• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

[?]: Kokiu funkciju truksta Spark Kanalu redaktoriui?

Nauji vardai Lietuvos rinkoje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

Skelbti atsakymą
tommix
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Pen Bal 10, 2009 5:45 pm
Susisiekti:

[?]: Kokiu funkciju truksta Spark Kanalu redaktoriui?

Standartinė tommix » Pir Sau 28, 2013 4:32 pm

Sveiki, pagalvojau gal padarysiu savo spark kanalu redaktoriu, sparkietiskas labai senovinis atrodo..o ir filtracijos norejosi platesnes.
Zodziu snd darbe chalturinu vietoj darbo programinu programa. Kokiu funkciju jums truksta originaliame Spark kanalu redaktoriuje?

Neminekite siu dalyku (kolkas nematau tikslo,galimybes daryti):
  • Tiesioginio uploado/downloado kanalu per tinkla is sparko.
    Transponderiu persisiurbima is Intiko (nereikalinga ir taip viskas puikiai veikia, jei truksta-visad galiam nsukenuoti 1 transponderi su pazymeta Network scan)
    Kanalu foto.
    Kitu dalyku ko programiskai nepalaiko spark programa (pvz Favoritu sarasas su daugiau nei 300 kanalu)
PS. ar kasnors siame pasualyje isvis kreipia demesi i sat radia? ar yra tikslas vargti ir ideti radio sarasu koregavima?

Vartotojo avataras
openbox
Veteranas
Veteranas
Pranešimai: 10322
Užsiregistravo: Pen Spa 20, 2006 2:37 pm
Susisiekti:

Re: [?]: Kokiu funkciju truksta Spark Kanalu redaktoriui?

Standartinė openbox » Pir Sau 28, 2013 4:36 pm

Nepamenu filtracija pagal koduotę yra ar nėra. Jei yra. tai nereikia, o jei nėra, tai reikia :)

tommix
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Pen Bal 10, 2009 5:45 pm
Susisiekti:

Re: [?]: Kokiu funkciju truksta Spark Kanalu redaktoriui?

Standartinė tommix » Pir Sau 28, 2013 4:46 pm

openbox rašė:Nepamenu filtracija pagal koduotę yra ar nėra. Jei yra. tai nereikia, o jei nėra, tai reikia :)
Jei gauciau hex kodus koduociu (jos zymisi xml'e kaip 0x0900, 0x0500 ir pan.) -tai padaryciau :) Originaliame nera isvis nieko apie koduotes. Apart FTA ar ne FTA :)

Kolka aiskus (lygir):
Mediaguard 3 (CaID: 0x100)
Nagravision 3 (CaID: 1811)
Viaccess 2.5,3,4 (CaID: 0x500)
Viaccess 5 (CaID: 0xff00)
Videoguard (CaID: 0x0900)

Vartotojo avataras
woow
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1420
Užsiregistravo: Šeš Vas 03, 2007 12:10 pm
Miestas: 56.29 š.pl.; 22.35 r.il.
Susisiekti:

Re: [?]: Kokiu funkciju truksta Spark Kanalu redaktoriui?

Standartinė woow » Pir Sau 28, 2013 7:29 pm

tommix rašė:
openbox rašė:Nepamenu filtracija pagal koduotę yra ar nėra. Jei yra. tai nereikia, o jei nėra, tai reikia :)
Jei gauciau hex kodus koduociu ...
o autorius neduoda source's? Parašyk, kad bandai pribaigt jo nedadielką
Aš dažnai pasiilgstu rušiavimo, Ascending/descending
Taip pat nesuprantu kaip tas ikonas įkelt į tą editorių, nors, kaip ir nereik tik dėl sportinio intereso, kad jau yra tai kodėl neveikia
Aš čia http://www.sparkfans.net/viewforum.php?f=49 bandžiau tiesos ieškot, bet su mano anglų matyt pagalvojo, kad grybų ieškau, tad ir neatsakė
Paveikslėlis+T90
Dune HD Center
harman/kardon AVR 3550
Sony KD-65X8509C

tommix
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Pen Bal 10, 2009 5:45 pm
Susisiekti:

Re: [?]: Kokiu funkciju truksta Spark Kanalu redaktoriui?

Standartinė tommix » Pir Sau 28, 2013 8:53 pm

Nenoriu jo source'u, as c# kalba programuoju ant .NET'o o pas ji matau kad tikrai ne tai :) tai tie source'ai nelabai reikalingi, nors ju xml'as tai biski durnas, dar turi simboliu kurie pagal xml' taisykles negalimi-tai teko daug vargti kol priverciau radau, kaip importuoti ta xml'a kad nesikeiktu programa :)
Vat jei jie turetu funkcija tiesioginio xml gavimo per tinkla-o boz tada reiktu sourc'e :D

ntsc443
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 256
Užsiregistravo: Sek Lap 06, 2011 12:13 pm
Susisiekti:

Re: [?]: Kokiu funkciju truksta Spark Kanalu redaktoriui?

Standartinė ntsc443 » Ant Sau 29, 2013 7:20 am

Sveiki,

vakar radau programa universalia Azbox, Neutrino, Amiko ir kitokiu kanalu redagavimui. Su sia programa galima migruoti nuo E2 favoritu i Spark ir atvirksciai. Apipavidalinimas patiko, tai vakar ir numigravau i Spark'a. Programa man patiko, tai siandien padarysiu as jiem sioki toki donate. Programa vadinasi DogSettings.

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9812
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: [?]: Kokiu funkciju truksta Spark Kanalu redaktoriui?

Standartinė nerux » Ant Sau 29, 2013 8:34 am

Tai gal tą migracinę programą į sceną galima būtų :)
Zgemma H9 Combo 4K, Vu+Zero 4K, Tox3 T90 :D

tommix
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: Pen Bal 10, 2009 5:45 pm
Susisiekti:

Re: [?]: Kokiu funkciju truksta Spark Kanalu redaktoriui?

Standartinė tommix » Ant Sau 29, 2013 9:36 am

ntsc443 rašė:Sveiki,

vakar radau programa universalia Azbox, Neutrino, Amiko ir kitokiu kanalu redagavimui. Su sia programa galima migruoti nuo E2 favoritu i Spark ir atvirksciai. Apipavidalinimas patiko, tai vakar ir numigravau i Spark'a. Programa man patiko, tai siandien padarysiu as jiem sioki toki donate. Programa vadinasi DogSettings.
Esu mates ja, turejau persisiuntes, bet istriniau po 5min. vadinasi kazkas netiko :D Dar ir errora ismesdavo importuojant xml'a. bet nebloga, uz sparko gaminama zymiai geresne.

ntsc443
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 256
Užsiregistravo: Sek Lap 06, 2011 12:13 pm
Susisiekti:

Re: [?]: Kokiu funkciju truksta Spark Kanalu redaktoriui?

Standartinė ntsc443 » Ant Sau 29, 2013 11:26 am

tommix rašė:
ntsc443 rašė:Sveiki,

vakar radau programa universalia Azbox, Neutrino, Amiko ir kitokiu kanalu redagavimui. Su sia programa galima migruoti nuo E2 favoritu i Spark ir atvirksciai. Apipavidalinimas patiko, tai vakar ir numigravau i Spark'a. Programa man patiko, tai siandien padarysiu as jiem sioki toki donate. Programa vadinasi DogSettings.
Esu mates ja, turejau persisiuntes, bet istriniau po 5min. vadinasi kazkas netiko :D Dar ir errora ismesdavo importuojant xml'a. bet nebloga, uz sparko gaminama zymiai geresne.
As irgi is pradziu gavau errora importuodamas, bet po to suradau, kad reikia jam saugojant is interneto duot atsisiust PID'us ir tada viskas tvarkingai sukrenta.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių