• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Optibox Evo M7 HD imtuvas

Nauji vardai Lietuvos rinkoje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

Skelbti atsakymą
bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė bes » Pen Kov 08, 2013 12:55 pm

Kaip enigmoje pakeisti kad nuspaudus ok issiekviestu kanalu sarašas.
Dabar ta funkcija atlieka rodykle i virsu.

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė avokadas » Pen Kov 08, 2013 2:47 pm

bes rašė:Kaip enigmoje pakeisti kad nuspaudus ok issiekviestu kanalu sarašas.
Dabar ta funkcija atlieka rodykle i virsu.
Cia berots neutrino keymap'as.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė vytautasba » Pen Kov 08, 2013 3:20 pm

jo,siaip neutrino keymapas,man mielesnis
multimedinis centrasZotac id40plus (dvb-s2 usb Sky Star2+MCE pultasHama, diseq Terra 1x10 sat-36,28.2,19.2, 13, 9, 5 east,
Operacine sistema- ALEXELEC linux project , su VDR+ XBMC 13.2)

bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė bes » Pen Kov 08, 2013 4:30 pm

As atsimenu kad kitas keymapas, bet pamirsau kurioje vietoje ji nustatyti.

ERROR
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 289
Užsiregistravo: Šeš Geg 22, 2010 8:58 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė ERROR » Pen Kov 08, 2013 5:48 pm

iškur enigma2 imidžus siunčiat? openAAF radau čia kažkur http://images.mynonpublic.com/openaaf2/nightly/odinm7/

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė styx » Pen Kov 08, 2013 6:09 pm

bes rašė:As atsimenu kad kitas keymapas, bet pamirsau kurioje vietoje ji nustatyti.

Parsisiusk is fido Multiquicbuton jeigu Openpli imidzas ir pasikeisi kaip noresi mygtuku isdetyma

bes
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2053
Užsiregistravo: Pen Gru 01, 2006 8:29 pm
Miestas: Pabrade
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė bes » Pen Kov 08, 2013 6:10 pm

AAF imidzas

Vartotojo avataras
avokadas
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1352
Užsiregistravo: Sek Lap 21, 2010 11:01 am
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė avokadas » Pen Kov 08, 2013 6:24 pm

pvz "HD Glass" skinas turi toki nustatyma:
Enable Neutrino keymap: Yes/No

o jei nenaudoji jo, tai bandyk ieskoti per Addons'us plugin'uose.
arba gal cia pades:
http://dreambox4u.com/downloads/plugins ... -neutrino/
Paveikslėlis

ERROR
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 289
Užsiregistravo: Šeš Geg 22, 2010 8:58 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė ERROR » Pen Kov 08, 2013 8:46 pm

SD kanalai rodo prastai, amiko 8900 geriau rodė, nelabai skyrėsi nuo antžeminės, su evo m7, matosi suprastėjimas, openaaf-2.0-odinm7-20130308_usb.zip, autoresolution nepadėjo

Kiesa2
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 2863
Užsiregistravo: Pir Sau 05, 2009 9:56 pm

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė Kiesa2 » Pen Kov 08, 2013 9:14 pm

Tai nesuprantu kiti sako vaizdo kokybe zymiai geresne uz amiko.Tai kaip is tikruju yra?Mane domina sd kanalu kokybe ant sio imtuvo per enigma2.Ar matosi kvadratuoti konturai kaip amiko ar ne?

burbulas

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė burbulas » Pen Kov 08, 2013 9:59 pm

Akys visu skirtyngos tad manau del to. :)

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė styx » Pen Kov 08, 2013 10:31 pm

Skirtumai is tikro nezymus...paros begyje ruosdamas imtuvus klijantams maigiau VU+solo2,VU+solo,GM990,na siandien parsivedziau pabandyt OPTIBOX EVO-ryskiu vaizdo skirtumu tikrai nera...o siaip imtuvelis visai nebloga ispudi paliko-dirba gana sustrai,i zelionke nepvyko su Openpli3.0 nuversti,na tikrai vertas savo kainos

burbulas

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė burbulas » Šeš Kov 09, 2013 11:49 am

styx rašė:Skirtumai is tikro nezymus...paros begyje ruosdamas imtuvus klijantams maigiau VU+solo2,VU+solo,GM990,na siandien parsivedziau pabandyt OPTIBOX EVO-ryskiu vaizdo skirtumu tikrai nera...o siaip imtuvelis visai nebloga ispudi paliko-dirba gana sustrai,i zelionke nepvyko su Openpli3.0 nuversti,na tikrai vertas savo kainos
Jai as sumetu i SOLO2 openply imidza, tai tas imtuvas skraidyt pradeda ,na cia ne tiesiogiai,labai greitas pasidaro ,nes tas softas nedadarytas ,puse funkciju jame neveikia tokie kaip stremai medios mazai skaito... o i tuos evo imtuvus manau ir kisa ta openply nes tie openply kaskaip man asmeniskai nera kaskokie ipatyngi ,su jais nekaska ir pribursi kaip su BH imidzais...bh ir svere daugiau ir veikia stabiliau, as kalbu su nauju karneliu 2.0.1 ,na ir daug geriau graziau dyrba, cia as ne apie scharos ziuurejima ,o kaip stremo ir pacio imtuvo valdymo,aisku ir saras liuks sukas.

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė cvykas » Šeš Kov 09, 2013 12:09 pm

burbulas rašė:...nes tas softas nedadarytas ,puse funkciju jame neveikia...
Tu ne is to galo sprendi apie imidza. OpenPLI yra branduolys prie kurio atskiros komandos prilipdo papildomu funkciju. Tai visiskai nereiskia kad jis nedadarytas.Cia taip kaip namo pamatai ant kurio jau statoma viskas kas tik nori. Bet jeigu kas nusimano daugiau apie tuos pamatus tai reikalingas atskiras funkcijas galima rasti internete ir "prisukti" i si branduoli. Man BlackHole nepatinka todel kad ten prideta man visiskai nereikalingu dalyku.
Taip kaip ir Windows. Paprasti vartotojai Windws galimybiu panaudoja tik 15%. Isivaizduoji jeigu tuos nereikalingus 75% tie vartotojai sugebetu isjungti kaip skraidytu operacine?
Sakykim pats BlackHole irgi nera idealus.Sios sistemos funkcionaluma daro ir patys vartotojai. Kadaise bandziau prijungti savo USB-DVBT. Neveike. Pasikliaudamas OpenPLI imidzu per kelias dienas vistiek priburiau ir paleidau savo ta DVB-T. Zinojau kad ir vartotojai vargo su siuo reikalu. Tada emiau ir parasiau tiesiai vokieciams savo sprendima ir jie i sekanti BlackHole idejo mano jiems pasiulyta updeita http://www.vuplus-community.net/board/t ... post-58674
Tai va, nereikia sakyti kad OpenPLI nedadaryta.Man si sistema ideali
Vu+, Android, Raspberry Pi

burbulas

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė burbulas » Šeš Kov 09, 2013 12:18 pm

NA AS TAIP IR SUPRATAU ,KAD ANT TO BRADUOLIO YRA LIPDOMA,BET KASKAIP NETAIP GAL PASAKIAU,NA TADA IS TO BRADUOLIO OPENLY YRA ISEMUSI TAI KO MAN GAL TRUKSTA DEL TO IR TAIP YRA. :) ops... blyn vel Caps lock. na man tai BH labai liuksiskas,nezinau man taip veikia ziauriai gerai,kad jokios kitos komandos kaskaip ir nedomina,laukiu patobulinimu...is BH :) na kaip sakant zmoniu poreikei visada skirsis,tad ir del to mes visada stumdomes kam kas geriau. :)

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė olesub » Šeš Kov 09, 2013 1:36 pm

Ką reiškia nedirba streamai? Galima kiek plačiau.
Šiaip openpli man pats geriausias-nėra prikišta nereikalingų funkcijų, neapkrautas skinas visokiais nereikalingais niekniekiais, pastovus EPG
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė olesub » Šeš Kov 09, 2013 6:24 pm

Būtent viską iš paskutinės pastraipos ir moka šis EVO. Tik kad įrašinėti sugeba 1 kanalą
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

burbulas

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė burbulas » Sek Kov 10, 2013 1:37 pm

olesub rašė:Būtent viską iš paskutinės pastraipos ir moka šis EVO. Tik kad įrašinėti sugeba 1 kanalą
gali buti Olegai,nezinau kaip ten,nes neturejau jo ,net rankose laikyt neteko. :)

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė styx » Sek Kov 10, 2013 2:41 pm

burbulas rašė:
olesub rašė:Būtent viską iš paskutinės pastraipos ir moka šis EVO. Tik kad įrašinėti sugeba 1 kanalą
gali buti Olegai,nezinau kaip ten,nes neturejau jo ,net rankose laikyt neteko. :)
Jis daro visa tai,ka ir kiti imtuvai su E2 ir vienu tiuneriu.....para laiko pravaikiau viskas OK,viena karta tik i zelionke buvau nuvertes eksperimentudamas su skinais.Nepavyko tik backup pasidaryti(Openpli 3.0),tai yra pasidaryti pavyksta 4 failai sukuriami USB,imtuvas suinstaliuoja juos tik po to pakimba -boot-run ir viskas,cia aisku ne tragedija per 10-15 min ir taip galima viska suinstalinti...uz tokius pinigus puikus aparatas-biudzetine alternatyva VU+solo

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė olesub » Sek Kov 10, 2013 7:58 pm

Keista, kitiems ir man backupai sudirbdavo
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė styx » Sek Kov 10, 2013 8:30 pm

olesub rašė:Keista, kitiems ir man backupai sudirbdavo

Per E-Panel daret su Back-up suite ?

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė olesub » Sek Kov 10, 2013 8:36 pm

Aš suklydau. Ant openaaf dariau, ten jis turi savo redpanel
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

vytas121
Moderator
Moderator
Pranešimai: 3461
Užsiregistravo: Pen Lie 11, 2008 6:48 pm
Miestas: Panevezys
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė vytas121 » Sek Kov 10, 2013 9:02 pm

styx rašė:
burbulas rašė:
olesub rašė:Būtent viską iš paskutinės pastraipos ir moka šis EVO. Tik kad įrašinėti sugeba 1 kanalą
gali buti Olegai,nezinau kaip ten,nes neturejau jo ,net rankose laikyt neteko. :)
Jis daro visa tai,ka ir kiti imtuvai su E2 ir vienu tiuneriu.....para laiko pravaikiau viskas OK,viena karta tik i zelionke buvau nuvertes eksperimentudamas su skinais.Nepavyko tik backup pasidaryti(Openpli 3.0),tai yra pasidaryti pavyksta 4 failai sukuriami USB,imtuvas suinstaliuoja juos tik po to pakimba -boot-run ir viskas,cia aisku ne tragedija per 10-15 min ir taip galima viska suinstalinti...uz tokius pinigus puikus aparatas-biudzetine alternatyva VU+solo
Ant OpenPLI softo ir man nepavyko pasidaryti pilno bacupo,pasidaro tik nustatymu...
Viskas puikiai darosi ant AAF softo.
Isbandziau ir OpenPL softa,ten irgi bacupas praktiskai neimanomas padaryti
Bandziau ideti ir EM Panel,bet ji praktiskai lieka nefunkcionali.
P.S.Vaizdo kokybe tikrai geresne SD kanalu uz DM 800 HD,Amiko Alien 8900 HD
э-ээ - эх
Все в итоге превращается в дримбох...
Купил Dreambox он ним и остался,
Купил Gigablue Quad, он Dreambox-ом стал,
Купил Wetek, он Dreambox-ом стал
GigaBlue Quad Plius 2×DVB-S2 + 1×DVB-C/T2+1 dar laisvas lizdas
Sony KD-49XD8305+MAXMANN LSS100 ir Audio THX-1 koloneles(gavosi visai nieko video/audio sistema)

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė styx » Pir Kov 11, 2013 9:27 am

Su E2 softo irasymu yra vieanas idomus niuansas sitam imtuve-pats buvau pasikabines ant jo :) ...papkeje en2 yra 4 failai vienas vadinasi "force" arba "noforce"....cia ir esme-jeigu nori kad softa rasytu is karto ikisus flesa ir restartinus -turi buti "force"...jeigu pervardinsi "noforce"-softo irasymas pasileidzia nuspaudus klavisa CH+ :grin:

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: Optibox Evo M7 HD imtuvas

Standartinė olesub » Pir Kov 11, 2013 10:11 am

Šį dalyką žinojau pačią pirmą naudojimo dieną. Tai jus nepaspaudėte mygtuko ir manėte kad nesisiūna? Bent aš visada pervardindavau į noforce, nes paleidi prasiuvimą ir eik sau kur nori-imtuvas pasikraus, o su force reikia saugoti ir ištraukti usb kai baigia prasiuvinėti, kitaip viskas kartosis ratu
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių