• Administratorius
  •  
    PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
     

DIGILINE S4 HD

Moderatoriai: nerux, cvykas, vytas121

geduxk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Ant Bir 03, 2008 10:24 pm
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė geduxk » Tre Lie 03, 2013 10:02 am

hmm seip jis pilkas ir stovi ant isjungti kesiti negaliu bet nejunge per browseri

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė olesub » Tre Lie 03, 2013 10:22 am

Kedainiuose visi nemoka lietuviškai (buvo: tokie nemokšos ant lietuvių kalbos)? Turim vieną Burbulą, dabar jau kitas. Ir irgi iš Kedainių.
Paskutinį kartą redagavo olesub Tre Lie 03, 2013 5:57 pm, redaguota 2 kartą(us).
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

burbulas

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė burbulas » Tre Lie 03, 2013 3:40 pm

olesub rašė:Kėdainiuose visi tokie nemokšos? Turim vieną Burbulą, dabar jau kitas. Ir irgi iš Kėdainių.
koki s... cia mali ??? iskur man pavz zitot kas jam yra jai as jo rankose nelaikes?? as paklausiau ar linuxas ar ne kokios snekos gali but apie nemokejima???
zales buvau pries 5 kerius metus kai tik pradejau dometis tad manau tau paciam patylet reikia.

geduxk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Ant Bir 03, 2008 10:24 pm
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė geduxk » Tre Lie 03, 2013 4:44 pm

konkurentu gal menegsta gerai kai visi old scolinai sulinde i vosokius openboxfan.com kur rusu kalba moka is rusu visas naujienas ir padarytus softus pumpuoja ir ce vaidina kietus :)

kaip ir visad ce ko lietuvoj paklausi to negausi
reiks su google translatu rus klausti

burbulas

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė burbulas » Tre Lie 03, 2013 5:42 pm

geduxk rašė:konkurentu gal menegsta gerai kai visi old scolinai sulinde i vosokius openboxfan.com kur rusu kalba moka is rusu visas naujienas ir padarytus softus pumpuoja ir ce vaidina kietus :)

kaip ir visad ce ko lietuvoj paklausi to negausi
reiks su google translatu rus klausti
na seip yra tavo pasakyme daug tiesos,bet yra ir netiesos ,patykek,as Olesubo paprases esu pagalbos del pastatymo emu i dm 800 hd man scharikas niekaip nepasileido ,as suzinojau kame problemos tiekejas buvo skaiciu sumaises,paleidau pats po kiek laiko ,olesubas irgi pagelbejo tik nezinau ka jis ten padare geriau nes dremas brolio ir as jam buvau sumetes veikiancius emu..., dabar esme tokia,tipo jai kieno paprasai pagalbos tai matai iskarto aiskina ir deda i suns dienas ir izeidyneja ,urodas galiu pasakyt daugiau nieko.... tryniau is skaipo ir dejau ant tokiu Olegu nafik,blin....kai sunervino.

Visu antra gerbemas Olegas ,jai butumei toks kaip cia pavadinti ASABA,viska moketum butum geras zmogus tai zmoguj padetum ir nep... proto atsisedes ir ibedes akis i kompa rektumei,kad kaskas kasko nemoka.

geduxk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Ant Bir 03, 2008 10:24 pm
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė geduxk » Tre Lie 03, 2013 6:06 pm

matai gal zmogui nervas ima kad daug visokiu atsirada "mandru "dingsta biznis :) seip uzsiemu bilingu tai ten tei openai ir dremai pagrinde pas mane eina tokiu va klonu labai neciupinejas tai ir klausiu kas kaip ce su jais daros is pirmo zvilgsnio uz s1 softa bent jau man patogiau naviguoti

olesub
SAT Patarėjas
SAT Patarėjas
Pranešimai: 3998
Užsiregistravo: Tre Vas 14, 2007 11:14 am
Miestas: Švenčionys
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė olesub » Tre Lie 03, 2013 6:10 pm

Vyrai nepykit. Pats per skubėjimą š sumaliau. Norėjau pakritikuoti ir sugėdyti dėl lietuvių kalbos (jau ištaisiau žinutę, bet palikau ir kaip buvo). Dar kartą atsiprašau.
Kas dėl Kedainių tai prieš porą metų Kaune buvo klasiokų susibėgimas po 20 metų. Kadangi aš tik vienintelis abstinentas, teko atsivežti ir paskui nuvežti kedainiškį klasioką. Tai va, kol važiavome prisiklausiau tokios darkytos kalbos, kas antras žodis keiksmažodis. Neįsįvaizduoju kaip jie tarpusavyje susišneka?
SONY XR55A95K, Samsung Galaxy S23+, Galaxy tab S8 Ultra, Galaxy watch 6 clasic, Ugoos AM6B+

cvykas
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 4048
Užsiregistravo: Šeš Rgs 25, 2010 8:53 am
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė cvykas » Tre Lie 03, 2013 6:30 pm

olesub rašė:Vyrai nepykit. Pats per skubėjimą š sumaliau. Norėjau pakritikuoti ir sugėdyti dėl lietuvių kalbos (jau ištaisiau žinutę, bet palikau ir kaip buvo). Dar kartą atsiprašau.
Kas dėl Kedainių tai prieš porą metų Kaune buvo klasiokų susibėgimas po 20 metų. Kadangi aš tik vienintelis abstinentas, teko atsivežti ir paskui nuvežti kedainiškį klasioką. Tai va, kol važiavome prisiklausiau tokios darkytos kalbos, kas antras žodis keiksmažodis. Neįsįvaizduoju kaip jie tarpusavyje susišneka?
Gal pas juos vienas keiksmažodžio žodis reiškia visą sakinį o tu Olegai nesupratai:))) Šiauliai irgi gerai pavaro bet kada pripranti tai klausai kas trečio žodžio nes kiti du keiksmažodžiai. Tada ir susidėlioja normaliai sakinys:)
Vu+, Android, Raspberry Pi

Vartotojo avataras
nerux
Super Mod.
Super Mod.
Pranešimai: 9811
Užsiregistravo: Pir Vas 05, 2007 7:42 pm
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė nerux » Tre Lie 03, 2013 6:34 pm

Jooo teko girdėt ne karta kaip šiauliečiai kalba, kedainiškius tai tik stoty girdėjas kaip kalba jaunimėlis, tep kas antras žodis riebus ir kalba tokia pikta :)
Zgemma H9 Combo 4K, Ustym 4K, Formuler nano Z, XIO MAX+, Toshiba REGZA 42VL863 LED Full HD 3D, H-H RE-DMPRO15 85E-30W, 36E

burbulas

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė burbulas » Tre Lie 03, 2013 8:19 pm

olesub rašė:Vyrai nepykit. Pats per skubėjimą š sumaliau. Norėjau pakritikuoti ir sugėdyti dėl lietuvių kalbos (jau ištaisiau žinutę, bet palikau ir kaip buvo). Dar kartą atsiprašau.
Kas dėl Kedainių tai prieš porą metų Kaune buvo klasiokų susibėgimas po 20 metų. Kadangi aš tik vienintelis abstinentas, teko atsivežti ir paskui nuvežti kedainiškį klasioką. Tai va, kol važiavome prisiklausiau tokios darkytos kalbos, kas antras žodis keiksmažodis. Neįsįvaizduoju kaip jie tarpusavyje susišneka?
Fuuuuu olegas galvojau cia jau rimtai uzvazevai nors nieko blogo as tau neesu padares ,na nepykstu bent as viskas atleidziama. apie Kedainius tikrai nieko bloga neturiu ,bet eilinis baznytkaimis ir tiek....pats juose gyvenau tad nera kas ten veikt jai atvirai ,ir darbo taipogi sunku surast normalu.... tiesa nepyk,kad urodu pavadinau ,neesi toks manau....
apie kalba tai man su klavetura rasyt yra gerai taip kaip moku as o kalba Lietuviu tai man ji nachrien nereikalynga jai atvirai ,pasikalbu tik su jumis forume ir namie su seima o toliau viskas EN.nepykit del klaidu.as tai nepykstu nei ant Stasio kuris matosi ,kad vapse Lietuviu nekalba nes kiekvienam zodij po pora klaidu ,ir ko cia pykti???? maziau reikia isikalyneti ir but tokiems pasikelusiems ir maziau mokyt reiktu manau Lietuviu kalbos. Ko toliau nuo Lietuvos tuo geriau.
Beja pasakykit kurem mieste nera vartojami keksmazodziai???/ uztenka pazet laidas tokias kaip Farai -TV3 , 24VALANDOS-LNK-TEN TOKIU VAIZDU PARODO ,KAD ZIAURIAU MAN RODOS NET NEBUNA... tad Olegai nesnekek kas koliojasi o kas nesikolioja.

geduxk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: Ant Bir 03, 2008 10:24 pm
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė geduxk » Ket Lie 04, 2013 7:05 am

jo keikiuos daug :) bet stengiuos kuo maziau :) kiekvienas regionas savo stiliu turi tu mane uzmusk man zemaiciai kazkokie trenkti atrodo kai kalba savo kalba atrodo kad jie manes nesupranta :P bet nk :D

jonnyk
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 563
Užsiregistravo: Pen Lap 09, 2007 1:23 am
Miestas: Kruopiai
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė jonnyk » Pen Rgp 09, 2013 11:11 pm

gal kas pasakys kaip šis imtuvas realiai dirba su ntv ir tricolor, o tai pradžioje buvo užsiminta , kad lygtais stabdo?
T90 1w 5e 9e 13e 19e 23e 28e 31.5e 36e 42e ; GTMEDIA GT Combo 4K Android; Philips 50PUS8505/12

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė RamasG » Pen Spa 18, 2013 6:52 pm

papuole i rankas sitas imtuvas softas 2011 metu ,tai manau senas ir reiktu atnaujinti ,bet kazkaip neradau isvis jokio ,o su situo ntv+ sara veikia kortele ntv originalia irgi mato ir kanalus atidaro ,tricoloras neveikia visai per sara su kortele nebandziau dabar tiesiog neturiu ,o vietoj drecrypt koduotes raso uncnow,gal kas turit ar zinot kur guli naujesnis softas ?

Vartotojo avataras
vytautasba
Moderator
Moderator
Pranešimai: 1955
Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 12:58 am
Miestas: Neringa - Klaipeda
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė vytautasba » Pen Spa 18, 2013 7:36 pm

Ramai,laikyk,radau pas save si softuka,ar jis stabilus nepamenu,bet dedavau ji,problemu didesniu nepastebejau
http://www.4shared.com/zip/59M7dHpv/Dig ... 20abs.html
multimedinis centrasZotac id40plus (dvb-s2 usb Sky Star2+MCE pultasHama, diseq Terra 1x10 sat-36,28.2,19.2, 13, 9, 5 east,
Operacine sistema- ALEXELEC linux project , su VDR+ XBMC 13.2)

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė RamasG » Šeš Spa 19, 2013 11:04 am

aciu ,pabandysim perrasyt

taduikis
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Pen Sau 25, 2008 11:39 pm
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė taduikis » Pir Sau 20, 2014 11:54 am

Sveiki,

o niekam nėra problemų su AutoLogin prie šaro servo? Ko tik nedariau, jis įjungus tunerį nesijungia automatiškai nors tu ką.. Šokinėja po ekraną geltonas šauktukas, gali laukti ir kaitaliot kanalus kiek nori, neprisijungia. Nueini per Menu, padarai Login, parašo "Login Success!", išeini iš meniu ir kuo puikiausiai iš karto rodo vaizdą. Prieš tai buvo 2.14B4 20110519 softas, sumečiau iš praeito posto 2.14B9 20110720, niekas nepasikeitė :(

styx
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 559
Užsiregistravo: Tre Kov 04, 2009 11:45 am
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė styx » Pir Sau 20, 2014 12:34 pm

taduikis rašė:Sveiki,

o niekam nėra problemų su AutoLogin prie šaro servo? Ko tik nedariau, jis įjungus tunerį nesijungia automatiškai nors tu ką.. Šokinėja po ekraną geltonas šauktukas, gali laukti ir kaitaliot kanalus kiek nori, neprisijungia. Nueini per Menu, padarai Login, parašo "Login Success!", išeini iš meniu ir kuo puikiausiai iš karto rodo vaizdą. Prieš tai buvo 2.14B4 20110519 softas, sumečiau iš praeito posto 2.14B9 20110720, niekas nepasikeitė :(
Seniai turejas rankose buvau sita aparata...jei teisingai prisimenu reikia atjungti DHCP lano nustatymuose ir rankutemis suvesti reikiamus IP,nes ant auto jis pamesdavo tinkla

RamasG
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 1093
Užsiregistravo: Pen Bal 13, 2007 11:05 am
Miestas: Ukmerge
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė RamasG » Pen Sau 24, 2014 4:07 pm

gal yra softas sitam tiuneriukui su tricoloro emu ?

nerkkka21
Forumietis
Forumietis
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: Pir Kov 04, 2013 11:13 pm
Susisiekti:

Re: DIGILINE S4 HD

Standartinė nerkkka21 » Tre Gru 09, 2015 8:21 pm

openbox rašė:Softas su EMU

digiline.abs - 4.0 Mb
Sveikas. linkas neveikiantis. Gali man atsiusti digiline s4 dump failiuka i email
nerijusn3@gmail.com
dekui is anksto

Skelbti atsakymą

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių