• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

Amiko 8820 ir DiSeqC

Nauji vardai Lietuvos rinkoje

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121, vytautasba

ast
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 931
Užsiregistravo: Sek Gru 10, 2006 12:59 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Amiko 8820 ir DiSeqC

Standartinė ast » Pir Spa 08, 2012 10:34 am

BUG rašė:Tavo zodziai (Pas mane veikia su BEST 10 in 1 diseq, kiek buvo pajungta visi veikė (apie 20 vnt).) Tai tu visas perprogramavai taip iseina? :)
Visi 20 imtuvų veikė su viena ir ta pačia rėle

Tai tu savo rele perprogramavai ar su nauja viskas veike ?[/quote] Su nauja nebandziau, su perprogramuota veikia.

Vartotojo avataras
BUG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: Ant Kov 02, 2010 9:42 pm
Susisiekti:

Re: Amiko 8820 ir DiSeqC

Standartinė BUG » Ant Spa 09, 2012 11:01 am

Tai nera prasmes pirkti nauja,nes gali buti taspats.

Vartotojo avataras
BUG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: Ant Kov 02, 2010 9:42 pm
Susisiekti:

Re: Amiko 8820 ir DiSeqC

Standartinė BUG » Ant Spa 09, 2012 7:43 pm

ast rašė:
BUG rašė:Tai kaip ten keicias tie rezimai.Ar mest lauk ta rele ir pirkti kita? Radau toki koks pas mane

http://www.auridija.lt/index.php?main_p ... pID=500087

http://www.auridija.lt/index.php?main_p ... e5ec3eceaa
Rezimai keiciami programatoriumi Paveikslėlis

arba su dvb-s plokste (antro varianto nesu bandes, bet irgi imanoma)
Kur galima nupirkti toki programatoriu.Su dvb plokste nieko neiseina niekur nerandu plugino S2DiSEqC, progdvb programai .

ast
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 931
Užsiregistravo: Sek Gru 10, 2006 12:59 am
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Amiko 8820 ir DiSeqC

Standartinė ast » Ant Spa 09, 2012 9:02 pm

BUG rašė:
ast rašė:
BUG rašė:Tai kaip ten keicias tie rezimai.Ar mest lauk ta rele ir pirkti kita? Radau toki koks pas mane

http://www.auridija.lt/index.php?main_p ... pID=500087

http://www.auridija.lt/index.php?main_p ... e5ec3eceaa
Rezimai keiciami programatoriumi Paveikslėlis

arba su dvb-s plokste (antro varianto nesu bandes, bet irgi imanoma)
Kur galima nupirkti toki programatoriu.Su dvb plokste nieko neiseina niekur nerandu plugino S2DiSEqC, progdvb programai .
Tokius programatorius duodavo dykai didmenininkams perkantiems Vido reles, pardavime programatoriu nesutikau, galiu tik padeti fiziskai perprogramuoti (be atlygio, arba simboliskai ). Arba parduoti perprogramuota.

Vartotojo avataras
BUG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: Ant Kov 02, 2010 9:42 pm
Susisiekti:

Re: Amiko 8820 ir DiSeqC

Standartinė BUG » Ant Spa 09, 2012 11:07 pm

Na dabar galime uzbaigti sia byla.Matomai Amiko 8820 ar kitas koks imtuvas cia nieko detas :grin: .Mano atveju rele buvo uzprogramuota 1 rezimu (1.0 protokolas) todel ir neveike daugiau nei 4 palydovai.Pavyko man perprogramuoti diseqca 2 rezimu (1.1 protokolas) ir dabar viskas geriausiai veikia 1/8 ir 1/16 :D .Siuo atveju nebereguoja 1/4.Perkant nauja rele manau turi veikti taippat nes standartiskai nustatyta 7 rezimu(1.1-1.2 protokolas).Neveikia tiem prie kuriu reliu jau kiso kazkas nagus :grin: Aciu tiem kas bande padeti :-?

atassinc
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Pen Gru 24, 2010 12:15 pm
Susisiekti:

Re: Amiko 8820 ir DiSeqC

Standartinė atassinc » Ket Lap 01, 2012 5:07 am

shurikas rašė:Įsigijau minėtąjį imtuvą ir kažkokia mistika su DiSeqC. Su senu buvo viskas gerai. Yra trys galvos rodo ex.Hotbird, ex.Sirius ir Thor.
Su nauju imtuvu mato tik viena palydovą bet labai įdomiai. Jei nuskenuoju Sirius tai matau Sirius kanalus, bet tada nesimato HotBird kanalu, rodo kad signalo lygis 0. Jei nuskenuoju Hotbird ir bandau žiureti tai tada Sirius neberodo. Thor net nebandžiau ieškot.
akau gal pas mane DiSeqC senas ir nemoka jo valdyti? Ar kas nors susidurėte su panašia problema, gal čia pats imtuvas kvailioja?
Imtuvo firmware naujausias 1.3.87 berods.
Jei dar neiškišai, pabandyk pora fokusų/ne fokusų.
1. Pasirinktyse įjuk arba išjunk comited/uncomited dubliavimą.
2. Kiekvienam PRIPAŽĮSTAMO (matomo) palydovo dažnumui pridėt "1" pvz. buvo 12340 H 27500, padaryk 12341 H 27500.
Nu ir po nuskenavimo pabandyk iš karto perleisti "naglai", t.y. iš rozetės ir į rozetę, be pulto.
Trečias "gydymo" variantas jau brangesnis. Yra galvos iš serijos Green Line (pasukamos pagal ašį priešingai kitoms 45 laipsnių kampu).
Žodžiu "Greenų" ir kitokių pagalba "išlygink" daug maž signalų lygius tarp palydovų. Gali net centrinę taziko galvą pasukt "nuostolingai", kad maksimaliai signalai susilygintų.
Aš tai atradau su senesniu Amikum. Tiesiog Sirijui dajungiau 50 metrų kabelio, bu skirtingų galvų neturėjau tai dienai.
IMXO, ten suveikia apsauga nuo per didelės srovės iš galvos.
Mano DISEQ (ir dabar) DVIDO x 10.

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečias(ių)