tad uzsipuole.

Klausimas buvo keliamas is mano puses ir Latvijoje esanciai Amiko atstovei. Jie sake, is ju nupirkes galiu perparduoti kaip noriu ir kam noriu. Jie neriboja nieko, kas liecia realizacija, juk is to uzdirba.

Kita vertus, Amiko irgi turetu buti, manau suinteresuoti kuo platesniu realizacijos tinklu naujose rinkose. Tad kodel jie turejo suteikti tokias teises kazkokiam asmeniui, nes neaisku man ar ten imone. Man pasidare labai keista. Todel nusprendziau susisiekti su Amiko.

Bet beda ta, kad jau 15-20 kart skambinau ju visur platinamu tel. numeriu, bet niekas neatsiliepia ir net neatskambina. Irasytas sekretores balsas dviem kalbom pasako jog laukciau, kol atsilieps, bet po keliu suskambejimu - issijungia. Susiradau net Facebook pora zmoniu, bet sie net nebando atrasyti. Zmones dirbe ir vienas dar vis dirba kompanijoje.

Griztu prie klausimo: ar kas nors gali patvirtinti arba paneikti fakta, jog Amiko suteikia tokius ribotus ir isskirtiniu distribucijos leidimus?

Dekui zinantiems. Galite atsakyti ir Asmenine Zinute. :-?
Kas cia per nesamone,gasdina tave tik ir viskas,ka tu tuos tiunerius pavoges kad negali jais prekiauti,ar tu pagal ju technologijas darai klonus kokius,tagi perki ir perparduodi tai kas tau gali uzdrausti.Pasiusk tu ji n,,, ir viskas,tu nieko nepazeidi,o amikui tik geriau tu ju produkcija platini.

Vartotojo avataras
remy martin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 587
Užsiregistravo: Ant Geg 19, 2009 1:21 pm
Miestas: Odense
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė remy martin » Tre Rgp 21, 2013 3:07 pm

Edwin rašė:
remy martin rašė:Ar tik tas veikejas ne is dream-zone.dk ?
y
Jo jo tas pats. Pazistamas ar tai tu? :-(
Aha as. Man tas pats buvo su optibox evo7. Parasiau jam kad galva issitrintu su savo dileriavimu.
Kolkas ramu :)
Dabar kitas is norvegijos mano skelbimus blokuoja :)
2xDreambox 900 UHD 4K,Dreambox 800se..maximum e85..28e+23.5e+19e+13e+9e+5e+1w+5w.,MAG254x3, MAG256,Panasonic TX 47AS800E,Samsung UHD 4K 49KU6175. Sony 55XD8505

ZYDRIUS8581
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: Pir Lap 02, 2009 11:13 am
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė ZYDRIUS8581 » Tre Rgp 21, 2013 3:12 pm

remy martin rašė:
Edwin rašė:
remy martin rašė:Ar tik tas veikejas ne is dream-zone.dk ?
y
Jo jo tas pats. Pazistamas ar tai tu? :-(
Aha as. Man tas pats buvo su optibox evo7. Parasiau jam kad galva issitrintu su savo dileriavimu.
Kolkas ramu :)
Dabar kitas is norvegijos mano skelbimus blokuoja :)
Sakau kad tik gasdina,neimk i galva,jei butu galeja ka nors padaryti butu taves nieks neperspejes,o butum jau seniai baudas mokejes,o dabar ner uz ka neina nieko padaryti tai ir gasdina,galvoja pats uzsidarysi ir viskas,siusk kuo toliau ir darbuokis ramiai.

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė Edwin » Tre Rgp 21, 2013 3:14 pm

remy martin rašė:
Edwin rašė:
remy martin rašė:Ar tik tas veikejas ne is dream-zone.dk ?
y
Jo jo tas pats. Pazistamas ar tai tu? :-(
Aha as. Man tas pats buvo su optibox evo7. Parasiau jam kad galva issitrintu su savo dileriavimu.
Kolkas ramu :)
Dabar kitas is norvegijos mano skelbimus blokuoja :)
Pagaliau po savaites laukimo atrase Amiko vadybininkas. Kolkas tik pirmas kontaktas. Ziuresim ar pavyks ka nors sioje situacijoje ispesti. Jei gauciau is ju koki nors patvirtinima, kad cia ligonio sapaliones, aisku pasiusciau ji ant triju raidziu. Jis is danu ima du kart daugiau nei tas imtuvas Lietuvoje kainuoja. Zmonems noriu gero, uzvertes juos pigiai imtuvais, o cia asilo galva kazkokia man pagalius i ratus kisa.

Pranesiu kaip sekesi su Amiko, kai vel atrasys arba paskambins.
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė Edwin » Tre Rgp 21, 2013 3:16 pm

Uzdariau e-shop svetaine trumpam. Kol nurims siek tiek ir viska issiaiskinsiu.
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

darius
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1393
Užsiregistravo: Ant Lap 14, 2006 9:04 am
Miestas: Raseiniai
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė darius » Tre Rgp 21, 2013 4:07 pm

Draudžiama naudoti Danijos domenus parduoti AMIKO produktus be mano sutikimo

o tu pareikalauk doko su anspaudais ir t.t ,kuris suteikia tik jam teise prekiauti sio brendo produktais.
Paveikslėlis
Legalus montuotojas
Openbox S3 +S3+S3

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė Edwin » Tre Rgp 21, 2013 8:44 pm

darius rašė:Draudžiama naudoti Danijos domenus parduoti AMIKO produktus be mano sutikimo

o tu pareikalauk doko su anspaudais ir t.t ,kuris suteikia tik jam teise prekiauti sio brendo produktais.
Vel atidariau svetaine, tegu nusprogsta. Pareikalavau dokumentiniu irodymu.
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė sieksnis » Tre Rgp 21, 2013 10:05 pm

klik
ypač atkreiptinas dėmesys

Kodas: Pasirinkti visus

Dar viena, praktikoje dažnai pasitaikanti problema, kuomet distributoriaus, turinčio išimtinės distribucijos sutartį tam tikroje teritorijoje, joje to paties gamintojo ar tiekėjo prekes pradeda platinti kitas verslininkas. Taip praktikoje nutinka pakankamai dažnai. Tokiu atveju distributorius, turintis išimtinę distribucijos sutartį tam tikroje teritorijoje, turi iš esmės kelius savo teisių gynimo variantus. Jei distributoriaus išimtinės distribucijos sutartis yra pažeidžiama su gamintojo (tiekėjo) žinia, distributorius turi teisę kreiptis į teismą ir reikalauti nuostolių atlyginimo iš gamintojo (tiekėjo). Šiuo atveju nuostoliai pasireikštų negautų pajamų pavidalu. Kita vertus, jei konkuruojantis verslininkas prekes distributoriaus teritorijoje platino be gamintojo (tiekėjo) žinios, tuomet šiuos nuostolius turėtų jau atlyginti pats verslininkas.
klik
ypač atkreiptinas dėmesys

Kodas: Pasirinkti visus

Tačiau sutartyse draudžiama riboti pasyvius pardavimus - distributoriaus reagavimą į pavienių klientų savo valia pareikštus prašymus, įskaitant prekių ar paslaugų pardavimą bei pristatymą tokiems klientams. Pavyzdžiui, sutartis, įpareigojanti distributorių neparduoti prekių pirkėjui, kuris tiesiogiai ar netiesiogiai perka prekes eksportui ar ketina jas išvežti perparduoti už distributoriaus teritorijos ribų, bus laikomas pasyvių pardavimų ribojimu ir draudžiamas kaip ribojantis konkurenciją.

klik
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė Edwin » Tre Rgp 21, 2013 11:39 pm

sieksnis rašė:klik
ypač atkreiptinas dėmesys

Kodas: Pasirinkti visus

Dar viena, praktikoje dažnai pasitaikanti problema, kuomet distributoriaus, turinčio išimtinės distribucijos sutartį tam tikroje teritorijoje, joje to paties gamintojo ar tiekėjo prekes pradeda platinti kitas verslininkas. Taip praktikoje nutinka pakankamai dažnai. Tokiu atveju distributorius, turintis išimtinę distribucijos sutartį tam tikroje teritorijoje, turi iš esmės kelius savo teisių gynimo variantus. Jei distributoriaus išimtinės distribucijos sutartis yra pažeidžiama su gamintojo (tiekėjo) žinia, distributorius turi teisę kreiptis į teismą ir reikalauti nuostolių atlyginimo iš gamintojo (tiekėjo). Šiuo atveju nuostoliai pasireikštų negautų pajamų pavidalu. Kita vertus, jei konkuruojantis verslininkas prekes distributoriaus teritorijoje platino be gamintojo (tiekėjo) žinios, tuomet šiuos nuostolius turėtų jau atlyginti pats verslininkas.
klik
ypač atkreiptinas dėmesys

Kodas: Pasirinkti visus

Tačiau sutartyse draudžiama riboti pasyvius pardavimus - distributoriaus reagavimą į pavienių klientų savo valia pareikštus prašymus, įskaitant prekių ar paslaugų pardavimą bei pristatymą tokiems klientams. Pavyzdžiui, sutartis, įpareigojanti distributorių neparduoti prekių pirkėjui, kuris tiesiogiai ar netiesiogiai perka prekes eksportui ar ketina jas išvežti perparduoti už distributoriaus teritorijos ribų, bus laikomas pasyvių pardavimų ribojimu ir draudžiamas kaip ribojantis konkurenciją.

klik
Aciu uz teorines zinias. O dabar paprasciau? :-?
Kuri puse yra kuri ir kas tuomet ka pazeidzia, jei tokia sutarti danas turi pasirases su Amiko? Bei ar tai galioja visoje EU?
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

Vartotojo avataras
alvydas1987
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 870
Užsiregistravo: Šeš Sau 22, 2011 1:06 pm
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė alvydas1987 » Tre Rgp 21, 2013 11:54 pm

Edwin rašė:Aciu uz teorines zinias. O dabar paprasciau? :-?
Kuri puse yra kuri ir kas tuomet ka pazeidzia, jei tokia sutarti danas turi pasirases su Amiko? Bei ar tai galioja visoje EU?
Cia svarbiausia kokia jis turi ta sutarti pasirases su Amiko kokiom salim jis yra pagrindinis distibutorius ar garantijos teikejas gali buti kad tik danams ar visiem skandinavams , o gali buti kad ir visai EU del tuo turi kreiptis i Amiko firma tegu nurodo kas yra ju atstovas Danijai arba bandyk pas tuos is kuriu imi imtuvas kad jie uzklaustu amiko del atstovo Danijoje . Dar yra vienas budas paciam pasirasyti sutarti del Amiko astovavimo Danijoje jei tas danas nera juos pasirases anksciau . :grin:
Paveikslėlis

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė Edwin » Ket Rgp 22, 2013 1:22 pm

Kolkas reikalai krypsta į gerąją pusę.

Palaikau kontaktus su Amiko tiesiogiai ir su distributoriais Baltijos šalims del šio incidento. Jei reikės - pagelbės ir su teisininkais :smile:
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

Vartotojo avataras
sieksnis
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3352
Užsiregistravo: Ant Bir 10, 2008 7:55 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė sieksnis » Ket Rgp 22, 2013 5:06 pm

Tai visdėlto tas tavo "teroristas" turi pasirašęs distribucijos sutartį su Amiko?
4W-5E-9E-13E-19E-28E-36E-75E-85E-90E

Edwin
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Sek Lap 11, 2012 10:36 am
Susisiekti:

Re: Klausimas pardavėjams apie Amiko platinimą

Standartinė Edwin » Ket Rgp 22, 2013 10:21 pm

sieksnis rašė:Tai visdėlto tas tavo "teroristas" turi pasirašęs distribucijos sutartį su Amiko?
Ir taip ir ne :lol:
Kitokie ju tarpusavio santykiai siek tiek :-(

Smulkmenu atskleisti negaliu :grin:
www.parabol-parabol.dk - kreipkis asmeniškai ir pritaikysim lietuvišką kainą :)

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)