• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Optibox Evo M7 HD imtuvas

Nauji vardai Lietuvos rinkoje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

Skelbti atsakymą
burbulas

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė burbulas » Pir Kov 11, 2013 10:24 am

olesub rašė:Šį dalyką žinojau pačią pirmą naudojimo dieną. Tai jus nepaspaudėte mygtuko ir manėte kad nesisiūna? Bent aš visada pervardindavau į noforce, nes paleidi prasiuvimą ir eik sau kur nori-imtuvas pasikraus, o su force reikia saugoti ir ištraukti usb kai baigia prasiuvinėti, kitaip viskas kartosis ratu
olegai ant mano imtuvo taip nesikaroja ,jai neistrauki fleskes,kelis kart paraso, kad paspaust POWER jai nepaspaudi usikrauna automatiskai ,stai vel sioks tok minusas ant evo...imtuvu..

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė olesub » Pir Kov 11, 2013 10:44 am

Šioje vietoje greičiau ne minusas, o duota pasirinkimo laisvė vartotojui
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

burbulas

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė burbulas » Pir Kov 11, 2013 10:48 am

olesub rašė:Šioje vietoje greičiau ne minusas, o duota pasirinkimo laisvė vartotojui
Na zinai pilnas backup neveikia,dar cia reikia faliuka pervardinti ,kas to nezino tai nelabai ir manu paprastam vartotojuj bus sunkiau.dar gerai but suzinot kokie ipatumai pas ji yra ,nes jai pasirodys UK ir bus normaliai ,tai galesim tada amikus mini-stumt i sona nes jie kasokie man... :-)

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė olesub » Pir Kov 11, 2013 10:52 am

Viskas veikia, atidžiau perskaitykite apie tuos force ir noforce.
Imtuvas tikrai geras
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

mmantas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: Pir Vas 11, 2008 2:09 pm
Miestas: vilnius
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė mmantas » Pir Kov 11, 2013 10:58 am

Kas pasakytu su kokiu wifi dirbtu,nes turiu TL WN727N tai nepasijunge

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė olesub » Pir Kov 11, 2013 11:05 am

Aš nepamenu, bet šioje temoje rašiau kokį bandžiau. Ten pigiena buvo, kažkas apie 20 lt kainuoja.
Dabar dėl jūsų švilpuko. Galbūt jums tik tereikia atsisiųsti reikiamas tvarkykles. Įvykdykite telnete tokią komandą: cat /proc/bus/usb/devices. Ir įdėkite screenshotą apie jūsų švilpuką
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė vytas121 » Pir Kov 11, 2013 11:10 am

A vat sita zveri http://www.ebay.de/itm/MK-DIGITAL-XP100 ... 416eddcc72 labai giria rusai.Softa pilnai palaiko OpenPLI komanda.
Rusai nusitaike i ji dideliais zingsniais,sako tai Drymu zudykas vien del jo kainos.
Na pagyvensim,pamatysim...geguzes pradzioje vaziuoju i Vokietija ir jaigu gausiu pigiau nei ebay parduotuveje tikrai nusipirksiu eksperimentams.
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė styx » Pir Kov 11, 2013 11:18 am

olesub rašė:Šį dalyką žinojau pačią pirmą naudojimo dieną. Tai jus nepaspaudėte mygtuko ir manėte kad nesisiūna? Bent aš visada pervardindavau į noforce, nes paleidi prasiuvimą ir eik sau kur nori-imtuvas pasikraus, o su force reikia saugoti ir ištraukti usb kai baigia prasiuvinėti, kitaip viskas kartosis ratu

kazkaip nepamaciau didelem raidem sitos info niekur parasytos,kol pats neatsikasiau :),tai ir parasiau ,kad kiti neuzliptu ant to paties greblio :),nes parsisiunciau is pradziu softa su "noforce" ir niekaip jis man nesiinstalino ...

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė avokadas » Pir Kov 11, 2013 1:30 pm

vytas121 rašė:A vat sita zveri http://www.ebay.de/itm/MK-DIGITAL-XP100 ... 416eddcc72 labai giria rusai.Softa pilnai palaiko OpenPLI komanda.
Rusai nusitaike i ji dideliais zingsniais,sako tai Drymu zudykas vien del jo kainos.
Na pagyvensim,pamatysim...geguzes pradzioje vaziuoju i Vokietija ir jaigu gausiu pigiau nei ebay parduotuveje tikrai nusipirksiu eksperimentams.
Kuriais metais pasirode DM500HD, DM800SE ir kokie dabar metai ? Manau kad normalu jok kazkas kazka pagamino panasaus ir pigiau arba greitesni ir uz ta pacia kaina.
Gal palaukiam ju naujo Goliath modelio, ir pamatysim kas ten ka zudys, bet kad openbox'ui gali but ragas jei jie nieko kardinaliai nepakeis, tai cia faktas.
Paveikslėlis

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė styx » Pir Kov 11, 2013 1:51 pm

burbulas rašė:
olesub rašė:Šį dalyką žinojau pačią pirmą naudojimo dieną. Tai jus nepaspaudėte mygtuko ir manėte kad nesisiūna? Bent aš visada pervardindavau į noforce, nes paleidi prasiuvimą ir eik sau kur nori-imtuvas pasikraus, o su force reikia saugoti ir ištraukti usb kai baigia prasiuvinėti, kitaip viskas kartosis ratu
olegai ant mano imtuvo taip nesikaroja ,jai neistrauki fleskes,kelis kart paraso, kad paspaust POWER jai nepaspaudi usikrauna automatiskai ,stai vel sioks tok minusas ant evo...imtuvu..
Niekas gi cia nesako ,kad jis sustresnis uz SOLO2 :D tai skirtingo lygio zaidejai-man pvz jis svarbus,kaip alternatyva GM990...nes kai klijantui pasakysi kad imtuvas kainuoja 1200lt,daznas gali pirsta prie smilkinio pasukioti-sis imtuvas kandidatas i "opium dlia naroda" ir pakolkas su situo vaidmeniu jis susidoroja pilnai ... :D :D :D

burbulas

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė burbulas » Pir Kov 11, 2013 3:32 pm

styx rašė:
burbulas rašė:
olesub rašė:Šį dalyką žinojau pačią pirmą naudojimo dieną. Tai jus nepaspaudėte mygtuko ir manėte kad nesisiūna? Bent aš visada pervardindavau į noforce, nes paleidi prasiuvimą ir eik sau kur nori-imtuvas pasikraus, o su force reikia saugoti ir ištraukti usb kai baigia prasiuvinėti, kitaip viskas kartosis ratu
olegai ant mano imtuvo taip nesikaroja ,jai neistrauki fleskes,kelis kart paraso, kad paspaust POWER jai nepaspaudi usikrauna automatiskai ,stai vel sioks tok minusas ant evo...imtuvu..
Niekas gi cia nesako ,kad jis sustresnis uz SOLO2 :D tai skirtingo lygio zaidejai-man pvz jis svarbus,kaip alternatyva GM990...nes kai klijantui pasakysi kad imtuvas kainuoja 1200lt,daznas gali pirsta prie smilkinio pasukioti-sis imtuvas kandidatas i "opium dlia naroda" ir pakolkas su situo vaidmeniu jis susidoroja pilnai ... :D :D :D
As ta ir norejau pasakyti ,kad kaina visada,pasako kokia yra preke :) o siaip jai imtuvas kietas evo tai manau saunu,zmonems bus tik geriau nes yra didelis pasirinkimas ,cia as pvz irgi pasiemes esu du paketus ir ziuriu ,nesvarbu ,kad as neziuriu tu visu kanalu ,bet svarbu tai ,kad as is tokio kiekio galiu atsirinkti ka ziuret,va cia zmoguj yra svarbiausiai,atsirinks zmpgus ka jam pirkti ir koks imtuvas palei jo kisene ir palei reikluma...

Vartotojo avataras
AdrX
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: Sek Gru 09, 2007 8:23 pm
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė AdrX » Ant Kov 12, 2013 2:32 pm

Gal kam jau pavyko USB DVB-T paleisti su šiuo imtuvu?

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė RamasG » Ant Kov 12, 2013 10:39 pm

ant aff img gal kas zinot kaip padaryt kad displejui rodytu pastoviai laikrodi ,nes ziurint kanalus tas displejus tik nervina nes kanalu pavadinimu korektiskai jis vistiek nemoka rodyt

burbulas

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė burbulas » Ant Kov 12, 2013 10:45 pm

RamasG rašė:ant aff img gal kas zinot kaip padaryt kad displejui rodytu pastoviai laikrodi ,nes ziurint kanalus tas displejus tik nervina nes kanalu pavadinimu korektiskai jis vistiek nemoka rodyt
Nueik i Adonus per interneta su imtuvu ir atsisiusk plagina turettu rodyt pastovai...

Vartotojo avataras
rolf2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 11:40 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė rolf2 » Ant Kov 12, 2013 10:58 pm

burbulas rašė:
Nueik i Adonus per interneta su imtuvu ir atsisiusk plagina turettu rodyt pastovai...
ten jis taip ir vadinsis - "plaginas" ? :finga:

burbulas

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė burbulas » Ant Kov 12, 2013 11:17 pm

rolf2 rašė:
burbulas rašė:
Nueik i Adonus per interneta su imtuvu ir atsisiusk plagina turettu rodyt pastovai...
ten jis taip ir vadinsis - "plaginas" ? :finga:
na ne,ne plaginas ,kaskaip nepamenu parental clock ar kaskas panasaus

Vartotojo avataras
rolf2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 775
Užsiregistravo: Sek Gru 28, 2008 11:40 pm
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė rolf2 » Ant Kov 12, 2013 11:20 pm

burbulas rašė:
rolf2 rašė:
burbulas rašė:
Nueik i Adonus per interneta su imtuvu ir atsisiusk plagina turettu rodyt pastovai...
ten jis taip ir vadinsis - "plaginas" ? :finga:
na ne,ne plaginas ,kaskaip nepamenu parental clock ar kaskas panasaus

jo jo, instaliuosi "parental lock" tai tik laikrodi ir tematysi isvis :D

burbulas

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė burbulas » Ant Kov 12, 2013 11:23 pm

tai koks imtuvas ta ir matys...

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė RamasG » Tre Kov 13, 2013 9:38 am

kadangi vakar vakare tik gavau imtuva ir nedaug pamaigiau tai tik parasysiu keleta pastebejimu kas krito i aki :) pirmiausia apie originalu softa ,veikia greit ,displejus rodo normaliai kanalo nr ,ir nebando rodyt kanalo pavadinimo kuriu korektiskai rodyt ir nemoka :), tai is pliusu kaip ir viskas , dabar del vaizdo kokybes ant originalaus softo , nusivyliau vaizdelis zenklei prastesnis tarkim uz opnea s6 ,kanalu redaktorius is vis nesamone nematai rodo tie kanalai ar ne kuriuos reikia redaguoti , na ir tiesiog pribloske darbas su disieq relem protokolu 1.1 praktiskai neveikia ,pas mane 10 lnb pajungta per disieq 10/1 lietuviska kuris dirba kaip tankas su visais iki siol bandytais imtuvais o su situo ne ,bandziau autodisieq scan tada kai kuriuos portus rado bet juos priskiria ne tiems sat kuriems reikia ,bet cia tik del to originalaus softo problema ne gelezies,manau gal jei softa pataisytu sitie dalykai veiktu ,toliau sedet ant originalasu softo nemaciau prasmes ,tiesa softas 2012m gruodzio men
dabar apie enigma2 ,valanda laiko del savo kaltes niekaip negalejau irasyt softo ,problema tame kad nesirase softas is mano kingston 4gb atmintines nors imtuvas ta atmintine mate ir kai tik prijungdavau ja sukurdavo timsift papke , na susiradau kita usb perrasiau softa pradejau nuo AAF,openaaf-2.0-odinm7 paskutines versijos ,instaliacija praejo normaliai enigma uzsikrove ,kai uzsikrove susiderinau pagal savo poreikius kanalu sarasai uzsirase ir tiko nuo DM pries rasydamas kanau sarasus lengvai gavau zalia langa su cras logu, kai ismete skino infobara paspaudziau mygtuka i virsu ir viskas tiuneris persikrove :) seip sureguliavus kanalus protokolas disieq 1.1 dirba be priekaistu ,vaizdo kokybe zenkliai geresne uz originalu softa ,dabar del emuiatoriu darbo , atsisiunciau mgcamd per ta softcamo panele pasileidau kanalai is softcamo veikia sarinimas ne ,teko mg.cfg failiuka redaguoti nes tas kuris atsisiuncia kazkodel mgcamdas nesiconektino prie intiko ,liko dar klausimas kam guli failai etc/tuxbox/config/newcamd list excample cfg ,ten jie du atrodo taip ir nesupratau ju paskirties ,na bet po biski pasileidau ta mgcamd veikia kaip ir normaliai ,tada sugalvojau prisisukti wicarda ,pasileidau sarinimas neina veikia tik is softcamo ,logo i kompa nesiuncia toliau ir nesiaiskinau vel gryzau prie mgcamd kuris veikia ,tada uzkliuvo displejus nes rusisku kanalu pavadinimu nerodo tai norejau kad bent jau rodytu kanalo nr arba laikrodi , dar kilo mintis is nustatytos anglu kalbos pereiti prie rusu nes sakau gal del rusisku pavadinimu ant displejaus kazkas pasikeis nes ant kai kuriu imtuvu tai padedavo ,na ir prasidejo :) pasirinkus rusu kalba kazkas nutiko mgcamd ,raktai pareina bet vaizdelis ekrane juodas garsas yra perjungi kanala atsiranda vaizdas bet garso nera :) vel gryzau atgal ant anglu kalbos viskas susitvarke , dabar del pultelio patogumo irgi turbut tai ipratimo reikalas bet nepatogus tie mazi mygtukai meniu ,o juos naudoti reikes pastoviai ,seip toks ispudis kad tas img kazkoks labai perkrautas daug bereikalingu kazkokiu nustatymu ,kuriu tarkim ant to pacio dm ir net nerastum ten viskas zenkliai paprasciau ,siandien vakare bandysiu openpli gal ten seksis geriau :)
dabar sedziu su istiestom rankom ir ziuriu turbut jos kreivos ir stipriai ,nes taip kaip norestusi sutvarkyt imtuva bent jau is pirmo karto nepavyko ,kaip kiti minejo kad jis skraido kaip dm ,tai mano akim ziurint "gimes sliauzioti skraidyt negali" galit kritikuot mane kad as nemoksa ar panasei tiesiog tai mano nuomone siai dienai ,ryt gal bus kitaip
prirasiau labai daug :)

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė olesub » Tre Kov 13, 2013 10:06 am

RamasG rašė:na ir tiesiog pribloske darbas su disieq relem protokolu 1.1 praktiskai neveikia ,pas mane 10 lnb pajungta per disieq 10/1 lietuviska kuris dirba kaip tankas su visais iki siol bandytais imtuvais o su situo ne ,bandziau autodisieq scan tada kai kuriuos portus rado bet juos priskiria ne tiems sat kuriems reikia ,bet cia tik del to originalaus softo problema ne gelezies,manau gal jei softa pataisytu sitie dalykai veiktu ,toliau sedet ant originalasu softo nemaciau prasmes ,tiesa softas 2012m gruodzio men
Atsinaujinkite gamyklinį softą ir pradės diseq1.1 dirbti. Visi mes buvome užkibę ant šio gliuko.
RamasG rašė:dabar del emuiatoriu darbo , atsisiunciau mgcamd per ta softcamo panele pasileidau kanalai is softcamo veikia sarinimas ne ,teko mg.cfg failiuka redaguoti nes tas kuris atsisiuncia kazkodel mgcamdas nesiconektino prie intiko ,liko dar klausimas kam guli failai etc/tuxbox/config/newcamd list excample cfg ,ten jie du atrodo taip ir nesupratau ju paskirties
Na konfigai kreivi būna visuose imtuvuose, net nežinau kodėl taip daroma. O dėl /tuxbox papkės failų, tai įsidiekite šį atvaizdą į DM irgi turėsite tą patį. Čia dar nuo 'caro' laikų kažkodėl taip užsilikę, kai dar info imdavo ne iš keys papkės.
RamasG rašė:dabar sedziu su istiestom rankom ir ziuriu turbut jos kreivos ir stipriai ,nes taip kaip norestusi sutvarkyt imtuva bent jau is pirmo karto nepavyko ,kaip kiti minejo kad jis skraido kaip dm ,tai mano akim ziurint "gimes sliauzioti skraidyt negali" galit kritikuot mane kad as nemoksa ar panasei tiesiog tai mano nuomone siai dienai ,ryt gal bus kitaip
prirasiau labai daug :)
Kad jis skraido tai nėra visiška tiesa. Paprasčiausiai jis greitesnis už visokius amikus ir pan. OpenPL aišku bus greitesnis už AAF, bet jis ir tuštesnis.

Aš kai jį maigiau, tai kažkap į jo ekranėlį net nežiūrėjau - man tai visai neaktualu, tik pastebėjau, kad perryškiai šviečia. Kažkas sakė, kad apšvietimas reguliuojasi.
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

ERROR
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 289
Užsiregistravo: Šeš Geg 22, 2010 8:58 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė ERROR » Tre Kov 13, 2013 10:17 am

RamasG rašė:kadangi vakar vakare tik gavau imtuva ir nedaug pamaigiau tai tik parasysiu keleta pastebejimu kas krito i aki :) pirmiausia apie originalu softa ,veikia greit ,displejus rodo normaliai kanalo nr ,ir nebando rodyt kanalo pavadinimo kuriu korektiskai rodyt ir nemoka :), tai is pliusu kaip ir viskas , dabar del vaizdo kokybes ant originalaus softo , nusivyliau vaizdelis zenklei prastesnis tarkim uz opnea s6 ,kanalu redaktorius is vis nesamone nematai rodo tie kanalai ar ne kuriuos reikia redaguoti , na ir tiesiog pribloske darbas su disieq relem protokolu 1.1 praktiskai neveikia ,pas mane 10 lnb pajungta per disieq 10/1 lietuviska kuris dirba kaip tankas su visais iki siol bandytais imtuvais o su situo ne ,bandziau autodisieq scan tada kai kuriuos portus rado bet juos priskiria ne tiems sat kuriems reikia ,bet cia tik del to originalaus softo problema ne gelezies,manau gal jei softa pataisytu sitie dalykai veiktu ,toliau sedet ant originalasu softo nemaciau prasmes ,tiesa softas 2012m gruodzio men
dabar apie enigma2 ,valanda laiko del savo kaltes niekaip negalejau irasyt softo ,problema tame kad nesirase softas is mano kingston 4gb atmintines nors imtuvas ta atmintine mate ir kai tik prijungdavau ja sukurdavo timsift papke , na susiradau kita usb perrasiau softa pradejau nuo AAF,openaaf-2.0-odinm7 paskutines versijos ,instaliacija praejo normaliai enigma uzsikrove ,kai uzsikrove susiderinau pagal savo poreikius kanalu sarasai uzsirase ir tiko nuo DM pries rasydamas kanau sarasus lengvai gavau zalia langa su cras logu, kai ismete skino infobara paspaudziau mygtuka i virsu ir viskas tiuneris persikrove :) seip sureguliavus kanalus protokolas disieq 1.1 dirba be priekaistu ,vaizdo kokybe zenkliai geresne uz originalu softa ,dabar del emuiatoriu darbo , atsisiunciau mgcamd per ta softcamo panele pasileidau kanalai is softcamo veikia sarinimas ne ,teko mg.cfg failiuka redaguoti nes tas kuris atsisiuncia kazkodel mgcamdas nesiconektino prie intiko ,liko dar klausimas kam guli failai etc/tuxbox/config/newcamd list excample cfg ,ten jie du atrodo taip ir nesupratau ju paskirties ,na bet po biski pasileidau ta mgcamd veikia kaip ir normaliai ,tada sugalvojau prisisukti wicarda ,pasileidau sarinimas neina veikia tik is softcamo ,logo i kompa nesiuncia toliau ir nesiaiskinau vel gryzau prie mgcamd kuris veikia ,tada uzkliuvo displejus nes rusisku kanalu pavadinimu nerodo tai norejau kad bent jau rodytu kanalo nr arba laikrodi , dar kilo mintis is nustatytos anglu kalbos pereiti prie rusu nes sakau gal del rusisku pavadinimu ant displejaus kazkas pasikeis nes ant kai kuriu imtuvu tai padedavo ,na ir prasidejo :) pasirinkus rusu kalba kazkas nutiko mgcamd ,raktai pareina bet vaizdelis ekrane juodas garsas yra perjungi kanala atsiranda vaizdas bet garso nera :) vel gryzau atgal ant anglu kalbos viskas susitvarke , dabar del pultelio patogumo irgi turbut tai ipratimo reikalas bet nepatogus tie mazi mygtukai meniu ,o juos naudoti reikes pastoviai ,seip toks ispudis kad tas img kazkoks labai perkrautas daug bereikalingu kazkokiu nustatymu ,kuriu tarkim ant to pacio dm ir net nerastum ten viskas zenkliai paprasciau ,siandien vakare bandysiu openpli gal ten seksis geriau :)
dabar sedziu su istiestom rankom ir ziuriu turbut jos kreivos ir stipriai ,nes taip kaip norestusi sutvarkyt imtuva bent jau is pirmo karto nepavyko ,kaip kiti minejo kad jis skraido kaip dm ,tai mano akim ziurint "gimes sliauzioti skraidyt negali" galit kritikuot mane kad as nemoksa ar panasei tiesiog tai mano nuomone siai dienai ,ryt gal bus kitaip
prirasiau labai daug :)
respect už išsamius pastebėjimus, gali išbandyt odin-support-2.0-odinm7, mažiau sveria, mažiau visko prikišta, ir beveik kasdien atnaujinamas, bet aš jo nesu normaliai išbandęs

burbulas

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė burbulas » Tre Kov 13, 2013 10:17 am

RamasG rašė:kadangi vakar vakare tik gavau imtuva ir nedaug pamaigiau tai tik parasysiu keleta pastebejimu kas krito i aki :) pirmiausia apie originalu softa ,veikia greit ,displejus rodo normaliai kanalo nr ,ir nebando rodyt kanalo pavadinimo kuriu korektiskai rodyt ir nemoka :), tai is pliusu kaip ir viskas , dabar del vaizdo kokybes ant originalaus softo , nusivyliau vaizdelis zenklei prastesnis tarkim uz opnea s6 ,kanalu redaktorius is vis nesamone nematai rodo tie kanalai ar ne kuriuos reikia redaguoti , na ir tiesiog pribloske darbas su disieq relem protokolu 1.1 praktiskai neveikia ,pas mane 10 lnb pajungta per disieq 10/1 lietuviska kuris dirba kaip tankas su visais iki siol bandytais imtuvais o su situo ne ,bandziau autodisieq scan tada kai kuriuos portus rado bet juos priskiria ne tiems sat kuriems reikia ,bet cia tik del to originalaus softo problema ne gelezies,manau gal jei softa pataisytu sitie dalykai veiktu ,toliau sedet ant originalasu softo nemaciau prasmes ,tiesa softas 2012m gruodzio men
dabar apie enigma2 ,valanda laiko del savo kaltes niekaip negalejau irasyt softo ,problema tame kad nesirase softas is mano kingston 4gb atmintines nors imtuvas ta atmintine mate ir kai tik prijungdavau ja sukurdavo timsift papke , na susiradau kita usb perrasiau softa pradejau nuo AAF,openaaf-2.0-odinm7 paskutines versijos ,instaliacija praejo normaliai enigma uzsikrove ,kai uzsikrove susiderinau pagal savo poreikius kanalu sarasai uzsirase ir tiko nuo DM pries rasydamas kanau sarasus lengvai gavau zalia langa su cras logu, kai ismete skino infobara paspaudziau mygtuka i virsu ir viskas tiuneris persikrove :) seip sureguliavus kanalus protokolas disieq 1.1 dirba be priekaistu ,vaizdo kokybe zenkliai geresne uz originalu softa ,dabar del emuiatoriu darbo , atsisiunciau mgcamd per ta softcamo panele pasileidau kanalai is softcamo veikia sarinimas ne ,teko mg.cfg failiuka redaguoti nes tas kuris atsisiuncia kazkodel mgcamdas nesiconektino prie intiko ,liko dar klausimas kam guli failai etc/tuxbox/config/newcamd list excample cfg ,ten jie du atrodo taip ir nesupratau ju paskirties ,na bet po biski pasileidau ta mgcamd veikia kaip ir normaliai ,tada sugalvojau prisisukti wicarda ,pasileidau sarinimas neina veikia tik is softcamo ,logo i kompa nesiuncia toliau ir nesiaiskinau vel gryzau prie mgcamd kuris veikia ,tada uzkliuvo displejus nes rusisku kanalu pavadinimu nerodo tai norejau kad bent jau rodytu kanalo nr arba laikrodi , dar kilo mintis is nustatytos anglu kalbos pereiti prie rusu nes sakau gal del rusisku pavadinimu ant displejaus kazkas pasikeis nes ant kai kuriu imtuvu tai padedavo ,na ir prasidejo :) pasirinkus rusu kalba kazkas nutiko mgcamd ,raktai pareina bet vaizdelis ekrane juodas garsas yra perjungi kanala atsiranda vaizdas bet garso nera :) vel gryzau atgal ant anglu kalbos viskas susitvarke , dabar del pultelio patogumo irgi turbut tai ipratimo reikalas bet nepatogus tie mazi mygtukai meniu ,o juos naudoti reikes pastoviai ,seip toks ispudis kad tas img kazkoks labai perkrautas daug bereikalingu kazkokiu nustatymu ,kuriu tarkim ant to pacio dm ir net nerastum ten viskas zenkliai paprasciau ,siandien vakare bandysiu openpli gal ten seksis geriau :)
dabar sedziu su istiestom rankom ir ziuriu turbut jos kreivos ir stipriai ,nes taip kaip norestusi sutvarkyt imtuva bent jau is pirmo karto nepavyko ,kaip kiti minejo kad jis skraido kaip dm ,tai mano akim ziurint "gimes sliauzioti skraidyt negali" galit kritikuot mane kad as nemoksa ar panasei tiesiog tai mano nuomone siai dienai ,ryt gal bus kitaip
prirasiau labai daug :)
Nava galima zmoguj tik padekoti uz tokia info malacius...na dabar jau ir bendra nuomone galima susidaryt apie si imtuva, ne taip kaip kiti raso vienas liuks kitas normaliai dar kitas isvvis nesuprasi ar jam patynka ar ne, o cia stai konkreciai ir apie viska po biski liuks, dar karta dekuj.....

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė styx » Tre Kov 13, 2013 10:36 am

Apsvietimas reguliuojasi ekranelio per meniu....su mgcamd pas mane analogiskos problemos buvo -pabegiojus po kanalus ntv-tricolor-ntv ir mgcamd pastrigdavo:ant kai kuriu kanalu visiska tamsa,ant kai kuriu tik garsas,kai kurie dirbdavo normaliai(raktai tvarkingai pareidavo visiems)-gelbedavo tik pilnas restartas.Mgcamd siaip tai seniai nenaudoju,tik is sportinio intereso pabandziau,su oscamd tokiu problemu nera,viskas OK.Nezinau kokio stebuklo cia visi laukia is sio imtuvo-kad jis veiktu kaip SOLO2 ??? :D kaina prisiminkim-jis 3 kartus pigesnis.....Optibox Evo M7 puiki E2 alternatyva GM990,Sparkas veikia,kaip tankas(pastatei -pamirsai),tik tupas ziauriai :)

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė olesub » Tre Kov 13, 2013 10:40 am

O jei būtų parašęs tik teigiamus atsiliepimus, tada nereikėtų dėkoti?
Aš pirmą vakarą irgi prasiknisiau, kol radau tinkamą oscam'ą, kad skaitytų tautinio kortą.
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

burbulas

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė burbulas » Tre Kov 13, 2013 10:42 am

styx rašė:Apsvietimas reguliuojasi ekranelio per meniu....su mgcamd pas mane analogiskos problemos buvo -pabegiojus po kanalus ntv-tricolor-ntv ir mgcamd pastrigdavo:ant kai kuriu kanalu visiska tamsa,ant kai kuriu tik garsas,kai kurie dirbdavo normaliai(raktai tvarkingai pareidavo visiems)-gelbedavo tik pilnas restartas.Mgcamd siaip tai seniai nenaudoju,tik is sportinio intereso pabandziau,su oscamd tokiu problemu nera,viskas OK.Nezinau kokio stebuklo cia visi laukia is sio imtuvo-kad jis veiktu kaip SOLO2 ??? :D kaina prisiminkim-jis 3 kartus pigesnis.....Optibox Evo M7 puiki E2 alternatyva GM990,Sparkas veikia,kaip tankas(pastatei -pamirsai),tik tupas ziauriai :)
Su tiakiais imtuvais kaip Vu klases niekas ir nelygina ,nes pats pamynejai kainu skirtumus, o siaip Info nebus per mazai bus tik geriau nuo to,tad Galim tik pasidziaugt ,kad zmones dalijasi info ir neburbuliuoja ,kad per nelyg dag klausimu ir panasiai....info susideda nuo + ir - o pats tamsta Olegai jai nepastebejai tai tu pastovaia visur rasai tik teigemus rezultatus ,ir butent apie tokius imtuvus tik teigiamus kokius pats turite,o ant kitu vaziuojate ,senai sita jau pastebejau....

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių