Switch to full style
Imtuvas + Multimedija + Kompiuteris
Atsakymo rašymas

Kaip atsikratyti šios lentelės?

Pen Lie 01, 2016 7:14 am

Sveiki,
Atsilikau visai nuo technologijų. Klientas atsiuntė savo VU UNO iššokančios lentutės paveiksliuką. Tačiau aš nežinau ką jam atsakyti, gal kiti kas ką patars kaip atsikratyti, kas naudoja BH imidžą?

20160630_164642.jpg
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Re: Kaip atsikratyti šios lentelės?

Šeš Lie 02, 2016 1:58 pm

olesub rašė:Sveiki,
Atsilikau visai nuo technologijų. Klientas atsiuntė savo VU UNO iššokančios lentutės paveiksliuką. Tačiau aš nežinau ką jam atsakyti, gal kiti kas ką patars kaip atsikratyti, kas naudoja BH imidžą?

20160630_164642.jpg

Eik i BH elektronini programu gida ir ten yra nustatymai nustatyk , kad tau nemestu informacijos tiksliai nezinau kurioj skiltyj , bet zinau kad epg skiltyj yra nistatymai.

Sek Lie 03, 2016 11:44 am

kaunas rašė:
olesub rašė:Sveiki,

20160630_164642.jpg

Eik i BH elektronini programu gida ir ten yra nustatymai nustatyk , kad tau nemestu informacijos tiksliai nezinau kurioj skiltyj , bet zinau kad epg skiltyj yra nistatymai.

Pabandyk isjungti ,,Rodyti EPG iskylancius pranesimus".

Sek Lie 03, 2016 1:49 pm

si lentelebuvo atsiradus ant testinio kanalu kure ejo is 12476 daznio, dabar ten tamsa nei vaizdo nei lentales nerodo , 8) aisku jei neklystu
Atsakymo rašymas